Міста-побратими
Обрати сторінку
ЛЕВКОВИЧ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

ЛЕВКОВИЧ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Народився 16 жовтня 1985 р. в м.Моршині Львівської області. Середню освіту здобув в Моршинській середній школі. Після школи навчався в Рівненському економіко-гуманітарному університеті ім. Дем’янчука на факультеті фізичної реабілітації. В 2006 році отримав повну вищу освіту (магістр) за спеціальністю “Фізична реабілітація”.

У вересні 2006 року працював в Стрийському державному аграрному коледжі.

Жовтень (2006) – червень (2007) працював в Моршинській міській лікарні.

З 2008 року займався підприємницькою діяльністю.

В 2015 році був обраний депутатом Моршинської міської ради VII скликання. В травні 2016 року склав достроково повноваження депутата Моршинської міської ради VII скликання.

З грудня 2015 року по травень 2016 року працював радником Моршинського міського голови.

З травня 2016 року працює на посаді заступника Моршинського міського голови. Член виконавчого комітету Моршинської міської ради.

В 2017 р. здобув освіту (бакалавр) за спеціальністю медсистринство у Вищому навчальному комунальному закладі Львівської обласної ради “Львівський інститут медсистринства та лабораторної медицини ім. Андрея Крупинського”.

В 2019 р. здобув освіту за спеціальністю магістра з публічного управління та адміністрування у Львівському регіональному інституті державного управління Академії державного управління при Президентові України.

Відповідає за здійснення аналізу стану благоустрою та житлово-комунального господарства міста, за організацію та розподіл житла, створення ОСББ; здійснює керівництво: Підприємства житлово-комунального господарства, КП “Зелене місто”, КП “Моршинтеплоенерго”.

Член політичної партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.

Одружений. Виховує двох синів.

Прийомний день: щовівторка 9:00 до 13:00 год.

Функціональні обов’язки.

ХОМИН РУСЛАН ІВАНОВИЧ

Сайт наповнюється необхідною інформацією. Чекайте….

Функціональні обов’язки.