Міста-побратими
Обрати сторінку

Моршинська міська лікарня

КНП “Моршинська міська лікарня” – це спеціалізований заклад для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки, жовчовивідних шляхів, кишківника, нирок, цукрового діабету, хвороб порушення обміну речовин. В лікарні працюють висококваліфіковані спеціалісти, функціонують необхідні лікувально-діагностичні кабінети.

До складу закладу входить: стаціонар на 80 ліжок – 40-гастроентерологічних та 40-терапевтичних, поліклініка – здатна приймати 250 відвідувачів у зміну.

Відділення загальної практики та сімейної медицини:

Лисовицька АЗПСМ, Долішненська АЗПСМ, ФАП с.Станків, ФАП с. Довге, ФАП с.Баня-Лисовицька, ФАП с. Задеревач,ФАП с. Воля-Задеревацька.

Всі потрібні дослідження проводяться в клініко-біохімічній лабораторії, що оснащена необхідним сучасним обладнанням.

В лікарні функціонують: кабінет УЗД, рентген-кабінет, кабінет ендоскопічної діагностики, фізіотерапевтичні кабінети з бюветом мінеральних вод.

Прийом пацієнтів ведуть лікарі: хірург, офтальмолог, отоларинголог, проктолог, уролог, ендоскопіст, невропатолог, психотерапевт, стоматолог, ендокринолог, фізичний терапевт, гастроентеролог.

Основним лікувальним фактором є мінеральні води з хлоридно-сульфатним калієво-мігнієво-натрієвим складом солей:

джерело №1, джерело №6, джерело №4 (слабо мінералізована) – при супутніх захворюваннях сечовивідних шляхів та порушення обміну речовин.

Протягом останніх 40 років на лікування в КНП “Моршинську міську лікарню” обласними реабілітаційними комітетами скеровувались мешканці Львівської області, як дорослі, так і діти. В середньому протягом року у закладі лікується 3,5-4 тис. пацієнтів, з них 700-800 діти.

Графік роботи адміністрації: Пн-Пт: з 08:00 до 16:00, Сб-Нд вихідний.

Графік роботи поліклінічного відділення: Пн-Пт з 08:00 до 16:00, Сб-Нд вихідний.

Графік роботи відділення ЗПСМ: Пн-Пт: з 08:00 до 18:00, Сб-Нд: з 09:00 – 14:00.

Графік роботи Лисовицька АЗПСМ: Пн-Пт: з 08:00 до 18:00, Сб-Нд: з 09:00 – 14:00.

Графік роботи Долішненська АЗПСМ: Пн-Пт: з 08:00 до 18:00, Сб-Нд: з 09:00 – 14:00.

Графік роботи ФАПів с. Станків, с. Довге, с.Баня-Лисовицька, с.ї Задеревач, с. Воля-Задеревацька: Пн-Пт: з 08:00 до 16:00, Сб- Нд: вихідний.

Адреса розташування: 82482, Львівська обл., м.Моршин, вул. 50-річчя УПА, 20 E-mail: likmorchyn@ukr.net Тел. (03260) 6-02-08, (068) 589-56-09

В.О.Генерального директора КНП “Моршинська міська лікарня” Мельник Олег Володимирович, тел. (03260) 6-00-07.

Медичний директор – Юкшинський Геннадій Йосифович.

Звіт про виконання фінансового плану підприємства за 2018 рік

Інформація про медичних працівників

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (бензин).

Додаток 1

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

 

Найменування

предмета закупівлі із зазначенням

коду ЄЗС

Вид та

ідентифікатор

процедури

закупівлі

Очікувана

вартість

предмета

закупівлі, грн.

Обґрунтування
технічних та якісних характеристик предмета закупівлі очікуваної вартості

предмета закупівлі

 

1 2 3 4 5
Бензин А-95

 

Код ДК 021:2015-09130000-9

Нафта і дистиляти

 

 

Відкриті торги

 

UA-2023-01-31-009010-а

700000,00 Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося за результатами проведення моніторингу цін, шляхом пошуку та аналізу загальнодоступної інформації про ціни у відкритому доступі, електронній системі закупівель «Прозорро», з урахуванням технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Закупівля буде здійснена за рахунок коштів місцевого бюджету та коштів НСЗУ

 

 

 

ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦЯ

(У разі, якщо нижче міститься посилання на конкретні
торговельну марку чи фірму,  патент,  конструкцію або тип предмета
закупівлі, джерело його походження або виробника – читати  “або
еквівалент”)

Код ДК 021-2015 (CPV) 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Бензин А-95,)

№ з/п Найменування товару Кількість Відповідність державним стандартам
1. Бензин А-95 14000 л ДСТУ 7687:2015

 

 

Замовник вимагає від учасників дотримання наступних вимог:

 1. Отримання паливно-мастильних матеріалів здійснюється уповноваженим на те представником Замовника. На кожну партію товару видаються талони, по яким буде безпосередньо здійснюватися заправка автомобіля.

Строк дії талонів –  12 місяців. Наявність талонів власного зразка номіналом 5, 10, 20 літрів. Номінал талонів може бути скоригований в залежності від наявних потреб Замовника, за його погодженням, у межах кількості предмету закупівлі.

У разі зміни зовнішньої форми талонів протягом строку їх дії, учасник здійснює їхню заміну без додаткової на це оплати замовником на інші з відповідним номіналом та строком дії не менше тих, що підлягають обміну.

 1. Якість товару, який передається у власність (поставляється) Замовнику на АЗС, повинна відповідати вимогам Державних стандартів (ДСТУ) або Технічних умов (ТУ), які діють на території України.
 2. Придбання товару (заправка автотранспорту) буде здійснюватися Покупцем безпосередньо на АЗС. АЗС Учасника- переможця повинна бути розташована в межах 15 км від місцезнаходження Замовника. Учасник повинен надати у складі пропозиції довідку в довільній формі про перелік власних або орендованих (автозаправних станцій) АЗС що розташовані в межах 15 км від місцезнаходження Замовника (із зазначенням адреси місцезнаходження). У разі наявності орендованих АЗС, учасник спрощеної закупівлі повинен надати в складі пропозиції копії правовстановлюючих документів, що підтверджують законні підстави використання учасником АЗС (договори оренди тощо).

Закупівля палива буде проводитись по мірі необхідності  в обсягах та в асортименті по заявці Замовника. Виконання договірних зобов’язань буде здійснюватись в залежності від обсягів реального фінансування при наявності відповідного бюджетного призначення у кошторисі Замовника.

 1. Ціни мають бути зазначені із врахуванням податків, митних зборів, що сплачуються, або мають бути сплачені, тощо.
 2. Під час виконання договору про закупівлю учасник зобов’язується дотримуватись передбачених чинним законодавством вимог щодо  застосування заходів із захисту довкілля, в тому числі тих, що  передбачені згідно Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища».
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Теплова енергія)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

 

Найменування

предмета закупівлі із зазначенням

коду ЄЗС

Вид та

ідентифікатор

процедури

закупівлі

Очікувана

вартість

предмета

закупівлі, грн.

Обґрунтування
технічних та якісних характеристик предмета закупівлі очікуваної вартості

предмета закупівлі

 

1 2 3 4 5
ДК 021:2015-09320000-8

Пара, гар’яча вода та пов’язана продукція (Постачання теплової енергії)

 

 

Відкриті торги

 

UA-2023-01-16-014119-а

3684424,01 Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося за результатами проведення моніторингу цін, шляхом пошуку та аналізу загальнодоступної інформації про ціни у відкритому доступі, електронній системі закупівель «Прозорро», з урахуванням технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Закупівля буде здійснена за рахунок коштів місцевого бюджету

 

 

 

ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ

ДК 021:2015-09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (Постачання теплової енергії)

Найменування Кількість
Теплова енергія 500,68 Гкал

Виробництво теплової енергії повинно здійснюватися за допомогою обладнання та устаткування Учасника.

Місце постачання теплової енергії:

– Україна, Львівська обл., м. Моршин, вул. 50-річчя УПА, 20, поштовий індекс: 82482

 

Термін постачання теплової енергії – до 31 грудня  2023 року.

 1. Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України, діючим на період постачання товару.
 1. Учасник визначає ціни на постачання теплової енергії, яку він пропонує поставити за Договором, з урахуванням усіх своїх витрат, які можуть бути ним понесені у ході виконання договору про закупівлю.
 2. Термін постачання теплової енергії – до 31 грудня 2023 року.
 3. Суб’єкти у сфері теплопостачання повинні дотримуватися вимог законодавства про охорону навколишнього природного середовища, нести відповідальність за його порушення і здійснювати технічні та організаційні заходи, спрямовані на зменшення шкідливого впливу об’єктів у сфері теплопостачання на навколишні природні середовища.
 4. Учасник повинен документально підтвердити технічну можливість транспортування теплової енергії тепловими мережами, шляхом надання документа про перебування теплових мереж на балансі або копію відповідного договору оренди, іншого договору, що підтверджує можливість використання теплової мережі для транспортування теплової енергії.
 5. Учасник процедури розраховує свою пропозицію з врахуванням необхідної кількості Гкал., яка встановлена Замовником у даному оголошенні. Обсяг наданої теплової енергії визначається згідно показників приладів обліку, встановленого у приміщенні Замовника.Розрахунки проводяться виключно по показнику приладів обліку Замовника.

У разі встановлення Учасником додаткових платежів, які будуть сплачуватися Замовником, окрім Гкал., то така пропозиція буде відхилена, як така, що не відповідає технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі.

 1. Якщо пропозиція Учасника не відповідає Технічним вимогам, то вона буде відхилена, як така, що не відповідає вимогам тендерної документації.

 

 

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Реконструкція приміщень першого та третього поверхів поліклініко-терапевтичного відділення КНП «Моршинська міська лікарня» по вул.50-річчя УПА, 20 в м. Моршин Львівської області

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

 «МОРШИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ»

МОРШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

82482  м. Моршин,  вул. 50-річчя УПА, 20

тел.(03260) 6-02-08     факс.(03260) 6-02-08

email:  likmorchyn@ukr.net 

Вих. № 234/1 від 05.07.2021 р.

 

Міському голові

міста Моршин

Р.Я. Ільницькому

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 року № 1266 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710” для ефективного та раціонального використання бюджетних коштів, а також забезпечення оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення, адміністрація КНП «Моршинська міська лікарня» просить розмістити на веб-сайті Моршинської міської ради інформацію по переговорній процедурі закупівлі UA-2021-07-05-000812-a від 05.07.2021 р.

___________________________________________________________________________________________________________

Додаток 1: Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Реконструкція приміщень першого та третього поверхів поліклініко-терапевтичного відділення КНП «Моршинська міська лікарня» по вул.50-річчя УПА, 20 в м. Моршин Львівської області (Код ДК 021-2015 (CPV) 45454000-4 Реконструкція)», розміру  бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (UA-2021-07-05-000812-a).

 

Т.в.о. генерального директора

КНП «Моршинська міська лікарня»   _____________  Г.Й. Юкшинський

Додаток 1

до листа № 234/1 від 05.07.2021 р.

 Обґрунтування технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі «Реконструкція приміщень першого та третього поверхів поліклініко-терапевтичного відділення КНП «Моршинська міська лікарня» по вул.50-річчя УПА, 20 в м. Моршин Львівської області (Код ДК 021-2015 (CPV) 45454000-4 Реконструкція)»,

розміру  бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (UA-2021-07-05-000812-a).

Замовник – Комунальне некомерційне підприємство «Моршинська міська лікарня» Моршинської міської ради, код ЄДПРОУ 32418147.

Предмет закупівлі: Реконструкція приміщень першого та третього поверхів поліклініко-терапевтичного відділення КНП «Моршинська міська лікарня» по вул.50-річчя УПА, 20 в м. Моршин Львівської області (Код ДК 021-2015 (CPV) 45454000-4 Реконструкція)

Вид процедури: переговорна процедура.

Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі (ст. 40 ч. 2 п. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами)):

– оголошена 27.05.2021р. ідентифікатор закупівлі: UA-2021-05-27-001153-a подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій).

– оголошена 14.06.2021 р. ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-14-002332-a (подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій).

Очікувана вартість предмета закупівлі становить – 10 710 523,00 грн. з ПДВ

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість робіт з реконструкції визначається з урахуванням ДСТУ БД 1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» відповідно до розробленої та затвердженої проектно-кошторисної документації. Дана норма закріплена у Наказі Мінекономіки від 18.02.2020 р № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», який встановлює порядок визначення замовником очікуваної вартості предмета закупівлі.

Ціна тендерної пропозиції, за яку учасник згоден виконати замовлення, розраховується виходячи з обсягів робіт на підставі нормативної потреби в трудових і матеріально-технічних ресурсах, необхідних для здійснення робіт по об`єкту замовлення та діючих цін на них. Ціну тендерної пропозиції слід визначати відповідно до Технічної специфікації щодо використання конкретних матеріалів і конструкцій, технології виконання робіт; якості будівельно-монтажних робіт, а також з дотриманням діючих норм і правил виконання будівельно-монтажних робіт, технічної експлуатації будівельної техніки і безпечних умов праці.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до затвердженої кошторисної документації та затверджені експертним звітом від 16.03.2020 р. № 257/20-ЕЗ.

Роботи по предмету закупівлі «Реконструкція приміщень першого та третього поверхів поліклініко-терапевтичного відділення КНП «Моршинська міська лікарня» по вул.50-річчя УПА, 20 в м. Моршин Львівської області (Код ДК 021-2015 (CPV) 45454000-4 Реконструкція)»виконати з урахуванням вимог ДСТУ Б Д. 1.1-1:2013

Клас наслідків – СС2.

Вважати зазначені у таблиці цієї технічної специфікації посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва такими, що містять вираз «або еквівалент».

п/п

 

Найменування робіт та витрат

Одиниця

виміру

  Кількість
1 2 3 4
Вiддiл 1. Перший поверх
Роздiл 1. Приміщення 122; 22; 5; 2; 1
1 Розбирання плiнтусiв з керамiчних плиток   м 120
2 Розбирання покриттiв пiдлог з керамiчних плиток   м2 158,8
3 Розбирання цементних покриттiв пiдлог   м2 3
4 Розбирання цементнобетонних покриттiв   м3 0,3
5 Улаштування бетонної стяжки товщиною 20 мм площею

до 20 м2

  м2 3
6 На кожнi 5 мм змiни товщини шару стяжки з легкого

бетону додавати або виключати

  м2 3
7 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 158,8
8 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 158,8
9 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до

12 шт

  м2 158,8
10 Улаштування плiнтусiв з плиток керамiчних   м 120
11 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 30,5
12 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 30,5
13 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 30,5
14 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 336,8
15 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 336,8
16 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 336,8
17 Улаштування каркасу підвісних стель “Армстронг”   м2 158,8
18 Укладання плит стельових в каркас стелі “Армстронг”   м2 158,8
Роздiл 2. Приміщення 62; 63
19 Розбирання покриттiв пiдлог з щитового паркету   м2 15,7
20 Розбирання цементних покриттiв пiдлог   м2 3
21 Розбирання цементнобетонних покриттiв   м3 0,3
22 Улаштування бетонної стяжки товщиною 20 мм площею

до 20 м2

  м2 3
23 На кожнi 5 мм змiни товщини шару стяжки з легкого

бетону додавати або виключати

  м2 3
24 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 15,7
25 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 15,7
26 Улаштування покриттів з ламінату   м2 15,7
27 Улаштування плiнтусiв полiвiнiлхлоридних   м 22
Роздiл 3. Приміщення 67
28 Розбирання покриттiв пiдлог з щитового паркету   м2 40,9
29 Розбирання цементних покриттiв пiдлог   м2 3
30 Розбирання цементнобетонних покриттiв   м3 0,3
31 Улаштування бетонної стяжки товщиною 20 мм площею

до 20 м2

  м2 3
32 На кожнi 5 мм змiни товщини шару стяжки з легкого

бетону додавати або виключати

  м2 3
33 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 40,9
34 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 40,9
35 Улаштування покриттів з ламінату   м2 40,9
36 Улаштування плiнтусiв полiвiнiлхлоридних   м 26
Роздiл 4. Приміщення 68, 69
37 Розбирання покриттiв пiдлог з щитового паркету   м2 30,9
38 Розбирання цементних покриттiв пiдлог   м2 3
39 Розбирання цементнобетонних покриттiв   м3 0,3
40 Улаштування бетонної стяжки товщиною 20 мм площею

до 20 м2

  м2 3
41 На кожнi 5 мм змiни товщини шару стяжки з легкого

бетону додавати або виключати

  м2 3
42 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 30,9
43 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 30,9
44 Улаштування покриттів з ламінату   м2 30,9
45 Улаштування плiнтусiв полiвiнiлхлоридних   м 23
Роздiл 5. Приміщення 6
46 Розбирання покриттiв пiдлог з щитового паркету   м2 14,1
47 Розбирання цементних покриттiв пiдлог   м2 3
48 Розбирання цементнобетонних покриттiв   м3 0,3
49 Улаштування бетонної стяжки товщиною 20 мм площею

до 20 м2

  м2 3
50 На кожнi 5 мм змiни товщини шару стяжки з легкого

бетону додавати або виключати

  м2 3
51 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 14,1
52 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 14,1
53 Улаштування покриттів з ламінату   м2 14,1
54 Улаштування плiнтусiв полiвiнiлхлоридних   м 10
Роздiл 6. Приміщення 9, 10
55 Розбирання покриттiв пiдлог з щитового паркету   м2 23,5
56 Розбирання цементних покриттiв пiдлог   м2 3
57 Розбирання цементнобетонних покриттiв   м3 0,3
58 Улаштування бетонної стяжки товщиною 20 мм площею

до 20 м2

  м2 3
59 На кожнi 5 мм змiни товщини шару стяжки з легкого

бетону додавати або виключати

  м2 3
60 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 23,5
61 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 23,5
62 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до

12 шт

  м2 23,5
63 Улаштування плiнтусiв з плиток керамiчних   м 28
Роздiл 7. Приміщення 11, 12, 13
64 Розбирання покриттiв пiдлог з щитового паркету   м2 19,3
65 Розбирання цементних покриттiв пiдлог   м2 3
66 Розбирання цементнобетонних покриттiв   м3 0,3
67 Улаштування бетонної стяжки товщиною 20 мм площею

до 20 м2

  м2 3
68 На кожнi 5 мм змiни товщини шару стяжки з легкого

бетону додавати або виключати

  м2 3
69 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 19,3
70 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 19,3
71 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до

12 шт

  м2 19,3
72 Улаштування плiнтусiв з плиток керамiчних   м 29
Роздiл 8. Приміщення 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
73 Розбирання покриттiв пiдлог з керамiчних плиток   м2 19,2
74 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 19,2
75 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 19,2
76 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до

12 шт

  м2 19,2
77 Демонтаж вiконних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 2
78 Знiмання засклених вiконних рам   м2 5,2
79 Заповнення вiконних прорiзiв готовими блоками

площею до 3 м2 з металопластику в кам’яних стiнах

житлових і громадських будівель

  м2 5,2
80 Демонтаж дерев’яних пiдвiконних дощок   м2 1,08
81 Улаштування пiдвiконників внутрішніх   м 3,6
82 Ремонт штукатурки прямолiнiйних укосiв всерединi

будiвлi по каменю та бетону цементно-вапняним

розчином

  м2 2,5
83 Облицювання відкосів керамiчними глазурованими

плитками

  м2 2,5
84 Розбирання облицювання стiн з керамiчних

глазурованих плиток

  м2 69
85 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 45
86 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 45
87 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 45
88 Облицювання поверхонь стiн керамiчними

глазурованими плитками з карнизними, плiнтусними i

кутовими елементами в житлових будiвлях по цеглi та

бетону

  м2 69
89 Шпаклювання стель мiнеральною шпаклiвкою   м2 19,2
90 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стель   м2 19,2
91 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стель по штукатурцi

  м2 19,2
92 Демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 8
93 Знiмання дверних полотен   м2 12
94 Установлення дверей внутрiшнiх площа прорiзу до 3 м2   м2 12
Вiддiл 2. Третій поверх
Роздiл 1. Приміщення №143
95 Демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
96 Знiмання дверних полотен   м2 2,5
97 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 2
98 Установлення дверей внутрiшнiх площа прорiзу до 3 м2   м2 5,5
99 Демонтаж вiконних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 2
100 Знiмання засклених вiконних рам   м2 6,9
101 Заповнення вiконних прорiзiв готовими блоками

площею до 2 м2 з металопластику в кам’яних стiнах

житлових і громадських будівель

  м2 4,3
102 Демонтаж дерев’яних пiдвiконних дощок   м2 0,75
103 Улаштування пiдвiконників внутрішніх   м 2,5
104 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 3,3
105 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 3,3
106 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 3,3
107 Розбирання облицювання стiн з керамiчних

глазурованих плиток

  м2 1
108 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 1,8
109 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 80,2
110 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 80,2
111 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 55,4
112 Облицювання поверхонь стiн керамiчними

глазурованими плитками з карнизними, плiнтусними i

кутовими елементами в житлових будiвлях по цеглi та

бетону

  м2 24,8
113 Шпаклювання стель мiнеральною шпаклiвкою   м2 20,7
114 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стель   м2 20,7
115 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стель

  м2 20,7
116 Розбирання плiнтусiв   м 12,1
117 Розбирання покриттiв пiдлог з паркету   м2 21,9
118 Улаштування покриттів з ламінату   м2 16,7
119 Улаштування плiнтусiв полiвiнiлхлоридних   м 19
120 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 4,1
121 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 4,1
122 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до 12 шт

  м2 4,1
Роздiл 2. Приміщення №143
123 Демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
124 Знiмання дверних полотен   м2 2,5
125 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 0,32
126 Установлення дверей внутрiшнiх площа прорiзу до 3 м2   м2 5,5
127 Демонтаж дерев’яних пiдвiконних дощок   м2 0,744
128 Улаштування пiдвiконників внутрішніх   м 2,48
129 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 3,3
130 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 3,3
131 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 3,3
132 Розбирання облицювання стiн з керамiчних

глазурованих плиток

  м2 1
133 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 1,8
134 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 78,1
135 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 78,1
136 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 54
137 Облицювання поверхонь стiн керамiчними

глазурованими плитками з карнизними, плiнтусними i

кутовими елементами в житлових будiвлях по цеглi та

бетону

  м2 24,1
138 Шпаклювання стель мiнеральною шпаклiвкою   м2 19,8
139 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стель   м2 19,8
140 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стель

  м2 19,8
141 Розбирання плiнтусiв   м 17,7
142 Розбирання покриттiв пiдлог з паркету   м2 20,9
143 Улаштування покриттів з ламінату   м2 15,9
144 Улаштування плiнтусiв полiвiнiлхлоридних   м 19,5
145 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 3,8
146 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 3,8
147 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до 12 шт

  м2 3,8
Роздiл 3. Приміщення №145
148 Демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
149 Знiмання дверних полотен   м2 2,5
150 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 0,32
151 Установлення дверей внутрiшнiх площа прорiзу до 3 м2   м2 5,5
152 Демонтаж вiконних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
153 Знiмання засклених вiконних рам   м2 4,2
154 Заповнення вiконних прорiзiв готовими блоками

площею до 2 м2 з металопластику в кам’яних стiнах

житлових і громадських будівель

  м2 4,3
155 Демонтаж дерев’яних пiдвiконних дощок   м2 0,744
156 Улаштування пiдвiконників внутрішніх   м 2,48
157 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 3,3
158 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 3,3
159 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 3,3
160 Розбирання облицювання стiн з керамiчних

глазурованих плиток

  м2 1
161 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 1,7
162 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 75,5
163 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 75,5
164 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 51,4
165 Облицювання поверхонь стiн керамiчними

глазурованими плитками з карнизними, плiнтусними i

кутовими елементами в житлових будiвлях по цеглi та

бетону

  м2 24,1
166 Шпаклювання стель мiнеральною шпаклiвкою   м2 18,4
167 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стель   м2 18,4
168 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стель

  м2 18,4
169 Розбирання плiнтусiв   м 17,2
170 Розбирання покриттiв пiдлог з паркету   м2 19,4
171 Улаштування покриттів з ламінату   м2 14,7
172 Улаштування плiнтусiв полiвiнiлхлоридних   м 17,8
173 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 3,7
174 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 3,7
175 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до 12 шт

  м2 3,7
Роздiл 4. Приміщення №146
176 Демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
177 Знiмання дверних полотен   м2 2,5
178 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 0,32
179 Установлення дверей внутрiшнiх площа прорiзу до 3 м2   м2 5,5
180 Демонтаж вiконних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
181 Знiмання засклених вiконних рам   м2 4,2
182 Заповнення вiконних прорiзiв готовими блоками

площею до 2 м2 з металопластику в кам’яних стiнах

житлових і громадських будівель

  м2 4,3
183 Демонтаж дерев’яних пiдвiконних дощок   м2 0,744
184 Улаштування пiдвiконників внутрішніх   м 2,48
185 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 3,3
186 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 3,3
187 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 3,3
188 Розбирання облицювання стiн з керамiчних

глазурованих плиток

  м2 1
189 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 1,8
190 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 77,5
191 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 77,5
192 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 55,5
193 Облицювання поверхонь стiн керамiчними

глазурованими плитками з карнизними, плiнтусними i

кутовими елементами в житлових будiвлях по цеглi та бетону

  м2 22
194 Шпаклювання стель мiнеральною шпаклiвкою   м2 19,3
195 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стель   м2 19,3
196 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стель

  м2 19,3
197 Розбирання плiнтусiв   м 17,5
198 Розбирання покриттiв пiдлог з паркету   м2 20,2
199 Улаштування покриттів з ламінату   м2 15,7
200 Улаштування плiнтусiв полiвiнiлхлоридних   м 18,6
201 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 3,6
202 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 3,6
203 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до 12 шт

  м2 3,6
Роздiл 5. Приміщення №147
204 Демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
205 Знiмання дверних полотен   м2 2,5
206 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 0,32
207 Установлення дверей внутрiшнiх площа прорiзу до 3 м2   м2 5,5
208 Демонтаж вiконних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
209 Знiмання засклених вiконних рам   м2 4,2
210 Заповнення вiконних прорiзiв готовими блоками

площею до 2 м2 з металопластику в кам’яних стiнах

житлових і громадських будівель

  м2 4,3
211 Демонтаж дерев’яних пiдвiконних дощок   м2 0,744
212 Улаштування пiдвiконників внутрішніх   м 2,48
213 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 3,3
214 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 3,3
215 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 3,3
216 Розбирання облицювання стiн з керамiчних

глазурованих плиток

  м2 1
217 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 2
218 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 81,3
219 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 81,3
220 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 57,2
221 Облицювання поверхонь стiн керамiчними

глазурованими плитками з карнизними, плiнтусними i

кутовими елементами в житлових будiвлях по цеглi та бетону

  м2 24,1
222 Шпаклювання стель мiнеральною шпаклiвкою   м2 20
223 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стель   м2 20
224 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стель

  м2 20
225 Розбирання плiнтусiв   м 17,7
226 Розбирання покриттiв пiдлог з паркету   м2 21,1
227 Улаштування покриттів з ламінату   м2 16,1
228 Улаштування плiнтусiв полiвiнiлхлоридних   м 16,2
229 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 3,9
230 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 3,9
231 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до 12 шт

  м2 3,9
Роздiл 6. Приміщення №148
232 Демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
233 Знiмання дверних полотен   м2 2,5
234 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 0,32
235 Установлення дверей внутрiшнiх площа прорiзу до 3 м2   м2 5,5
236 Демонтаж вiконних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
237 Знiмання засклених вiконних рам   м2 4,2
238 Заповнення вiконних прорiзiв готовими блоками

площею до 2 м2 з металопластику в кам’яних стiнах

житлових і громадських будівель

  м2 4,3
239 Демонтаж дерев’яних пiдвiконних дощок   м2 0,744
240 Улаштування пiдвiконників внутрішніх   м 2,48
241 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 3,3
242 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 3,3
243 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 3,3
244 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 2
245 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 83,2
246 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 83,2
247 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 59,1
248 Облицювання поверхонь стiн керамiчними

глазурованими плитками з карнизними, плiнтусними i

кутовими елементами в житлових будiвлях по цеглi та бетону

  м2 24,1
249 Шпаклювання стель мiнеральною шпаклiвкою   м2 19,8
250 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стель   м2 19,8
251 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стель

  м2 19,8
252 Розбирання плiнтусiв   м 17,7
253 Розбирання покриттiв пiдлог з паркету   м2 20,8
254 Улаштування покриттів з ламінату   м2 16,1
255 Улаштування плiнтусiв полiвiнiлхлоридних   м 20
256 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 3,7
257 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 3,7
258 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до 12 шт

  м2 3,7
Роздiл 7. Приміщення №149
259 Демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
260 Знiмання дверних полотен   м2 2,5
261 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 0,32
262 Установлення дверей внутрiшнiх площа прорiзу до 3 м2   м2 5,5
263 Демонтаж вiконних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
264 Знiмання засклених вiконних рам   м2 4,2
265 Заповнення вiконних прорiзiв готовими блоками

площею до 2 м2 з металопластику в кам’яних стiнах

житлових і громадських будівель

  м2 4,3
266 Демонтаж дерев’яних пiдвiконних дощок   м2 0,744
267 Улаштування пiдвiконників внутрішніх   м 2,48
268 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 3,3
269 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 3,3
270 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 3,3
271 Розбирання облицювання стiн з керамiчних

глазурованих плиток

  м2 1
272 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 1,9
273 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 80,7
274 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 80,7
275 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 56,6
276 Облицювання поверхонь стiн керамiчними

глазурованими плитками з карнизними, плiнтусними i

кутовими елементами в житлових будiвлях по цеглi та бетону

  м2 24,1
277 Шпаклювання стель мiнеральною шпаклiвкою   м2 20
278 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стель   м2 20
279 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стель

  м2 20
280 Розбирання плiнтусiв   м 17,8
281 Розбирання покриттiв пiдлог з паркету   м2 21,1
282 Улаштування покриттів з ламінату   м2 16
283 Улаштування плiнтусiв полiвiнiлхлоридних   м 20
284 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 4
285 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 4
286 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до 12 шт

  м2 4
Роздiл 8. Приміщення №150
287 Демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
288 Знiмання дверних полотен   м2 2,5
289 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 0,32
290 Установлення дверей внутрiшнiх площа прорiзу до 3 м2   м2 5,5
291 Демонтаж вiконних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
292 Знiмання засклених вiконних рам   м2 4,2
293 Заповнення вiконних прорiзiв готовими блоками

площею до 2 м2 з металопластику в кам’яних стiнах

житлових і громадських будівель

  м2 4,3
294 Демонтаж дерев’яних пiдвiконних дощок   м2 0,744
295 Улаштування пiдвiконників внутрішніх   м 2,48
296 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 3,3
297 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 3,3
298 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 3,3
299 Розбирання облицювання стiн з керамiчних

глазурованих плиток

  м2 1
300 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 1,8
301 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 82,9
302 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 82,9
303 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 59,5
304 Облицювання поверхонь стiн керамiчними

глазурованими плитками з карнизними, плiнтусними i

кутовими елементами в житлових будiвлях по цеглi та бетону

  м2 23,4
305 Шпаклювання стель мiнеральною шпаклiвкою   м2 20
306 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стель   м2 20
307 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стель

  м2 20
308 Розбирання плiнтусiв   м 17,6
309 Розбирання покриттiв пiдлог з паркету   м2 20,7
310 Улаштування покриттів з ламінату   м2 16,4
311 Улаштування плiнтусiв полiвiнiлхлоридних   м 19,3
312 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 3,6
313 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 3,6
314 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до

12 шт

  м2 3,6
Роздiл 9. Приміщення №151
315 Демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
316 Знiмання дверних полотен   м2 2,5
317 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 0,32
318 Установлення дверей внутрiшнiх площа прорiзу до 3 м2   м2 5,5
319 Демонтаж вiконних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
320 Знiмання засклених вiконних рам   м2 4,2
321 Заповнення вiконних прорiзiв готовими блоками

площею до 2 м2 з металопластику в кам’яних стiнах

житлових і громадських будівель

  м2 4,2
322 Демонтаж дерев’яних пiдвiконних дощок   м2 0,744
323 Улаштування пiдвiконників внутрішніх   м 2,48
324 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 3,3
325 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 3,3
326 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 3,3
327 Розбирання облицювання стiн з керамiчних

глазурованих плиток

  м2 1
328 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 1,8
329 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 77,2
330 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 77,2
331 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 53,5
332 Облицювання поверхонь стiн керамiчними

глазурованими плитками з карнизними, плiнтусними i

кутовими елементами в житлових будiвлях по цеглi та бетону

  м2 23,7
333 Шпаклювання стель мiнеральною шпаклiвкою   м2 19,2
334 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стель   м2 19,2
335 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стель

  м2 19,2
336 Розбирання плiнтусiв   м 18,7
337 Розбирання покриттiв пiдлог з паркету   м2 20,2
338 Улаштування покриттів з ламінату   м2 15,5
339 Улаштування плiнтусiв полiвiнiлхлоридних   м 18,5
340 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 3,7
341 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 3,7
342 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до 12 шт

  м2 3,7
Роздiл 10. Приміщення №152
343 Демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
344 Знiмання дверних полотен   м2 2,5
345 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 0,32
346 Установлення дверей внутрiшнiх площа прорiзу до 3 м2   м2 5,5
347 Демонтаж вiконних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
348 Знiмання засклених вiконних рам   м2 4,2
349 Заповнення вiконних прорiзiв готовими блоками

площею до 2 м2 з металопластику в кам’яних стiнах

житлових і громадських будівель

  м2 4,2
350 Демонтаж дерев’яних пiдвiконних дощок   м2 0,744
351 Улаштування пiдвiконників внутрішніх   м 2,48
352 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 3,3
353 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 3,3
354 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 3,3
355 Розбирання облицювання стiн з керамiчних

глазурованих плиток

  м2 1
356 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 2
357 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 82,4
358 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 82,4
359 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 58
360 Облицювання поверхонь стiн керамiчними

глазурованими плитками з карнизними, плiнтусними i

кутовими елементами в житлових будiвлях по цеглi та бетону

  м2 24,4
361 Шпаклювання стель мiнеральною шпаклiвкою   м2 19,2
362 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стель   м2 19,2
363 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стель

  м2 19,2
364 Розбирання плiнтусiв   м 17,7
365 Розбирання покриттiв пiдлог з паркету   м2 20,5
366 Улаштування покриттів з ламінату   м2 15,5
367 Улаштування плiнтусiв полiвiнiлхлоридних   м 20
368 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 3,8
369 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 3,8
370 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до 12 шт

  м2 3,8
Роздiл 11. Приміщення №153
371 Демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
372 Знiмання дверних полотен   м2 2,5
373 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 0,32
374 Установлення дверей внутрiшнiх площа прорiзу до 3 м2   м2 5,5
375 Демонтаж вiконних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
376 Знiмання засклених вiконних рам   м2 4,2
377 Заповнення вiконних прорiзiв готовими блоками

площею до 2 м2 з металопластику в кам’яних стiнах

житлових і громадських будівель

  м2 4,2
378 Демонтаж дерев’яних пiдвiконних дощок   м2 0,744
379 Улаштування пiдвiконників внутрішніх   м 2,48
380 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 3,3
381 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 3,3
382 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 3,3
383 Розбирання облицювання стiн з керамiчних

глазурованих плиток

  м2 1
384 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 2
385 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 83,4
386 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 83,4
387 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 59,3
388 Облицювання поверхонь стiн керамiчними

глазурованими плитками з карнизними, плiнтусними i

кутовими елементами в житлових будiвлях по цеглi та бетону

  м2 24,1
389 Шпаклювання стель мiнеральною шпаклiвкою   м2 20
390 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стель   м2 20
391 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стель

  м2 20
392 Розбирання плiнтусiв   м 19
393 Розбирання покриттiв пiдлог з паркету   м2 21,1
394 Улаштування покриттів з ламінату   м2 16
395 Улаштування плiнтусiв полiвiнiлхлоридних   м 19,7
396 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 4
397 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 4
398 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до 12 шт

  м2 4
Роздiл 12. Приміщення №154; 155; 156
399 Демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 3
400 Знiмання дверних полотен   м2 5,5
401 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 0,32
402 Установлення дверей внутрiшнiх площа прорiзу до 3 м2   м2 5,5
403 Демонтаж вiконних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
404 Знiмання засклених вiконних рам   м2 4,2
405 Заповнення вiконних прорiзiв готовими блоками

площею до 2 м2 з металопластику в кам’яних стiнах

житлових і громадських будівель

  м2 4,2
406 Демонтаж дерев’яних пiдвiконних дощок   м2 0,744
407 Улаштування пiдвiконників внутрішніх   м 2,48
408 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 3,3
409 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 3,3
410 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 3,3
411 Розбирання облицювання стiн з керамiчних

глазурованих плиток

  м2 18,8
412 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 0,6
413 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 72,9
414 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 72,9
415 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 51,8
416 Облицювання поверхонь стiн керамiчними

глазурованими плитками з карнизними, плiнтусними i

кутовими елементами в житлових будiвлях по цеглi та бетону

  м2 21,1
417 Шпаклювання стель мiнеральною шпаклiвкою   м2 19,8
418 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стель   м2 19,8
419 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стель

  м2 19,8
420 Розбирання плiнтусiв   м 17,5
421 Розбирання покриттiв пiдлог з паркету   м2 17,3
422 Розбирання покриттiв пiдлог з керамiчних плиток   м2 3,5
423 Улаштування покриттів з ламінату   м2 16,1
424 Улаштування плiнтусiв полiвiнiлхлоридних   м 18,4
425 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 3,7
426 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 3,7
427 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до 12 шт

  м2 3,7
Роздiл 13. Приміщення №157; 158; 159; 160; 161
428 Демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 8
429 Знiмання дверних полотен   м2 12,4
430 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 1,6
431 Установлення дверей внутрiшнiх площа прорiзу до 3 м2   м2 5,5
432 Демонтаж вiконних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 3
433 Знiмання засклених вiконних рам   м2 9,2
434 Заповнення вiконних прорiзiв готовими блоками

площею до 2 м2 з металопластику в кам’яних стiнах

житлових і громадських будівель

  м2 6,7
435 Демонтаж дерев’яних пiдвiконних дощок   м2 1,2
436 Улаштування пiдвiконників внутрішніх   м 4
437 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 4,8
438 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 4,8
439 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 4,8
440 Розбирання облицювання стiн з керамiчних

глазурованих плиток

  м2 27,3
441 Розбирання кам’яної кладки простих стiн iз цегли   м3 3,4
442 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 1,7
443 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 72,7
444 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 72,7
445 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 48,7
446 Облицювання поверхонь стiн керамiчними

глазурованими плитками з карнизними, плiнтусними i

кутовими елементами в житлових будiвлях по цеглi та бетону

  м2 24
447 Шпаклювання стель мiнеральною шпаклiвкою   м2 18,1
448 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стель   м2 18,1
449 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стель

  м2 18,1
450 Розбирання покриттiв пiдлог з керамiчних плиток   м2 18,8
451 Улаштування покриттів з ламінату   м2 14,3
452 Улаштування плiнтусiв полiвiнiлхлоридних   м 17,8
453 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 3,8
454 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 3,8
455 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до 12 шт

  м2 3,8
Роздiл 14. Приміщення №127; 128; 129
456 Демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 3
457 Знiмання дверних полотен   м2 5,7
458 Установлення дверей внутрiшнiх площа прорiзу до 3 м2   м2 8,1
459 Демонтаж вiконних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 3
460 Знiмання засклених вiконних рам   м2 8,1
461 Заповнення вiконних прорiзiв готовими блоками

площею до 2 м2 з металопластику в кам’яних стiнах

житлових і громадських будівель

  м2 8,1
462 Демонтаж дерев’яних пiдвiконних дощок   м2 1,44
463 Улаштування пiдвiконників внутрішніх   м 4,8
464 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 4,5
465 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 4,5
466 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 4,5
467 Розбирання облицювання стiн з керамiчних

глазурованих плиток

  м2 2
468 Розбирання кам’яної кладки простих стiн iз цегли   м3 2,6
469 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 4,2
470 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 119,5
471 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 119,5
472 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 91,4
473 Облицювання поверхонь стiн керамiчними

глазурованими плитками з карнизними, плiнтусними i

кутовими елементами в житлових будiвлях по цеглi та бетону

  м2 28,1
474 Шпаклювання стель мiнеральною шпаклiвкою   м2 24,8
475 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стель   м2 24,8
476 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стель

  м2 24,8
477 Розбирання плiнтусiв   м 37,2
478 Розбирання покриттiв пiдлог з паркету   м2 32,1
479 Улаштування покриттів з ламінату   м2 20,7
480 Улаштування плiнтусiв полiвiнiлхлоридних   м 24,4
481 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 4,1
482 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 4,1
483 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до 12 шт

  м2 4,1
Роздiл 15. Приміщення №127; 130
484 Демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
485 Знiмання дверних полотен   м2 1,9
486 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 1,7
487 Установлення дверей внутрiшнiх площа прорiзу до 3 м2   м2 4,2
488 Демонтаж вiконних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 2
489 Знiмання засклених вiконних рам   м2 5,4
490 Заповнення вiконних прорiзiв готовими блоками

площею до 2 м2 з металопластику в кам’яних стiнах

житлових і громадських будівель

  м2 2,7
491 Демонтаж дерев’яних пiдвiконних дощок   м2 0,48
492 Улаштування пiдвiконників внутрішніх   м 1,6
493 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 1,5
494 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 1,5
495 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 1,5
496 Розбирання облицювання стiн з керамiчних

глазурованих плиток

  м2 1
497 Розбирання кам’яної кладки простих стiн iз цегли   м3 1
498 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 2,5
499 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 70
500 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 70
501 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 40,8
502 Облицювання поверхонь стiн керамiчними

глазурованими плитками з карнизними, плiнтусними i

кутовими елементами в житлових будiвлях по цеглi та бетону

  м2 29,2
503 Шпаклювання стель мiнеральною шпаклiвкою   м2 22,1
504 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стель   м2 22,1
505 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стель

  м2 22,1
506 Розбирання плiнтусiв   м 26,9
507 Розбирання покриттiв пiдлог з паркету   м2 22,6
508 Улаштування покриттів з ламінату   м2 15,4
509 Улаштування плiнтусiв полiвiнiлхлоридних   м 14,1
510 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 6,8
511 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 6,8
512 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до12 шт

  м2 6,8
Роздiл 16. Приміщення №164
513 Демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
514 Знiмання дверних полотен   м2 1,9
515 Установлення дверей внутрiшнiх площа прорiзу до 3 м2   м2 1,9
516 Розбирання кам’яної кладки простих стiн iз цегли   м3 0,1
517 Заповнення вiконних прорiзiв готовими блоками

площею до 2 м2 з металопластику в кам’яних стiнах

житлових і громадських будівель

  м2 1
518 Демонтаж дерев’яних пiдвiконних дощок   м2 0,48
519 Улаштування пiдвiконників внутрішніх   м 1,6
520 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 0,1
521 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 0,1
522 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 0,1
523 Розбирання облицювання стiн з керамiчних

глазурованих плиток

  м2 26,2
524 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 38,6
525 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 38,6
526 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 38,6
527 Шпаклювання стель мiнеральною шпаклiвкою   м2 12,3
528 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стель   м2 12,3
529 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стель

  м2 12,3
530 Розбирання покриттiв пiдлог з керамiчних плиток   м2 12,3
531 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 12,3
532 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 12,3
533 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до

12 шт

  м2 12,3
Роздiл 17. Приміщення №165; 166; 167; 168
534 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 7
535 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 7
536 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 7
537 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 90,9
538 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 90,9
539 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 90,9
540 Шпаклювання стель мiнеральною шпаклiвкою   м2 30,1
541 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стель   м2 30,1
542 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стель

  м2 30,1
Роздiл 18. Приміщення №169; 170; 171
543 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 2,8
544 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 2,8
545 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 2,8
546 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 15,2
547 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 15,2
548 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 15,2
549 Шпаклювання стель мiнеральною шпаклiвкою   м2 16,3
550 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стель   м2 16,3
551 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стель

  м2 16,3
Роздiл 19. Приміщення №172; 173
552 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 0,9
553 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 0,9
554 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 0,9
555 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 71,7
556 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 71,7
557 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 71,7
558 Улаштування каркасу підвісних стель “Армстронг”   м2 20,7
559 Укладання плит стельових в каркас стелі “Армстронг”   м2 20,7
560 Розбирання плiнтусiв   м 35,4
561 Розбирання покриттiв пiдлог з паркету   м2 20,7
562 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 20,7
563 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 20,7
564 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до12 шт

  м2 20,7
565 Улаштування плiнтусiв з плиток керамiчних   м 35,4
Роздiл 20. Приміщення №174; 175; 176; 177
566 Демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
567 Знiмання дверних полотен   м2 1,9
568 Розбирання кам’яної кладки простих стiн iз цегли   м3 0,4
569 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 0,2
570 Установлення дверей внутрiшнiх площа прорiзу до 3 м2   м2 5,7
571 Демонтаж дерев’яних пiдвiконних дощок   м2 1,44
572 Улаштування пiдвiконників внутрішніх   м 4,8
573 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 4,4
574 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 4,4
575 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 4,4
576 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 83,1
577 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 83,1
578 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 83,1
579 Шпаклювання стель мiнеральною шпаклiвкою   м2 30,2
580 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стель   м2 30,2
581 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стель

  м2 30,2
582 Розбирання покриттiв пiдлог з паркету   м2 27,5
583 Улаштування покриттів з ламінату   м2 27,5
584 Улаштування плiнтусiв полiвiнiлхлоридних   м 33,6
Роздiл 21. Приміщення №132; 133
585 Демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 2
586 Знiмання дверних полотен   м2 3,8
587 Розбирання кам’яної кладки простих стiн iз цегли   м3 0,2
588 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 0,2
589 Установлення дверей внутрiшнiх площа прорiзу до 3 м2   м2 3,8
590 Демонтаж вiконних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 2
591 Знiмання засклених вiконних рам   м2 5,4
592 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 1,7
593 Заповнення вiконних прорiзiв готовими блоками

площею до 2 м2 з металопластику в кам’яних стiнах

житлових і громадських будівель

  м2 2,7
594 Демонтаж дерев’яних пiдвiконних дощок   м2 0,48
595 Улаштування пiдвiконників внутрішніх   м 1,6
596 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 1,5
597 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 1,5
598 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 1,5
599 Розбирання облицювання стiн з керамiчних

глазурованих плиток

  м2 30,4
600 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 0,5
601 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 75
602 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 75
603 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 53,6
604 Облицювання поверхонь стiн керамiчними

глазурованими плитками з карнизними, плiнтусними i

кутовими елементами в житлових будiвлях по цеглi та бетону

  м2 21,4
605 Шпаклювання стель мiнеральною шпаклiвкою   м2 14,2
606 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стель   м2 14,2
607 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стель

  м2 14,2
608 Розбирання покриттiв пiдлог з керамiчних плиток   м2 14,5
609 Улаштування покриттів з ламінату   м2 10,6
610 Улаштування плiнтусiв полiвiнiлхлоридних   м 16,8
611 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 3,6
612 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 3,6
613 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до12 шт

  м2 3,6
Роздiл 22. Приміщення №134; 135; 136
614 Демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 3
615 Знiмання дверних полотен   м2 5,7
616 Розбирання кам’яної кладки простих стiн iз цегли   м3 0,2
617 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 0,2
618 Установлення дверей внутрiшнiх площа прорiзу до 3 м2   м2 3,8
619 Демонтаж вiконних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
620 Знiмання засклених вiконних рам   м2 2,7
621 Заповнення вiконних прорiзiв готовими блоками

площею до 2 м2 з металопластику в кам’яних стiнах

житлових і громадських будівель

  м2 2,7
622 Демонтаж дерев’яних пiдвiконних дощок   м2 0,48
623 Улаштування пiдвiконників внутрішніх   м 1,6
624 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 1,5
625 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 1,5
626 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 1,5
627 Розбирання кам’яної кладки простих стiн iз цегли   м3 0,4
628 Розбирання облицювання стiн з керамiчних

глазурованих плиток

  м2 24,3
629 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 0,5
630 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 59,8
631 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 59,8
632 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 42,1
633 Облицювання поверхонь стiн керамiчними

глазурованими плитками з карнизними, плiнтусними i

кутовими елементами в житлових будiвлях по цеглi табетону

  м2 17,7
634 Шпаклювання стель мiнеральною шпаклiвкою   м2 12,7
635 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стель   м2 12,7
636 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стель

  м2 12,7
637 Розбирання плiнтусiв   м 10,9
638 Розбирання покриттiв пiдлог з керамiчних плиток   м2 4,3
639 Розбирання покриттiв пiдлог з паркету   м2 9
640 Улаштування покриттів з ламінату   м2 10,1
641 Улаштування плiнтусiв полiвiнiлхлоридних   м 13,6
642 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 2,7
643 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 2,7
644 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до12 шт

  м2 2,7
Роздiл 23. Приміщення №139; 140
645 Демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 3
646 Знiмання дверних полотен   м2 6,9
647 Розбирання кам’яної кладки простих стiн iз цегли   м3 0,9
648 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 2
649 Установлення дверей внутрiшнiх площа прорiзу до 3 м2   м2 9,1
650 Демонтаж вiконних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 2
651 Знiмання засклених вiконних рам   м2 7
652 Заповнення вiконних прорiзiв готовими блоками

площею до 2 м2 з металопластику в кам’яних стiнах

житлових і громадських будівель

  м2 2,7
653 Демонтаж дерев’яних пiдвiконних дощок   м2 0,48
654 Улаштування пiдвiконників внутрішніх   м 1,6
655 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 6
656 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 6
657 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 6
658 Розбирання кам’яної кладки простих стiн iз цегли   м3 1,9
659 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 6,7
660 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 175,3
661 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 175,3
662 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 132,3
663 Облицювання поверхонь стiн керамiчними

глазурованими плитками з карнизними, плiнтусними i

кутовими елементами в житлових будiвлях по цеглi табетону

  м2 43
664 Шпаклювання стель мiнеральною шпаклiвкою   м2 36,3
665 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стель   м2 36,3
666 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стель

  м2 36,3
667 Розбирання плiнтусiв   м 29,4
668 Розбирання покриттiв пiдлог з паркету   м2 38
669 Улаштування покриттів з ламінату   м2 25,2
670 Улаштування плiнтусiв полiвiнiлхлоридних   м 32,7
671 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 7,6
672 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 7,6
673 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до12 шт

  м2 7,6
Роздiл 24. Приміщення №140
674 Демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
675 Знiмання дверних полотен   м2 2,5
676 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 0,32
677 Установлення дверей внутрiшнiх площа прорiзу до 3 м2   м2 1,9
678 Демонтаж вiконних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
679 Знiмання засклених вiконних рам   м2 2,7
680 Заповнення вiконних прорiзiв готовими блоками

площею до 2 м2 з металопластику в кам’яних стiнах

житлових і громадських будівель

  м2 2,7
681 Демонтаж дерев’яних пiдвiконних дощок   м2 0,48
682 Улаштування пiдвiконників внутрішніх   м 1,6
683 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 3
684 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 3
685 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 3
686 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 44,4
687 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 44,4
688 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 44,4
689 Шпаклювання стель мiнеральною шпаклiвкою   м2 15,2
690 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стель   м2 15,2
691 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стель

  м2 15,2
692 Розбирання плiнтусiв   м 9,8
693 Розбирання покриттiв пiдлог з паркету   м2 15,2
694 Улаштування покриттів з ламінату   м2 15,2
695 Улаштування плiнтусiв полiвiнiлхлоридних   м 15,7
Роздiл 25. Приміщення №126; 138
696 Демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
697 Знiмання дверних полотен   м2 3,2
698 Установлення дверей внутрiшнiх площа прорiзу до 3 м2   м2 3,2
699 Демонтаж вiконних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
700 Знiмання засклених вiконних рам   м2 2,2
701 Заповнення вiконних прорiзiв готовими блоками

площею до 2 м2 з металопластику в кам’яних стiнах

житлових і громадських будівель

  м2 2,2
702 Демонтаж дерев’яних пiдвiконних дощок   м2 0,39
703 Улаштування пiдвiконників внутрішніх   м 1,3
704 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 9
705 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 9
706 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 9
707 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 82,4
708 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 82,4
709 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 82,4
710 Улаштування каркасу підвісних стель “Армстронг”   м2 28,8
711 Укладання плит стельових в каркас стелі “Армстронг”   м2 28,8
712 Розбирання плiнтусiв   м 22,3
713 Розбирання покриттiв пiдлог з керамiчних плиток   м2 5,8
714 Розбирання покриттiв пiдлог з паркету   м2 23
715 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 28,8
716 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 28,8
717 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до

12 шт

  м2 28,8
718 Улаштування плiнтусiв з плиток керамiчних   м 23,4
Роздiл 26. Приміщення №141
719 Демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
720 Знiмання дверних полотен   м2 2,5
721 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 0,1
722 Установлення дверей внутрiшнiх площа прорiзу до 3 м2   м2 1,9
723 Демонтаж вiконних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 1
724 Знiмання засклених вiконних рам   м2 2,7
725 Заповнення вiконних прорiзiв готовими блоками

площею до 2 м2 з металопластику в кам’яних стiнах

житлових і громадських будівель

  м2 2,7
726 Демонтаж дерев’яних пiдвiконних дощок   м2 0,48
727 Улаштування пiдвiконників внутрішніх   м 1,6
728 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 1,5
729 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 1,5
730 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 1,5
731 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 39,1
732 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 39,1
733 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 39,1
734 Шпаклювання стель мiнеральною шпаклiвкою   м2 13,2
735 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стель   м2 13,2
736 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стель

  м2 13,2
737 Розбирання плiнтусiв   м 13,6
738 Розбирання покриттiв пiдлог з паркету   м2 13,2
739 Улаштування покриттів з ламінату   м2 13,2
740 Улаштування плiнтусiв полiвiнiлхлоридних   м 13,9
Роздiл 27. Приміщення №163; 127; 131; 142
741 Демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 3
742 Знiмання дверних полотен   м2 7,9
743 Мурування окремих дiлянок внутрiшнiх стiн із газоблоку   м3 0,8
744 Установлення дверей внутрiшнiх площа прорiзу до 3 м2   м2 5,7
745 Демонтаж вiконних коробок в кам’яних стiнах з

вiдбиванням штукатурки в укосах

  шт 4
746 Знiмання засклених вiконних рам   м2 9,8
747 Заповнення вiконних прорiзiв готовими блоками

площею до 2 м2 з металопластику в кам’яних стiнах

житлових і громадських будівель

  м2 9,8
748 Демонтаж дерев’яних пiдвiконних дощок   м2 2,34
749 Улаштування пiдвiконників внутрішніх   м 7,8
750 Штукатурення цементно-вапняним або цементним

розчином по каменю i бетону стiн вручну

  м2 33,4
751 Шпаклювання укосів мiнеральною шпаклiвкою   м2 33,4
752 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами

  м2 33,4
753 Розбирання обшивки дерев`яних панелей   м2 137,7
754 Розбирання кам’яної кладки простих стiн iз цегли   м3 1,1
755 Шпаклювання стiн мiнеральною шпаклiвкою   м2 319,1
756 Додавати на 1 мм змiни товщини шпаклювання стiн   м2 319,1
757 Полiпшене фарбування полiвiнiлацетатними

водоемульсiйними сумiшами стiн

  м2 319,1
758 Улаштування каркасу підвісних стель “Армстронг”   м2 139,1
759 Укладання плит стельових в каркас стелі “Армстронг”   м2 139,1
760 Розбирання плiнтусiв   м 118,6
761 Розбирання покриттiв пiдлог з керамiчних плиток   м2 6
762 Розбирання покриттiв пiдлог з паркету   м2 143,9
763 Улаштування цементної вирiвнювальної стяжки   м2 149,9
764 На кожнi 5 мм змiни товщини шару цементної

вирiвнювальної стяжки додавати або виключати

  м2 149,9
765 Улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із

сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до12 шт

  м2 149,9
766 Улаштування плiнтусiв з плиток керамiчних   м 107,3
767 Укладання перемичок масою до 0,3 т   шт 34
768 Монтаж дрiбних металоконструкцiй вагою до 0,5 т   т 0,155
Локальний кошторис 2-1-2 на Опалення, вентиляція та

кондиціонування

Роздiл 1. Опалення
769 Демонтаж трубопроводiв опалення зi стальних

водогазопровiдних неоцинкованих труб дiаметром 15 мм

  м 1000
770 Демонтаж трубопроводiв опалення зi стальних

водогазопровiдних неоцинкованих труб дiаметром 20 мм

  м 400
771 Демонтаж трубопроводiв опалення зi стальних

водогазопровiдних неоцинкованих труб дiаметром 25 мм

  м 300
772 Демонтаж трубопроводiв опалення зi стальних

водогазопровiдних неоцинкованих труб дiаметром 32 мм

  м 90
773 Демонтаж трубопроводiв опалення зi стальних

водогазопровiдних неоцинкованих труб дiаметром 40 мм

  м 100
774 Демонтаж трубопроводiв опалення зi стальних

водогазопровiдних неоцинкованих труб дiаметром 50 мм

  м 230
775 Прокладання трубопроводiв водопостачання з напiрних

полiетиленових труб зовнiшнiм дiаметром 20 мм

  м 1000
776 Прокладання трубопроводiв водопостачання з напiрних

полiетиленових труб високого тиску зовнiшнiм

дiаметром 25 мм зі з’єднанням контактним зварюванням

  м 400
777 Прокладання трубопроводiв водопостачання з напiрних

полiетиленових труб високого тиску зовнiшнiм

дiаметром 32 мм

  м 300
778 Прокладання трубопроводiв водопостачання з напiрних

полiетиленових труб високого тиску зовнiшнiм

дiаметром 40 мм

  м 90
779 Прокладання трубопроводiв водопостачання з напiрних

полiетиленових труб зовнiшнiм дiаметром 50 мм

  м 100
780 Прокладання трубопроводiв водопостачання з напiрних

полiетиленових труб дiаметром 63 мм

  м 80
781 Прокладання трубопроводiв водопостачання з напiрних

полiетиленових труб зовнiшнiм дiаметром 90 мм

  м 50
782 Установлення повітровідвідників   шт 6
783 Установлення кранiв кульових муфтових   комплект 308
784 Установлення трійників   шт 460
785 Установлення трійників   шт 16
786 Установлення фасонних частин: переходiв   шт 184
787 Улаштування вiдводів   шт 328
788 Пробивання борозен 100х60   м 1000
789 Пробивання борозен 160х80   м 400
790 Пробивання борозен 120х100   м 200
791 Iзоляцiя трубопроводiв

[цилiндрами][напiвцилiндрами][сегментами з пiнопласту]
  м 1000
792 Iзоляцiя трубопроводiв

[цилiндрами][напiвцилiндрами][сегментами з пiнопласту]
  м 400
793 Iзоляцiя трубопроводiв

[цилiндрами][напiвцилiндрами][сегментами з пiнопласту]
  м 300
794 Iзоляцiя трубопроводiв

[цилiндрами][напiвцилiндрами][сегментами з пiнопласту]
  м 90
795 Iзоляцiя трубопроводiв

[цилiндрами][напiвцилiндрами][сегментами з пiнопласту]
  м 100
796 Iзоляцiя трубопроводiв

[цилiндрами][напiвцилiндрами][сегментами з пiнопласту]
  м 80
797 Iзоляцiя трубопроводiв

[цилiндрами][напiвцилiндрами][сегментами з пiнопласту]
  м 50
798 Укладання футляра , дiаметр труб 108 мм   м 10
799 Укладання футляра , дiаметр труб 89 мм   м 12
800 Укладання футляра , дiаметр труб 65 мм   м 21
801 Укладання футляра , дiаметр труб 50 мм   м 20
802 Укладання футляра, дiаметр труб 40 мм   м 60
803 Пробивання отворiв 100х100   шт 300
804 Прокладання коробів пластивкових   м 2050
Роздiл 2. Тепломеханічна частина
805 Установлення гребiнок системи теплопостачання   шт 1
806 Установлення зворотніх гребiнок   шт 1
807 Установлення стрілки гідравлічної   шт 1
808 Установлення циркуляційних насосiв   шт 3
809 Установлення клапанiв регулюючих   шт 1
810 Установлення електроприводів   шт 1
811 Установлення ключів до регуляторiв   шт 3
812 Монтаж датчиків температури   шт 2
813 Монтаж накладних датчиків температури   шт 3
814 Установлення кранiв кульових фланцевих   шт 6
815 Установлення кранiв кульових муфтових   шт 1
816 Установлення фiльтрiв для очищення води у

трубопроводах систем опалення

  шт 1
817 Установлення клапанiв зворотних дiаметром до 100 мм   шт 1
818 Установлення повітровипускників   шт 3
819 Монтаж буртової втулки   шт 2
820 Прочищення радiаторiв   шт 122
Роздiл 3. Вентиляція
821 Установлення витяжного вентилятора   камеpа 30
822 Прокладання повiтроводiв iз листової сталi, товщиною 0,

5 мм, дiаметром до 200 мм

  м2 99,64
823 Установлення клапанiв   шт 30
Локальний кошторис 2-1-3 на Водопровід та каналізація
Роздiл 1. Водопровід В1
824 Прокладання трубопроводiв водопостачання з труб

полiетиленових [поліпропіленових] напiрних дiаметром

63 мм

  м 50
825 Прокладання трубопроводiв водопостачання з труб

полiетиленових [поліпропіленових] напiрних дiаметром

50 мм

  м 24
826 Прокладання трубопроводiв водопостачання з труб

полiетиленових [поліпропіленових] напiрних дiаметром

40 мм

  м 30
827 Прокладання трубопроводiв водопостачання з труб

полiетиленових [поліпропіленових] напiрних дiаметром

32 мм

  м 60
828 Прокладання трубопроводiв водопостачання з труб

полiетиленових [поліпропіленових] напiрних дiаметром

25 мм

  м 60
829 Прокладання трубопроводiв водопостачання з труб

полiетиленових [поліпропіленових] напiрних дiаметром20 мм

  м 540
830 Установлення полiетиленових трійників   шт 95
831 Установлення полiетиленових трійників   шт 12
832 Улаштування трубок вiдводу   шт 268
833 Iзоляцiя трубопроводiв

[цилiндрами][напiвцилiндрами][сегментами з пiнопласту]
  м 50
834 Iзоляцiя трубопроводiв

[цилiндрами][напiвцилiндрами][сегментами з пiнопласту]
  м 24
835 Iзоляцiя трубопроводiв

[цилiндрами][напiвцилiндрами][сегментами з пiнопласту]
  м 30
836 Iзоляцiя трубопроводiв

[цилiндрами][напiвцилiндрами][сегментами з пiнопласту]
  м 60
837 Iзоляцiя трубопроводiв

[цилiндрами][напiвцилiндрами][сегментами з пiнопласту]
  м 60
838 Iзоляцiя трубопроводiв

[цилiндрами][напiвцилiндрами][сегментами з пiнопласту]
  м 540
839 Пробивання отворiв 150х150 L=250мм   шт 80
840 Укладання футляра, дiаметр труб 89 мм   м 6
841 Укладання футляра, дiаметр труб 57 мм   м 12
842 Установлення шланга гумового   шт 140
843 Пробивання борозен 70х100   м 170
844 Установлення водонагрiвникiв проточних   шт 60
845 Установлення кранiв кульових муфтових   комплект 308
846 Установлення умивальникiв одиночних з пiдведеннямю

холодної i гарячої води

  компл. 60
847 Установлення змiшувачiв   шт 60
848 Установлення сифонiв   шт 60
849 Установлення унiтазiв iз бачком безпосередньо приєднаним   компл. 60
850 Установлення душових піддонів   к-т 60
851 Установлення змiшувачiв   шт 60
852 Установлення сифонiв   шт 60
Роздiл 2. Зовнішня каналізація
853 Укладання труб полiвінілхлоридних   м 90
854 Розробка грунту вручну в траншеях глибиною до 2 м без

крiплень з укосами, група грунтiв 2

  м3 163
855 Засипка траншей i котлованiв бульдозерами потужнiстю

59 кВт [80 к.с.] з перемiщенням грунту до 5 м, група грунтiв 2

  м3 189
856 Засипка вручну траншей, пазух котлованiв i ям, група грунтiв 2   м3 113
857 Улаштування круглих колодязiв зi збiрного залiзобетону

у сухих грунтах

  м3 80
Роздiл 3. Побутова каналізація К1
858 Прокладання трубопроводiв каналiзацiї з

полiетиленових труб дiаметром 50 мм

  м 120
859 Прокладання трубопроводiв каналiзацiї з

полiетиленових труб дiаметром 100 мм

  м 200
860 Установлення полiетиленових вiдводiв, колiн, патрубкiв,

переходiв діаметром 110 мм

  шт 19
861 Установлення полiетиленових трійників   шт 127
862 Укладання футляра   м 15
863 Установлення трапiв   компл. 30
Локальний кошторис 2-1-4 на Електричне освітлення
864 Установлення вимикачiв та перемикачiв пакетних 2-х i 3-

х полюсних на струм понад 25 А до 100 А

  шт 2
865 Установлення вимикачiв та перемикачiв пакетних 2-х i 3-

х полюсних на струм до 25 А

  шт 2
866 Установлення вимикачiв та перемикачiв пакетних 2-х i 3-

х полюсних на струм до 25 А

  шт 1
867 Установлення вимикачiв та перемикачiв пакетних 2-х i 3-

х полюсних на струм до 25 А

  шт 18
868 Установлення вимикачiв та перемикачiв пакетних 2-х i 3-

х полюсних на струм до 25 А

  шт 17
869 Монтаж увiдно-розподiльних пристроїв   шафа 1
870 Установлення вимикачiв та перемикачiв пакетних 2-х i 3-

х полюсних на струм понад 25 А до 100 А

  шт 1
871 Установлення вимикачiв та перемикачiв пакетних 2-х i 3-

х полюсних на струм до 25 А

  шт 17
872 Установлення вимикачiв та перемикачiв пакетних 2-х i 3-

х полюсних на струм до 25 А

  шт 11
873 Монтаж увiдно-розподiльних пристроїв   шафа 1
874 Установлення вимикачiв та перемикачiв пакетних 2-х i 3-

х полюсних на струм до 25 А

  шт 3
875 Установлення вимикачiв та перемикачiв пакетних 2-х i 3-

х полюсних на струм до 25 А

  шт 1
876 Установлення вимикачiв утопленого типу при схованiй

проводцi, 2-клавiшних

  шт 34
877 Установлення вимикачiв утопленого типу при схованiй

проводцi, 1-клавiшних

  шт 34
878 Установлення вимикачiв утопленого типу при схованiй

проводцi

  шт 15
879 Установлення штепсельних розеток утопленого типу

при схованiй проводцi

  шт 112
880 Монтаж світильника   шт 144
881 Монтаж світильника   шт 51
882 Монтаж світильника   шт 11
883 Монтаж світильника   шт 45
884 Прокладання кабелiв перерiзом до 6 мм2 з вiнiловою,

наiрiтовою та полiетиленовою оболонками з крiпленням

накладними скобами

  м 2275
885 Прокладання кабелiв перерiзом до 6 мм2 з вiнiловою,

наiрiтовою та полiетиленовою оболонками з крiпленням

накладними скобами

  м 430
886 Укладання лотків   м 55
887 Укладання труб гофрованих дiаметром 63 мм   м 35
888 Укладання труб гофрованих дiаметром 16 мм   м 350
Локальний кошторис 2-1-5 на Пожежна сигналізація
889 Блок базовий на 20 променiв приймально-контрольного

пускового концентратора ПС

  шт 1
890 Блок базовий на 10 променiв приймально-контрольного

пускового концентратора ПС

  шт 1
891 Монтаж акамулятора   шт 7
892 Монтаж модуля релейних ліній   шт 2
893 Сповiщувач ПС автоматичний димовий у нормальному

виконаннi

  шт 110
894 Монтаж сповіщувача ручного   шт 4
895 Монтаж коробки   шт 67
896 Монтаж транспаранта свiтлового [табло]   шт 4
897 Монтаж коробки   шт 18
898 Прокладання iзольованих проводiв перерiзом до 6 мм2

у коробах

  м 950
899 Прокладання коробiв пластикових   м 225
900 Прокладання iзольованих проводiв перерiзом до 6 мм2

у коробах

  м 775
901 Прокладання вiнiпластових труб, що поставляються

прямими трубами довжиною 5-7 м, по стiнах i колонах iз

крiпленням накладними скобами, дiаметр умовного

проходу до 25 мм

  м 225
902 Сповiщувач ПС автоматичний димовий у нормальному

виконаннi

  шт 11
903 Монтаж сповіщувача ручного   шт 1
904 Прилад сигналiзуючий   шт 1
905 Блок живлення   блок 1
906 Блок живлення   блок 1
907 Установлення шаф   шт 1
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Придбання системи ендоскопічної візуалізації з відеогастроскопом

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

 «МОРШИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ»

МОРШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

82482  м. Моршин,  вул. 50-річчя УПА, 20

тел.(03260) 6-02-08     факс.(03260) 6-02-08

email:  likmorchyn@ukr.net

Вих. № 266/1 від 13.08.2021 р.

 

Міському голові

міста Моршин

Р.Я. Ільницькому

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 року № 1266 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710” для ефективного та раціонального використання бюджетних коштів, а також забезпечення оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення, адміністрація КНП «Моршинська міська лікарня» просить розмістити на веб-сайті Моршинської міської ради інформацію по відкритих торгах ідентифікатор закупівлі UA-2021-08-13-002428-c від 13.08.2021 р.

Додаток 1: Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Придбання системи ендоскопічної візуалізації з відеогастроскопом для Комунального некомерційного підприємства «Моршинська міська лікарня» Моршинської міської ради за адресою: Львівська область. Стрийський район .м.Моршин.вул 50-річчя УПА, 20 (ДК 021:2015 Устаткування для операційних блоків (код ДК 021:2015 33160000-9) – ендоскопічна система з відеоендоскопами (код НК 024:2019 35616 Система ендоскопічної візуалізації Ендоскопічна системи з відеоендоскопами – 1(один) комплект)», розміру  бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (UA-2021-08-13-002428-c).

Т.в.о. генерального директора

КНП «Моршинська міська лікарня»   _____________  Г.Й. Юкшинський

 

Додаток 1

до листа № 266/1 від 13.08.2021 р. 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Найменування

предмета закупівлі із зазначенням

коду ЄЗС

Вид та

 ідентифікатор

процедури

закупівлі

Очікувана

вартість

предмета

закупівлі, грн.

Обґрунтування

очікуваної вартості

предмета закупівлі

 

1 2 3 4
Придбання системи ендоскопічної візуалізації з відеогастроскопом для Комунального некомерційного підприємства «Моршинська міська лікарня» Моршинської міської ради за адресою: Львівська область. Стрийський район .м.Моршин.вул 50-річчя УПА, 20 (ДК 021:2015 Устаткування для операційних блоків (код ДК 021:2015 33160000-9) – ендоскопічна система з відеоендоскопами (код НК 024:2019 35616 Система ендоскопічної візуалізації Ендоскопічна системи з відеоендоскопами – 1(один) комплект)

 

ДК 021:2015: 38430000-8 — Детектори та аналізатори

Відкриті торги

 

UA-2021-08-13-002428-c

1 790 000,00 Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося за результатами проведення моніторингу цін, шляхом пошуку та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться у мережі Інтернет у відкритому доступі, електронній системі закупівель «Прозорро», з урахуванням технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Закупівля буде здійснена за рахунок коштів Державного бюджету України –

1 790 000,00 грн.

Інформація

про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики

предмета закупівлі

Придбання системи ендоскопічної візуалізації з відеогастроскопом для Комунального некомерційного підприємства «Моршинська міська лікарня» Моршинської міської ради за адресою: Львівська область. Стрийський район.м.Моршин.вул 50-річчя УПА, 20 (ДК 021:2015 Устаткування для операційних блоків (код ДК 021:2015 33160000-9) – ендоскопічна система з відеоендоскопами (код НК 024:2019 35616 Система ендоскопічної візуалізації Ендоскопічна системи з відеоендоскопами – 1(один) комплект)

 

№ п/п Найменування Одиниця виміру Кількість
1.                   1 1.                   Ендоскопічна система з відеоендоскопами 1.                   компл 1.                   1

Загальні вимоги

 1. Товар, запропонований Учасником, повинен бути внесений до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення та/або введений в обіг відповідно до законодавства у сфері технічного регулювання та оцінки відповідності, у передбаченому законодавством порядку.

На підтвердження Учасник повинен завірену копію декларації або копію документів, що підтверджують можливість введення в обіг та/або експлуатацію (застосування) медичного виробу за результатами проходження процедури оцінки відповідності згідно вимог технічного регламенту.

 1. Товар, запропонований Учасником, повинен бути новим і таким, що не був у використанні.

Гарантійний термін (строк) експлуатації повинен становити не менше 12 місяців.

На підтвердження Учасник повинен надати лист у довільний формі в якому зазначити, що запропонований Товар є новим і таким, що не був у використанні і за допомогою цього Товару не проводились демонстраційні заходи. А також в цьому листі зазначити, що гарантійний термін (строк) експлуатації запропонованого Учасником Товару становить не менше 12 місяців.

 1. Товар, запропонований Учасником, повинен відповідати національним та/або міжнародним стандартам, медико – технічним вимогам до предмету закупівлі, встановленим у даному додатку та всіх інших вимог Тендерної Документації.

Відповідність технічних характеристик запропонованого Учасником Товара  вимогам технічного завдання повинна бути обов’язково підтверджена копією документу (експлуатаційної документації: настанови з експлуатації, або інструкції, або технічного опису чи технічних умов, або ін. документів українською мовою) в якому міститься ця інформація.

 1. Учасник повинен провести кваліфікований інструктаж працівників Замовника по користуванню запропонованим обладнанням.

На підтвердження надати гарантійний лист про забезпечення інструктажу персоналу Замовника по користуванню (керуванню) обладнанням за місцем його експлуатації.

5.Спроможність учасника  поставити запропоноване обладнання повинна підтверджуватись оригіналом гарантійного листа від виробника (якщо учасник не є виробником товару) або його офіційного представника в Україні (таке представництво повинно підтверджуватись копією відповідного листа, доручення, авторизації, тощо від виробника), що підтверджує можливість постачання учасником запропонованого обладнання в необхідній кількості, якості та в потрібні  терміни, визначені цією тендерною документацією та пропозицією учасника (надати скан-копію оригіналу гарантійного листа у складі тендерної пропозиції) .

Медико – технічні вимоги Відповідність (так /ні) з зазначенням запропонованих характеристик та посиланням на відповідні розділи, та/або сторінку(и) технічного документа виробника
Ендоскопічна система з відеоендоскопами
1. Характеристики відеогастроскопа:
1.1 Діаметр зовнішнього тубусу не менш ніж 9,2 мм;
1.2 Робочий канал не менш ніж 2,8 мм;
1.3 Кут поля зору не менше ніж 140 градусів;
1.4 Кут відхилення вгору не менш ніж 210 градусів;
1.5 Кут відхилення донизу не менш ніж 90 градусів;
1.6 Кут відхилення вправо/вліво не менш ніж 100 градусів /100 градусів;
1.7 Глибина різкості не менш ніж від 3 мм до 100 мм;
1.8 Робоча довжина не менш ніж 1050 мм;
2. Характеристики відеоколоноскопа:
2.1 Діаметр зовнішнього тубусу не більше ніж 12,8 мм;
2.2 Робочий канал не менш ніж 3,7 мм;
2.3 Кут поля зору не менше ніж 140 градусів;
2.4 Кут відхилення вгору не менш ніж 180 градусів;
2.5 Кут відхилення донизу не менш ніж 180 градусів;
2.6 Кут відхилення вправо/вліво не менш ніж 160 градусів /160 градусів;
2.7 Глибина різкості не менш ніж від 3 мм до 100 мм;
2.8 Робоча довжина не менш ніж 1550 мм;
3. Характеристики відеопроцесора:
3.1 Відеопроцесор, що виконує функції монітора, світлодіодного джерела світла, інсуфляційного насоса та блок документування
3.2 Можливість збереження фрагментів відео та фото;
3.3 Наявність регулювання кольору не менше 11 рівнів
3.4 Наявність насиченості кольорів не менше 11 рівнів
3.5 Наявність регулювання яскравості не менше 11 рівнів
3.6 Наявність автоматичного налаштування балансу білого;
3.7 Наявність відео-виходів DVI та HDMI;
3.8 Наявність слоту для SD-карти;
3.9 Наявність вбудованого світлодіодного джерела світла;
3.10 Кольорова температура не менш ніж 5300 К.
4. Візок з тримачем:
4.1 Наявність гальм на передній парі коліс
4.2 Кількість полиць, не менше 4
4.3 Наявність ящику для приладдя
5. Характеристики монітора:
5.1 Діагональ монітору: не менше ніж 24 дюймів
5.2 Розподільча здатність: не менше ніж 1920 x 1080
5.3 Яскравість: не менше ніж 300кд/м2
5.4 Контрастність: не менше 1000:1
5.5 Кут огляду: не менше ніж 89о
6. Характеристика автоматичної машини для миття та дезінфекції ендоскопів:
6.1 Одночасна обробка 2-х гнучких ендоскопів.
6.2 Спосіб обробки ендоскопів автоматичний
6.3 Ємність баку для дезінфікуючого засобу не більше 14 л
6.4 Ємність ванни для миття ендоскопів не більше 13 л
6.5 Ємність для миючого засобу не більше 1 л
6.6 Ємність для спирту не більше 1 л
6.7 Сумісність з детергентами і дезінфікуючими розчинами різних виробників.
6.8 Перевірки герметичності ендоскопу.
6.9 Система попередньої фільтрації води.
6.10 Автоматична сушка каналів повітрям.
6.11 Сушка каналів ендоскопу за допомогою спирту.
6.12 Програмування часу циклів.
6.13 Вбудована в систему циркуляції води ультрафіолетова лампа.
6.14 Подвійне полоскання чистою водою після мийки та дезінфекції ендоскопів.
6.15 Підігрів дезінфектанту.
6.16 Цифровий дисплей.
6.17 Самодезінфекція машини.
6.18 Вбудований принтер для друку звіту.

 

* Всі посилання на торгівельну марку, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника в цій тендерній документації слід читати як «або еквівалент».

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Придбання медичного обладнання: гематологічного аналізатора та аналізатора сечі для КНП "Моршинська міська лікарня"»

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

 «МОРШИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ»

МОРШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

82482  м. Моршин,  вул. 50-річчя УПА, 20

тел.(03260) 6-02-08     факс.(03260) 6-02-08

email:  likmorchyn@ukr.net 

Вих. № 306/1 від 23.09.2021 р.

 

Міському голові

міста Моршин

Р.Я. Ільницькому

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 року № 1266 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710” для ефективного та раціонального використання бюджетних коштів, а також забезпечення оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення, адміністрація КНП «Моршинська міська лікарня» просить розмістити на веб-сайті Моршинської міської ради інформацію по відкритих торгах ідентифікатор закупівлі UA-2021-09-23-008125-b від 23.09.2021 р.

Додаток 1: Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Придбання медичного обладнання: гематологічного аналізатора та аналізатора сечі для КНП “Моршинська міська лікарня”», розміру  бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (UA-2021-09-23-008125-b)

 

 

Т.в.о. генерального директора

КНП «Моршинська міська лікарня»   _____________  Г.Й. Юкшинський

Додаток 1

до листа № 306/1 від 23.09.2021 р.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Найменування

предмета закупівлі із зазначенням

коду ЄЗС

Вид та

 ідентифікатор

процедури

закупівлі

Очікувана

вартість

предмета

закупівлі, грн.

Обґрунтування
технічних та якісних характеристик предмета закупівлі очікуваної вартості

предмета закупівлі

 

1 2 3 4 5
Придбання медичного обладнання: гематологічного аналізатора та аналізатора сечі для КНП “Моршинська міська лікарня”

 

ДК 021:2015: 38430000-8 — Детектори та аналізатори

Відкриті торги

 

UA-2021-09-23-008125-b

250 000,00 Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів до даного медичного обладнання Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося за результатами проведення моніторингу цін, шляхом пошуку та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться у мережі Інтернет у відкритому доступі, електронній системі закупівель «Прозорро», з урахуванням технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Закупівля буде здійснена за рахунок коштів Державного бюджету України – 200 000,00 грн; власні кошти – 50 000,00 грн.

 

Таблиця відповідності медико-технічним вимогам на автоматичний гематологічний аналізатор

 1. Автоматичний гематологічний аналізатор ДК 021-2015 – код 38430000-8 – Детектори та аналізатори, за кодом НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів» – 35476 – Аналізатор гематологічний IVD, автоматичний  .

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі – автоматичний гематологічний аналізатор.

№ з/п Параметр Вимоги Відповідність
1. Загальна характеристика
1.1 Автоматичний гематологічний аналізатор або еквівалент 1 шт.
1.2 Дата виробництва обладнання Не раніше 2021 р.
1.3 Країна-виробник США та Країни Європи (окрім країн, на які накладені санкції)
2.Загальні вимоги
2.1 Принцип вимірювання

 

WBC, RBC, PLT – метод імпедансу,

HGB – фотометричний

2.2 Кількість параметрів ≥ 20 параметрів
2.3 Вимірювальні параметри

 

 

1.      Кількість лейкоцитів в крові (WBC);

2.      Кількість лімфоцитів в крові (LYM#);

3.      Кількість проміжних клітин в крові (MID#);

4.      Кількість гранулоцитів в крові (GRA#);

5.      Відсотковий вміст лімфоцитів (LYM%);

6.      Відсотковий вміст проміжних клітин (MID%);

7.      Відсотковий вміст гранулоцитів (GRA%);

8.      Кількість еритроцитів в крові (RBC);

9.      Концентрація гемоглобіну в крові (HGB);

10.   Гематокрит (HCT);

11.   Середній об’єм еритроцита (MCV);

12.   Середній еритроцитарний гемоглобін (MCH);

13.    Середня концентрація гемоглобіну в еритроциті (MCHC);

14.   Ширина розподілу еритроцитів за об’ємом, СКВ (RDW-SD);

15.   Ширина розподілу еритроцитів  за об’ємом, КВ (RDW-CV);

16.   Кількість тромбоцитів (PLT);

17.   Середній об’єм тромбоцита (MPV);

18.   Ширина розподілу тромбоцитів за об’ємом (PDW);

19.   Тромбоцитокрит (PCT);

20.  Коефіцієнт великих тромбоцитів (P-LCR).

2.4 Гістограми розподілу

 

 

Лейкоцитів  (WBC Histogram),

Еритроцитів (RBC Histogram),

Тромбоцитів (PLT Histogram)

2.5 Діапазон лінійності

WBC 109

RBC 1012

HGB г/л

PLT 109

Не гірше

(0 – 99.9) 109

(0 – 9.99) 1012

(0 – 300) г/л

(0 – 9999) 109

2.6 Точність вимірювання

WBC

RBC

HGB

MCV

PLT

Не гірше

2,0 %

1,5 %

1,5 %

0,5 %

4,0 %

2.7 Відображення показників

 

–        WBC, LYM#, MID#, GRA# – 109/л, 103/мкл;

–        RBC – 1012/л, 106/мкл;

–        HGB, MCHC – г/л, г/дл;

–        HCT – %, л/л;

–        PLT – 109/л, 103/мкл;

2.8 Типи  зразків Цільна, капілярна та попередньо розведена кров
2.9 Об’єм зразка   для вимірювання не більше 9,8 мкл
2.10 Продуктивність   зразків/годину  ≥ 60
2.11 Калібрування Ручне та автоматичне
2.12 Інтерфейс користувача Україномовний
2.13 Пам’ять аналізатора ≥ 230 000
2.14 Вбудована програма контролю якості Наявність
2.15 Кількість файлів контрольного матеріалу у пам’яті приладу ≥ 20
2.16 Сповіщення про патологічний результат дослідження Наявність
2.17 Сканер штрих-кодів Наявність
2.18 Автоматична самодіагностика / самоперевірка Наявність
2.19 Датчик рівня реагентів Наявність
2.20 Програма слідкування за залишком реагентів Наявність
2.21 Діаметр апертури WBC

Діаметр апертури RBC

80 мкм;

50 мкм

2.22 Дозування приладом розчину для приготування попередньо розведеного зразка Наявність
2.23 Діагональ дисплея ≥ 10 дюймів
 

2.24

Принтер – вбудований термальний (ширина паперу 57 мм);

– зовнішній принтер (опція)

2.25 Управління аналізатором

 

Сенсорний дисплей, клавіатура, мишка
2.26 Інтерфейси USB – 2 шт.,  RS-232, Інтерфейс миші/клавіатури типу PS/2,  мережевий  інтерфейс Ethernet, LPT.
2.27 Ідентифікатор зразка пацієнта

 

–   Номер пацієнта

–   Ім’я Пацієнта

–   Стать

–   Вік

–   Тип зразка

–   Номер мед. карти

–   Відділення

–   Статевовікова група

2.28 Статевовікові групи для друку відповідних границь норм у звіті пацієнта

 

–  Головна

–  Дорослий чоловік

–  Доросла жінка

–  14 -18 років

–  6 -13 років

–  3 – 5 років

–  2 місяці – 2 роки

–  8 днів –1 місяці

–  Перший тиждень

–  Визначені користувачем

3. Документи
3.1 Документ, що підтверджує відповідність вимогам Технічного регламенту щодо медичних виробів для діагностики in vitro, затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2013 р. № 754 Наявність, надати копію
3.2 Інструкція з експлуатації українською мовою Наявність, надати копію
3.3 Паспорт на обладнання Наявність, надати копію
3.4. Надати Certificate to Foreign Government (FDA) або CE certificate, в залежності від країни виробника Наявність, надати копію
4.Гарантійні зобов’язання
4.1 Навчання медичного персоналу на робочому місці. Надати гарантійний лист
4.2 Гарантійний термін на систему, включаючи все додаткове устаткування. 12 місяців
4.3 Наявність сертифікованої сервісної служби. Наявність,

Надати сертифікат інженера виданий виробником,

Надати оригінал листа від фірми-виробника або офіційного представника на території України

4.4 Наявність післягарантійного обслуговування Наявність, надати оригінал листа від фірми-виробника або офіційного представника на території України
5.Додаткове обладнання
5.1 Джерело безперервного живлення Наявність
6.Стартовий набір реагентів
6.1 Розчин ізотонічний, фасування: 20літрів 1 шт

Призначення: Для розведення при підрахунку числа та розміру клітин у гематологічних аналізаторах

Об’єм фасування, л : 20 л.

Загальний термін придатності, місяців: 24                                                       Гарантійний термін придатності розчину після відкриття, днів 90

Температура зберігання,С:  4-35

Продукт повинен мати відповідне маркування із обов’язковим зазначенням наступної інформації: : назва продукту,  дата  виготовлення продукту, кінцева дата придатності, номер та дата державної реєстрації, його призначенням до застосування, наявність на упаковці QR-коду.

6.2 Лізуючий розчин, фасування: 1літр. 1 шт

Призначення : Для руйнування  еритроцитів крові при підрахунку лейкоцитів

Об’єм фасування, л: 1

Температура зберігання,С:  4-35

Продукт повинен мати відповідне маркування із обов’язковим зазначенням наступної інформації: назва продукту,  дата  виготовлення продукту, кінцева дата придатності, номер та дата державної реєстрації, його призначенням до застосування, наявність на упаковці QR-коду.

Загальний термін придатності, місяців: 24

Гарантійний термін придатності розчину після вскриття, днів: 90

6.3 Концентрований розчин для промивання, фасування: 50мл 1 шт

Призначення: Концентрований розчин для промивання це стабілізований і мікро-віфільтрований концентрований протеолітичний ферментативний розчин для постійного автоматичного очищення, промивки капілярів, трубок і камер гематологічних аналізаторів. Знімає залишок крові і опади ліпопротеїдів на гематологічних аналізаторах.

Об’єм фасування, л : 0,05.

Загальний термін придатності, місяців: 24                                                       Гарантійний термін придатності розчину після вскриття, днів 90

Температура зберігання,С:  4-35

Продукт повинен мати відповідне маркування із обов’язковим зазначенням наступної інформації: назва продукту,  дата  виготовлення продукту, кінцева дата придатності, номер та дата державної реєстрації, його призначенням до застосування.

6.4 Розчин для промивання, фасування: 1літр 1 шт

Призначення : Для очищення рідинно-провідних магістралей у гематологічних аналізаторах

Об’єм фасування, л: 1

Продукт повинен мати відповідне маркування із обов’язковим зазначенням наступної інформації: : назва продукту,  дата  виготовлення продукту, кінцева дата придатності, номер та дата державної реєстрації, його призначенням до застосування, наявність на упаковці QR-коду.

Температура зберігання,С:  4-35

Загальний термін придатності, місяців: 36

Гарантійний термін придатності розчину після вскриття, днів: 90

6.5 Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний 1 шт

Призначення :Для оцінки точності та достовірності результатів, отриманих на гематологічних аналізаторах.
Об’єм фасування, мл-2,5

Температура зберігання,С- 2-8

Наявність у паспорті атестованих значень: до запропонованого аналізатора

Загальний термін придатності, місяців : 6
Гарантований термін придатності  після відкриття, днів – 30
Кількість атестованих показників -12

6.6 Система для забору крові з  капіляром (200мкл, ЕДТА), червона (50шт/уп) 50 шт

Наявність

 

6.7 Наявність штрих-кодів на реагентах від виробника Наявність
6.8 Надати інформацію (у вигляді картинок/фото) про підтвердження україномовного інтерфейсу програмного забезпечення Наявність

Спроможність учасника поставити запропонований товар повинна підтверджуватись наданням в складі пропозиції сканкопії з оригіналу гарантійного листа виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України) або представника, дилера, дистриб’ютора уповноваженого на це виробником, яким підтверджується можливість поставки товару, який є предметом закупівлі цих торгів та пропонується Учасником, у кількості, зі строками придатності та в терміни, визначені документацією конкурсних торгів та пропозицією Учасника торгів. Гарантійний лист повинен включати номер оголошення закупівлі оприлюдненого на веб-порталі Уповноваженого органу, а також назву предмету закупівлі та назву замовника згідно оголошення.

Таблиця відповідності медико-технічним вимогам

на напівавтоматизований аналізатор сечі

 1. Аналізатор сечі ДК 021-2015 – код 38430000-8 – Детектори та аналізатори, за кодом НК 024:2019: 35774- Аналізатор сечі, напівавтоматизований (сечовий аналізатор)

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики

предмета закупівлі – автоматичний гематологічний аналізатор.

Параметр Вимоги Відповідність
1.Загальна характеристика
1.1 Аналізатор сечі 1 шт.
1.2 Дата виробництва обладнання Не раніше 2021 р.
1.3. Країна-виробник США та Країни Європи (окрім країн, на які накладені санкції)
2.Загальні вимоги
2.1 Кількість вимірювальних параметрів ≥ 14
2.2 Вимірювальні параметри Уробіліноген,

Білірубін,

Кетони,

Еритроцити,

Протеїни (Білок),

Нітрити,

Лейкоцити (Кров),

Глюкоза,

Питома вага,

рН,

аскорбінова кислота,

креатинін,

кальцій,

мікроальбумін

2.3 Реагенти для дослідження Тест-смужка
2.4 Можливість використання тест-смужок на 10, 11 або 13 параметрів Наявність
2.5 Час вимірювання 30 або 60 сек.
2.6 Режими вимірювання Неперервний / Поодинокий
2.7 Довжини хвиль Не менше трьох довжин хвиль: 550, 620, 720 нм
2.8 Пам’ять ≥ 950 результатів
2.9 Якісний та напівкількісний аналіз Наявність
2.10 Калібрувальні смужки, 2 шт. В комплекті
2.11 Автоматичне детектування наявності смужки у приладі Наявність
2.12 Можливість ручного налаштування чутливості для кожного показника Наявність
2.13 Самодіагностика приладу Наявність
2.14 Термопринтер вбудований Наявність
2.15 Дисплей Наявність
2.16 Інтерфейси Порт RS 232, Паралельний порт, Порт PS/2.
2.17 Потужність, ВА Не більше 30
2.18 Вага, кг. Не більше 2
3.Документи
3.1 Інструкція з експлуатації українською мовою Наявність, надати копію
3.2 Документ, що підтверджує відповідність вимогам Технічного регламенту щодо медичних виробів для діагностики in vitro, затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2013 р. № 754 Наявність, надати копію
3.3 Паспорт на обладнання Наявність, надати копію
3.4 Government (FDA) або CE certificate, в залежності від країни виробника Наявність, надати копію
4.Гарантійні зобов’язання
4.1 Гарантійний термін на систему, включаючи все додаткове устаткування. 12 місяців
4.2 Наявність сертифікованої сервісної служби. Наявність,

Надати сертифікат інженера виданий виробником,

Надати оригінал листа від фірми-виробника або офіційного представника на території України

4.3 Наявність післягарантійного обслуговування Наявність, надати оригінал листа від фірми-виробника або офіційного представника на території України
5.Стартовий набір реагентів
5.1 Смужки діагностичні на 13 параметрів (100 шт/уп.) На 100 досліджень – 1 уп.

–        Призначені для роботи на аналізаторі сечі та для візуального аналізу.

Смужки забезпечують випробування для лейкоцитів, кетонів, нітритів, уробіліногену, білірубіну, білку, глюкозі, питомій вазі, крові, рН, креатинін, кальцій і мікроальбумін  в сечі.

 

Чутливість:

Лейкоцити 15-60 клітин/мкл гранулоцитів

Кетони 0,5-1,0 ммоль/Л ацетооцтової кислоти

Нітрити 18-26 мкмоль/Л

Уробіліноген 17-33 мкмоль/Л

Білірубін 8,6-17 мкмоль/Л

Білок 0,1-0,3 г/Л альбуміну

Глюкоза 2,2-2,8 ммоль/Л

Кров 0,15-0,3 мг/Л гемоглобіну (близько 5-10 Ері / мкл)

Креатинін 2,0 – 3,6 ммоль / Л

Кальцій 2,0-2,5 ммоль / л іонів кальцію

Мікроальбумін 50-100 мг / л

Спроможність учасника поставити запропонований товар повинна підтверджуватись наданням в складі пропозиції сканкопії з оригіналу гарантійного листа виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України) або представника, дилера, дистриб’ютора уповноваженого на це виробником, яким підтверджується можливість поставки товару, який є предметом закупівлі цих торгів та пропонується Учасником, у кількості, зі строками придатності та в терміни, визначені документацією конкурсних торгів та пропозицією Учасника торгів. Гарантійний лист повинен включати номер оголошення закупівлі оприлюдненого на веб-порталі Уповноваженого органу, а також назву предмету закупівлі та назву замовника згідно оголошення.

 

 

 

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі "Електрична енергія"

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості

предмета закупівлі

Найменування

предмета закупівлі із зазначенням

коду ЄЗС

Вид та ідентифікатор

процедури

закупівлі

Очікувана

вартість

предмета

закупівлі, грн.

Обґрунтування
технічних та якісних характеристик предмета закупівлі очікуваної вартості

предмета закупівлі

 

1 2 3 4 5
Електрична енергія, код 09310000-5- Електрична енергія за ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник””

 

ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія

Відкриті торги

 

 

UA-2021-12-20-006764-c

1 183 905,00 Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося за результатами проведення моніторингу цін, шляхом пошуку та аналізу загальнодоступної інформації про ціни у відкритому доступі, електронній системі закупівель «Прозорро», з урахуванням технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Закупівля буде здійснена за рахунок коштів місцевого бюджету

Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі – технічні вимоги до предмета закупівлі

ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ

Замовник самостійно визначає необхідні  технічні характеристики предмета закупівлі виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.

Фактом подання тендерної пропозиції учасник підтверджує відповідність своєї пропозиціїтехнічним, якісним, кількісним, функціональним характеристикам до предмета закупівлі, у тому числі технічній специфікації (у разі потреби – планам, кресленням, малюнкам чи опису предмета закупівлі) та іншим вимогам до предмету закупівлі, що містяться в  тендерній документації та цьому додатку, а також підтверджує можливість поставки товару, у відповідності до вимог, визначених згідно з умовами тендерної документації.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз  “або еквівалент”.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент». Таким чином вважається, що до кожного посилання додається вираз «або еквівалент».

Обґрунтування необхідності закупівлі даного виду товару – замовник здійснює закупівлю даного виду товару, оскільки він за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника.

 

Детальний опис предмета закупівлі та вимоги щодо якості .

 

Конкретне найменування закупівлі Електрична енергія
Код ДК 021:2015 09310000-5 «Електрична енергія»
Строк поставки товару Цілодобово до 31.12.2022 включно.

 

Обсяг постачання електричної енергії –272162кВт*год

Термін постачання: до 31 грудня 2022 року.

Найменування  оператора системи розподілу –  ПрАТ «Львівобленерго»

 Місце постачання,  режим  споживання:

 

 

№ з/п

 

 

Адреса розташування об’єкту – за місцезнаходженням об’єктів замовника

 

 

 

Режим роботи електроустановки Споживача (години використання струмоприймачів)
К-сть годин  на добу –

24 год

К-сть днів на тиждень – 7 днів.

Параметри якості електричної енергії в точках приєднання Споживача у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014.Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення (EN 50160:2010, IDT).

Постачання електричної енергії споживачу регулюється чинним законодавством України:

 • Кодексом систем розподілу, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 310;
 • Кодексом системи передачі, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 309;
 • Законом України від 13.04.2017 № 2019-VIII «Про ринок електричної енергії»;
 • Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 312.
 • Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 307 “Про затвердження Правил ринку”;
 • Постановою НКРЕКП        від 27.12.2017 № 1469 “Про затвердження Ліцензійних  умов   провадження господарської діяльності    з          постачання     електричної          енергії споживачу”»;
 • Іншими нормативно-правовими актами, прийнятими на виконання Закону України «Про ринок електричної енергії».

 Мета використання товару: для задоволення потреб у споживанні електричної енергії об’єктів Замовника.

Послуги з передачі та розподілу електричної енергії:

До ціни пропозиції учасник зобов’язаний включити витрати на послуги з передачі електричної енергії за регульованим тарифом.

Послуги з розподілу електричної енергії сплачуються Споживачем/Замовником самостійно безпосередньо  оператору системи розподілу відповідно до договору про надання послуг з розподілу, укладеним між оператором системи розподілу та Споживачем/Замовником. До ціни пропозиції учасник не включає послуги з розподілу електричної енергії.

 

ПОРЯДОК ПОСТАЧАННЯ ТОВАРУ (електричної енергії)

Постачання електричної енергії повинно здійснюватись у відповідності до вимог «Правил роздрібного ринку електричної енергії , затверджених Постановою          НКРЕКП від  14.03.2018 № 312. Учасник повинен добросовісно виконувати свої фінансові зобов’язання перед іншими учасниками ринку електричної енергії, відповідно до «Правил ринку», затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018  № 307 (у редакції постанови НКРЕКП від 24.06.2019 № 1168).

Під час постачання електричної енергії учасник повинен забезпечити реалізацію права замовника на особистий прийом відповідною службовою (посадовою) особою постачальника електричної енергії, з метою можливості оперативного вирішення проблемних питань, які можуть виникати під час купівлі-продажу електричної енергії між електропостачальником та споживачем, у відповідності до вимог п. 8.3.17 та п.8.3.6. «Правил роздрібного ринку електричної енергії».

Для підтвердження можливості забезпечення учасником реалізації такого права замовника, у складі тендерної пропозиції учасник повинен надати:

 1. Довідку про створення Учасником на території Львівської областіабо суміжних областей – Тернопільської/Рівненської/Волинської/Закарпатської, Івано-Франківської областівласного  структурного підрозділу – Центру обслуговування споживачів (клієнтів), згідно з вимогами «Правил роздрібного ринку», затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018  № 312 (зі змінами), який щоденно (окрім вихідних та святкових днів, встановлених законодавством України) приймає звернення/скарги/претензії споживачів, надає роз’яснення та інформацію, передбачену законодавством, з єдиним вікном для прийому та видачі документів щодо постачання електричної енергії та в якому проводиться особистий прийом споживачів.

Довідка надається за формою 1, тими учасниками, у яких створено власний центр обслуговування споживачів (клієнтів), у відповідності до вимог Постанови НКРЕКП від 14.03.2018  № 312.

Довідка (форма 1) про  власний центр обслуговування споживачів (клієнтів)

1. Юридична адреса центру обслуговування споживачів (клієнтів) Учасника
2. Фактична адреса та телефон центру обслуговування споживачів (клієнтів) Учасника
3. Інформація про документ/документи, що підтверджують право власності на нерухоме майно, в якому розташований центр обслуговування споживачів (клієнтів) Учасника  або інформація про документи/документи, що підтверджують  право користування нерухомим майном, в якому розташований центр обслуговування споживачів Учасника

(зазначається назва документа, дата видачі, номер)/

4. Графік роботи єдиного вікна центру обслуговування споживачів (клієнтів) Учасника
5. Графік проведення особистого прийому споживачів (клієнтів)

Учасник _____________________ підтверджує, що у центрі обслуговування споживачів (клієнтів) за вказаною адресою щоденно (окрім вихідних та святкових днів, встановлених законодавством України) здійснюється прийом звернень/скарг/претензій споживачів, надаються роз’яснення та інформація, передбачені законодавством, функціонує єдине вікно для прийому та видачі документів щодо постачання електричної енергії,  а також проводиться особистий прийом споживачів.

Уповноважена особа(  або керівник Учасника) ___________                               __________________

                                                             (підпис)                           (прізвище, ініціали)

 

 

 

 

 

На підтвердження інформації, зазначеної в Довідці (форми 1) учасник в складі тендерної пропозиції надає:

 • Положення про власний структурний підрозділ – Центр обслуговування споживачів (клієнтів) на території Львівської області або суміжних областей – Тернопільської/Рівненської/Волинської/Закарпатської/Івано-Франківської області, яке затверджено у встановленому законодавством порядку, та яке згідно вимог ст. 64 Господарського Кодексу України, підтверджує створення Учасником такого власного структурного підрозділу – Центру обслуговування споживачів (клієнтів);
 • Довідку/акт/ інший документ виданий НКРЕКП або її територіальними підрозділами, який підтверджує наявність та функціонування в Учасника Центру обслуговування споживачів (клієнтів) на території Львівської області або суміжних областей – Тернопільської/Рівненської/Волинської/Закарпатської/Івано-Франківської області, що зазначений у вказаній Довідці.

 

 1. Учасник, у якого не створено власний центр обслуговування споживачів (клієнтів), у відповідності до вимог Постанови НКРЕКП від 14.03.2018 № 312, оскільки ним обслуговується менше 50 000 тисяч споживачів і створення центрів обслуговування споживачів (клієнтів) не є для нього обов’язковим,  надає довідку за формою 2 про наявність:

– власного окремого структурного підрозділу на території Львівської областіабо суміжних областей – Тернопільської/Рівненської/Волинської/Закарпатської/Івано-Франківської    області,або

–  посадової особи, з робочим місцем на території Львівської області або суміжних областей – Тернопільської/Рівненської/Волинської/Закарпатської/Івано-Франківської  області, на яких покладається забезпечення дотримання визначеного «Правилами  роздрібного ринку електричної енергії» порядку розгляду звернень/скарг/претензій споживачів та проведення особистого прийому споживачів:

 

Довідка(форма 2)  про наявністьвласного  структурного підрозділу  Учасника

1. Назва, адреса та контактний телефон  власного структурного підрозділу Учасника,

або

посада, прізвище ім‘я по батькові посадової особи Учасника, на яку покладається забезпечення дотримання визначеного «Правилами  роздрібного ринку електричної енергії» порядку розгляду звернень/скарг/претензій споживачів та проведення особистого прийому споживачів , адреса робочого місця  та контактний телефон

2. Інформація про документи, що підтверджують право власності на нерухоме майно, де розташований зазначений у п.1 Довідки підрозділ Учасника або розташоване робоче місце посадової особи учасника  або  

інформація про документи, що підтверджують  право користування нерухомим майном, де розташований структурний підрозділ Учасника або розташоване робоче місце посадової особи учасника.

3. Графік проведення особистого прийому споживачів

Учасник _____________________ підтверджує, що у зазначеному підрозділі  (зазначеною посадовою особою) щоденно (окрім вихідних та святкових днів, встановлених законодавством України) здійснюється прийом звернень/скарг/претензій споживачів, надаються роз’яснення та інформація, передбачені законодавством, а також проводиться особистий прийом споживачів.

Уповноважена особа (або керівник) Учасника   __________                   __________________                                                                      (підпис)                                    (прізвище, ініціали)

 

На підтвердження інформації зазначеної в Довідці (форма 2) учасник в складі тендерної пропозиції надає:

 • Положення про власний структурний підрозділ учасника, яке затверджено у встановленому законодавством порядку, та яке згідно вимог ст. 64 Господарського Кодексу України, підтверджує створення Учасником такого власного структурного підрозділу, який за визначеними у цьому положенні функціями забезпечує дотримання визначеного «Правилами роздрібного ринку електричної енергії» порядку розгляду звернень/скарг/претензій споживачів та проведення особистого прийому споживачів;

2.2. Затверджену у встановленому законодавством порядку посадової інструкції посадової особи Учасника, на яку покладається забезпечення дотримання визначеного «Правилами  роздрібного ринку електричної енергії» порядку розгляду звернень/скарг/претензій споживачів та проведення особистого прийому споживачів на території Львівської області або суміжних областей – Тернопільської/Рівненської/Волинської/Закарпатської/Івано-Франківської    області  (у разі наявності такої особи та зазначення про неї інформації у довідці). Посадова інструкція повинна передбачати виконання обов‘язків, необхідних для забезпечення розгляду звернень/скарг/претензій споживачів та проведення особистого прийому споживачів.

2.3.Наказ про призначення посадової особи учасника, з робочим місцем на території Львівської області або суміжних областей – Тернопільської/Рівненської/Волинської/Закарпатської/Івано-Франківської області, на яку покладається забезпечення дотримання визначеного «Правилами  роздрібного ринку електричної енергії» порядку розгляду звернень/скарг/претензій споживачів та проведення особистого прийому споживачів (у разі наявності такої особи та зазначення про неї інформації у довідці).

Під час постачання електричної енергії учасник повинен забезпечити замовнику можливість комунікації, надання споживачу інформаційних послуг, шляхом прийняття та обробки його звернень через засоби телекомунікації.

Для підтвердження наявності можливості комунікації із замовником, учасник у якого створено кол-центр, який повністю відповідає вимогам, встановленими Постановою НКРЕКП «Про затвердження Мінімальних вимог до якості обслуговування споживачів електричної енергії кол-центрами» № 373 від 12.06.2018 р (зі змінами)у складі пропозиції повинен надати:

 1. Довідку про наявність в учасника кол-центру за формою:

 

ДОВІДКА

про наявність кол-центру

 

Цією довідкою ______________________________ (найменування Учасника), підтверджує, що для забезпечення комунікації із споживачами нашим підприємством створено кол-центр, який повністю  відповідає «Мінімальним вимогам до якості обслуговування споживачів електричної енергії кол-центрами», затвердженим постановою НКРЕКП  № 373 від 12.06.2018 року (із змінами) (далі – Постанова).

У кол-центрі _______________ (найменування Учасника) забезпечена наявність:

–     функцій утримання в черзі та розподілу телефонних дзвінків між операторами;

–     автоматичного визначника номера телефону;

–     функцій аудіозапису розмов та збереження їх протягом двох років.

У кол-центрі ________________(найменування Учасника) забезпечено  ведення електронної бази даних звернень абонентів, отриманих за допомогою засобів телекомунікації із зазначенням таких даних:

за всіма опрацьованими зверненнями зазначаються:

індивідуальний номер звернення (для звернень, які потребують подальшої реакції компанії);

ідентифікаційні дані оператора, що прийняв звернення/надав відповідь на електронний лист;

дата та час з’єднання абонента з АТС кол-центру у форматі YYYY-MM-DDThh:mm:ss (при телефонних дзвінках);

дата та час з’єднання з оператором у форматі YYYY-MM-DDThh:mm:ss або отримання електронного повідомлення у форматі YYYY-MM-DDThh:mm;

дата та час закінчення розмови по телефону у форматі YYYY-MM-DDThh:mm:ss або відправлення зворотного електронного повідомлення у форматі YYYY-MM-DDThh:mm;

телефонний номер, визначений автоматичним визначником номера;

тема звернення.

Бази даних звернень нашого кол-центру зберігаються протягом трьох років.

 

Гарантуємо, що технічне обладнання нашого кол-центру реалізоване у відмовостійкій конфігурації (резервування, дублювання тощо).

 

Вхідні дзвінки, що з’єднані з оператором кол-центру, обробляються шляхом:

надання роз’яснень, прийому повідомлень від абонента;

реєстрації звернення/скарги/претензії споживача для її розгляду відповідними структурними підрозділами електропостачальника згідно з главою 8.3 розділу VIII Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 312 (далі – ПРРЕЕ);

формування та обробки заявок.

 

Крім того наш кол –центр надає інформаційні послуги абонентам шляхом обробки їх вхідних звернень в автоматичному режимі за допомогою голосового меню самообслуговування або перенаправлення звернень до відповідних структурних підрозділів.

 

Підтверджуємо, що інформацію щодо кількості прийнятих кол-центром звернень за тематикою за формою згідно з Додатком 1 до «Мінімальних вимог до якості обслуговування споживачів електричної енергії», затвердженим постановою НКРЕКП  № 373 від 12.06.2018 року (із змінами), наше підприємство надає до НКРЕКП щокварталу, не пізніше ніж через 30 днів після звітного кварталу, поштою на паперових носіях та в електронному вигляді у форматі «xls» на адресу: sqr@nerc.gov.ua.

 

 

Графік роботи кол-центру :  ______________(зазначається Учасником)

 

Інформація про засоби зв‘язку:______________________ (зазначається Учасником)

 

Уповноважена особа (або керівник)  Учасника  _____________ (прізвище, ініціали)

 

 

Для підтвердження інформації, вказаній у Довідці, визначеній у п. 3, учасник в складі тендерної пропозиції надає:

3.1.Положення про кол-центр Учасника, затверджене у встановленому законодавством порядку;

3.2.  Інформацію щодо кількості прийнятих кол-центром звернень за тематикою за формою згідно з додатком 1 до Мінімальних вимог до якості обслуговування споживачів електричної енергії кол-центрами,  встановлених Постановою НКРЕКП від 12.06.2018 р.  № 373, за останній звітній квартал2021 року, яка вчасно надавалась Учасником до НКРЕКП (не пізніше ніж через 30 днів після звітного кварталу, поштою на паперових носіях та в електронному вигляді у форматі «xls» на адресу: sqr@nerc.gov.ua).

У разі якщо на момент подання пропозиції кінцевий термін для подання звіту за останній звітній квартал не настав, учасники можуть подати у складі тендерної пропозиції звіт за квартал 2021 року, що передує звітному.

3.3. Учасником повинно бути забезпечено виконання в останньому звітному році                             ( 2020 рік) загальних стандартів якості надання послуг:

– рівень сервісу кол-центру протягом 30 секунд (відсоток дзвінків, з’єднаних з оператором кол-центру протягом 30 секунд) у звітному році – не менше 75 %;

– відсоток втрачених дзвінків кол-центру (без урахування втрачених дзвінків у меню голосового самообслуговування) у звітному році – не більше 10 %.

Виконання Учасником цього обов’язку повинно бути підтверджено Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг або її територіальним підрозділом ( у формі  довідки/акту /листа тощо), що надається Учасником у складі пропозиції.

 

 1. Учасник, у якого не створено кол-центр, який відповідає вимогам Постанови НКРЕКП «Про затвердження Мінімальних вимог до якості обслуговування споживачів електричної енергії кол-центрами» № 373 від 12.06.2018 р., в зв’язку з тим, що ним обслуговується менше 100 000 споживачів, надає  довідку в довільній формі  з інформацією про засоби комунікації із споживачами, підрозділ на який учасником покладено обов‘язок здійснення комунікації із споживачами або, у разі відсутності підрозділу, про службову особу (осіб) учасника на яку(яких) покладено обов‘язок здійснення комунікації із споживачами (контактний телефон, посада прізвище, ім‘я по-батькові та графік роботи).
 2. Відповідно до вимог «Правил роздрібного ринку електричної енергії», для розв‘язання суперечностей та конфліктних ситуацій в Учасника має бути створений Інформаційно-консультаційний центр (ІКЦ) по роботі зі споживачами електричної енергії або призначена уповноважена особа, яка виконує функції Інформаційно-консультаційного центру (ІКЦ).

За необхідності начальник ІКЦ/уповноважена особа повинні забезпечити розгляд суперечностей та конфліктних ситуацій між споживачем та учасником, який має здійснюватись  на Комісїї ІКЦ за участю представників  відповідного  територіального представництва НКРЕКП та Держенергонагляду, про що учасник надає гарантійний лист у складі пропозиції.

На підтвердження створення ІКЦ або призначення особи, яка виконує функції ІКЦ, Учасник у складі пропозиції повинен надати:

5.1. Довідку про створення Учасником на території Львівської області або суміжних областей – Тернопільської/Рівненської/Волинської/Закарпатської/Івано-Франківської   області  власного  структурного підрозділу – Інформаційно-консультаційного центру (ІКЦ)  за формою 5.1.1.:

Довідка форми 5.1.1.

1. Юридична адреса Інформаційно-консультаційного центру (ІКЦ) Учасника
2. Фактична адреса ІКЦ
3. Інформація про документи, що підтверджують право власності на нерухоме майно, в якому розташований ІКЦ або інформація про документи, що підтверджують  право користування нерухомим майном, в якому розташований ІКЦ (назва документа, дата видачі, номер)
4. Графік роботи ІКЦ
5. Загальна кількість працівників Інформаційно-консультаційного центру (ІКЦ) Учасника
6 Інформація про засоби зв’язку ІКЦ

Уповноважена особа(  або керівник Учасника) ___________                            __________________

                                                             (підпис)                             (прізвище, ініціали)

 

Або, у разі якщо ІКЦ не створено,довідку про уповноважену особу учасника, яка виконує функції інформаційно-консультаційного центру на території Львівської області або суміжних областей – Тернопільської/Рівненської/Волинської/Закарпатської/Івано-Франківської    області за формою 5.1.2.

 

Довідка форми 5.1.2.

1.  Прізвище ім‘я по батькові уповноваженої особи Учасника, яка виконує функції ІКЦ
2. Посада уповноваженої особи Учасника, яка виконує функції ІКЦ
  3. Фактична адреса робочого місця уповноваженої особи Учасника, яка виконує функції ІКЦ
4. Інформація про документи, що підтверджують право власності на нерухоме майно, де розташоване робоче  місце уповноваженої особи учасника  яка виконує функції ІКЦ або інформація про документи, що підтверджують  право користування нерухомим майном, де розташоване робоче  місце уповноваженої особи учасника  яка виконує функції ІКЦ (назва документа, дата видачі, номер)
5. Графік роботи службової особи учасника  яка виконує функції ІКЦ
6. Інформація про засоби зв’язку службової особи учасника  яка виконує функції ІКЦ

 

Уповноважена особа (або керівник) Учасника __________                   __________________                                                                           (підпис)                                    (прізвище, ініціали)

5.2. Інформація зазначена в Довідці форми 5.1.1 або 5.1.2 повинна бути підтверджена у наступних документах, які учасник надає у складі пропозиції:

5.2.1. Положення про ІКЦ Учасника, яке затверджено у встановленому законодавством порядку, та яке згідно вимог Господарського Кодексу України, підтверджує створення Учасником ІКЦ або  у разі відсутності ІКЦ – наказ про призначення уповноваженої особи, яка виконує функції ІКЦ або інший документ, який підтверджує наявність відповідних трудових правовідносин пов’язаних із виконанням функцій ІКЦ  між Учасником та уповноваженою особою. (У разі наявності у документах інформації про заробітну плату, така інформація може бути прихована).

5.2.2.  Затверджену у встановленому законодавством порядку посадову інструкцію начальника ІКЦ або посадову інструкцію уповноваженої особи Учасника, яка виконує функції ІКЦ*.

* Посадова інструкція начальника ІКЦ та посадова інструкція уповноваженої особи Учасника, яка виконує функції ІКЦ, може не надаватись у разі якщо всі права та обов’язки, які виконуються  начальником ІКЦ учасника або уповноваженою особою Учасника, яка виконує функції ІКЦ,  визначаються у Положенні про ІКЦ або у Статуті Учасника або іншому документі учасника, в якому згідно вимог законодавства, можуть визначатись функції, права та обов’язки працівників**.

(**- у такому випадку відповідний документ надається у складі пропозиції).

 1. Система управління діяльністю учасника з постачання електричної енергії повинна відповідати вимогам стандартів на системи управління ISO 9001:2015 (або еквівалент). Сфера сертифікації – постачання електричної енергії. На підтвердження учасник у складі пропозиції повинен надати сертифікат виданий на ім’я учасника, діючий на дату подання пропозиції.
 2. Учасник зобов’язаний забезпечити комерційну якість постачання електричної енергії, що передбачає вчасне та повне інформування замовника про умови постачання електричної енергії, ціни на електричну енергію та вартість супутніх послуг, що надаються, надання роз’яснень щодо положень актів чинного законодавства, якими регулюються відносини Сторін, ведення точних та прозорих розрахунків, а також можливість вирішення спірних питань шляхом досудового врегулювання, а також право на отримання компенсації за недотримання показників комерційної якості послуг.
 3. Для забезпечення стабільного, безперебійного постачання електричної енергії замовнику, учасник повинен добросовісно виконувати свої зобов’язання, в тому числі фінансовими, перед іншими учасниками ринку електричної енергії, зокрема передбачені «ПРАВИЛАМИ РИНКУ», затвердженими Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 307 (у редакції постанови НКРЕКП від 24.06.2019 № 1168).

Для підтвердження добросовісного виконання своїх фінансових зобов’язань учасник у складі пропозиції повинен надати гарантійний лист про те, що за час роботи нового ринку електричної енергії, а саме  з 01.07.2019 року по день подання пропозиції, учасник не набував статусу «дефолтного» або «переддефолтного»  та зазначена інформація не була оприлюднена на сайті  оператора системи передачі («НЕК «Укренерго»), який виконує функції адміністратора розрахунків та/або інших відкритих джерелах інформації, відповідно до «Правил ринку», затверджених  Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14 березня 2018 року N 307 у редакції постанови НКРЕКП від 24 червня 2019 року N 1168.

 1. На підтвердження наявності web-сайту Учасника та його відповідності вимогам пп. 14 та пп. 15 п.5.2.2. р. 5.2 «Правил роздрібного ринку електричної енергії», затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 р. № 312, учасник у складі пропозиції надає довідку в довільній формі з інформацією про наявність власного офіційного веб-сайту  в мережі Інтернет, з  виокремленням та описом відповідності  кожній вимозі .

Крім того, відповідність функціонування власного веб-сайту з розміщенням на ньому актуальної інформації , що підлягає оприлюдненню відповідно до чинного законодавства та ліцензійних умов, повинно бути підтверджено Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг або її територіальним підрозділом ( у формі  довідки/акту /листа тощо), що надається Учасником у складі пропозиції.

 1. Відповідно до підпункту 2 пункту 2.6. глави 2 «ЛІЦЕНЗІЙНИХ УМОВ провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу», затверджених  Постановою НКРЕКП від 27.12.2017  № 1469, при провадженні ліцензованої діяльності ліцензіат повинен дотримуватися технологічних вимог та забезпечити інформаційну безпеку та кібербезпеку засобів провадження ліцензованої діяльності (інформаційно-телекомунікаційних систем, автоматизованих систем управління тощо), а також інформації, яка використовується ліцензіатом під час провадження ліцензованої діяльності, з урахуванням визначених законодавством вимог.

На  підтвердження можливості учасника належним чином забезпечити інформаційну безпеку  та кібербезпеку засобів провадження ліцензованої діяльності з постачання електричної енергії, Учасник у складі пропозиції повинен надати чинний сертифікат ДСТУ ISO/IEC 27001:2015 «Інформаційні технології. Методи захисту. Системи управління інформаційною безпекою. Вимоги», виданий на ім’я учасника.

 1. 11. На виконання вимог пункту 9.6.2 глави 9.6 розділу IX «Правил роздрібного ринку електричної енергії», затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послугвід 14.03.2018  № 312 та/або  Постанови  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  від 30.05.2013  № 642 «Про підвищення якості обслуговування споживачів електричної енергії», електропостачальник щорічно, до 20 лютого року, наступного за звітним, надає споживачу інформацію щодо:

частки кожного джерела енергії (вугілля, природний газ, ядерне паливо, гідроенергія (об’єкти великої гідроенергетики), відновлювані джерела енергії, інші джерела) у загальній структурі балансу електричної енергії, купленої ним (та/або виробленої на власних електроустановках) за попередній рік;

посилання на доступні джерела інформації (веб-сторінки тощо) про вплив на довкілля, спричинений виробництвом електричної енергії усіма джерелами енергії, купленої споживачем (та/або виробленої на власних електроустановках) за попередній рік;

права споживача на зміну електропостачальника та процедуру цієї зміни;

порядку зняття показів засобів вимірювання та оплати спожитої електричної енергії.

Виконання Учасником цього обов’язку повинно бути підтверджено Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг або її територіальним підрозділом ( у формі  довідки/акту /листа тощо), що надається Учасником у складі пропозиції.

12.20.2021

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі "Послуги їдалень""

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Найменування

предмета закупівлі із зазначенням

коду ЄЗС

Вид та

ідентифікатор

процедури

закупівлі

Очікувана

вартість

предмета

закупівлі, грн.

Обґрунтування
технічних та якісних характеристик предмета закупівлі очікуваної вартості

предмета закупівлі

 

1 2 3 4 5
Код ДК 021:2015-55510000-8 Послуги їдалень

(Послуги по забезпеченню харчування стаціонарних хворих, які перебувають в КНП “Моршинська міська лікарня”Моршинської міської ради)

 

ДК 021:2015:

55510000-8: Послуги їдалень

Відкриті торги

 

UA-2021-12-23-004425-b

2 160 000,00 Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог організації лікувального харчування хворих Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося за результатами проведення моніторингу цін, шляхом пошуку та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться у мережі Інтернет у відкритому доступі, електронній системі закупівель «Прозорро», з урахуванням технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Закупівля буде здійснена за рахунок коштів НСЗУ.

 

Примірне меню

                                                       1 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша гречана 150/5 гречка
масло вершкове
Кавовий напій з молоком 200 курземе
молоко
цукор
Хліб з вершковим маслом і 75/10/10 хліб житній
твердим сиром масло вершкове
сир твердий
салат із буряка 55 буряк
сіль
олія
Всього    
 О Б І Д
Суп перловий 265 крупа перлова
сметана
картопля
морква
цибуля
масло вершкове
рис відварний 155/5 рис
сіль
масло вершкове
кури відварені 80 курка
морква
сіль
Капуста тушкована 100 капуста
олія
морква
том паста
цукор
хліб 100 хліб пшеничний
компот 200 цукор
сухофрукти
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
каша пшенична 150/5 крупа пшенична
масло вершкове
Чай 200 чай
цукор
Хліб 75 хліб житній
масло 10 масло вершкове
Салат з буряка 100 буряк
олія
сіль
печиво печиво
яйця яйця

 

2 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша вівсяна з молоком 235 молоко
крупа вівсяна
сіль
цукор
масло вершкове
чай 200
чай
цукор
Хліб  з вершковим 75/10/10 хліб житній
маслом і твердим сиром масло вершкове
сир твердий
Всього    
 О Б І Д
Суп вермішелевий 250 картопля
вермішель
морква
цибуля
масло вершкове
Каша гречана розсипна 155 гречка
масло вершкове
сіль
Ковбаса відварна 75 ковбаса лікарська
масло вершкове
салат з відварної моркви з 105 морква
рослинною олією олія
Компот із сушених фруктів 200 сухофрукти
цукор
хліб 100 хліб пшеничний
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
чай 200 чай
цукор
Каша ячмінна 170/5 крупа ячмінна
сіль
масло вершкове
Салат із буряка 100 буряк
сіль
олія
масло 10 масло вершкове
хліб 75 хліб житній
яйця 1 яйця
печиво печиво

 

3 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша рисова молочна 210 молоко
рис
масло вершкове
цукор
Чай 200 чай
цукор
Хліб  з вершковим 75/10/10 хліб житній
маслом і твердим сиром масло вершкове
сир твердий
яблуко запечене 216 яблука
цукор
Всього    
 О Б І Д
Суп картопляний з гречаною 250 картопля
крупою морква
масло вершкове
гречка
Каша вівсяна крупа вівсяна
масло вершкове
Омлет білковий паровий з 80 яйця
мясом яйця
молоко
фарш
масло вершкове
Салат із пюре буряка 100 буряк
сіль
олія
Хліб 100 хліб пшеничний
компот 200 сухофрукти
цукор
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
чай 200 чай
цукор
Каша пшенична 160/5 крупа пшенична
цукор
масло вершкове
хліб 75 хліб житній
масло 10 масло вершкове
Салат з відварною морквою з 105 морква
рослинною олією олія
печиво печиво

 

4 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша молочна гречана 200/5 гречка
молоко
цукор
масло вершкове
чай 200 чай
цукор
Хліб  з вершковим 75/10/10 хліб житній
маслом і твердим сиром масло вершкове
сир твердий
Всього    
 О Б І Д
капуста
Борщ вегетаріанський протертий 250/5 картопля
буряк
масло вершкове
сметана
зелень
том паста
Макарон відварний 160 макарони
сіль
масло вершкове
Котлета мясна парова 80 фарш
хліб пшеничний
сіль
масло вершкове
салат з моркви 105 морква
сіль
олія
хліб 100 хліб пшеничний
компот 200 сухофрукти
цукор
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
каша вівсяна 235 крупа вівсяна
масло вершкове
чай 200 чай
цукор
хліб 75 хліб житній
масло 10 масло вершкове
салат з буряка 100 буряк
олія
сіль
яйця яйця
печиво печиво

 

5 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
каша молочна кукурудзяна 200/5 крупа кукурудзяна
молоко
цукор
масло вершкове
Чай 200 чай
цукор
Хліб  з вершковим 75/10/10 хліб житній
маслом і твердим сиром масло вершкове
сир твердий
яйця 1 яйця
Всього    
 О Б І Д
Розсольник 250/5 картопля
огірок консервований
морква
рис
масло вершкове
сметана
зелень
каша пшенична 160/5 крупа пшенична
масло вершкове
масло вершкове
Капуста тушкована 100 капуста
олія
морква
том паста
цукор
Хліб 100 хліб пшеничний
Компот 200 сухофрукти
цукор
Печінка варена 90 печінка
борошно
масло вершкове
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
Картопляне пюре 170/5 картопля
молоко
Салат з буряка 100 буряк
олія
сіль
хліб 75 хліб житній
масло 10 масло вершкове
Чай 200 чай
цукор
яблуко запечене 110 яблука
цукор

 

6 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша вівсяна з молоком 235 крупа вівсяна
молоко
цукор
масло вершкове
сіль
Чай 200 чай
цукор
Хліб  з вершковим хліб житній
маслом і твердим сиром 75/10/10 масло вершкове
сир твердий
яблуко запеч. яблука
цукор
Всього    
 О Б І Д
суп овочевий 250/5 капуста
картопля
морква
том паста
масло вершкове
сметана
цибуля
кури відварені 80 курка
морква
сіль
каша пшенична 155 крупа пшенична
масло вершкове
хліб 100 хліб пшеничний
компот 200 сухофрукти
цукор
зел.горошок
салат з буряка 100 буряк
олія
сіль
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
каша гречана розсипчата 155 гречка
сіль
масло вершкове
чай 200 чай
цукор
хліб 75 хліб пшеничний
масло 10 масло вершкове
Капуста тушкована 35 капуста
морква
олія
том паста
цукор
печиво печиво

 

 

 

7 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша  манна молочна 200/5
Манка з молоком 200 крупа манна
масло вершкове
молоко
Чай 200 чай
цукор
Хліб  з вершковим 75/10/10 хліб житній
маслом і твердим сиром масло вершкове
сир твердий
яйце 1 яйця
Всього    
 О Б І Д
Борщ вегетаріанський 250/5 картопля
протертий буряк
том паста
капуста
масло вершкове
сметана
Перловка розсипчаста 170/5 крупа перлова
сіль
масло вершкове
ковбаса відварна 81 ковбаса лікарська
масло вершкове
салат із відварної моркви з рос 105 морква
линною олією олія
хліб 100 хліб пшеничний
компот 200 сухофрукти
цукор
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
Картопляне пюре 170/5 картопля
5 масло вершкове
25 молоко
хліб 75 хліб житній
масло 10 масло вершкове
Капуста тушкована 100 капуста
олія
морква
том паста
цукор
Чай 200 чай
цукор
печиво 13 печиво

8 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша вівсяна 235 крупа вівсяна
масло вершкове
Чай 200 чай
цукор
Хліб  з вершковим хліб житній
маслом і твердим сиром 75/10/10 масло вершкове
сир твердий
Салат з буряка 100 буряк
олія
Всього    
 О Б І Д
Суп картопляний з горохом 250 картопля
морква
цибуля
горох
масло вершкове
олія
зелень
Каша гречана розсипна 155 гречка
масло вершкове
сіль
Котлета мясна парова 80 фарш
хліб пшеничний
сіль
масло вершкове
Хліб 100 хліб пшеничний
Компот 200 сухофрукти
цукор
Салат з буряка 100 буряк
олія
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
 каша ячмінна 170/5 крупа ячмінна
масло вершкове
сіль
чай 200 чай
цукор
масло 10 масло вершкове
Хліб 75 хліб житній
салат із відварної моркви з рос 105 морква
линною олією олія
яйця яйця
печиво печиво

 

9 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша гречана розсипна 155 гречка
масло вершкове
сіль
Кавовий напій з молоком 210 курземе
молоко
цукор
Хліб  з вершковим 75/10/10 хліб житній
маслом і твердим сиром масло вершкове
сир твердий
салат із відварної моркви з рос 105 морква
линною олією олія
Всього    
 О Б І Д
Суп рисовий 250 рис
картопля
морква
цибуля
масло вершкове
сметана
том паста
сіль
Каша вівсяна 235 крупа вівсяна
масло вершкове
Омлет паровий 115 яйця
молоко
масло вершкове
Салат з буряка 100 буряк
олія
Хліб 100 хліб пшеничний
компот 20 сухофрукти
цукор
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
Каша ячмінна 155 крупа ячмінна
масло вершкове
Чай 200 чай
цукор
масло 10 масло вершкове
хліб 75 хліб житній
яйце 1 яйця
салат із відварної моркви з рос 105 морква
линною олією олія
печиво печиво

 

10 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша вівсяна молочна 235 крупа вівсяна
молоко
масло вершкове
цукор
сіль
чай 200 чай
цукор
Хліб пшеничний з вершковим 75/10/10 хліб житній
маслом і твердим сиром масло вершкове
сир твердий
Всього    
 О Б І Д
Суп овочевий 250 капуста
картопля
морква
том паста
масло вершкове
сіль
сметана
цибуля
зелень
Каша гречана розсипна 155 гречка
масло вершкове
сіль
риба відварна 80 риба хек
морква
Капуста тушкована 100 капуста
олія
морква
том паста
цукор
Компот 200 сухофрукти
цукор
зел.горошок
Хліб 100 хліб пшеничний
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
Макарони 160 макарони
масло вершкове
сіль
Хліб 75 хліб житній
масло 10 масло вершкове
Чай 200 чай
цукор
Салат з буряка 100 буряк
олія
печиво печиво

Примітка:   Продукти з яких готуються ці страви, не повинні містити синтетичних барвників, ароматизаторів, підсолоджувачів смаку, штучних консервантів; повинні мати сертифікати якості, в яких вказано: «безпечні для дитячого харчування».

_____________________________

Керівник організації – учасника процедури закупівлі або інша уповноважена посадова особа

              _______________________________

(підпис) МП (за наявності)

                         _________________

(ініціали та прізвище)

 

 12.23.2021

 

 

 

 

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі "Розподіл води"

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Найменування

предмета закупівлі із зазначенням

коду ЄЗС

Вид та ідентифікатор

процедури

закупівлі

Очікувана

вартість

предмета

закупівлі, грн.

Обґрунтування
технічних та якісних характеристик предмета закупівлі очікуваної вартості

предмета закупівлі

 

1 2 3 4 5
централізоване водопостачання згідно коду ДК 021:2015 65110000-7 “Розподіл води”

 

ДК 021:2015: 65110000-7 — Розподіл води

Переговорна процедура

 

UA-2022-01-19-005511-a

267 575,00 Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів. Відповідно до абзацу 3, п.2, частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі»: переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо послуги можуть бути надані виключно певним суб’єктом господарювання у зв’язку з відсутністю конкуренції з технічних причин. Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі: відповідно до ч.1 ст.5 Закону України «Про природні монополії» централізоване водопостачання, централізоване водовідведення належать до сфери діяльності суб’єктів природних монополій. Згідно Порядку «Складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій» затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 28 листопада 2012 р. № 874-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 грудня 2012 р за № 2119/22431 Антимонопольний комітет України та його територіальні відділення складають та ведуть електронні версії відповідного переліку суб’єктів природних монополій. Перелік суб’єктів природніх монополій в установленому порядку розміщується на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (www.amcu.gov.ua) Відповідно до п. 18 (стор. 331) Зведеного Переліку суб’єктів природних монополій станом на 19.01.2022р. Підприємство житлово-комунального господарства Моршинської міської ради відноситься до суб’єктів природних монополій Львівської області, тобто є єдиним підприємством, яке надає послуги з водопостачання на території м. Моршин. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося за результатами проведення переговорів. Закупівля буде здійснена за рахунок коштів місцевого бюджету.

01.19.2022

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі "Гаряча вода"

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Найменування

предмета закупівлі із зазначенням

коду ЄЗС

Вид та

ідентифікатор

процедури

закупівлі

Очікувана

вартість

предмета

закупівлі, грн.

Обґрунтування
технічних та якісних характеристик предмета закупівлі очікуваної вартості

предмета закупівлі

 

1 2 3 4 5
Теплова енергія (ДК 021:2015: 09320000-8- Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)

 

ДК 021:2015: 09320000-8 — Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

Переговорна процедура

 

UA-2022-01-05-002085-c

 

Відсутність конкуренції з технічних причин

 

5 493 250,00 Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника.

Обґрунтування

Абз. 4 п. 2 ч. 2 статті 40 ЗУ «Про публічні закупівлі»: Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо послуги можуть бути надані виключно певним суб’єктом господарювання у зв’язку з відсутність конкуренції з технічних причин; Відповідно до ч. 1 ст. 5 Закону України «Про природні монополії» транспортування теплової енергії належить до сфери діяльності суб’єктів природних монополій. Згідно п. 7 Порядку «Складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій» затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 28 листопада 2012 року №874-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 грудня 2012 року за №2119/22431 Антимонопольний комітет України та його територіальні відділення складають та ведуть електронні версії відповідного переліку суб’єктів природних монополій. Перелік суб’єктів природних монополій в установленому порядку розміщується на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (www.amcu.gov.ua). Відповідно до п. 89 (стор. 338) Зведеного Переліку суб’єктів природних монополій станом на 05.01.2022 КП “Моршинтеплоенерго” відноситься до суб’єктів природних монополій Львівської області, тобто є єдиним підприємством, яке надає послуги з транспортування теплової енергії на території м. Моршин.

Для потреб КНП «Моршинська міська лікарня» Моршинської міської ради, вул.50-річчя УПА,20, м. Моршин, Львівська область, 82482 необхідно здійснити Закупівлю «Теплова енергія (ДК 021:2015: 09320000-8 – Пара, гаряча вода то пов’язана продукція)» на 2022 рік, із строком поставки до 31.12.2022 р. в обсязі 746,48 Гкал на очікувану вартість 5 493 250,00 грн. з ПДВ (за діючими тарифами).

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося за результатами проведення переговорів, з урахуванням технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Закупівля буде здійснена за рахунок коштів місцевого бюджету

01.05.2022

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі "Послуги їдалень"

2022

Додаток 1

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Найменування

предмета закупівлі із зазначенням

коду ЄЗС

Вид та

ідентифікатор

процедури

закупівлі

Очікувана

вартість

предмета

закупівлі, грн.

Обґрунтування
технічних та якісних характеристик предмета закупівлі очікуваної вартості

предмета закупівлі

 

1 2 3 4 5
Код ДК 021:2015-55510000-8 Послуги їдалень

(Послуги по забезпеченню харчування стаціонарних хворих, які перебувають в КНП “Моршинська міська лікарня”

Моршинської міської ради)

 

 

Відкриті торги

 

UA-2022-10-28-008421-а

400 000.00 Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог організації лікувального харчування хворих Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося за результатами проведення моніторингу цін, шляхом пошуку та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться у мережі Інтернет у відкритому доступі, електронній системі закупівель «Прозорро», з урахуванням технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Закупівля буде здійснена за рахунок коштів НСЗУ.

Примірне меню

                                                       1 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша гречана 150/5 гречка
масло вершкове
Кавовий напій з молоком 200 курземе
молоко
цукор
Хліб з вершковим маслом і 75/10/10 хліб житній
твердим сиром масло вершкове
сир твердий
салат із буряка 55 буряк
сіль
олія
Всього    
 О Б І Д
Суп перловий 265 крупа перлова
сметана
картопля
морква
цибуля
масло вершкове
рис відварний 155/5 рис
сіль
масло вершкове
кури відварені 80 курка
морква
сіль
Капуста тушкована 100 капуста
олія
морква
том паста
цукор
хліб 100 хліб пшеничний
компот 200 цукор
сухофрукти
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
каша пшенична 150/5 крупа пшенична
масло вершкове
Чай 200 чай
цукор
Хліб 75 хліб житній
масло 10 масло вершкове
Салат з буряка 100 буряк
олія
сіль
печиво печиво
яйця яйця

2 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша вівсяна з молоком 235 молоко
крупа вівсяна
сіль
цукор
масло вершкове
чай 200
чай
цукор
Хліб  з вершковим 75/10/10 хліб житній
маслом і твердим сиром масло вершкове
сир твердий
Всього    
 О Б І Д
Суп вермішелевий 250 картопля
вермішель
морква
цибуля
масло вершкове
Каша гречана розсипна 155 гречка
масло вершкове
сіль
Ковбаса відварна 75 ковбаса лікарська
масло вершкове
салат з відварної моркви з 105 морква
рослинною олією олія
Компот із сушених фруктів 200 сухофрукти
цукор
хліб 100 хліб пшеничний
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
чай 200 чай
цукор
Каша ячмінна 170/5 крупа ячмінна
сіль
масло вершкове
Салат із буряка 100 буряк
сіль
олія
масло 10 масло вершкове
хліб 75 хліб житній
яйця 1 яйця
печиво печиво

3 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша рисова молочна 210 молоко
рис
масло вершкове
цукор
Чай 200 чай
цукор
Хліб  з вершковим 75/10/10 хліб житній
маслом і твердим сиром масло вершкове
сир твердий
яблуко запечене 216 яблука
цукор
Всього    
 О Б І Д
Суп картопляний з гречаною 250 картопля
крупою морква
масло вершкове
гречка
Каша вівсяна крупа вівсяна
масло вершкове
Омлет білковий паровий з 80 яйця
мясом яйця
молоко
фарш
масло вершкове
Салат із пюре буряка 100 буряк
сіль
олія
Хліб 100 хліб пшеничний
компот 200 сухофрукти
цукор
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
чай 200 чай
цукор
Каша пшенична 160/5 крупа пшенична
цукор
масло вершкове
хліб 75 хліб житній
масло 10 масло вершкове
Салат з відварною морквою з 105 морква
рослинною олією олія
печиво печиво

4 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша молочна гречана 200/5 гречка
молоко
цукор
масло вершкове
чай 200 чай
цукор
Хліб  з вершковим 75/10/10 хліб житній
маслом і твердим сиром масло вершкове
сир твердий
Всього    
 О Б І Д
капуста
Борщ вегетаріанський протертий 250/5 картопля
буряк
масло вершкове
сметана
зелень
том паста
Макарон відварний 160 макарони
сіль
масло вершкове
Котлета мясна парова 80 фарш
хліб пшеничний
сіль
масло вершкове
салат з моркви 105 морква
сіль
олія
хліб 100 хліб пшеничний
компот 200 сухофрукти
цукор
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
каша вівсяна 235 крупа вівсяна
масло вершкове
чай 200 чай
цукор
хліб 75 хліб житній
масло 10 масло вершкове
салат з буряка 100 буряк
олія
сіль
яйця яйця
печиво печиво

5 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
каша молочна кукурудзяна 200/5 крупа кукурудзяна
молоко
цукор
масло вершкове
Чай 200 чай
цукор
Хліб  з вершковим 75/10/10 хліб житній
маслом і твердим сиром масло вершкове
сир твердий
яйця 1 яйця
Всього    
 О Б І Д
Розсольник 250/5 картопля
огірок консервований
морква
рис
масло вершкове
сметана
зелень
каша пшенична 160/5 крупа пшенична
масло вершкове
масло вершкове
Капуста тушкована 100 капуста
олія
морква
том паста
цукор
Хліб 100 хліб пшеничний
Компот 200 сухофрукти
цукор
Печінка варена 90 печінка
борошно
масло вершкове
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
Картопляне пюре 170/5 картопля
молоко
Салат з буряка 100 буряк
олія
сіль
хліб 75 хліб житній
масло 10 масло вершкове
Чай 200 чай
цукор
яблуко запечене 110 яблука
цукор

 

6 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша вівсяна з молоком 235 крупа вівсяна
молоко
цукор
масло вершкове
сіль
Чай 200 чай
цукор
Хліб  з вершковим хліб житній
маслом і твердим сиром 75/10/10 масло вершкове
сир твердий
яблуко запеч. яблука
цукор
Всього    
 О Б І Д
суп овочевий 250/5 капуста
картопля
морква
том паста
масло вершкове
сметана
цибуля
кури відварені 80 курка
морква
сіль
каша пшенична 155 крупа пшенична
масло вершкове
хліб 100 хліб пшеничний
компот 200 сухофрукти
цукор
зел.горошок
салат з буряка 100 буряк
олія
сіль
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
каша гречана розсипчата 155 гречка
сіль
масло вершкове
чай 200 чай
цукор
хліб 75 хліб пшеничний
масло 10 масло вершкове
Капуста тушкована 35 капуста
морква
олія
том паста
цукор
печиво печиво

7 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша  манна молочна 200/5
Манка з молоком 200 крупа манна
масло вершкове
молоко
Чай 200 чай
цукор
Хліб  з вершковим 75/10/10 хліб житній
маслом і твердим сиром масло вершкове
сир твердий
яйце 1 яйця
Всього    
 О Б І Д
Борщ вегетаріанський 250/5 картопля
протертий буряк
том паста
капуста
масло вершкове
сметана
Перловка розсипчаста 170/5 крупа перлова
сіль
масло вершкове
ковбаса відварна 81 ковбаса лікарська
масло вершкове
салат із відварної моркви з рос 105 морква
линною олією олія
хліб 100 хліб пшеничний
компот 200 сухофрукти
цукор
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
Картопляне пюре 170/5 картопля
5 масло вершкове
25 молоко
хліб 75 хліб житній
масло 10 масло вершкове
Капуста тушкована 100 капуста
олія
морква
том паста
цукор
Чай 200 чай
цукор
печиво 13 печиво

8 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша вівсяна 235 крупа вівсяна
масло вершкове
Чай 200 чай
цукор
Хліб  з вершковим хліб житній
маслом і твердим сиром 75/10/10 масло вершкове
сир твердий
Салат з буряка 100 буряк
олія
Всього    
 О Б І Д
Суп картопляний з горохом 250 картопля
морква
цибуля
горох
масло вершкове
олія
зелень
Каша гречана розсипна 155 гречка
масло вершкове
сіль
Котлета мясна парова 80 фарш
хліб пшеничний
сіль
масло вершкове
Хліб 100 хліб пшеничний
Компот 200 сухофрукти
цукор
Салат з буряка 100 буряк
олія
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
 каша ячмінна 170/5 крупа ячмінна
масло вершкове
сіль
чай 200 чай
цукор
масло 10 масло вершкове
Хліб 75 хліб житній
салат із відварної моркви з рос 105 морква
линною олією олія
яйця яйця
печиво печиво

 

9 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша гречана розсипна 155 гречка
масло вершкове
сіль
Кавовий напій з молоком 210 курземе
молоко
цукор
Хліб  з вершковим 75/10/10 хліб житній
маслом і твердим сиром масло вершкове
сир твердий
салат із відварної моркви з рос 105 морква
линною олією олія
Всього    
 О Б І Д
Суп рисовий 250 рис
картопля
морква
цибуля
масло вершкове
сметана
том паста
сіль
Каша вівсяна 235 крупа вівсяна
масло вершкове
Омлет паровий 115 яйця
молоко
масло вершкове
Салат з буряка 100 буряк
олія
Хліб 100 хліб пшеничний
компот 20 сухофрукти
цукор
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
Каша ячмінна 155 крупа ячмінна
масло вершкове
Чай 200 чай
цукор
масло 10 масло вершкове
хліб 75 хліб житній
яйце 1 яйця
салат із відварної моркви з рос 105 морква
линною олією олія
печиво печиво

 

10 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша вівсяна молочна 235 крупа вівсяна
молоко
масло вершкове
цукор
сіль
чай 200 чай
цукор
Хліб пшеничний з вершковим 75/10/10 хліб житній
маслом і твердим сиром масло вершкове
сир твердий
Всього    
 О Б І Д
Суп овочевий 250 капуста
картопля
морква
том паста
масло вершкове
сіль
сметана
цибуля
зелень
Каша гречана розсипна 155 гречка
масло вершкове
сіль
риба відварна 80 риба хек
морква
Капуста тушкована 100 капуста
олія
морква
том паста
цукор
Компот 200 сухофрукти
цукор
зел.горошок
Хліб 100 хліб пшеничний
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
Макарони 160 макарони
масло вершкове
сіль
Хліб 75 хліб житній
масло 10 масло вершкове
Чай 200 чай
цукор
Салат з буряка 100 буряк
олія
печиво печиво

 

Примітка:   Продукти з яких готуються ці страви, не повинні містити синтетичних барвників, ароматизаторів, підсолоджувачів смаку, штучних консервантів; повинні мати сертифікати якості, в яких вказано: «безпечні для дитячого харчування».

_____________________________

Керівник організації – учасника процедури закупівлі або інша уповноважена посадова особа

              _______________________________

(підпис) МП (за наявності)

                         _________________

(ініціали та прізвище)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі "гаряча вода"

2022 р.

Додаток 1 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості

предмета закупівлі

 

Найменування

предмета закупівлі із зазначенням

коду ЄЗС

Вид та

ідентифікатор

процедури

закупівлі

Очікувана

вартість

предмета

закупівлі, грн.

Обґрунтування
технічних та якісних характеристик предмета закупівлі очікуваної вартості

предмета закупівлі

 

 

1 2 3 4 5
ДК 021:2015-09320000-8

Пара, гар’яча вода та пов’язана продукція (Постачання теплової енергії)

 

 

Відкриті торги

 

UA-2022-10-28-006060-а

774144,00 Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося за результатами проведення моніторингу цін, шляхом пошуку та аналізу загальнодоступної інформації про ціни у відкритому доступі, електронній системі закупівель «Прозорро», з урахуванням технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Закупівля буде здійснена за рахунок коштів місцевого бюджету

 

 

ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ

ДК 021:2015-09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (Постачання теплової енергії)

Найменування Кількість
Теплова енергія 200 Гкал

Виробництво теплової енергії повинно здійснюватися за допомогою обладнання та устаткування Учасника.

Місце постачання теплової енергії:

– Україна, Львівська обл., м. Моршин, вул. 50-річчя УПА, 20, поштовий індекс: 82482

 

Термін постачання теплової енергії – до 31 грудня  2022 року.

 1. Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України, діючим на період постачання товару.
 2. Учасник визначає ціни на товари, які він пропонує поставити за Договором, з урахуванням усіх своїх витрат, які можуть бути ним понесені у ході виконання договору про закупівлю.
 3. Термін постачання теплової енергії – до 31 грудня 2023 року.
 4. Суб’єкти у сфері теплопостачання повинні дотримуватися вимог законодавства про охорону навколишнього природного середовища, нести відповідальність за його порушення і здійснювати технічні та організаційні заходи, спрямовані на зменшення шкідливого впливу об’єктів у сфері теплопостачання на навколишні природні середовища.
 5. Якщо пропозиція Учасника не відповідає Технічним вимогам, то вона буде відхилена, як така, що не відповідає вимогам тендерної документації.
2022 рік. Предмет закупівлі "електрична енергія"

2022 р.

Додаток 1

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Найменування

предмета закупівлі із зазначенням

коду ЄЗС

Вид та

ідентифікатор

процедури

закупівлі

Очікувана

вартість

предмета

закупівлі, грн.

Обґрунтування
технічних та якісних характеристик предмета закупівлі очікуваної вартості

предмета закупівлі

 

1 2 3 4 5
Електрична енергія з постачанням та передачею

Код ДК 021:2015-09310000-5

Електрична енергія

 

 

Відкриті торги

 

UA-2022-12-02-010622-а

2 050260.00 Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося за результатами проведення моніторингу цін, шляхом пошуку та аналізу загальнодоступної інформації про ціни у відкритому доступі, електронній системі закупівель «Прозорро», з урахуванням технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Закупівля буде здійснена за рахунок коштів місцевого бюджету

 

 

ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ

 

Замовник самостійно визначає необхідні  технічні характеристики предмета закупівлі виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.

    Фактом подання тендерної пропозиції учасник підтверджує відповідність своєї пропозиції технічним, якісним, кількісним, функціональним характеристикам до предмета закупівлі, у тому числі технічній специфікації (у разі потреби – планам, кресленням, малюнкам чи опису предмета закупівлі) та іншим вимогам до предмету закупівлі, що містяться в  тендерній документації та цьому додатку, а також підтверджує можливість поставки товару, у відповідності до вимог, визначених згідно з умовами тендерної документації.

 В місцях де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз  “або еквівалент”.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент». Таким чином вважається, що до кожного посилання додається вираз «або еквівалент».

Обґрунтування необхідності закупівлі даного виду товару – замовник здійснює закупівлю даного виду товару, оскільки він за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника.

До вартості товару входять послуги, пов’язані з його постачанням, вартість яких не перевищує вартості самого товару, в тому числі послуги з передачі електричної енергії та послуги з постачання електричної енергії Споживачу із дотриманням  якості послуги з електропостачання.

Детальний опис предмета закупівлі та вимоги щодо якості

 

 

 

Конкретне найменування закупівлі

Електрична енергія з постачанням та передачею
Код ДК 021:2015 09310000-5 «Електрична енергія»
Строк поставки товару Цілодобово до 31.12.2023 включно.

 

 

Обсяг постачання електричної енергії – 341710 кВт*год

Термін постачання: до 31 грудня 2023 року.

Найменування  оператора системи розподілу –  ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО

 Місце постачання,  режим  споживання:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№ з/п

 

 

Адреса розташування об’єкту,

 

 

 

 

 

 

Режим роботи електроустановки Споживача (години використання струмоприймачів)
К-сть годин  на добу К-сть робочих днів на тиждень
1 Львівська обл., м. Моршин, вул. 50-річчя УПА, 20 та за іншими адресами Замовника 24 7

 

Параметри якості електричної енергії в точках приєднання Споживача у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN  50160:2014. Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення (EN 50160:2010, IDT).

Постачання електричної енергії споживачу регулюється чинним законодавством України:

 • Кодексом систем розподілу, затвердженого постановою Національної комісії регулювання

електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 310;

 • Кодексом системи передачі, затвердженого постановою Національної комісії регулювання

електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 309;

 • Законом України від 13.04.2017 № 2019-VIII «Про ринок електричної енергії»;
 • Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою

Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від

14.03.2018 № 312.

 • Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 307 “Про затвердження Правил ринку”;
 • Постановою НКРЕКП        від 27.12.2017 № 1469 “Про затвердження Ліцензійних  умов   провадження господарської діяльності    з          постачання     електричної          енергії споживачу”;
 • Іншими нормативно-правовими актами, прийнятими на виконання Закону України «Про

ринок електричної енергії».

 

Мета використання товару: для задоволення потреб у споживанні електричної енергії об’єктів Замовника.

До ціни пропозиції учасник зобов’язаний включити витрати на послуги з передачі електричної енергії за регульованим тарифом.

Послуги з розподілу електричної енергії сплачуються Споживачем/Замовником самостійно безпосередньо  оператору системи розподілу відповідно до договору про надання послуг з розподілу, укладеним між оператором системи розподілу та Споживачем/Замовником. До ціни пропозиції учасник не включає послуги з розподілу електричної енергії.

 

ПОРЯДОК ПОСТАЧАННЯ ТОВАРУ (електричної енергії)

Постачання електричної енергії повинно здійснюватися у відповідності до вимог «Правил роздрібного ринку електричної енергії , затверджених Постановою          НКРЕКП від 14.03.2018  № 312. Учасник повинен добросовісно виконувати свої фінансові зобов’язання перед іншими учасниками ринку електричної енергії, відповідно до «Правил ринку», затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018  № 307 (у редакції постанови НКРЕКП від 24.06.2019 № 1168).

Під час постачання електричної енергії учасник повинен забезпечити реалізацію права замовника на особистий прийом відповідною службовою (посадовою) особою постачальника електричної енергії, з метою можливості оперативного вирішення проблемних питань, які можуть виникати під час купівлі-продажу електричної енергії між електропостачальником та споживачем, у відповідності до вимог п. 8.3.17 та п.8.3.6. «Правил роздрібного ринку електричної енергії».

Для підтвердження можливості забезпечення учасником реалізації такого права замовника, у складі тендерної пропозиції учасник повинен надати:

 1. Довідку про створення Учасником на території Львівської області або суміжних областей – Тернопільської/Рівненської/Волинської/Закарпатської/ Івано-Франківської області власного  структурного підрозділу – Центру обслуговування споживачів (клієнтів), згідно з вимогами «Правил роздрібного ринку», затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018  № 312 (зі змінами), який щоденно (окрім вихідних та святкових днів, встановлених законодавством України) приймає звернення/скарги/претензії споживачів, надає роз’яснення та інформацію, передбачену законодавством, з єдиним вікном для прийому та видачі документів щодо постачання електричної енергії та в якому проводиться особистий прийом споживачів.

Довідка надається за формою 1, тими учасниками, у яких створено власний центр обслуговування споживачів (клієнтів), у відповідності до вимог Постанови НКРЕКП від 14.03.2018  № 312.

Довідка (форма 1) про  власний центр обслуговування споживачів (клієнтів)

1. Юридична адреса центру обслуговування споживачів (клієнтів) Учасника
2. Фактична адреса та телефон центру обслуговування споживачів (клієнтів) Учасника
3. Інформація   про документ/документи, що підтверджують право власності на нерухоме майно, в якому розташований центр обслуговування споживачів (клієнтів) Учасника  або інформація про документи/документи, що підтверджують  право користування нерухомим майном, в якому розташований центр обслуговування споживачів Учасника

(зазначається назва документа, дата видачі, номер)/

4. Графік роботи єдиного вікна центру обслуговування споживачів (клієнтів) Учасника
5. Графік проведення особистого прийому споживачів (клієнтів)
6. Інформація про:

– керівника служби  з  охорони праці або

-особу, яка виконує функції служби охорони праці або

стороннього спеціаліста, який виконує функції служби охорони праці на договірних засадах та має відповідну підготовку.

(обрати та зазначити до якої з перелічених категорій відноситься працівник,  вказати прізвище, ім’я по-батькові, назву посади

 

Учасник _____________________ підтверджує, що у центрі обслуговування споживачів (клієнтів) за вказаною адресою щоденно (окрім вихідних та святкових днів, встановлених законодавством України) здійснюється прийом звернень/скарг/претензій споживачів, надаються роз’яснення та інформація, передбачені законодавством, функціонує єдине вікно для прийому та видачі документів щодо постачання електричної енергії,  а також проводиться особистий прийом споживачів.

Уповноважена особа(  або керівник Учасника) ___________                               __________________

                                                             (підпис)                           (прізвище, ініціали)

 

 

На підтвердження інформації, зазначеної в Довідці (форми 1) учасник в складі тендерної пропозиції надає:

 • Положення про власний структурний підрозділ – Центр обслуговування споживачів (клієнтів) на території Львівської області або суміжних областей – Тернопільської/Рівненської/Волинської/Закарпатської/Івано-Франківської області, яке затверджено у встановленому законодавством порядку, та яке згідно вимог ст. 64 Господарського Кодексу України, підтверджує створення Учасником такого власного структурного підрозділу – Центру обслуговування споживачів (клієнтів);
 • Довідку/акт/ інший документ виданий НКРЕКП або її територіальними підрозділами, який підтверджує наявність та функціонування в Учасника Центру обслуговування споживачів (клієнтів) на території Львівської області або суміжних областей – Тернопільської/Рівненської/Волинської/Закарпатської/Івано-Франківської області, що зазначений у вказаній Довідці.
 • Доступність приміщення у якому розташовано Центр обслуговування споживачів учасника для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення повинна бути підтверджена висновком/актом спеціально уповноваженого органу (особи) у галузі технічного обстеження будівель та споруд щодо доступності приміщення для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, який надається у складі пропозиції.

1.4.   Положення про службу охорони праці та наказ про прийняття на роботу керівника служби охорони праці (або інший документ, що підтверджує наявність трудових правовідносин з Учасником), у відповідності до вимог ст. 15 ЗУ «Про охорону праці»  від 14 жовтня 1992 року № 2694-XII або наказ про прийняття на роботу особи, яка виконує функції служби охорони праці (або інший документ, що підтверджує наявність трудових правовідносин із Учасником), у відповідності до вимог ст. 15 ЗУ «Про охорону праці»  від 14 жовтня 1992 року № 2694-XII та посадову інструкцію особи, яка виконує функції служби охорони праці.  В наказі (або іншому документі) має бути відображено в тому числі  реквізити, прізвище, ім’я по-батькові працівника, назву посади.  У разі, якщо у відповідності до вимог ст. 15  ЗУ «Про охорону праці», особа працює в порядку сумісництва, наказ (або  інший документ) має відображати інформацію про сумісництво.

За наявності стороннього спеціаліста який виконує функції служби охорони праці на договірних засадах, такий Учасник у складі пропозиції надає відповідний діючий договір, укладений між Учасником та таким спеціалістом.

1.5.  Чинне посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці, видане керівнику служби  охорони праці або особі, яка виконує функції служби охорони праці або сторонньому спеціалісту,  який виконує функції служби охорони праці на договірних засадах, яке відповідає вимогам ЗУ «Про охорону праці» та  Типовому Положенню про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці», затвердженому Наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005  № 15.

 

 1. Учасник, у якого не створено власний центр обслуговування споживачів (клієнтів), у відповідності до вимог Постанови НКРЕКП від 14.03.2018 № 312, оскільки ним обслуговується менше 50 000 тисяч споживачів і створення центрів обслуговування споживачів (клієнтів) не є для нього  обов’язковим,  надає довідку за формою 2 про наявність:

– власного окремого структурного підрозділу на території Львівської області або суміжних областей – Тернопільської/Рівненської/Волинської/Закарпатської/Івано-Франківської    області, або

–  посадової особи, з робочим місцем на території Львівської області або суміжних областей – Тернопільської/Рівненської/Волинської/Закарпатської/Івано-Франківської  області, на яку покладається забезпечення дотримання визначеного «Правилами  роздрібного ринку електричної енергії» порядку розгляду звернень/скарг/претензій споживачів та проведення особистого прийому споживачів:

 

 

Довідка(форма 2)  про наявність власного  структурного підрозділу  Учасника

1. Назва, адреса та контактний телефон  власного структурного підрозділу Учасника,

або

посада, прізвище ім‘я по батькові посадової особи Учасника, на яку покладається забезпечення дотримання визначеного «Правилами  роздрібного ринку електричної енергії» порядку розгляду звернень/скарг/претензій споживачів та проведення особистого прийому споживачів , адреса робочого місця  та контактний телефон

2. Інформація про документи, що підтверджують право власності на нерухоме майно, де розташований зазначений у п.1 Довідки підрозділ Учасника або розташоване робоче місце посадової особи учасника

або  

інформація про документи, що підтверджують  право користування нерухомим майном, де розташований структурний підрозділ Учасника або розташоване робоче місце посадової особи учасника.

3. Графік проведення особистого прийому споживачів
4. Інформація про:

– керівника служби охорони праці або

-особу, яка виконує функції служби охорони праці та має відповідну підготовку  або

– стороннього спеціаліста, який виконує функції служби охорони праці на договірних засадах та має відповідну підготовку.

(обрати та зазначити до якої з перелічених категорій відноситься працівник,  вказати прізвище, ім’я по-батькові, назву посади)

Учасник _____________________ підтверджує, що у зазначеному підрозділі  (зазначеною посадовою особою) щоденно (окрім вихідних та святкових днів, встановлених законодавством України) здійснюється прийом звернень/скарг/претензій споживачів, надаються роз’яснення та інформація, передбачені законодавством, а також проводиться особистий прийом споживачів.

Уповноважена особа (або керівник) Учасника   __________                   __________________                                                                      (підпис)                                    (прізвище, ініціали)

 

На підтвердження інформації зазначеної в Довідці (форма 2) учасник в складі тендерної пропозиції надає:

 • Положення про власний структурний підрозділ учасника, яке затверджено у встановленому законодавством порядку, та яке згідно вимог ст. 64 Господарського Кодексу України, підтверджує створення Учасником такого власного структурного підрозділу, який за визначеними у цьому положенні функціями забезпечує дотримання визначеного «Правилами роздрібного ринку електричної енергії» порядку розгляду звернень/скарг/претензій споживачів та проведення особистого прийому споживачів;

2.2. Доступність приміщення у якому розташовано власний окремий структурний підрозділ Учасника або робоче місце посадової особи, на яку покладається забезпечення дотримання визначеного «Правилами  роздрібного ринку електричної енергії» порядку розгляду звернень/скарг/претензій споживачів та проведення особистого прийому споживачів  для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення повинна бути підтверджена висновком/актом спеціально уповноваженого органу (особи) у галузі технічного обстеження будівель та споруд щодо доступності приміщення для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, який надається у складі пропозиції.

2.3.  Затверджену у встановленому законодавством порядку посадову інструкції посадової особи Учасника, на яку покладається забезпечення дотримання визначеного «Правилами  роздрібного ринку електричної енергії» порядку розгляду звернень/скарг/претензій споживачів та проведення особистого прийому споживачів на території Львівської області або суміжних областей – Тернопільської/Рівненської/Волинської/Закарпатської/Івано-Франківської області (у разі наявності такої особи та зазначення про неї інформації у довідці). Посадова інструкція повинна передбачати виконання обов‘язків, необхідних для забезпечення розгляду звернень/скарг/претензій споживачів та проведення особистого прийому споживачів.

2.4. Наказ про прийом на роботу посадової особи учасника, з робочим місцем на території Львівської області або суміжних областей – Тернопільської/Рівненської/Волинської/Закарпатської/Івано-Франківської області, на яку покладається забезпечення дотримання визначеного «Правилами  роздрібного ринку електричної енергії» порядку розгляду звернень/скарг/претензій споживачів та проведення особистого прийому споживачів (у разі наявності такої особи та зазначення про неї інформації у довідці).

2.5. Положення про службу охорони праці та наказ про прийняття на роботу керівника служби охорони праці (або інший документ, що підтверджує наявність трудових правовідносин з Учасником), у відповідності до вимог ст. 15 ЗУ «Про охорону праці»  від 14 жовтня 1992 року № 2694-XII або наказ про прийняття на роботу особи, яка виконує функції служби охорони праці (або інший документ, що підтверджує наявність трудових правовідносин із Учасником), у відповідності до вимог ст. 15 ЗУ «Про охорону праці»  від 14 жовтня 1992 року № 2694-XII та посадову інструкцію особи, яка виконує функції служби охорони праці.  В наказі (або іншому документі) має бути відображено в тому числі  реквізити, прізвище, ім’я по-батькові працівника, назву посади.  У разі, якщо у відповідності до вимог ст. 15  ЗУ «Про охорону праці», особа працює в порядку сумісництва, наказ (або  інший документ) має відображати інформацію про сумісництво.

2.6. Чинне посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці, видане керівнику служби  охорони праці або особі, яка виконує функції служби охорони праці або сторонньому спеціалісту,  який виконує функції служби охорони праці на договірних засадах, яке відповідає вимогам ЗУ «Про охорону праці» та  Типовому Положенню про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці», затвердженому Наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005  № 15.

 

Під час постачання електричної енергії учасник повинен забезпечити замовнику можливість комунікації, надання споживачу інформаційних послуг, шляхом прийняття та обробки його звернень через засоби телекомунікації.

Для підтвердження наявності можливості комунікації із замовником, учасник у якого створено кол-центр, який повністю відповідає вимогам, встановленими Постановою НКРЕКП «Про затвердження Мінімальних вимог до якості обслуговування споживачів електричної енергії кол-центрами» № 373 від 12.06.2018 р (зі змінами) у складі пропозиції повинен надати:

 1. Довідку про наявність в учасника кол-центру за формою:

 

ДОВІДКА

про наявність кол-центру

 

Цією довідкою ______________________________ (найменування Учасника), підтверджує, що для забезпечення комунікації із споживачами нашим підприємством створено кол-центр, який повністю  відповідає «Мінімальним вимогам до якості обслуговування споживачів електричної енергії кол-центрами», затвердженим постановою НКРЕКП  № 373 від 12.06.2018 року (із змінами) (далі – Постанова).

У кол-центрі _______________ (найменування Учасника) забезпечена наявність:

–     функцій утримання в черзі та розподілу телефонних дзвінків між операторами;

–     автоматичного визначника номера телефону;

–     функцій аудіозапису розмов та збереження їх протягом двох років.

У кол-центрі ________________(найменування Учасника) забезпечено  ведення електронної бази даних звернень абонентів, отриманих за допомогою засобів телекомунікації із зазначенням таких даних:

за всіма опрацьованими зверненнями зазначаються:

індивідуальний номер звернення (для звернень, які потребують подальшої реакції компанії);

ідентифікаційні дані оператора, що прийняв звернення/надав відповідь на електронний лист;

дата та час з’єднання абонента з АТС кол-центру у форматі YYYY-MM-DDThh:mm:ss (при телефонних дзвінках);

дата та час з’єднання з оператором у форматі YYYY-MM-DDThh:mm:ss або отримання електронного повідомлення у форматі YYYY-MM-DDThh:mm;

дата та час закінчення розмови по телефону у форматі YYYY-MM-DDThh:mm:ss або відправлення зворотного електронного повідомлення у форматі YYYY-MM-DDThh:mm;

телефонний номер, визначений автоматичним визначником номера;

тема звернення.

Бази даних звернень нашого кол-центру зберігаються протягом трьох років.

 

Гарантуємо, що технічне обладнання нашого кол-центру реалізоване у відмовостійкій конфігурації (резервування, дублювання тощо).

 

Вхідні дзвінки, що з’єднані з оператором кол-центру, обробляються шляхом:

надання роз’яснень, прийому повідомлень від абонента;

реєстрації звернення/скарги/претензії споживача для її розгляду відповідними структурними підрозділами електропостачальника згідно з главою 8.3 розділу VIII Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 312 (далі – ПРРЕЕ);

формування та обробки заявок.

 

Крім того наш кол –центр надає інформаційні послуги абонентам шляхом обробки їх вхідних звернень в автоматичному режимі за допомогою голосового меню самообслуговування або перенаправлення звернень до відповідних структурних підрозділів.

 

Підтверджуємо, що інформацію щодо кількості прийнятих кол-центром звернень за тематикою за формою згідно з Додатком 1 до «Мінімальних вимог до якості обслуговування споживачів електричної енергії», затвердженим постановою НКРЕКП  № 373 від 12.06.2018 року (із змінами), наше підприємство надає до НКРЕКП щокварталу, не пізніше ніж через 30 днів після звітного кварталу.

 

 

Графік роботи кол-центру :  ______________(зазначається Учасником)

 

Інформація про засоби зв‘язку:______________________ (зазначається Учасником)

 

Уповноважена особа (або керівник)  Учасника  _____________ (прізвище, ініціали)

 

 

Для підтвердження інформації, вказаній у Довідці, визначеній у п. 3, учасник в складі тендерної пропозиції надає:

3.1. Положення про кол-центр Учасника, затверджене у встановленому законодавством порядку.

3.2. Довідку/акт/ інший документ виданий  НКРЕКП або її територіальними підрозділами, який підтверджує наявність та функціонування в Учасника кол-центру, у відповідності з вимогами, встановленими Постановою НКРЕКП «Про затвердження Мінімальних вимог до якості обслуговування споживачів електричної енергії кол-центрами» № 373 від 12.06.2018 р (зі змінами).

 

 1. Учасник, у якого не створено кол-центр, який відповідає вимогам Постанови НКРЕКП «Про затвердження Мінімальних вимог до якості обслуговування споживачів електричної енергії кол-центрами»  № 373 від 12.06.2018 р., в зв’язку з тим, що ним обслуговується менше 100 000 споживачів, надає  довідку в довільній формі  з інформацією про засоби комунікації із споживачами, підрозділ на який учасником покладено обов‘язок здійснення комунікації із споживачами або, у разі відсутності підрозділу, про службову особу (осіб) учасника на яку(яких) покладено обов‘язок здійснення комунікації із споживачами (контактний телефон, посада прізвище, ім‘я по-батькові та графік роботи).

 

 1. Відповідно до вимог «Правил роздрібного ринку електричної енергії», для розв‘язання суперечностей та конфліктних ситуацій в Учасника має бути створений Інформаційно-консультаційний центр (ІКЦ) по роботі зі споживачами електричної енергії або призначена уповноважена особа, яка виконує функції Інформаційно-консультаційного центру (ІКЦ).

На підтвердження створення ІКЦ або призначення особи, яка виконує функції ІКЦ,    Учасник у складі пропозиції повинен надати:

5.1. Довідку про створення Учасником на території Львівської області або суміжних областей – Тернопільської/Рівненської/Волинської/Закарпатської/Івано-Франківської   області  власного  структурного підрозділу – Інформаційно-консультаційного центру (ІКЦ)  за формою 5.1.1.:

Довідка форми 5.1.1.

1. Юридична адреса Інформаційно-консультаційного центру (ІКЦ) Учасника
2. Фактична адреса ІКЦ
3. Інформація про документи, що підтверджують право власності на нерухоме майно, в якому розташований ІКЦ або інформація про документи, що підтверджують  право користування нерухомим майном, в якому розташований ІКЦ (назва документа, дата видачі, номер)
4. Графік роботи ІКЦ
5. Загальна кількість працівників Інформаційно-консультаційного центру (ІКЦ) Учасника
6. Інформація про засоби зв’язку ІКЦ

Уповноважена особа(  або керівник Учасника) ___________                            __________________

                                                             (підпис)                             (прізвище, ініціали)

 

Або, у разі якщо ІКЦ не створено, довідку про уповноважену особу учасника, яка виконує функції інформаційно-консультаційного центру на території Львівської області або суміжних областей – Тернопільської/Рівненської/Волинської/Закарпатської/Івано-Франківської    області за формою 5.1.2.

 

Довідка форми 5.1.2.

1.  Прізвище ім‘я по батькові уповноваженої особи Учасника, яка виконує функції ІКЦ
2. Посада уповноваженої особи Учасника, яка виконує функції ІКЦ
  3. Фактична адреса робочого місця уповноваженої особи Учасника, яка виконує функції ІКЦ
4. Інформація про документи, що підтверджують право власності на нерухоме майно, де розташоване робоче  місце уповноваженої особи учасника  яка виконує функції ІКЦ або інформація про документи, що підтверджують  право користування нерухомим майном, де розташоване робоче  місце уповноваженої особи учасника  яка виконує функції ІКЦ (назва документа, дата видачі, номер)
5. Графік роботи службової особи учасника  яка виконує функції ІКЦ
6. Інформація про засоби зв’язку службової особи учасника  яка виконує функції ІКЦ

 

Уповноважена особа (або керівник) Учасника __________                   __________________                                                                           (підпис)                                    (прізвище, ініціали)

 

5.2. Інформація зазначена в Довідці форми 5.1.1 або 5.1.2 повинна бути підтверджена у наступних документах, які учасник надає у складі пропозиції:

5.2.1. Положення про ІКЦ Учасника, яке затверджено у встановленому законодавством порядку, та яке згідно вимог Господарського Кодексу України, підтверджує створення Учасником ІКЦ  або  у разі відсутності ІКЦ – наказ про призначення уповноваженої особи, яка виконує функції ІКЦ або інший документ, який підтверджує наявність відповідних трудових правовідносин пов’язаних із виконанням функцій ІКЦ  між Учасником та уповноваженою особою. (У разі наявності у документах інформації про заробітну плату, така інформація може бути прихована).

5.2.2.  Затверджену у встановленому законодавством порядку посадову інструкцію начальника ІКЦ або посадову інструкцію уповноваженої особи Учасника, яка виконує функції ІКЦ*.

* Посадова інструкція начальника ІКЦ та посадова інструкція уповноваженої особи Учасника, яка виконує функції ІКЦ, може не надаватись у разі якщо всі права та обов’язки, які виконуються  начальником ІКЦ учасника або уповноваженою особою Учасника, яка виконує функції ІКЦ,  визначаються у Положенні про ІКЦ або у Статуті Учасника або іншому документі учасника, в якому згідно вимог законодавства, можуть визначатись функції, права та обов’язки працівників**.

(**- у такому випадку відповідний документ надається у складі пропозиції).

 

 1. Система управління діяльністю учасника з постачання електричної енергії повинна відповідати вимогам стандартів на системи управління ISO 9001:2015 (або еквівалент). Сфера сертифікації – постачання електричної енергії. На підтвердження учасник у складі пропозиції повинен надати сертифікат виданий на ім’я учасника, діючий на дату подання пропозиції. Крім того, хоча б один працівник  Учасника повинен пройти навчальний курс по оптимізації бізнес процесів на основі стандарту  ISO 9001:2015. На підтвердження вищезазначеного, Учасник у складі пропозиції надає відповідний документ ( сертифікат/ свідоцтво/диплом) та документ, що підтверджує наявність трудових правовідносин із особою на ім’я якої виданий сертифікат.

 

 1. Учасник у складі пропозиції надає сертифікат, виданий на ім’я учасника, діючий на дату подання пропозиції, який підтверджує, що система управління учасника відповідає ISO 37001:2016 «Системи управління щодо протидії корупції. Вимоги» (або еквівалент). Сфера діяльності на яку поширюється сертифікована система управління повинна включати постачання електричної енергії.

 

 1. Учасник зобов’язаний забезпечити комерційну якість постачання електричної енергії, що передбачає вчасне та повне інформування замовника про умови постачання електричної енергії, ціни на електричну енергію та вартість супутніх послуг, що надаються, надання роз’яснень щодо положень актів чинного законодавства, якими регулюються відносини Сторін, ведення точних та прозорих розрахунків, а також можливість вирішення спірних питань шляхом досудового врегулювання, а також  право на отримання компенсації за недотримання показників комерційної якості послуг.

 

 1. На підтвердження наявності web-сайту Учасника та його відповідності вимогам пп. 14 та пп. 15 п.5.2.2. р. 5.2 «Правил роздрібного ринку електричної енергії», затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 р. № 312, учасник у складі пропозиції надає довідку в довільній формі з інформацією про  наявність власного офіційного веб-сайту  в мережі Інтернет, з  виокремленням та описом відповідності  кожній вимозі .

Крім того, відповідність функціонування власного веб-сайту з розміщенням на ньому актуальної інформації, що підлягає оприлюдненню відповідно до чинного законодавства та ліцензійних умов, повинно бути підтверджено Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг або її територіальним підрозділом                 ( у формі  довідки/акту /листа тощо), що надається Учасником у складі пропозиції.

 1. З метою щоденного формування та управління даними комерційного обліку, надання можливості аналізування та прогнозування, оптимізації електроспоживання, отримання Замовником якісних послуг з постачання та комерційного обліку електричної енергії, Учасник повинен мати статус чинного постачальника послуг комерційного обліку з функцією «оператор зчитування даних з лічильників (ОЗД)». Інформація про Учасника в статусі постачальника послуг комерційного обліку (ППКО) з вказаною функцією повинна бути внесена в реєстр постачальників послуг комерційного обліку (ППКО), розміщеному на офіційному сайті НЕК «Укренерго» https://ua.energy/.

На підтвердження вищезазначеного, Учасник у складі пропозиції надає:

 

10.1.  Гарантійний лист наступного змісту:

« Учасник _______ (вказати назву), цим листом гарантує, що має статус чинного постачальника послуг комерційного обліку з функцією «оператор зчитування даних з лічильників (ОЗД)». Інформація про _______________________ (вказати назву Учасника) в статусі постачальника послуг комерційного обліку (ППКО) з вказаною функцією внесена в реєстр «постачальників послуг комерційного обліку (ППКО)», розміщеному на офіційному сайті НЕК «Укренерго» https://ua.energy/.»

У разі, якщо Замовником буде виявлено, що інформація про Учасника в статусі постачальника послуг комерційного обліку (ППКО) з функцією «оператор зчитування даних з лічильників (ОЗД)» не внесена в реєстр «постачальників послуг комерційного обліку (ППКО)», розміщеному на сайті НЕК «Укренерго», тендерна пропозиція такого Учасника буде відхилена.

 

10.2. Довідку в довільній формі про працівника Учасника з  групою  електробезпеки ІІІ або вище та має відповідну підготовку, який здійснюватиме знімання показів засобів обліку комерційного обліку на об’єктах електропостачання Замовника, з зазначенням прізвища, ім’я по-батькові та посади особи.

 

10.3. Наказ про прийняття на роботу працівника Учасника, який здійснюватиме знімання показів засобів обліку комерційного обліку на об’єктах електропостачання Замовника (в наказі має бути відображено в тому числі  реквізити, прізвище, ім’я по-батькові працівника, назву посади, для осіб, які працюють в порядку сумісництва – інформацію про сумісництво) або інший документ, що згідно чинного законодавства підтверджує наявність трудових правовідносин Учасника з відповідним працівником, зазначеними у довідці.

 

10.4. Чинне посвідчення з електробезпеки працівника Учасника, який здійснюватиме знімання показів засобів обліку комерційного обліку на об’єктах електропостачання Замовника, яке підтверджує отримання цим працівником групи  електробезпеки ІІІ або вище. Посвідчення має містити  інформацію, передбачену  Правилами безпечної експлуатації електроустановок споживачів, затвердженими наказом Комітету по нагляду за охороною праці Міністерства праці та соціальної політики України від 09.01.1998 № 4.

 

10.5. Дійсний висновок психофізіологічної експертизи працівника  Учасника з  групою  електробезпеки ІІІ або вище, який здійснюватиме знімання показів засобів обліку комерційного обліку на об’єктах електропостачання Замовника про відповідність професійним вимогам до виконання робіт підвищеної небезпеки, згідно вимог ст. 5 Закону України «Про охорону праці»  (персональні дані працівника Учасника,  крім прізвища, ім’я, по-батькові та місця роботи, за необхідності, можуть бути приховані)

 

11.Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі передбачають необхідність застосування заходів із захисту довкілля. На підтвердження вищезазначеного Учасник у складі пропозиції надає сертифікат, виданий на ім’я учасника, діючий на дату подання пропозиції, який підтверджує, що система управління учасника відповідає  ISO 14001:2015 «Системи екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосування.» (або еквівалент). Сфера діяльності на яку поширюється сертифікована система управління повинна включати постачання електричної енергії.

Крім того, на підтвердження виконання вимог Закону України «Про відходи» № 187/98- ВР від 05.03.1998 р. (із змінами та доповненнями) учасник у складі пропозиції надає договір із спеціалізованим підприємством/установою/організацією, на підставі якого Учаснику надавались послуги у сфері поводження з небезпечними відходами, з документами (актами), які підтверджують факт передачі Учасником небезпечних відходів спеціалізованому підприємству/установі/організації.

 

 1. 1 Для забезпечення стабільного, безперебійного постачання електричної енергії замовнику, учасник повинен добросовісно виконувати свої  зобов’язання, в тому числі фінансові, перед іншими учасниками ринку електричної енергії, зокрема передбачені «ПРАВИЛАМИ РИНКУ», затвердженими Постановою НКРЕКП від 14.03.2018  № 307 (у редакції постанови НКРЕКП від 24.06.2019 № 1168) (далі – «Правила ринку»), «Положенням про особливості постачання електричної енергії споживачам та розрахунків між учасниками роздрібного ринку електричної енергії у період дії в Україні воєнного стану», яке затверджене наказом Міністерства енергетики України №148 від 13.04.2022 р., що зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22.04.2022 р. №441/37777 (далі – Положення) та не набувати статусу «дефолтного» та/або «переддефолтного».

Для підтвердження добросовісного виконання своїх фінансових зобов’язань та не набуття статусу «дефолтного» та/або «переддефолтного, учасник у складі пропозиції повинен надати гарантійний лист про те, що за період з 01.01.2021  року по день подання пропозиції, учасник не набував статусу «дефолтного» та/або «переддефолтного» та зазначена інформація не була оприлюднена на сайті  оператора системи передачі («НЕК «Укренерго»), який виконує функції адміністратора розрахунків та/або інших відкритих джерелах інформації, відповідно до «Правил ринку» та «Положення про особливості постачання електричної енергії споживачам та розрахунків між учасниками роздрібного ринку електричної енергії у період дії в Україні воєнного стану».

У разі якщо Замовником буде виявлено, що Учасник набував статусу «дефолтного» та/або «переддефолтного» і відповідна інформація була оприлюднена на сайті  оператора системи передачі («НЕК «Укренерго»)  та/або інших відкритих джерелах інформації, пропозиція такого Учасника буде відхилена.

 

 1. Відповідно до підпункту 2 пункту 2.6. глави 2 «ЛІЦЕНЗІЙНИХ УМОВ провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу», затверджених  Постановою НКРЕКП від 27.12.2017  № 1469, при провадженні ліцензованої діяльності ліцензіат повинен дотримуватися технологічних вимог та забезпечити інформаційну безпеку та кібербезпеку засобів провадження ліцензованої діяльності (інформаційно-телекомунікаційних систем, автоматизованих систем управління тощо), а також інформації, яка використовується ліцензіатом під час провадження ліцензованої діяльності, з урахуванням визначених законодавством вимог.

На  підтвердження можливості учасника належним чином забезпечити інформаційну безпеку  та кібербезпеку засобів провадження ліцензованої діяльності з постачання електричної енергії, Учасник у складі пропозиції повинен надати чинний сертифікат ISO 27001:2013 «Інформаційні технології. Методи захисту. Системи управління інформаційною безпекою. Вимоги» (або еквівалент), виданий на ім’я учасника,  а також чинний сертифікат ISO 27701:2019 «Методи безпеки. Розширення до  ISO/IEC 27001 та ISO/IEC 27002 для управління інформацією про конфіденційність. Вимоги та вказівки», виданий на ім’я учасника (або еквівалент). Сфера діяльності на яку поширюється сертифікована система управління повинна включати постачання електричної енергії.

2022 рік. Предмет закупівлі "харчування. новий"

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Найменування

предмета закупівлі із зазначенням

коду ЄЗС

Вид та

ідентифікатор

процедури

закупівлі

Очікувана

вартість

предмета

закупівлі, грн.

Обґрунтування
технічних та якісних характеристик предмета закупівлі очікуваної вартості

предмета закупівлі

 

1 2 3 4 5
Код ДК 021:2015-55510000-8 Послуги їдалень

(Послуги по забезпеченню харчування стаціонарних хворих, які перебувають в КНП “Моршинська міська лікарня”

Моршинської міської ради)

 

 

Відкриті торги

 

UA-2022-12-08-006973-а

2 177961.00 Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог організації лікувального харчування хворих Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося за результатами проведення моніторингу цін, шляхом пошуку та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться у мережі Інтернет у відкритому доступі, електронній системі закупівель «Прозорро», з урахуванням технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Закупівля буде здійснена за рахунок коштів НСЗУ.

Примірне меню

 

                                                       1 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша гречана 150/5 гречка
масло вершкове
Кавовий напій з молоком 200 курземе
молоко
цукор
Хліб з вершковим маслом і 75/10/10 хліб житній
твердим сиром масло вершкове
сир твердий
салат із буряка 55 буряк
сіль
олія
Всього    
 О Б І Д
Суп перловий 265 крупа перлова
сметана
картопля
морква
цибуля
масло вершкове
рис відварний 155/5 рис
сіль
масло вершкове
кури відварені 80 курка
морква
сіль
Капуста тушкована 100 капуста
олія
морква
том паста
цукор
хліб 100 хліб пшеничний
компот 200 цукор
сухофрукти
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
каша пшенична 150/5 крупа пшенична
масло вершкове
Чай 200 чай
цукор
Хліб 75 хліб житній
масло 10 масло вершкове
Салат з буряка 100 буряк
олія
сіль
печиво печиво
яйця яйця

 

 

 

2 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша вівсяна з молоком 235 молоко
крупа вівсяна
сіль
цукор
масло вершкове
чай 200
чай
цукор
Хліб  з вершковим 75/10/10 хліб житній
маслом і твердим сиром масло вершкове
сир твердий
Всього    
 О Б І Д
Суп вермішелевий 250 картопля
вермішель
морква
цибуля
масло вершкове
Каша гречана розсипна 155 гречка
масло вершкове
сіль
Ковбаса відварна 75 ковбаса лікарська
масло вершкове
салат з відварної моркви з 105 морква
рослинною олією олія
Компот із сушених фруктів 200 сухофрукти
цукор
хліб 100 хліб пшеничний
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
чай 200 чай
цукор
Каша ячмінна 170/5 крупа ячмінна
сіль
масло вершкове
Салат із буряка 100 буряк
сіль
олія
масло 10 масло вершкове
хліб 75 хліб житній
яйця 1 яйця
печиво печиво

 

3 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша рисова молочна 210 молоко
рис
масло вершкове
цукор
Чай 200 чай
цукор
Хліб  з вершковим 75/10/10 хліб житній
маслом і твердим сиром масло вершкове
сир твердий
яблуко запечене 216 яблука
цукор
Всього    
 О Б І Д
Суп картопляний з гречаною 250 картопля
крупою морква
масло вершкове
гречка
Каша вівсяна крупа вівсяна
масло вершкове
Омлет білковий паровий з 80 яйця
мясом яйця
молоко
фарш
масло вершкове
Салат із пюре буряка 100 буряк
сіль
олія
Хліб 100 хліб пшеничний
компот 200 сухофрукти
цукор
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
чай 200 чай
цукор
Каша пшенична 160/5 крупа пшенична
цукор
масло вершкове
хліб 75 хліб житній
масло 10 масло вершкове
Салат з відварною морквою з 105 морква
рослинною олією олія
печиво печиво

 

4 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша молочна гречана 200/5 гречка
молоко
цукор
масло вершкове
чай 200 чай
цукор
Хліб  з вершковим 75/10/10 хліб житній
маслом і твердим сиром масло вершкове
сир твердий
Всього    
 О Б І Д
капуста
Борщ вегетаріанський протертий 250/5 картопля
буряк
масло вершкове
сметана
зелень
том паста
Макарон відварний 160 макарони
сіль
масло вершкове
Котлета мясна парова 80 фарш
хліб пшеничний
сіль
масло вершкове
салат з моркви 105 морква
сіль
олія
хліб 100 хліб пшеничний
компот 200 сухофрукти
цукор
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
каша вівсяна 235 крупа вівсяна
масло вершкове
чай 200 чай
цукор
хліб 75 хліб житній
масло 10 масло вершкове
салат з буряка 100 буряк
олія
сіль
яйця яйця
печиво печиво

 

5 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
каша молочна кукурудзяна 200/5 крупа кукурудзяна
молоко
цукор
масло вершкове
Чай 200 чай
цукор
Хліб  з вершковим 75/10/10 хліб житній
маслом і твердим сиром масло вершкове
сир твердий
яйця 1 яйця
Всього    
 О Б І Д
Розсольник 250/5 картопля
огірок консервований
морква
рис
масло вершкове
сметана
зелень
каша пшенична 160/5 крупа пшенична
масло вершкове
масло вершкове
Капуста тушкована 100 капуста
олія
морква
том паста
цукор
Хліб 100 хліб пшеничний
Компот 200 сухофрукти
цукор
Печінка варена 90 печінка
борошно
масло вершкове
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
Картопляне пюре 170/5 картопля
молоко
Салат з буряка 100 буряк
олія
сіль
хліб 75 хліб житній
масло 10 масло вершкове
Чай 200 чай
цукор
яблуко запечене 110 яблука
цукор

 

6 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша вівсяна з молоком 235 крупа вівсяна
молоко
цукор
масло вершкове
сіль
Чай 200 чай
цукор
Хліб  з вершковим хліб житній
маслом і твердим сиром 75/10/10 масло вершкове
сир твердий
яблуко запеч. яблука
цукор
Всього    
 О Б І Д
суп овочевий 250/5 капуста
картопля
морква
том паста
масло вершкове
сметана
цибуля
кури відварені 80 курка
морква
сіль
каша пшенична 155 крупа пшенична
масло вершкове
хліб 100 хліб пшеничний
компот 200 сухофрукти
цукор
зел.горошок
салат з буряка 100 буряк
олія
сіль
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
каша гречана розсипчата 155 гречка
сіль
масло вершкове
чай 200 чай
цукор
хліб 75 хліб пшеничний
масло 10 масло вершкове
Капуста тушкована 35 капуста
морква
олія
том паста
цукор
печиво печиво

 

 

 

7 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша  манна молочна 200/5
Манка з молоком 200 крупа манна
масло вершкове
молоко
Чай 200 чай
цукор
Хліб  з вершковим 75/10/10 хліб житній
маслом і твердим сиром масло вершкове
сир твердий
яйце 1 яйця
Всього    
 О Б І Д
Борщ вегетаріанський 250/5 картопля
протертий буряк
том паста
капуста
масло вершкове
сметана
Перловка розсипчаста 170/5 крупа перлова
сіль
масло вершкове
ковбаса відварна 81 ковбаса лікарська
масло вершкове
салат із відварної моркви з рос 105 морква
линною олією олія
хліб 100 хліб пшеничний
компот 200 сухофрукти
цукор
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
Картопляне пюре 170/5 картопля
5 масло вершкове
25 молоко
хліб 75 хліб житній
масло 10 масло вершкове
Капуста тушкована 100 капуста
олія
морква
том паста
цукор
Чай 200 чай
цукор
печиво 13 печиво

 

 

8 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша вівсяна 235 крупа вівсяна
масло вершкове
Чай 200 чай
цукор
Хліб  з вершковим хліб житній
маслом і твердим сиром 75/10/10 масло вершкове
сир твердий
Салат з буряка 100 буряк
олія
Всього    
 О Б І Д
Суп картопляний з горохом 250 картопля
морква
цибуля
горох
масло вершкове
олія
зелень
Каша гречана розсипна 155 гречка
масло вершкове
сіль
Котлета мясна парова 80 фарш
хліб пшеничний
сіль
масло вершкове
Хліб 100 хліб пшеничний
Компот 200 сухофрукти
цукор
Салат з буряка 100 буряк
олія
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
 каша ячмінна 170/5 крупа ячмінна
масло вершкове
сіль
чай 200 чай
цукор
масло 10 масло вершкове
Хліб 75 хліб житній
салат із відварної моркви з рос 105 морква
линною олією олія
яйця яйця
печиво печиво

 

9 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша гречана розсипна 155 гречка
масло вершкове
сіль
Кавовий напій з молоком 210 курземе
молоко
цукор
Хліб  з вершковим 75/10/10 хліб житній
маслом і твердим сиром масло вершкове
сир твердий
салат із відварної моркви з рос 105 морква
линною олією олія
Всього    
 О Б І Д
Суп рисовий 250 рис
картопля
морква
цибуля
масло вершкове
сметана
том паста
сіль
Каша вівсяна 235 крупа вівсяна
масло вершкове
Омлет паровий 115 яйця
молоко
масло вершкове
Салат з буряка 100 буряк
олія
Хліб 100 хліб пшеничний
компот 20 сухофрукти
цукор
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
Каша ячмінна 155 крупа ячмінна
масло вершкове
Чай 200 чай
цукор
масло 10 масло вершкове
хліб 75 хліб житній
яйце 1 яйця
салат із відварної моркви з рос 105 морква
линною олією олія
печиво печиво

 

10 день

назва страви вихід страви назва продукта
 С Н I Д А Н О К
Каша вівсяна молочна 235 крупа вівсяна
молоко
масло вершкове
цукор
сіль
чай 200 чай
цукор
Хліб пшеничний з вершковим 75/10/10 хліб житній
маслом і твердим сиром масло вершкове
сир твердий
Всього    
 О Б І Д
Суп овочевий 250 капуста
картопля
морква
том паста
масло вершкове
сіль
сметана
цибуля
зелень
Каша гречана розсипна 155 гречка
масло вершкове
сіль
риба відварна 80 риба хек
морква
Капуста тушкована 100 капуста
олія
морква
том паста
цукор
Компот 200 сухофрукти
цукор
зел.горошок
Хліб 100 хліб пшеничний
Всього    
 В Е Ч Е Р Я
Макарони 160 макарони
масло вершкове
сіль
Хліб 75 хліб житній
масло 10 масло вершкове
Чай 200 чай
цукор
Салат з буряка 100 буряк
олія
печиво печиво

 

Примітка:   Продукти з яких готуються ці страви, не повинні містити синтетичних барвників, ароматизаторів, підсолоджувачів смаку, штучних консервантів; повинні мати сертифікати якості, в яких вказано: «безпечні для дитячого харчування».

_____________________________

Керівник організації – учасника процедури закупівлі або інша уповноважена посадова особа

              _______________________________

(підпис) МП (за наявності)

                         _________________

(ініціали та прізвище)