Міста-побратими
Обрати сторінку

Квартирна черга

Додаток 1

до рішення виконавчого комітету

від 16.11.2016 №

С П И С О К

осiб, якi перебувають на облiку громадян, що потребують покращення житлових умов при виконавчому комiтетi Моршинської міської ради

(загальна черга)

п\п

Прiзвище, iм»я, по-батьковi

черговика

Загальна

кiлькiсть

осiб

Дата, з якої

перебувають

на облiку

Пiдстава зарахування

на облiк

(по Правилах облiку)

 1 Костiв Любов Ярославiвна

4

03.03.1977 ч.1 п.13
 2

Малетич Наталія Василівна

4

19.11.1979 п.14
 3 Мепарашвiлi Любов Валентинiвна

7

28.10.1980 ч.1 п.13
 4 Петрик Надiя Володимирiвна

4

18.01.1983 ч.1 п.13
 5 Лучкiв Алла Володимирiвна

4

15.02.1983 ч.1 п.13
 6 Чапкайло Ганна Миронiвна

5

20.09.1983 ч.1 п.13
 7 Гасяк Марiя Петрiвна

4

13.12.1983 ч.1 п.13
 8 Король Iрина Iванiвна

5

17.01.1984 ч.1 п.13
 9

Боднар Марія Петрівна

5

17.04.1984

п.29

 10

Спондич Роман Васильович

1

19.10.1984

ч.1 п.13

 11 Стельмах Алла Михайлiвна

4

19.03.1985 ч.1 п.13
 12

Краснянська Світлана Михайлівна

2

30.09.1985 ч.1 п.13
 13 Пристай Iлля Миколайович

2

15.10.1985

п.14

 14 Савчук Ярослав Iванович

5

15.04.1986 ч.1 п.13
 15 Карбан Ганна Iванiвна

2

16.05.1986 ч.1 п.13
 16

Березова Марія Михайлівна

1

18.02.1987

ч.1.п.13

 17 Швабюк Анна Федорівна

4

03.03.1987

ч.6 п.13

 18 Пошивак Роман Ярославович

4

21.04.1987 ч.1 п.13
 19 Череп Ірина Юріївна

5

16.06.1987 ч.1 п.13
 20 Янишин Галина Борисiвна

6

16.06.1987 ч.1 п.13
 21 Решетов Сергiй Iванович

6

21.07.1987 ч.1 п.13
 22 Доценко Анатолiй Євгенович

2

19.01.1988 ч.1 п.13
 23 Марчак Василь Михайлович

3

18.10.1988 ч.1 п.13
 24 Мельник Лариса Романiвна

4

21.02.1989 ч.1 п.13
 25 Даровська Свiтлана Миколаївна

4

16.05.1989 ч.1 п.13
 26 Гладiй Любов Iллiвна

3

16.05.1989 ч.1 п.13
 27 Клим Ольга Василiвна

5

20.11.1989 ч.1 п.13
 28 Яремко Богдан Миколайович

3

30.11.1989 ч.1 п.13
 29 Пилипишин Iрина Романiвна

3

14.12.1989 ч.1 п.13
 30 Луць Лiдiя Юрiївна

3

14.12.1989 ч.6 п.13
 31 Покотило Свiтлана Степанiвна

2

16.01.1990 ч.1 п.13
 32 Рапiй Свiтлана Аурелiвна

4

20.02.1990 ч.6 п.13
 33

Данків Галина Михайлівна

3

20.02.1990

ч.1. п.13,

 34

Сидорак Богдан Михайлович

4

27.02.1990

ч.6 п.13

 35

Іванюк Марія Богданівна

5

09.03.1990

ч.6 п.13

 36

Шумило Валентина Володимирів.

3

09.03.1990

ч.6 п.13

 37 Зайшлий Iгор Васильович

4

02.04.1990 ч.1 п.13
 38 Бойко Свiтлана Петрiвна

3

21.08.1990 ч.1 п.13
 39 Головата Оксана Богданiвна

2

19.02.1991 ч.1 п.13
 40 Стефанська Любомира Iванiвна

3

27.03.1991 ч.2 п.13
 41 Гавак Любов Богданiвна

6

16.04.1991 ч.1 п.13
 42 Маркович Любов Василiвна

5

21.05.1991 ч.1 п.13
 43 Павлiв Галина Iванiвна

5

17.03.1992 ч.1 п.13
 44

Галецька Ніна Богданівна

3

15.12.1992

ч.7 п.13

 45 Зазуляк Богдан Васильович

4

22.12.1992 ч.1 п.13
 46 Iльницька Катерина Андрiївна

3

21.01.1993 ч.1 п.13
 47 Магуцiй Тетяна Миколаївна

2

15.03.1993 п.14
 48

Магуцій Ігор Володимирович

1

15.03.1993

п.14

 49 Розлуцький Степан Харитонович

4

31.08.1993 ч.1 п.13
 50 Зазуляк Василь Миколайович

5

21.09.1993 ч.1 п.13
 51 Леник Микола Петрович

2

19.10.1993 ч.1 п.13
 52 Албатова Раїса Володимирiвна

2

22.03.1994 ч.7 п.13
 53 Захарчук Iрина Романiвна

3

10.05.1994 ч.1 п.13
 54 Мацевич Тетяна Михайлiвна

2

15.11.1994 ч.7 п.13
 55 Тягур Iгор Ярославович

4

27.03.1995 ч.1 п.13
 56

Поселенська Олеся Трофимівна

5

27.03.1995

ч.1 п.13

 57 Стефанкiв Надiя Василiвна

4

27.03.1995 ч.6 п.13
 58 Iванiв Свiтлана Михайлiвна

5

20.06.1995 ч.1 п.13
 59

Ільницька Дарія Григорівна

3

25.10.1995

ч.1 п. 13

 60 Пристай Надiя Василiвна

4

27.02.1997 ч.1 п.13
 61 Сухiн Роман Мирославович

2

23.12.1997 ч.6 п.13
 62 Фльорко Лев Миколайович

1

23.12.1997 п.14
 63 Польнюк Ярослав Миколайович

4

28.04.1998 ч.1 п.13
 64 Iванюк Михайло Васильович

4

02.08.1999 ч.1 п.13
 65 Пилипiв Дмитро Ярославович

2

22.10.2003 ч.1 п.13
 66 Капалєт Андрiй Володимирович

3

22.10.2003 ч.1 п.13
 67 Глушко Оксана Богданiвна

2

23.02.2004 ч.1 п.13
 68 Воробйов Мирослав Орестович

4

24.03.2004 ч.1 п.13
 69 Ониськiв Iрина Володимирiвна

4

21.04.2004 ч.1 п.13
 70 Гончарук Тарас Iгорович

1

17.11.2004 ч.1 п.13
 71 Кушпiр Леся Євгенiвна

4

25.05.2005 ч.1 п.13
 72 Кабачна Леся Романiвна

5

29.12.2005 ч.1 п.13
 73 Ленiв Марина Петрiвна

4

21.02.2007 ч.7 п.13
 74 Чернета Роман Дмитрович

1

21.02.2007 ч.1 п.13
 75 Полюганич Галина Адамiвна

2

21.02.2007 ч.4 п.13
 76 Воташинська Марiя Миколаiвна

2

21.03.2007 ч.4 п.13
 77 Галик Леся Миронiвна

4

21.03.2007 ч.7 п.13
 78

Долішній Володимир Миколай.

2

16.05.2007

ч.1 п.13

 79

Романчук Роман Олегович

4

21.11.2007

ч.6 п.13

 80

Паньків Марія Федорівна

4

20.02.2008

ч.1 п.13

 81

Олексин Роман Михайлович

2

05.03.2008

ч.1 п.13

 82

Гончаренко Анатолій Григорович

6

05.03.2008

ч.7 п.13

 83

Шагун Уляна Дмитрівна

4

01.07.2008

ч.1 п.13

 84

Малецький Віталій Вікторович

5

19.11.2008

ч.1 п.13

 85

Тулін Юрій Вікторович

3

19.11.2008

ч.1 п.13

 86

Сунак Ірина Онуфріївна

3

17.12.2008

ч.6 п.13

 87 Гавяк Ярослав Васильович

5

17.12.2008

ч.6 п.13

 88

Макота Уляна Михайлівна

3

19.08.2009

ч.1 п. 13

 89

Красниця Марія Богданівна

5

19.08.2009

ч.1 п. 13

 90

Галас Оксана Іванівна

4

15.09.2009

ч.1 п.13

 91 Голодишин Маряна Петрівна

7

08.12.2009

ч.1 п. 13

 92

Магас Оксана Романівна

7

08.12.2009

ч.1 п. 13

 93

Стефанський Микола Дмитрович

4

27.01.2010

ч.6 п. 13

 94

Кушина Наталія Іванівна

8

27.01.2010

ч.1.п 13

 95

Підгородецька Лілія Володимирівна

6

27.01.2010

ч.1 п. 13

 96

Селезньова Неля Іванівна

3

18.08.2010

ч.1 п. 13

 97

Капець Розалія Степанівна

2

14.09.2011

ч.1 п. 13

 98

Захарченко Юрій Михайлович

1

11.12.2012

ч. 4 п.44

 99

Пікуля Ігор Юрійович

4

30.01.2013

ч. 1 п.13

 100

Павлюк Оксана Григорівна

7

30.01.2013

ч.1 п.13

 101

Павлюк Михайло Миколайович

1

30.01.2013

ч.1 п.13

 102

Гошовський Андрій Васильович

5

29.08.2013

ч.1,ч.7 п.13

 103

Кредзінський Олексій Віталійович

3

29.08.2013

ч.4 п.46

 104

Зазуляк Ірина Богданівна

10

04.02.2015

ч. 1. ч.6 п.13

 105

Шишковська Тетяна Ярославівна

2

20.05.2015

ч.1 п.13

 106

Савчук Уляна Ігорівна

5

31.07.2015

ч.1 п.13

 107

Федько Руслан Іванович

4

16.09.2015

ч.1 п.13

 108

Юрійчук Василь Васильович

6

13.10.2015

ч.1 п.13

 109

Сухіна Олександра Михайлівна

3

29.01.2016

ч.1 п.13

 110

Боярчук Денис Сергійович

3

27.11.2015

ч.1 п.

111

Пилипів Марія Іванівна

6

20.05.2016

ч.1 п.13

112

Кузнєцов Олексій Вікторович

5

20.05.2016

ч.1 п.13, п.44

113

Фединчук Володимир Володимирович

1

16.06.2016

ч.1 п.13, п.44

114

Каліберда Іванна Ігорівна

4

 

ч.7 п.13, ст.45

Керуючий справами виконкому                                           О.З.Манастирська

Додаток 2

до рішення виконавчого комітету

від 16.11.2016 №

С П И С О К

осiб, якi користуються правом першочергового одержання жилих примiщень

(пільгова черга)

п\п

Прiзвище, iм»я, по-батьковi

черговика

Дата зарахування

на першочерговий облiк

Пiдстава зарахування на облiк

 1 Мепарiшвiлi Любов Валентинiвна 28.10.1980 Багатодiтна сiмя
 2 Король Iрина Iванiвна 17.01.1984 Висновок ЛКК
 3 Стельмах Алла Михайлiвна 19.03.1985 Висновок ЛКК
 4 Череп Ірина Юріївна 14.04.1987 Багатодiтна сiмя
 5 Чапкайло Ганна Миронiвна 28.08.1987 Багатодiтна сiмя
 6 Гасяк Марiя Петрiвна 03.09.1987 Багатодiтна сiмя
 7 Лучкiв Алла Володимирiвна 17.10.1987 Багатодiтна сiмя
 8 Мельник Лариса Романiвна 21.02.1989 Вчитель
 9 Гладiй Любов Iллiвна 16.05.1989 Висновок ЛКК
 10

Іванюк Марія Богданівна

09.03.1990

Багатодітна сімя
 11 Рапiй Свiтлана Аурелiвна 20.11.1990 Висновок ЛКК
 12 Головата Оксана Богданiвна 25.03.1991

Мати – одиначка

 13 Маркович Любов Василiвна 21.05.1991 Багатодiтна сiмя
 14

Боднар Марія Петрівна

04.07.1991

УВС, учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

 15 Павлiв Галина Iванiвна 17.03.1992 Висновок ЛКК
 16 Клим Ольга Василiвна 17.02.1993 Багатодiтна сiмя
 17 Iльницька Катерина Андрiiвна 23.12.1993 Вчитель
 18 Гавак Любов Богданiвна 23.12.1993 УВС
 19 Захарчук Iрина Романiвна 10.05.1994 Вчитель
 20 Малетич Тетяна Михайлiвна 15.11.1994 Одинока мати
 21

Краснянська Світлана Михайлівна

20.12.1994 Учасник вiйни
 22 Тягур Iгор Ярославович 27.03.1995 Вчитель
 23 Iванiв Свiтлана Михайлiвна 20.06.1995 Багатодiтна сiмя
 24

Ільницька Дарія Григорівна

25.10.1995

Висновок ЛКК

 25 Марчак Василь Миколайович 26.12.1995 УВС
 26

Фльорко Лев Миколайович

23.12.1997

Учасник бойових дій

 27

Галецька Ніна Богданівна

23.09.1998

Висновок ЛКК

 28

Луць Лідія Юріївна

10.05.1999

Вчитель

 29 Костiв Любов Ярославiвна 21.02.2007 Вчитель
 30

Кабачна Леся Романівна

16.05.2007

Багатодітна сімя
 31

Олексин Роман Миколайович

05.03.2008

Учасник бойових дій

 32

Гончаренко Анатолій Григорович

05.03.2008

Висновок ЛКК

 33

Шагун Уляна Дмитрівна

01.07.2008

Багатодітна сімя
 34

Спондич Роман Васильович

17.09.2008

Висновок ЛКК

 35

Малецький Віталій Вікторович

19.11.2008

Багатодітна сімя
 36

Тулін Юрій Вікторович

19.11.2008

працівник пожеж.

 37 Голодишин Маряна Петрівна

08.12.2009

Багатодітна сімя
 38

Магас Оксана Романівна

08.12.2009

Багатодітна сімя
 39

Кушина Наталія Іванівна

27.01.2010

Багатодітна сімя
 40

Підгородецька Лілія Володимирівна

27.01.2010

Багатодітна сімя
 41

Селезньова Неля Іванівна

18.08.2010

Висновок ЛКК

 42

Красниця Марія Богданівна

26.09.2011

Багатодітна сімя
 43

Захарченко Юрій Михайлович

11.12.2012

Учасник бойових дій

 44

Пікуля Ігор Юрійович

30.01.2013

Учасник бойових дій

 45

Павлюк Оксана Григорівна

30.01.2013

Багатодітна сімя
 46

Савчук Уляна Ігорівна

31.07.2015

Багатодітна сім’я

 47

Федько Руслан Іванович

16.09.2015

Учасник бойових дій

 48

Юрійчук Василь Васильович

13.10.2015

Учасник бойових дій

 49

Боярчук Денис Сергійович

27.11.2015

Учасник бойових дій

 50

Кузнєцов Олексій Вікторович

20.05.2016

Учасник бойових дій

 51

Фединчук Володимир Володимирович

16.06.2016

Учасник бойових дій

 52

Каліберда Іванна Ігорівна

 

Виновок ЛКК

Керуючий справами виконкому                                 О.З.Манастирська

Додаток 3

до рішення виконавчого комітету

від 16.11.2016 №

С П И С О К

осiб, якi користуються правом позачергового одержання жилих примiщень

п\п

Прiзвище, iм»я, по-батьковi

черговика

Дата зарахування

на позачерговий облiк

Пiдстава зарахування на облiк

1

Зазуляк Василь Миколайович

21.09.1993

Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС, 2-га категорія

2

Розлуцький Степан Харитонович

01.01.1994

Інвалід війни ІІІ групи

3

Кредзінський Олексій Віталійович

29.08.2013

Дитина, батьки якої позбавлені батьківських прав

Керуючий справами виконкому                                               О.З.Манастирська