Керуючий справами виконавчого комітету

МАНАСТИРСЬКА ОЛЬГА ЗІНОВІЇВНА

Народилась 2 червня 1979 року в смт Моршині на Львівщині. Середню освіту здобула в Моршинській середній школі. Після закінчення школи навчалась на народному відділі Дрогобицького музичного училища, музичному факультеті Прикарпатського університету ім. В.Стефаника. З 1998 р. по 2014 р. працювала викладачем по класу бандури в Моршинській школі мистецтв. З 1998р. працювала на посадах діловода, завідувача протокольною частиною, головного спеціаліста з питань діловодства в Моршинській міській раді. В 2006 р. призначена керуючим справами виконкому Моршинської міської ради. Володіє українською, російською мовами. Позапартійна. Заміжня. Відповідає за організацію роботи виконкому, управлінь та відділів міської ради, стан роботи зі зверненнями громадян, проводить реєстрацію актів громадянського стану. Голова опікунської ради виконкому міської ради. Улюблені заняття: музика, подорожі.

Прийомний день: вівторок 9:00-12:00 год. Службовий тел. 6-10-13.

Фнкуіональні обов’язки.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Манастирської Ольги Зіновіївни

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Манастирської Ольги Зіновіївни

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Манастирської Ольги Зіновіївни