Згідно з процедурою, у встановлені терміни, Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо схвалення проєкту закону про Державний бюджет України та подав його разом з відповідними матеріалами  Верховній Раді України.

Враховуючи макроекономічний прогноз, який включає розмір ВВП та інфляції, середню зарплату, курс долара та інше, відповідно до пояснюючої записки Міністерства фінансів України “Про особливості складання проєктів місцевих бюджетів на 2023 рік”, враховуючи спільні наради фінансистів області, розпочата активна робота по формуванню проєкту бюджету Моршинської міської територіальної громади.

Сьогодні, 30 вересня за ініціативи фінансового управління був проведений семінар з працівниками економічних служб  головних розпорядників коштів та бюджетних установ, на якому обговорено основні питання та проблеми завершення поточного року,  особливості формування показників  бюджету наступного. На нараду було запрошено начальника відділу економічного розвитку та інфраструктури міської ради Ірину Пеленську, яка виступила з питань тарифів, та організації закупівель енергоносіїв на 2023 рік.