Міста-побратими
Обрати сторінку

Інформація для учасників АТО

Робота для учасників АТО

З метою посилення соціального захисту учасників АТО, членів сімей загиблих учасників бойових дій, Управління поліції охорони у Львівській області пропонує працевлаштування на службу в поліції (на роботу на цивільні посади) як мешканців міста Львова, так і області, на посади:

– поліцейських та поліцейських-водіїв;

– охоронників об’єктів всіх форм власності та кредитно-фінансових установ;

– електромонтерів охоронно-пожежної сигналізації.

 

Основні кваліфікаційні вимоги за цими посадами та умови праці:

– поліцейських та поліцейських-водіїв (вік від 18 до 35 років, освіта – не нижче повної загальної середньої, успішні здача заліків з фізичної підготовки, а також проходження професійно-психологічного відбору, відсутність судимості, проходження медичного обстеження військово-лікарською комісією, для поліцейських-водіїв – наявність водійських прав категорії «В» та навиків їзди, заробітна плата – від 4000 грн. на першому році служби з перспективою систематичного зростання з урахуванням спеціального звання, вислуги років і кількості відпрацьованих годин);

– охоронників об’єктів усіх форм власності та кредитно-фінансових установ (вік від 18 до 50 років, освіта – не нижче повної загальної середньої, проходження професійно-психологічного відбору, медичної комісії, відсутність судимості, заробітна плата – від 2500 грн. на першому році роботи з перспективою систематичного зростання з урахуванням розряду, стажу роботи і кількості відпрацьованих годин);

– електромонтерів охоронно-пожежної сигналізації (освіта – спеціальна, базова чи повна вища за вказаним фахом, досвід роботи за цією професією, відсутність судимості, проходження професійно-психологічного відбору, медичної комісії, заробітна плата – від 3500 грн. на першому році роботи з перспективою систематичного зростання з урахуванням розряду, стажу роботи і кількості відпрацьованих годин).

За додатковою інформацією та подальшими змінами переліку вакансій можна звертатись за адресою: 79019, м. Львів, вул. Липинського, 44, відділ напряму кадрового забезпечення, кабінети №№ 20, 21, 25, телефон (032) 252-33-07.

Психологічна реабілітація учасників АТО

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 р. № 221 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції.

  Психологічна допомога і реабілітація надається учасникам АТО з метою профілактики розвитку у них посттравматичних стресових розладів, дезадаптації, конфліктів з оточуючими, зміцнення їх особистісного та соціального статусу.

  Відповідно абзацу 4 пункту 4 Постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 р. № 221 Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (далі – Служба) щокварталу до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом, подає списки учасників АТО обласним органам соціального захисту населення для надсилання їх до 15 числа районним органам соціального захисту населення. Органи соціального захисту населення згідно із списками організовують направлення учасників АТО (далі – отримувачі) до реабілітаційних установ.

  Для отримання реабілітаційних послуг отримувач або його законний представник звертається до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації, а отримувач або його законний представник, який переселився з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, та заповнює заяву.

До заяви додається:

копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду.

  Після отримання від органу соціального захисту населення направлення на реабілітацію (із зазначенням початку та закінчення терміну реабілітації), отримувач прибуває до реабілітаційної установи у строк, указаний у направленні. Термін перебування у реабілітаційній установі становить не менше 14 днів.

  На сьогодні Службою заключені відповідні договори з такими реабілітаційними установами, які надають послуги з психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції:

1. ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води»» ЗАТ «Укрпрофздоровниця»: 62363, Харківська область, Дергачівський район, с. Березівське, тел. (057)700-33-16, (договір № 2 від 05.10.2015 р.);

2. ДП «Південь-Курорт-Сервіс», санаторій «Орізонт»: 67780, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 1-а, тел. (04849) 4- 87-10, 4-88-41 (договір № 1 від 5.10.2015 р.).

3. ТОВ «Санаторій «Феофанія» – м.Київ;

4. Менський санаторій «Остреч» – Чернігівська обл.., Менський р-н, м.Мена;

5. Комунальний заклад “Кременчуцький обласний госпіталь для ветеранів війни” Полтавської обласної ради – Полтавська обл., м.Кременчук;

6. Миколаївський обласний госпіталь ветеранів війни Миколаївської обласної рали – м.Миколаїв;

7. ТзОВ “Інститут прикладної кріології” – м.Харків;

8. ТзОВ Санаторій “Київ плюс” – Львівська обл., Стрийський р-н, с.Баня Лисовицька;

9. ДП “Санаторій “Новомосковський” ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” – Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, с.Орловщина;

10. ТзОВ “Віасан” – Тернопільська обл., м.Тернопіль;

11. ДП санаторно-оздоровчий комплекс “Джерельце” акціонерного товариства “Рівненський завод тракторних агрегатів” – Рівненська обл., Рівненський р-н, с.Олександрія;

12. Комунальний заклад “Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни” Рівненської обласної ради – Рівненська обл., Рівненський р-н, смт Клевань;

13. ТзОВ “Трускавецьінвест” – Львівська обл., м.Трускавець.

  Кожною реабілітаційною установою надаються послуги з психологічної реабілітації, які включають, поряд з проведенням індивідуальних та групових зустрічей з досвідченими психологами, також відвідування різноманітних екскурсій до музеїв, пам’яток природи, які мають історико-меморіальне або культурно-естетичне значення, спортивно-оздоровчі заходи, зокрема безоплатне відвідування басейну, спортивної зали, освітньо-пізнавальних та релаксаційних заходів, включаючи концерти, спектаклі тощо, в залежності від індивідуальних побажань отримувачів послуг, матеріально-технічної бази та розташування установи, що зумовлене унікальними природними, етнічними та культурним надбанням певної місцевості.

  Звертаємо увагу на те, що жодних медичних довідок щодо проходження учасниками АТО психологічної реабілітації реабілітаційна установа не надає (ні самому учаснику АТО, ні жодній лікувальній установі за місцем його проживання, а також за місцем його працевлаштування). Також реабілітаційна установа не заводить жодної медичної картки, історії хвороби тощо на учасника АТО.

  За детальною інформацією з питань соціальної та професійної адаптації, психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції необхідно звертатись до управління соціального захисту населення Моршинської міської ради за адресою: м. Моршин, вул. Данила Галицького, 32, або по телефону: 6-10-29.