У четвер, 22 лютого 2024 року о 11:00 год. в залі засідань Моршинської міської ради по вулиці Івана Франка, 15 в місті Моршині скликається LІІ сесія Моршинської міської ради 8 скликання. Відповідне розпорядження про скликання сесії підписав Моршинський міський голова Руслан Ільницький.
На розгляд депутатів міської ради пропонуються такі питання:
1. Про виконання уточненого бюджету Моршинської міської територіальної громади за 2023 р.
2. Про внесення змін до бюджету Моршинської міської територіальної громади на 2024р.
3. Про внесення змін до Програми матеріально-технічної підтримки ЗСУ на 2024 р.
4. Про уточнення Заходів Програми надання медичної допомоги на 2024 р.
5. Про внесення змін та затвердження заходів і фінансування у 2024 році «Програми розвитку освіти Моршинської територіальної громади на 2021 – 2025 роки».
6. Про затвердження Програми з реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на 2024-2027 роки.
7. Про надання дозволу на включення додаткового маршруту з підвезення учасників освітнього процесу в селі Воля-Задеревацька.
8. Про ліквідацію КП “Моршинтеплоенерго” шляхом приєднання.
9. Про надання дозволу на списання майна КП «Моршинтеплоенерго».
10. Про передачу комунального майна.
11. Про включення до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Моршинської міської ради, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону.
12. Про звіт секретаря Моршинської міської ради Воєводи М.В. про роботу в 2023 р.
13. Про звіт заступника міського голови Левковича В.І. про роботу в 2023 р.
14. Про звіт заступника міського голови Хомина Р.І. про роботу в 2023 р.
15. Про звіт керуючого справами виконавчого комітету міської ради Манастирської О.З. про роботу в 2023 р.
16. Про звіти старост старостинських округів Моршинської міської територіальної громади про роботу в 2023 р.
17. Про звіт управління праці та соціального захисту населення міської ради про роботу в 2023 р.
18. Про звіт управління соціально – гуманітарної політики про роботу в 2023 р.
19. Про звіт архівного відділу про роботу в 2023 р.
20. Про звіт відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради про роботу в 2023 р.
21. Про звіт юридичного відділу міської ради про роботу в 2023 р.
22. Про припинення шляхом ліквідації сільських та Моршинської міської виборчих комісій.
23. Про безоплатну передачу громадянам земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Моршинської МТГ.
24. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Моршинської МТГ.
25. Про оформлення громадянами права власності на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Моршинської МТГ.
26. Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Моршинської МТГ.
27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій ТОВ “Юкрейн Тауер Компані” в селі Воля-Задеревацька на території Моршинської МТГ.
28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій ТОВ “Юкрейн Тауер Компані” в селі Лисовичі на території Моршинської МТГ.
29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки по вул. Івана Франка в м. Моршині ФОП Лужецькому В.М.
30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни її цільового призначення по вул. Вокзальна в м. Моршині ТзОВ “Інвестиційна компанія “ТВК”.
31. Про передачу у постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій Релігійній громаді УГКЦ парафії Пресвятої Трійці по вул.Січових Стрільців в с.Станків.
32. Про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки АТ “ Укртелеком ” по вул. Миру в с.Баня Лисовицька.
33. Про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ФОП Гункевичу Я.А. по вул. Івана Франка,44-А в м.Моршині.
34. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови Дуді А.Б. по вул. Геологів,10-А в м. Моршині.
Різне.