Міста-побратими
Обрати сторінку

Склад постійних депутатських комісій

СКЛАД

постійних комісій Моршинської міської ради VIII скликання 2020-2025

1.Комісія з питань бюджету та економічного розвитку

питання бюджету, соціально-економічного розвитку, фінансів, розвитку підприємництва,, транскордонного співробітництва, благоустрою, житлово- комунального господарства, комунальної власності, агропромислового комплексу та інфраструктури  

 1.Мельник Олег Володимирович – голова комісії

2.Войтановська Лілія Степанівна – заступник голови комісії

3.Колодяжна Ольга Іванівна — секретар комісії

4.Козак Василь Романович

5.Пилипчій Андрій Іванович

6.Жовнір Валерій Васильович

7.Лех Андрій Володимирович

8.Ковалик Василь Богданович

9.Олійник Василь Миколайович

 

2.Комісія з питань земельних відносин

питання регулювання земельних відносин, екології, будівництва та архітектури

1.Олійник Мар’яна Зіновіївна –голова комісії

2.Феденчук Василь Федорович – заступник голови комісії

3.Левкович Михайло Іванович – секретар комісії

4.Шимків Андрій Васильович

5.Пітух Ігор Орестович

6.Ільницький Василь Михайлович

7.Вінців Іван Васильович

8.Косінський Роман Михайлович

 

3.Комісія з соціально-гуманітарних питань

питання законності, правопорядку, протидії корупції, етики депутатів та регламенту; соціального захисту,  державної регуляторної політики, культури, туризму, освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту

1.Фединець Ростислав Іванович –  голова комісії

2.Магас Микола Васильович- заступник голови комісії

3.Хомин Діана Русланівна- секретар комісії

4.Гурій Орест Степанович

5.Злупко Микола Любомирович

6.Бенюх Володимир Романович

7.Томчук Віра Володимирівна

8.Чернецький Михайло Ярославович

 

СКЛАД

постійних комісій ради VII скликання 2015-2020

02.01/1 З питань економіки, промоції та туризму

(питання економіки, фінансів, бюджету та розвитку підприємництва, туризму, промоції та транскордонного співробітництва)

Корч Оксана Євстафіївна – голова комісії

Галас Михайло Михайлович

Жовнір Валерій Васильович

Зелінський Микола Миколайович

Романчук Роман Олегович

Мельник Олег Володимирович

Гринчарик Юрій Юрійович

02.01/2 З питань регулювання земельних відносин та житлово-комунального господарства

(питання регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, житлово-комунального господарства та комунальної власності)

Головатий Роман Ярославович – голова комісії

Косінський Роман Михайлович

Лис Степан Володимирович

Микитюк Оксана Ярославівна

Пітух Ігор Орестович

Федоренко Володимир Іванович

Чубуков Володимир Олександрович

02.01/3 З соціально-гуманітарних питань

(питання законності, правопорядку, етики депутатів та регламенту; соціального захисту, культури, освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, та спорту

Крук Валентина Миколаївна – голова комісії

Завадська Неля Миколаївна

Ільницький Василь Михайлович

Магас Микола Васильович

Мукан Віктор Васильович

Никифорів Віталій Романович

Угрин Андрій Дмитрович