Міста-побратими
Обрати сторінку

За історичними відомостями однокласна руська школа ( тобто з українською мовою навчання) функціонувала у 1900 році та навчалося 8 учнів.

У 1932 році у Моршині була початкова школа з українською мовою навчання ,де працював один учитель. У період із 1941 по 1944 роки діяла початкова школа з двома комбінованими класами. Перший і другий класи (12 учнів )навчались до обіду, третій і четвертий класи (14учнів) – після обіду.

У післявоєнний час у Моршині відкрита семирічна школа з українською мовою навчання. Педагогічний колектив складався із 9 вчителів. У цей же період функціонувала також і семирічна школа із російською мовою навчання. З 1958 по 31.08.1960 року при Моршинській школі працював філіал школи робітничої молоді Лисовицької середньої школи ,а з 1.09.1960 по 1968 рр. Моршинська СШ робітничої молоді. У 1960 році семирічна школа з українською мовою навчання була перейменована у восьмирічну.

У 1980 році було здано в експлуатацію нове приміщення школи, яка була реорганізована із дев′ятирічної у середню. Педагогічний колектив на той час складався із 28 учителів. У 1993 році було добудовано корпус для учнів початкових класів.

На даний час НВК « Загальноосвітня школа-ліцей» м. Моршин здійснює свою діяльність на підставі Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», з урахуванням вимог Концепції профільного навчання у старшій школі, Положення про загальноосвітній навчальний заклад та Статуту.

У школі – ліцеї відкрито 24 класи. Один із них – інклюзивний. Учні двох початкових класів навчаються за Програмами “ Інтелект України”. Для цього обладнано приміщення класів відповідними технічними засобами навчання та організовано курсову перепідготовку вчителів.

Фінзвітність за 2017 рік  

Офіційний сайт: http://morshyn-nvk.lviv.sch.in.ua Юридична адреса: 82482 , м. Моршин, вул. Л.Українки, 36 тел./факс. (03260) 6-03-93 е-mail: nvk_morshyn@ukr.net

Дані про педагогічних працівників

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості.

Додаток до протоколу № 2 від 05.01.2021р.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 року № 1266 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710” надається обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Замовник – НВК “СЗШ-ліцей” м.Моршина, код ЄДПРОУ 30298033.

Предмет закупівлі: Послуги їдалень, ДК 021:2015: 55510000-8 — Послуги їдалень- UA-2021-01-05-001754-a)..

Вид процедури: відкриті торги.

Очікувана вартість предмета закупівлі становить –623091,90 грн. з ПДВ

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від 18.02.2020р. № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі,

на підставі закупівельних цін попередніх закупівель, у разі обмеженої конкуренції на ринку певного товару чи послуги та неможливості отримання достатньої кількості інформації щодо актуальних ринкових цін доцільно застосовувати метод розрахунку очікуваної вартості на підставі закупівельних цін минулих закупівель.

Для розрахунку очікуваної вартості можуть використовуватись як ціни попередніх власних закупівель замовника (укладених договорів) аналогічних/ідентичних товарів/послуг, так і ціни відповідних закупівель минулих періодів, інформація про які міститься в електронній системі закупівель “Prozorro”, з урахуванням індексу інфляції, зміни курсів іноземних валют (у разі, якщо в наявності є валютна складова в ціні товару/послуги), які приведені до єдиних умов. Як інформаційні джерела використовуються: для індексу інфляції – офіційний вебсайт Державної служби статистики України, для курсів іноземних валют – офіційний вебсайт Національного банку України.

З метою встановлення поточних цін, до цін попередніх закупівель застосовується коефіцієнт індексації, розрахований за допомогою калькулятора індексації на офіційному вебсайті Державної служби статистики України. Базисним місяцем, який застосовується для розрахунку коефіцієнта індексації, є місяць, наступний за місяцем укладання угоди у минулому періоді; коефіцієнт індексації розраховується відносно місяця, що передує місяцю, у якому здійснюється розрахунок очікуваної вартості.

Коефіцієнти індексації розраховуються щодо кожного джерела інформації про ціни. В подальших розрахунках очікуваної вартості використовується мінімальний коефіцієнт індексації.

Очікувана вартість, яка визначається на підставі цін попередніх закупівель, розраховується за такою формулою:

ОВ i = V * Ц м.п. х k i,

де: ОВi очікувана вартість на підставі закупівельних цін минулих періодів;
V обсяг товарів/послуг, що закуповується;
Цм.п. ціна минулого періоду;
ki коефіцієнт індексації.

 

Очікувана вартість предмета закупівлі- Послуги їдалень, згідно коду CPV за ДК 021:2015: 55510000-8 — Послуги їдалень становить- 623091,90 грн. з ПДВ.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Обґрунтування доцільності закупівлі: придбання послуги їдалень , для одноразового харчування учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій та учнів з денним перебуванням у таборі НВК “СЗШ-ліцей” м.Моршина.

Обґрунтування обсягів закупівлі: відповідно до фактичної кількості учнів відповідних категорій, для яких замовляється відповідна кількість порцій для харчування , враховуючи кількість навчальних днів згідно з граничними нормами коштів для харчування дітей у навчальному закладі та враховуючи обсяги кошторисних призначень на 2021 рік, потреба в  одноразовому харчуванні дітей:

– учні1-4 класів – 24725 порцій;

– учні пільгових категорій – 3520 порцій;

–  учні з денним перебуванням у таборі – 1400 порцій.

Обґрунтування якісних характеристик закупівлі: повинне бути забезпечене збалансоване харчування відповідно до циклічного  меню та натуральних норм,  відповідно до Постанови КМУ від 22.11.2004р. №1591 «Про затвердження норм харчування в навчальних та оздоровчих закладах»,  Інструкції з організації харчування в навчальних  та оздоровчих  закладах від 17.04.2006р. № 298/227. ___________________________________________________________________________________________________________

Додаток до протоколу № 1 від 20.01.2021

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

    На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 року № 1266 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710” надається обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру  бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (UA-2021-01-20-005007-с).

Замовник – НВК «СЗШ- ліцей» м. Моршина , код ЄДПРОУ 30298033.

Предмет закупівлі: Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії в гарячій воді)ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція.

Вид процедури: переговорна процедура (скорочена).

Відповідно  до Абзацу 3 п.2 ч.2 статті 40 ЗУ “Про публічні закупівлі” Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо послуги можуть бути надані виключно певним субєктом господарювання у звязку з відсутністю конкуренції з технічних причин; відповідно до ч.1 ст.5 Закону України “Про природні монополії” транспортування теплової енергії належить до сфери діяльності суб’єктів природніх монополій. Згідно п.7 Порядку “Складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій” затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 28 листопада 2012року №874-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 грудня 2012 року за №2119/22431 Антимонопольний комітет України та його територіальні відділення складають та ведуть електронні версії відповідного переліку суб’єктів природних монополій. Перелік суб’єктів природних монополій в установленому порядку розміщується на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (www.amc.gov.ua). Відповідно до п. 89 (стор.330) Зведеного Переліку суб’єктів природних монополій станом 30.12.2020р. КП “Моршинтеплоенерго” відноситься до суб’єктів природних монополій Львівської області, тобто є єдиним підприємством, яке надає послуги з транспортування теплової енергії на території.

Очікувана вартість предмета закупівлі становить –1121893,56 грн. з ПДВ

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі: розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від 18.02.2020р. № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі»

Очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів (відповідно до постанов, наказів, інших нормативно-правових актів органів державної влади, уповноважених на здійснення державного регулювання цін у відповідній сфері), визначається як добуток необхідного обсягу товарів/послуг та ціни (тарифу), затвердженої відповідним нормативно-правовим актом, що розраховується за такою формулою:

ОВрег = V * Цтар,

де: ОВрег очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів;
V кількість (обсяг) товару/послуги, що закуповується;
Цтар ціна (тариф) за одиницю товару/послуги, затверджена відповідним нормативно-правовим актом.

Очікувана вартість предмета закупівлі Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії в гарячій воді) , згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

Становить – 1121893,56 грн. з ПДВ.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Обґрунтування доцільності закупівлі: придбання пари, гарячої води та пов’язаної  продукції (постачання теплової енергії в гарячій воді) здійснюється для опалення та забезпечення температурного режиму в період опалювального сезону приміщень НВК «СЗШ- ліцей» м. Моршина по вул. Л. Українки,36.

Обґрунтування обсягів закупівлі: відповідно фактичного обсягу витрат Пари, гарячої води та пов’язаної продукції ( постачання теплової енергії в гарячій воді) за 2020 рік та враховуючи обсяги кошторисних призначень на 2021 рік, потреба в Парі, гарячій воді та пов’язаній продукції складає( постачання теплової енергії в гарячій воді): − 386 Гкал

Обґрунтування якісних характеристик закупівлі: відповідно до встановленого  виду системи опалення яке під’єднане до КП «Моршинтеплоенерго» опалення та забезпечення температурного режиму приміщень НВК «СЗШ- ліцей» м. Моршина по вул. Л. Українки,36 здійснюється за допомогою  пари, гарячої води та пов’язаної продукції( постачання теплової енергії в гарячій воді) в період опалювального сезону.

_______________________________________________________________________________________________________

Додаток до протоколу № 1від 29.10.2021р.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 року № 1266 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710” надається обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Замовник – НВК «СЗШ- ліцей» м.Моршина, код ЄДПРОУ 30298033.

Предмет закупівлі: Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії в гарячій воді)ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція- UA-2021-10-28-002542-b.

Вид процедури: переговорна процедура (скорочена).

Відповідно до пункту 3 частини 2 статті 40 ЗУ «Про публічні закупівлі» від 19.04.2020 року № 114-ІХ, у зв’язку з об’єктивною відсутністю конкуренції з технічних причин щодо постачання предмету закупівлі має бути застосована переговорна процедура закупівлі. Документальним підтвердженням підстави для застосування переговорної процедури закупівлі, що підтверджує винятковість ситуації щодо неможливості застосувати іншу, конкурентну процедуру закупівлі є Зведений Перелік суб’єктів природних монополій  розміщений на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України www.amc.gov.ua.

Згідно п.7 Порядку «Складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій» затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 28 листопада 2012 року №874-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 грудня 2012 року за №2119/22431 Антимонопольний комітет України та його територіальні відділення складають та ведуть електронні версії відповідного переліку суб’єктів природних монополій. Перелік суб’єктів природних монополій в установленому порядку розміщується на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (www.amc.gov.ua).

Відповідно до п. 89 Зведеного Переліку суб’єктів природних монополій станом на 31.10.2020 КП “Моршинтеплоенерго” відноситься до суб’єктів природних монополій  Львівської області, тобто є єдиним підприємством, яке здійснює транспортування теплової енергії у  м. Моршині Львівській області.

Враховуючи вищевикладене, та керуючись п.3 ч.2 ст. 40 ЗУ «Про публічні закупівлі» від 19.04.2020 року № 114-ІХ, в разі відсутності конкуренції з технічних причин на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, застосовується переговорна процедура закупівлі.

Очікувана вартість предмета закупівлі становить –541600,00грн. з ПДВ.

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі: розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від 18.02.2020р. № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі».

Очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів (відповідно до постанов, наказів, інших нормативно-правових актів органів державної влади, уповноважених на здійснення державного регулювання цін у відповідній сфері), визначається як добуток необхідного обсягу товарів/послуг та ціни (тарифу), затвердженої відповідним нормативно-правовим актом, що розраховується за такою формулою:

ОВрег = V * Цтар,

де: ОВрег очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів;
V кількість (обсяг) товару/послуги, що закуповується;
Цтар ціна (тариф) за одиницю товару/послуги, затверджена відповідним нормативно-правовим актом.

Очікувана вартість предмета закупівлі Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії в гарячій воді) , згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція становить – 541600,00грн.з ПДВ.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Обґрунтування доцільності закупівлі: придбання пари, гарячої води та пов’язаної  продукції (постачання теплової енергії в гарячій воді) здійснюється для опалення та забезпечення температурного режиму в період опалювального сезону приміщень НВК «СЗШ- ліцей» м.Моршина по вул. Л. Українки,36., через стрімке зростання тарифу на постачання теплової енергії (Рішення Виконкому Моршинської міської ради №136 від 18.10.2021р)

Обґрунтування обсягів закупівлі: відповідно фактичного обсягу витрат Пари, гарячої води та пов’язаної продукції ( постачання теплової енергії в гарячій воді) за 2020 рік та враховуючи обсяги кошторисних призначень на 2021 рік, потреба в Парі, гарячій воді та пов’язаній продукції складає( постачання теплової енергії в гарячій воді): − 73599Гкал

Обґрунтування якісних характеристик закупівлі: відповідно до встановленого  виду системи опалення яке під’єднане до КП «Моршинтеплоенерго» опалення та забезпечення температурного режиму приміщень НВК «СЗШ- ліцей» м.Моршина по вул. Л. Українки,36-  здійснюється за допомогою  пари, гарячої води та пов’язаної продукції( постачання теплової енергії в гарячій воді) в період опалювального сезону.

____________________________________________________________________________________________________

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення в межах закупівлі

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,

його очікуваної   вартості та / або розміру бюджетного призначення

в межах закупівлі

Додаток до протоколу № 2 від 10.01.2022р.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 року № 1266 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710” надається обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Замовник – НВК “СЗШ-ліцей” м.Моршина, код ЄДПРОУ 30298033.

Предмет закупівлі: Кейтерингові послуги ( Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів (вікова категорія 6-11 років та учнів пільгових категорій ( вікова категорія 6-11 р., 11-14 р., 14-18р.) ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги- UA-2022-01-10-001269- b).

Вид процедури: відкриті торги.

Очікувана вартість предмета закупівлі становить – 782 837,88 грн. без ПДВ

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від 18.02.2020р. № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі,

на підставі закупівельних цін попередніх закупівель, у разі обмеженої конкуренції на ринку певного товару чи послуги та неможливості отримання достатньої кількості інформації щодо актуальних ринкових цін доцільно застосовувати метод розрахунку очікуваної вартості на підставі закупівельних цін минулих закупівель.

Для розрахунку очікуваної вартості можуть використовуватись як ціни попередніх власних закупівель замовника (укладених договорів) аналогічних/ідентичних товарів/послуг, так і ціни відповідних закупівель минулих періодів, інформація про які міститься в електронній системі закупівель “Prozorro”, з урахуванням індексу інфляції, зміни курсів іноземних валют (у разі, якщо в наявності є валютна складова в ціні товару/послуги), які приведені до єдиних умов. Як інформаційні джерела використовуються: для індексу інфляції – офіційний вебсайт Державної служби статистики України, для курсів іноземних валют – офіційний вебсайт Національного банку України.

З метою встановлення поточних цін, до цін попередніх закупівель застосовується коефіцієнт індексації, розрахований за допомогою калькулятора індексації на офіційному вебсайті Державної служби статистики України. Базисним місяцем, який застосовується для розрахунку коефіцієнта індексації, є місяць, наступний за місяцем укладання угоди у минулому періоді; коефіцієнт індексації розраховується відносно місяця, що передує місяцю, у якому здійснюється розрахунок очікуваної вартості.

Коефіцієнти індексації розраховуються щодо кожного джерела інформації про ціни. В подальших розрахунках очікуваної вартості використовується мінімальний коефіцієнт індексації.

Очікувана вартість, яка визначається на підставі цін попередніх закупівель, розраховується за такою формулою:

ОВ i = V * Ц м.п. х k i,

де: ОВi очікувана вартість на підставі закупівельних цін минулих періодів;
V обсяг товарів/послуг, що закуповується;
Цм.п. ціна минулого періоду;
ki коефіцієнт індексації.

 

Очікувана вартість предмета закупівлі – Послуги їдалень, згідно коду CPV за ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги становить – 782 837,88 грн. без ПДВ.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Обґрунтування доцільності закупівлі: придбання кейтерингових послуг послуг з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів (вікова категорія 6-11 років та учнів пільгових категорій ( вікова категорія 6-11 р., 11-14 р., 14-18р.)      НВК “СЗШ-ліцей” м.Моршина.

Обґрунтування обсягів закупівлі: відповідно до фактичної кількості учнів відповідних категорій, для яких замовляється відповідна кількість порцій для харчування , враховуючи кількість навчальних днів згідно з граничними нормами коштів для харчування дітей у навчальному закладі та враховуючи обсяги кошторисних призначень на 2022 рік, потреба в  одноразовому харчуванні дітей:

– учні1-4 класів( вікова категорія – 6-11 років)  –орієнтовно 21659 гарячих сніданків

– учні пільгових категорій( вікова категорія 6-11р.,11-14р., 14-18р.) – 5021 порцій;

Обґрунтування якісних характеристик закупівлі: у НВК “СЗШ-ліцей” м.Моршина повинне бути забезпечене збалансоване харчування відповідно до примірного чотиритижневого сезонного меню та натуральних норм,  які відповідають умовам: постанови КМУ від 24.03.2021р. № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, Наказу МОЗ «Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти» від 25.09.2020 №2205, наказу МОЗ України та МОН України від 01.06.2005р. № 242/329«Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах», та згідно з граничними нормами коштів для харчування дітей у навчальному закладі, затверджене Рішенням XVIII  сесії VIII скликання Моршинської міської ради  «Про встановлення розміру вартості харчування та батьківської плати за харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Моршинської територіальної громади №365 від 23.12.2021р., Закону України від 23.12.1997№ 771/97-ВР «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України 01.10.2012 №590 «Вимоги щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)та примірному сезонному чотиритижневому  меню узгодженому з Замовником.

10 січня 2022р.

Уповноважена особа                                                   Козак М. І.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення в межах закупівлі.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення в межах закупівлі

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,

його очікуваної   вартості та / або розміру бюджетного призначення

в межах закупівлі

Додаток до протоколу № 6 від 27.01.2022р.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 року № 1266 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710” надається обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Замовник – НВК “СЗШ-ліцей” м.Моршина, код ЄДПРОУ 30298033.

Предмет закупівлі: Кейтерингові послуги ( Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів (вікова категорія 6-11 років та учнів пільгових категорій ( вікова категорія 6-11 р., 11-14 р., 14-18р.) ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги- UA-2022-01-27-014315- b).

Вид процедури: відкриті торги.

Очікувана вартість предмета закупівлі становить – 782 837,88 грн. без ПДВ

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від 18.02.2020р. № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, методом порівняння ринкових цін

Метод порівняння ринкових цін – це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої цінової інформації та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

Порядок отримання цінової інформації щодо товарів та послуг:

1) здійснити пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься в тому числі:

  • дані офіційних статистичних видань.

Для розрахунку очікуваної вартості методом порівняння ринкових цін необхідно:

1) привести всі ціни, отримані з вищезазначених джерел інформації, до єдиних умов, в т.ч. валюти, умов поставки, умов оплати тощо.

2) з масиву цінових даних (повинно бути щонайменше 3 ціни) виключити за необхідності ціни, які суттєво (на 30% і більше) відрізняються в меншу/більшу сторону від найближчої наступної/попередньої ціни). В разі, якщо після виключення таких цін залишилось менше 3 цінових пропозицій, слід використовувати метод розрахунку очікуваної вартості на підставі закупівельних цін попередніх закупівель.

3) визначити очікувану ціну за одиницю, як середньоарифметичне значення масиву отриманих даних.

Цод = (Ц1 + … + Цк) / К

де:

Цод – очікувана ціна за одиницю;

Ц1, Цк – ціни, отримані з відкритих джерел інформації, приведені до єдиних умов;

К – кількість цін, отриманих з відкритих джерел інформації.

4) очікувану вартість предмету закупівлі визначити, як добуток очікуваної ціни за одиницю на кількість товару/послуг за такою формулою:

ОВмрц = Цод × V

де:

ОВмрц – очікувана вартість за методом ринкових цін;

Цод – очікувана ціна за одиницю товару/послуг;

V – кількість (обсяг) товару/послуг, що закуповується.

 

Очікувана вартість предмета закупівлі – Кейтерингові послуги ( Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів (вікова категорія 6-11 років та учнів пільгових категорій ( вікова категорія 6-11 р., 11-14 р., 14-18р.)  , згідно коду CPV за ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги становить – 782 837,88 грн. без ПДВ.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Обґрунтування доцільності закупівлі: придбання кейтерингових послуг послуг з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів (вікова категорія 6-11 років та учнів пільгових категорій ( вікова категорія 6-11 р., 11-14 р., 14-18р.)      НВК “СЗШ-ліцей” м.Моршина.

Обґрунтування обсягів закупівлі: відповідно до фактичної кількості учнів відповідних категорій, для яких замовляється відповідна кількість порцій для харчування , враховуючи кількість навчальних днів згідно з граничними нормами коштів для харчування дітей у навчальному закладі та враховуючи обсяги кошторисних призначень на 2022 рік, потреба в  одноразовому харчуванні дітей:

–23518 гарячих сніданків.

Обґрунтування якісних характеристик закупівлі: у НВК “СЗШ-ліцей” м.Моршина повинне бути забезпечене збалансоване харчування відповідно до примірного чотиритижневого сезонного меню та натуральних норм,  які відповідають умовам: постанови КМУ від 24.03.2021р. № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, Наказу МОЗ «Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти» від 25.09.2020 №2205, наказу МОЗ України та МОН України від 01.06.2005р. № 242/329 «Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах», та згідно з граничними нормами коштів для харчування дітей у навчальному закладі, затверджене Рішенням XVIII  сесії VIII скликання Моршинської міської ради  «Про встановлення розміру вартості харчування та батьківської плати за харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Моршинської територіальної громади №365 від 23.12.2021р., Закону України від 23.12.1997№ 771/97-ВР «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України 01.10.2012 №590 «Вимоги щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)та примірному сезонному чотиритижневому  меню узгодженому з Замовником.

27 січня 2022р.

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення в межах закупівлі

Додаток до протоколу № 14 від 14.07.2022р.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 року № 1266 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710” надається обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Замовник – НВК “СЗШ-ліцей” м.Моршина, код ЄДПРОУ 30298033.

Предмет закупівлі: Кейтерингові послуги ( Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів (вікова категорія 6-11 років та учнів пільгових категорій ( вікова категорія 6-11 р., 11-14 р., 14-18р.) ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги- UA-2022-01-27-014315- b).

Вид процедури: відкриті торги.

Очікувана вартість предмета закупівлі становить –682 849,84 грн. без ПДВ

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Обгрунтування очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення:

Гранична вартість гарячого харчування для учнів 1-4 класів та учнів  пільгових категорій: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;  дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах; дітей  із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;  дітей з числа осіб, визначених у статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», які мають відповідні підтверджуючі документи, встановлена згідно рішення виконавчого комітету Моршинської  міської ради  «Про встановлення розміру вартості харчування та батьківської плати за харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Моршинської територіальної громади» № 365  від 23.12.2021 р.

Згідно отриманої інформації щодо кількості дітей пільгових категорій, які мають право на безоплатне харчування, з врахуванням граничної вартості  гарячого харчування для учнів пільгових категорій встановленої рішенням Виконавчого комітету Моршинської  міської ради ради  «Про встановлення розміру вартості харчування та батьківської плати за харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Моршинської територіальної громади» № 365  від 23.12.2021 р. було проведено розрахунок вартості закупівлі.

Очікувана вартість предмета закупівлі – Кейтерингові послуги ( Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів (вікова категорія 6-11 років та учнів пільгових категорій ( вікова категорія 6-11 р., 11-14 р., 14-18р.)  , згідно коду CPV за ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги становить –682 849,84 грн. без ПДВ. (Відповідно до ст. 197.1.7 Податкового кодексу України та Постанови КМУ від 02.02.2011р. № 116 надавачі послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів загальноосвітніх та професійно – технічних навчальних закладах операції з надання яких звільняються від обкладання податком на додану вартість.)

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Обґрунтування доцільності закупівлі: придбання кейтерингових послуг послуг з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів (вікова категорія 6-11 років та учнів пільгових категорій ( вікова категорія 6-11 р., 11-14 р., 14-18р.)      НВК “СЗШ-ліцей” м.Моршина.

Обґрунтування обсягів закупівлі: відповідно до фактичної кількості учнів відповідних категорій, для яких замовляється відповідна кількість порцій для харчування , враховуючи кількість навчальних днів згідно з граничними нормами коштів для харчування дітей у навчальному закладі та враховуючи обсяги кошторисних призначень на 2022 рік, потреба в  одноразовому харчуванні дітей:

20 436 гарячих сніданків.

Обґрунтування якісних характеристик закупівлі: у НВК “СЗШ-ліцей” м.Моршина повинне бути забезпечене збалансоване харчування відповідно до примірного чотиритижневого сезонного меню та натуральних норм,  які відповідають умовам: Постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021р. № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації  харчування у закладах освiти та дитячих закладах оздоровлення  та

відпочинку».

а також з дотриманням вимог встановлених:

  1. Законом України «Про дитяче харчування»;
  2. Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»;
  3. Постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 №305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».
  4. «Порядком, надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладання податку на додану вартість» затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України № 116 від 02 лютого 2011 року.
  5. Санітарним регламентом для Закладів загальної середньої освіти затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України № 2205 від 25.09.2020 року.
  6. Наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 15.08.2006 № 620/563 «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах», в тому числі щодо заборони м’яса та яєць водоплаваючої птиці, субпродуктів, що містять синтетичні барвники;
  7. Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 20.02.2013 № 144 «Про затвердження Державних санітарних норм та правил»;
  8. Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 23.07.2002 № 280 «Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб,

та згідно з граничними нормами коштів для харчування дітей у навчальному закладі, затверджене Рішенням Виконавчого комітету Моршинської  міської ради ради  «Про встановлення розміру вартості харчування та батьківської плати за харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Моршинської територіальної громади №365 від 23.12.2021р., Закону України від 23.12.1997№ 771/97-ВР «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України 01.10.2012 №590 «Вимоги щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)та примірному сезонному чотиритижневому  меню узгодженому з Замовником.

14 липня 2022р.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості.

Додаток до протоколу № 31 від 13.10.2022р.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 року № 1266 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710” надається обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Замовник – НВК «Середня загальноосвітня школа – ліцей» м. Моршина , код ЄДРПОУ 39674924

Предмет закупівлі: Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії в гарячій воді),  ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція. (UA-2022-10-14-009011-а).

Вид процедури: переговорна процедура (скорочена).

Відповідно  до Абзацу 3 п.2 ч.2 статті 40 ЗУ “Про публічні закупівлі” Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо послуги можуть бути надані виключно певним суб’єктом господарювання у зв’язку з відсутністю конкуренції з технічних причин; відповідно до ч.1 ст.5 Закону України “Про природні монополії” транспортування теплової енергії належить до сфери діяльності суб’єктів природніх монополій. Згідно п.7 Порядку “Складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій” затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 28 листопада 2012 року №874-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 грудня 2012 року за №2119/22431 Антимонопольний комітет України та його територіальні відділення складають та ведуть електронні версії відповідного переліку суб’єктів природних монополій. Перелік суб’єктів природних монополій в установленому порядку розміщується на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (www.amc.gov.ua). Відповідно до п. 121  Переліку суб’єктів природних монополій станом 12.08.2022р. ТОВ «Енергозбереження Львів» відноситься до суб’єктів природних монополій Львівської області, тобто є єдиним підприємством, яке надає послуги з транспортування теплової енергії на території.

Очікувана вартість предмета закупівлі становить –696 729грн.60 коп з ПДВ

( 180 Гкал*3870 грн 72 коп. =696 729грн.60 коп)

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі: розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від 18.02.2020р. № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі»

Очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів (відповідно до постанов, наказів, інших нормативно-правових актів органів державної влади, уповноважених на здійснення державного регулювання цін у відповідній сфері), визначається як добуток необхідного обсягу товарів/послуг та ціни (тарифу), затвердженої відповідним нормативно-правовим актом, що розраховується за такою формулою:

ОВрег = V * Цтар,

де: ОВрег очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів;
V кількість (обсяг) товару/послуги, що закуповується;
Цтар ціна (тариф) за одиницю товару/послуги, затверджена відповідним нормативно-правовим актом.

Очікувана вартість предмета закупівлі Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії в гарячій воді) , згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція становить 696 729грн.60 коп з ПДВ

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Обґрунтування доцільності закупівлі: придбання пари, гарячої води та пов’язаної  продукції (постачання теплової енергії в гарячій воді) здійснюється для опалення та забезпечення температурного режиму в період опалювального сезону приміщень НВК «Середня загальноосвітня  школа – ліцей» м. Моршина по вул. Л. Українки,36.

Обґрунтування обсягів закупівлі: відповідно фактичного обсягу витрат Пари, гарячої води та пов’язаної продукції ( постачання теплової енергії в гарячій воді) за 2021 рік та враховуючи обсяги кошторисних призначень на 2022 рік, потреба в Парі, гарячій воді та пов’язаній продукції на жовтень – грудень 2022р. складає( постачання теплової енергії в гарячій воді): − 180 Гкал

Обґрунтування якісних характеристик закупівлі: відповідно до встановленого  виду системи опалення яке під’єднане до ТОВ «Енергозбереження Львів» опалення та забезпечення температурного режиму приміщень НВК «Середня загальноосвітня школа – ліцей» м. Моршина по вул. Л. Українки,34 здійснюється за допомогою  пари, гарячої води та пов’язаної продукції( постачання теплової енергії в гарячій воді) в період опалювального сезону.

        13 .10.2022р.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості.

Додаток до протоколу № 41 від 02.12.2022р.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 року № 1266 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710” надається обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Замовник – НВК «Середня загальноосвітня школа – ліцей» м. Моршина , код ЄДРПОУ 30298033

Предмет закупівлі: Бензин А-95  (згідно коду ДК 021:2015–09130000-9 «Нафта і дистиляти)  (UA-2022-12-02-017365-а).

Вид процедури: відкриті торги ( з особливостями).

Очікувана вартість предмета закупівлі становить –83 200грн.00 коп з ПДВ

( 1600л.*52 грн.00 коп. = 83 200грн.00 коп)

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

 Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі: розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від 18.02.2020р. № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі».

Очікувана вартість предмета закупівлі «Бензин А-95» ( 1600 л.) за ДК 021:2015 код 09130000-9 — Нафта і дистиляти» становить: 83 200,00 грн. з ПДВ

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Обґрунтування доцільності закупівлі:  придбання бензину А-95 здійснюється  для забезпечення   роботи генератора живлення на випадок аварійних ситуацій  у  НВК «Середня загальноосвітня  школа – ліцей» м. Моршина по вул. Л. Українки,36. Якість нафтопродукту  повинна відповідати чинним в Україні Державним стандартам , а саме ДСТУ 7687:2015 ( для бензину А-95), ГСТУ та ТУУ.

Обґрунтування обсягів закупівлі:  відповідно планового  обсягу витрат   бензину А-95 для роботи генератора живлення на випадок аварійних ситуацій  у  НВК «Середня загальноосвітня  школа – ліцей» м. Моршина по вул. Л. Українки,36 , враховуючи  обсяги кошторисних призначень на 2022 рік, потреба в паливно-мастильних матеріалах складає:

  • Бензин А-95 – 1600 літрів;

Обґрунтування якісних характеристик закупівлі: для роботи генератора живлення на випадок аварійних ситуацій у  НВК «Середня загальноосвітня  школа – ліцей» м. Моршина по вул. Л. Українки,36. Якість нафтопродукту  повинна відповідати чинним в Україні Державним стандартам , а саме ДСТУ 7687:2015 ( для бензину А-95), ГСТУ та ТУУ

        02 .12. 2022р.