Відповідно до Закону України від 24 травня 2012 року № 4865-VI «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних, та святкових дат, назв і дат історичних подій», постанови КМУ від 24 жовтня 2012 року            № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, обєктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» передбачено процедуру присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій та затверджено порядок проведення громадського обговорення. Тому з метою врахування думки громадськості Моршинська міська рада виносить на громадське обговорення питання перейменування:

1. Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти імя фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події: навчально – виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа – ліцей» м.Моршина
  2. Імя фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події, що пропонується присвоїти юридичій особі: Константин Малецький
  3. Обгрунтування пропозиції:

Константин Малецький народився 26 лютого 2003 року в м.Моршині.

У 2009 році пішов до першого класу навчально – виховного комплексу «Середня загальноосвітня школ – ліцей» м.Моршина де навчався до 2017 року. З 2017р. по 2020р. навчався у Львівському ліцеї імені Героїв Крут.

Після закінчення ліцею вступив на кафедру автоматизації компютерно-інтегрованих технологій та телекомунікацій факультету програмування компютерних та телекомунікаційних систем Хмельницького Національного університету. Але не знайшов себе у цій професії, тяжів до прикладної механіки і мав намір навчатися за напрямком автомобілебудування.

Захоплювався веломандрівками, любив активний відпочинок, займася спортом та улюбленою справою – ремонтом  транспортних засобів (виробів автопрому 1960-1990-х років).

З початком повномаштабного вторгнення росії в Україну, 25 лютого 2022 року вступив до лав 65 батальйону окремої бригади сил територіальної оборони ЗСУ. Від 28 квітня 2022 року перебував зі своїм батальйоном у зоні бойових дій на Донеччині. Брав участь у штурмі смт. Ямпіль Донецької області.

У грудні 2022 року перевівся до новоствореної 3-ї окремої штурмової бригади (колишні ССО «Азов»), де служив стрільцем 2 роти 2 батальйону з позивним Рутен.

25 січня 2023 року Константин Малецький героїчно загинув під Бахмутом закривши собою, під час мінометного обстрілу, медика і пораненого побратима від уламків.

Похований у м.Моршин Львівської області.

10 лютого 2023 року на засіданні трудового колективу НВК «СЗШ-ліцей» м.Моршина було розглянуто питання про присвоєння навчальному закладу імені Константина Малецького. Трудовий колектив більшістю підтримав дану пропозицію.

Присвоєння імені К.Малецького НВК «СЗШ-ліцей» м.Моршина стане свідченням відданості та пам’яті тому, хто здійснив неоціненний подвиг, віддавши своє життя за свободу і волю нашої держави.

1. Суб’єкти, що внесли пропозицію, щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події: трудовий колектив (протокол № 1 від 10 лютого 2023р. загальних зборів трудового колективу)
  2. Строк, місце, час проведення заходів із громадського обговорення:
  3. Форма громадького обговорення: круглий стіл
  4. Дата громадського обговорення: 20 квітня 2023 року; 11.00 год
  5. Місце проведення: актова зала Моршинської міської ради
  6. Поштова адреса та адреса електоронної пошти, номер телефону, строк і форма подання пропозицій (зауважень):

– Моршинська міська рада, вул. І.Франка, 15, м.Моршин, Львівська область, 82482 (подається у письмовій формі, із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає);

morshin_rada@ukr.net (із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає);

– тел. 063-065-35-88, 6-02-02, 6-10-13 (в усній формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та  адреси особи, яка їх подає)

Усі пропозиції та зауваження подаються у письмовій або усній формі Моршинській міській раді протягом 30 днів з дати опублікувння інформаційного повідомлення. Анонімні пропозиції чи зауваження не розглядаються.

1. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: вул. І.Франка, 15, м.Моршин, morshin_rada@ukr.net, тел. 063-065-35-88, 6-10-13, 6-02-02.
  2. Прізвище, імя, по батькові особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: Воєвода Микола Васильович
  3. Строки і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: узагальнення висловлених в ході проведення громадського обговорення зауважень та пропозицій здійснюється організатором протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій. Після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на офіційному веб-сайті  Моршинської міької ради (morshyn-rada.gov.ua)

Запрошуємо всіх, хто бажає, взяти участь в обговоренні питання присвоєння НВК «СЗШ-ліцей» м.Моршина імені Константина Малецького.