У четвер, 09 лютого 2017 року о 10.00 в залі засідань скликається XIV сесія Моршинської міської ради VII скликання. Відповідне розпорядження підписав Моршинський міський голова Руслан Ільницький. На пленарному засіданні сесії пропонується розглянути наступні питання: 1.Про внесення змін до міського бюджету м.Моршин на 2017 рік

2.Про внесення змін до податків і зборів на території м.Моршина

3.Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Моршинській міській раді

4.Про затвердження на 2017 рік заходів Програми розвитку туризму та промоції м.Моршина на 2016-2020 роки

5.Про передачу у безоплатне користування (позичку) частини приміщення їдальні НВК «СЗШ- ліцей» м. Моршина по вул. Лесі Українки, 36 у м. Моршині

6.Про затвердження статуту КП «Зелене місто» в новій редакції

7.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу по вул. Шевченка в м. Моршині Жовніру В.В.

8.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Івана Франка, 29Д в м. Моршині Качковській Т.В.

9.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Привокзальна,61А в м. Моршині Паневник О.М.

10.Про передачу в оренду земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул.Вокзальна в м.Моршині Біласу В.О., Грицько Н.Я., Венчуру А.П., Венчур Н.І., Котовій М.В., Дмитречко Н.А.

11.Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Моршині Поздняковій Б.Р., Федусіву Р.М.

12.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)по вул. Д. Галицького, 13 в м. Моршині ДНЗ “Сонечко”

13.Про затвердження Переліку земельних ділянок м. Моршина, що знаходяться під приватизованими об’єктами і підлягають продажу у 2017-2020 роках

14.Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування готелю по вул. Привокзальна,57 в м. Моршині ТзОВ ТВП “Явір”

15.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоповерхового житлового будинку по вул. 50-річчя УПА,8а в м.Моршині ПАТ «Стрийський хлібокомбінат»

16. Різне.

На сесію запрошуються депутати Львівської обласної ради, народні депутати України.