Міста-побратими
Обрати сторінку

Запобігання проявам корупції

Запобігання проявам корупції

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ “Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування”

План заходів, спрямованих на запобігання і протидію корупції у Моршинській міській раді 

Комісія з питань оцінки вартості, вирішення питання щодо можливості використання, місця та строку зберігання дарунка, одержаного уповноваженою особою як дарунка державі, АРК, територіальній громаді, державній або комунальній установі чи організації

Інформація про виконання в 2014 році Плану заходів, спрямованих на запобігання  і протидію корупції у Моршинській міській раді

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік; за 2015 рік Моршинського міського голови Ільницького Р.Я.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік; за 2015 рік першого заступника міського голови Янківа Ю.Я.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік.; за 2015 рік секретаря ради Воєводи М.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік; за 2015 рік керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Манастирської О.З.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік керуючого справами виконавчого комітету Волосецької В.Р.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік; за 2015 рік начальника фінансового управління Мельничук І.А.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік; за 2015 рік заступника начальника-начальника бюджетного відділу фінансового управління Козак А.М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік; за 2015 рік начальника управління соціально-гуманітарної політики Левкович Т.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік; за 2015 рік заступника  начальника управління соціально-гуманітарної політики з питань освіти Никифорів В.Г.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік; за 2015 рік начальника управління праці та соціального захисту населення Сидор М.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік; за 2015 рік   заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Голобин В.В.