Міста-побратими
Обрати сторінку

Заступник

ЛЕВКОВИЧ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Народився 16 жовтня 1985р. в м.Моршині Львівської області. Середню освіту здобув в Моршинській середній школі.Після школи навчався в Рівненському економіко-гуманітарному університеті ім. Дем’янчука на факультеті фізичної реабілітації. В 2006 році отримав повну вищу освіту (магістр) за спеціальністю “Фізична реабілітація”.

З 2002 року працював в Моршинській міській лікарні, Стрийському державному аграрному коледжі, з 2008 року займався підприємницькою діяльністю.

В 2015 році був обраний депутатом Моршинської міської ради VII скликання. В травні 2016 року склав достроково повноваження депутата Моршинської міської ради VII скликання.

З грудня 2015 року по травень 2016 року працював радником Моршинського міського голови.

З травня 2016 року працює на посаді заступника Моршинського міського голови. Член виконавчого комітету Моршинської міської ради.

В 2019р. здобув другу вищу освіту за спеціальністю магістра з публічного управління та адміністрування у Львівському регіональному інституті державного управління Академії державного управління при Президентові України.

Відповідає за здійснення аналізу стану благоустрою та житлово-комунального господарства міста, за організацію та розподіл житла, створення ОСББ; здійснює керівництво: Підприємства житлово-комунального господарства, КП “Зелене місто”, КП “Моршинтеплоенерго”.

Член політичної партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.

Одружений. Виховує двох синів.

Прийомний день: щовівторка 9:00 до 13:00