Повідомлення ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРії для реконструкції нежитлової будівлі медпункту  під житловий будинок по вул. 50-річчя УПА,12 в м. Моршині ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ до детального ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Моршинської міської ради.

Розробник Детального плану: ПП «Ромтех Проект»

Підстава для розроблення: рішення сесії Моршинської міської ради від 13.06.2023 №613.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження Детального плану території – Моршинська міська рада.

– дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:

30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 12.03.2024 року до 12.04.2024 року.

Пропозиції стосовно детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до Центру надання адміністративних послуг Моршинської міської ради за адресою: 82482, Львівська область, Стрийський район, м. Моршин, вул. Привокзальна,63 або на електронну пошту: morshin_rada@ukr.net до 12 квітня 2024 року.

Громадські обговорення містобудівної документації відбудуться 29.03.2024р. о 16.00 год в залі засідань Моршинської міської ради.

– Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування Моршинська міська рада відділ архітектури та містобудування (82482, Львівська обл., м. Моршин, вул. Івана Франка, 15).

Адреса сайту: https://morshyn-rada.gov.ua/.

– Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Моршинська міська рада Львівської області (82482, Львівська обл., м. Моршин, вул. Івана Франка, 15), ел. адреса: morshin_rada@ukr.net. Строки подання зауважень та пропозицій – з 12.03.2024 року до 12.04.2024 року.

– Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Моршинська міська рада Львівської області.

-Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – не передбачена.

Виконавчий комітет Моршинської міської ради

ДПТ УПА 12 ІТЗ ЦЗ (1)