Інвестиційний паспорт Моршинської територіальної громади
Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля
Реконструкція міського парку
Моршинська міська рада інформує громаду м. Моршина та гостей курорту про хід реалізації проекту з реконструкції міського парку, який співфінансується Європейським Союзом в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща–Білорусь–Україна 2007-2013 по проекту «Розвиток курортів Горинець-Здруй та Моршин – шанс на активацію польсько-українського прикордоння».
Фотогалерея реалізації проекту реконструкції міського паркуРеконструкція благоустрою рекреаційних територій
Оновлення природного середовища курорту Моршин. Реконструкція благоустрою рекреаційних територій
У 2017 році Моршинською міською радою розпочато реалізацію проекту “Оновлення природного середовища курорту Моршин. Реконструкція благоустрою рекреаційних територій”. Концепція проекту (додається) розроблена ТзОВ “Укрдизайнгруп”. Проектна та робоча документація розроблена ФОП Федик М.М., рекомендована до затвердження Філією ДП «Укрдержбудекспертиза» у Львівській області (експертний звіт від 29.03.2018 року №14-0351-18),та затверджена рішенням виконавчого комітету Моршинської міської ради від 02.04.2018 № 42.
Загальна кошторисна вартість будівництва складена в поточних цінах станом на 27.03.2018р. складає 32451,136 тис.грн., в тому числі:
– будівельних робіт – 23312,123 тис.грн.;
– устаткування, меблів та інвентарю – 2150,765 тис.грн.;
– інших витрат – 6988,248 тис.грн.
За результатами проведення відкритих торгів з ДП “Прикарпатське БМУ” ЗАТ “Карпаткурортбуд” укладено договір № 87-ВР/2018 від 03.07.2018, на суму 29152,811 тис.грн. терміном до 31.12.2025 року.
На 2018 рік заплановано проведення робіт по облаштуванню пішохідної еспланади з велодоріжкою від НВК «СЗШ-ліцей» до Моршинської міської лікарні біля реконструйованого спортивного майданчика. Розпочато роботи по будівництву човнової та рятувальної станції, інженерних мереж електро-, водопостачання та водовідведення, облаштуванні пляжу на міському ставі та продовженні робіт з благоустрою та зовнішнього освітлення території.
Моршинська міська рада продовжує реалізацію проекту “Оновлення природного середовища курорту Моршин. Реконструкція благоустрою рекреаційних територій”.
У 2019 році проведено роботи по облаштуванню пішохідної еспланади з велодоріжкою вздовж водойми зі сторони вул.Д.Галицького, встановлено вуличне освітлення, лавки та урни для сміття. Продовжуються роботи по будівництву човнової та рятувальної станції, інженерних мереж електро-, водопостачання та водовідведення, благоустрою території. Станом на 27.11.2019 року освоєно коштів з місцевих бюджетів в сумі 2503,898 тис.грн., що становить 82% від запланованого на поточний рік.
З метою відкриття відпочинкового сезону на 2020 рік заплановано завершення будівництва човнової та рятувальної станції, облаштування пішохідної еспланади з велодоріжкою вздовж дамби, проведення робіт з облаштування пляжної зони, реконструкції причалів та закупівля необхідного обладнання (човни, катамарани, каяки, шезлонги, лежаки, парасолі тощо).
Впорядкування міського ставу
Робочий проект: “Роботи, пов’язані з поліпшенням технічного стану та благоустрою ставу на території м.Моршин Львівської області (капітальний ремонт) ” виконаний спеціалістами Львівського обласного виробничого управління водних ресурсів Державного агенства водних ресурсів України згідно завдання на проектування, виданого Моршинською міською радою Львівська області та рішення сесії Львівської обласної ради від 26.04.2016 року про затвердження переліку природоохоронних заходів, фінансування яких здійснюється з обласного фонду охорони навколишньогоприродного середовища у 2016 році відповідно до програми охорони навколишнього середовища у Львівській області на 2016-2020 роки.
Ознайомитися з проектом можна тут.
З 1 по 30 грудня 2016 року триватиме подача заявок для участі в обласному конкурсі мікропроектів
У середу, 2 листопада, на засіданні Конкурсної ради з реалізації Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку затвердили пріоритети конкурсу, граничну вартість мікропроекту та суму субвенції з обласного бюджету на 2017 рік, а також терміни подання заявок.
Як поінформував начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Іван Собко, на наступний рік пропонуються наступні пріоритети – це освітня галузь, дошкільні начальні заклади, заклади охорони здоров’я, народні доми,вуличне освітлення та інші пріоритети. В пункті «інші пріоритети» можна буде подавати проекти, які не дублюються з діючими обласними програмами.
Відтепер максимальна вартість одного мікропроекту зросла до 400 тис. грн.
Тож з 1 до 30 грудня на сайті Львівської обласної ради слід зареєструвати проект, заповнити спеціальну форму та подати скан-копії необхідних документів. Мікропроект повинен відповідати одному із 6 пріоритетів: освітня галузь, ДНЗ, заклади охорони здоров’я, народні доми, вуличне освітлення, інше (проекти, що не дублюються діючими обласними програмами).
«Слід зауважити, що цього разу в пріоритеті охорони здоров’я ми, окрім ФАПів, даємо можливість подаватися на конкурс районним та міським лікарням, амбулаторіям сімейної медицини, центрам медико-санітарної допомоги, – зазначив Іван Собко. – Ці медичні заклади зможуть здійснити реконструкцію, капітальний ремонт, заходи з енергозбереження, а також придбати необхідне обладнання. А в галузі освіти ми включаємо також позашкільні навчальні заклади».
Конкурсна рада збільшила не тільки граничну вартість мікропроекту, але й граничну субвенцію з обласного бюджету, яка тепер становить аж 200 тис. грн. «Це вагомий крок назустріч громаді, який помітно підсилить можливості з самореалізації. Програма мікропроектів важлива для усього депутатського конкурсу, тому впевнений, що з бюджету на конкурс виділять щонайменше 60 млн. грн.», – переконує Іван Собко.
Обов’язкова умова для участі у конкурсі – власний небюджетний внесок громади у розмірі щонайменше 5% від вартості мікропроекту. Якщо внесок буде вищим – при оцінюванні проект отримає додатково від 3 до 15 балів, залежно від величини та складу цього внеску.
Нагадуємо, 25 жовтня 2016 року, Львівська обласна рада затвердила Програму проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2016-2020 роки в новій редакції. У новій програмі передбачена низка нововведень. Зокрема, відтепер заявки на участь у конкурсі будуть подаватися лише в електронному варіанті, розроблена відповідна реєстраційна картка, а також до заявки додаватимуться документи, які підтверджуватимуть співфінасування з боку громад, спонсорів, місцевих бюджетів. Окрім того, розроблено новий порядок оскарження конкурсантами результатів конкурсу.
ХVI Міжнародний економічний форум ||Львівщина - фабрика Європи||- Львів, 3-4 листопада 2016 року
Про це повідомив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.
За його словами, у перший день Форуму на стадіоні “Арена Львів” під час пленарних засідань його учасники обговорять такі теми як “Місце України в економіці 21 сторіччя”, “Управління талантами як стратегічна перевага”, “На перетині Європи та Азії”, “Індустріальні парки як акселератори можливостей”.
“Учасники, зокрема, обговорять перспективи розвитку економіки, інвестиційні та економічні переваги України, залучення інвестицій та ведення зовнішньоекономічної діяльності; переваги для ведення бізнесу, рівень безробіття, освіченості персоналу та оплати і оподаткування праці. Також йтиметься про вигідне географічне розташування України, зокрема Львівщини, розвиток інфраструктури, вплив індустріальних парків на розвиток національної та регіональної економіки, промислові стратегії на всіх рівнях”, – зазначив Роман Филипів.
Також, як розповів директор департаменту, у другий день заходу під час практичних панелей на різних локаціях обговорюватимуть співпрацю інвесторів із органами державної влади, способи та засоби підвищення ефективності аграрного сектору економіки та залучення додаткових фінансових ресурсів, роль банківської системи в питаннях розвитку АПК України. Йтиметься і про активізацію культурно-пізнавального туризму, залучення коштів ЄС для відновлення пам’яток архітектури, ініціативи та інструменти для реалізації енергоефективних проектів в Україні, активізацію транскордонного співробітництва тощо.