Міста-побратими
Обрати сторінку
Повідомлення про намір змінити тариф

Повідомлення про намір КП «Моршинтеплоенерго» здійснити зміну тарифів послуги з постачання теплової енергії

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», КП «Моршинтеплоенерго» інформує про намір здійснити зміну тарифів на послуги з постачання теплової енергії для бюджетних установ та інших споживачів.

Тарифи розраховані відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України №869 від 01.06.2011р. «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» бюджетних установ та організацій, інших споживачів» та згідно Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого наказом від 12.09.2018 № 239 на рівні економічно обґрунтованої планової собівартості послуг.

Діючий тариф на послуги з теплопостачання (централізованого опалення) для бюджетних установ та інших споживачів затверджений рішенням виконавчого комітету Моршинської міської ради від 25.02.2020р. №32 в розмірі 3454,65 грн. за 1 Гкал (з ПДВ).

Основними причинами зміни тарифу на послуги теплопостачання для бюджетних установ та організацій, інших споживачів є: збільшення вартості природного газу на 276,86% (з 7 455,61 грн. до 20 641,50 грн. за 1000 м3 (без ПДВ) з урахуванням тарифу на послуги транспортування), зростанням вартості послуги з розподілу електроенергії на 8,71% (з 0,95536 грн. до 1,03859 грн. за кВт.год (без ПДВ)), зменшення вартості електроенергії на 1,4% (з 2,0404 грн. за кВт.год до 2,01269 грн. за кВт.год (без ПДВ)), зменшення амортизаційних відрахувань на 2,8% (з 269175,33 грн. до 261723,46грн).

Розмір проектного тарифу на теплову енергію вироблену з використанням природного газу для потреб бюджетних установ та організацій, інших споживачів зріс на 280% і становить 9 671,58 грн./Гкал (з ПДВ). Відповідно до статті 20 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про теплопостачання» щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії» №1959-19 від 23.03.2017р. тариф на теплову енергію вироблену з використанням альтернативних видів палива для потреб бюджетних установ та організацій, встановлюється на рівні 90% від тарифу на теплову енергію вироблену з використанням природного газу, що становить – 8 704,42 грн./Гкал (з ПДВ).

 

Структура тарифу на теплову енергію

№ з/п Назва показника Для бюджетних установ та інших споживачів, грн/Гкал
1 Витрати на паливо (природний газ) 6173,03
2 Витрати на  електроенергію 233,31
3 Вода для технологічних потреб та водовідведення 17,36
4 Прямі витрати на оплату праці з нарахуваннями 534,49
7 Інші витрати 270,17
5 Загальновиробничі витрати 37,04
6 Адміністративні витрати 794,25
8 Планова собівартість теплової енергії 8059,65
9 Плановий прибуток 0
10 Податок на додану вартість 1611,93
11 Тариф з ПДВ 9671,58
Обсяг реалізації  теплової енергії, Гкал 1018,966

 

Зауваження та пропозиції щодо структури та розмірів складових тарифів приймаються до 28.09.2021 за адресою: м.Моршин,  вул.Привокзальна, 45а, КП «Моршинтеплоенерго», тел (03260) 6-12-63, ел.пошта: mor_teploenergo@ukr.net.

 

КП “Моршинтеплоенерго”

Інвестиційна прграма ПЖКГ на 2021 рік (зі змінами)

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Підприємством житлово-комунального господарства Моршинської міської ради розроблено проект інвестиційної програми зі змінами на 2021 рік, з текстом якої та порядком надання пропозицій можна ознайомитися на сайті ПЖКГ http://www.pshkh.info/ та на сайті Моршинської міської ради.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОРЯДОК ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ДО ПРОЕКТУ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ  ПРОГРАМИ на 2021 рік ПІДПРИЄМСТВА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА МОРШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 1. Пропозиції щодо інвестиційної програми приймаються у письмовому вигляді за адресою 82482, Львівська область, місто Моршин, вул. Привокзальна, 47.
 2. Пропозиції щодо інвестиційної програми приймаються з 14/08/21 по 28/08/21 включно.

Пояснювальна записка

до Інвестиційної програми на 2021р.(12 місяців) зі змінами Підприємства житлово-комунального господарства Моршинської міської ради.

 

 1. Коротка інформація про ліцензіата.

ПЖКГ здійснює діяльність з метою забезпечення послугами водопостачання та водовідведення м. Моршин.

 І. Система  водопостачання

 

Водопостачання міста Моршин здійснюється від централізованої системи водопостачання, яка живиться з двох джерел, а саме:

 1. водозабору з підземних джерел в заплаві р. Стрий, який розташований в районі с. Братківці і призначений для водопостачання м. Стрий і м. Моршин;
 2. поверхневого водозабору з р. Бережниця, розташованого на півдні курорту (закритий постановою Головного лікаря Стрийського району від 7 грудня 2009р.).

 

Водопостачання курорту здійснюється по наступній технологічній і експлуатаційній схемі:

Двома свердловинами №3 та №8  (глибиною 25 м та дебітом 80 м3/год ) Братківського водозабору вода подається до насосної станції ІІ-го підйому в с. Братківці, де встановлено три насоси (робочий і два резервниі). Питна вода транспортується трубопроводом d = 300мм в резервуар насосної станції ІІІ-го підйому с.Довге. з насосної станції ІІІ-го підйому водогонами d = 300мм і d = 150мм питна вода подається в напірні резервуари площадки №1 обємом 600 м3 і 2000 м3, а потім самоплавом під дією гідростатичного тиску по водогонах  d = 300мм і d = 200мм в мережу міста.

Для подачі води з р. Бережниця побудовано комплекс водозабору і водоочисних споруд, в які входять: береговий водозабір, насосна першого підйому, очисні споруди, резервуари чистої води об”ємом 150 м3 , насосна станція другого підйому. Очищена і підготовлена вода згідно вимог ГОСТу 2874-82 подавалася в резервуари площадки №2 обємом 600м3, які знаходяться в східній частині курорту. З напірного резервуару водогоном d = 200мм подавалася на насосну станцію „Проміжна”, яка створює додатковий напір в мережі міста.

У зв’язку з закриттям поверхневого водозабору постановою Головного лікаря Стрийського району від 7 грудня 2009р. водопостачання південної частини курорту та абонентів с. Баня Лисовицька здійснюється шляхом заповнення в нічний час резервуарів площадки №2 обємом 600м3 насосною станцією „Проміжна”, які  в години максимального водоспоживання вирівнюють тиск в південній частині міста.

Водопровідна мережа міста розгалужена, закільцьована і знаходиться в задовільному стані.

 

Площадка напірних резервуарів №1 розташована на відмітці 370м, а площадка №2 на відмітці 363м, які не забезпечують в години найбільшого споживання води необхідних тисків на верхніх поверхах багатоквартирних будинків та споживачів південної частини курорту (ДП „Санаторій Моршинський”, пансіонат „Зорецвіт”, ТзОВ „Санаторій для дітей з батьками „Пролісок”, санаторій „Світанок”, курортний готель „Аркадія”). Тому для вирівнювання відповідних тисків і стабільних витрат води по місту встановлені локальні підкачуючі насосні станції.

 

ІІ. Система   водовідведення

Господарсько-побутові стічні води поступають по колектору d=800мм на КНС (приймальний резервуар).

Видалення затриманих грубодисперсних домішок зі стоків здійснюється на решітках, які призначені для очистки від великих, в основному органічного походження, частин і для забезпечення нормальної експлуатації насосного обладнання.

Відходи, що зняті з решіток, відправляють на сміттєзвалище.

З приймального резервуару стоки фекальними насосами типу ФГ 216-24 перекачуються в приймальну камеру, де відбувається гасіння напору, і направляються через замірний вузол на пісковловлювачі. Пісковловлювачі призначені для затримання крупних засмічень стічної води неорганічного походження розміром від 0,25 мм.

При технологічній ефектирності роботи пісколовок відсоток затримки піску фракції від 0,25 мм складає не менше 70%.

Вивантаження затриманого піску проводиться періодично на піскові площадки, а стічні води направляються на первинні відстійники в кількості 8 шт. D=9м і Н= 9,7м. Первинні відстійники призначені для зменшення концентрації нерозчинених забруднень, які здатні, в залежності від питомої ваги, осідати під дією сили тяжіння або триматися на плаву (зважені речовини).

Після первинних відстійників осад вивантажується через приймальні коллодязі і направляється на мулові майданчики, а освітлені стічні води направляються на біологіічну очистку.

Процес вивантаження мулу відбувається двічі на місяць. Для цих робіт залучається екскаватор ЮМЗ (4 год. двічі на місяць), самоскид ЗІЛ-130 (10 км.двіі на місяць), асенізаційна машина ЗІЛ-133 (18 бочок, 15 км. двічі на місяць).

Біологічне очищення стоків відбувається в принципі на всіх стадіях технологічного процесу і фактично в момент утворення стічних вод. Воно триває під час транспортування їх каналізаційною мережею до очисних споруд і не завершується навіть після фізико-хімічного доочищення. Проте, найінтенсивніше біоочищення відбувається в аеротенку, який згідно проекту виконаного проектним інститутом „Львівдіпрокомунбуд”, запроектовано на заміну зруйнованим аерофільтрам, де спеціально селекціоновані мікроорганізми-деструктори інтенсивно розмножуються. Біомасу, що наростає під час очищення стоків, відокремлюють у вторинних відстійниках.

Після вторинних відстійників стоки направляються на доочистку в біологічних ставках (3 шт), активний мул випускається в приймальний колодязь, звідки перекачується в голову процесу очистки.

Біоставки призначені для зниження забруднення природнім шляхом. Установка складається з 4-х ставків. четвертий ставок виконує функцію відстійника а 1-й,2-й,3-й  виконують окисні функції. Процеси в біоставках повинні відбуватися за наявності кисню з повітря, для чого встановлено електромеханічні аератори.

Після біоставків очищені стоки поступають у відстійник, а з нього випускаютться у спускну канаву, де для знезараження стоків подається розчин гіпохлориту натрію.

У зв’язку з незавершеною реконструкцією каналійних очисних споруд, із циклу очистки стоків виключено повну біологічну очистку (аеротенк недобудовано), що призводить до недостатньої очистки стоків та перевищення встановленого ГДС. З метою інтенсифікації процесів біологічної очистки, на стадії потрапляння стічних вод м. Моршин до приймальної  камери ГКНС, застосовується біопрепарати для прискорення процесів біологічного розкладу органічних сполук в стічних водах.

 

 1. Висновки щодо необхідності впровадження інвестиційної програми

 

 1. Об’єкт інвестування: – Частотний перетворювач 37 кВт.- 1 шт.

Вартість — 49,000 тис.грн. без урахування ПДВ.

2.2. Ремонт частотного перетворювача 37 кВт – 1шт.

Вартість — 16,89472 тис.грн. без урахування ПДВ

2.3. Система віддаленого керування двома свердловинами -1 од.

Вартість — 21,000 тис.грн. без урахування ПДВ.

2.4. Комплект для аерації біоставків – 2 од.

Вартість — 30,000 тис.грн. без урахування ПДВ.

2.5. Комплект для терморезисторного зварювання 160 мм – 6 шт.

Вартість — 14.89266 тис.грн. без урахування ПДВ

2.6. Муфти терморезисторні – 50мм -10 шт, 63мм – 10шт, 90 мм – 10 шт, 160 мм – 4 шт.

Вартість — 10,52932 тис.грн. без урахування ПДВ

2.7. Зварювальний апарат ПДГ – 180 – 1шт.

Вартість — 15,000 тис.грн. без урахування ПДВ

2.8. Мотопомпа – 1шт.

Вартість — 6,000 тис.грн. без урахування ПДВ

2.9. Підшипники – 10 шт.

Вартість — 15,600 тис.грн. без урахування ПДВ

2.10.Мотопомпа – 1 шт.

Вартість — 7,000 тис.грн. без урахування ПДВ

2.11. Ремонт глибинного насоса – 1 од.

Вартість — 15,000 тис.грн. без урахування ПДВ

2.12.Глибинний насос – 1шт.

Вартість — 35,000 тис.грн. без урахування ПДВ

2.13.Суспензія хлорелли – 500л

Вартість — 5,000 тис.грн. без урахування ПДВ

 

 1. Об’єкт інвестування: – Засувки з гумованим клином в т.ч.: діам.80мм – 2шт., діам.100мм – 8шт., діам. 150 мм – 4 шт.  Вартість — 88,33492 тис.грн. без урахування ПДВ.

 

 1. Об’єкт інвестування: Труби ПЕ 100 SDR 17 (1,0 Мпа), в т.ч.: діам. 50мм – 200 м/п, діам 63 мм – 200 м/п, діам 90- 220 м/п. Вартість — 41,33571 тис.грн. без урахування ПДВ.

 

 1. Об’єкт інвестування: Спіраль С-11 32 мм*4,6м/п – 10 шт.           Вартість 37,84167 тис.грн. . без урахування ПДВ.

 

 

 1. Обгрунтування інвестиційних витрат за складовими

 

3.1. Об’єкт інвестування: – – Частотний перетворювач 37 кВт.- 1 шт.

Вартість — 49,000 тис.грн. без урахування ПДВ.

Внаслідок аварійної ситуації, шо сталася 14/07/2021року вийшов з ладу частотний перетворювач IP5A 37кВт, енергоспоживання із яким складало 0,21 кВт/м3, без такого обладнання – 0,27кВт/м3. Вартість економії коштів на спожиту  електроенергію при ціні 3,73 грн за кВт ї  із розподілом складає 39,168тис.грн/рік. Термін окупності складає 1 рік і 3 міс.

 

3.2. Ремонт частотного перетворювача 37 кВт – 1шт.

Вартість — 16,89472 тис.грн. без урахування ПДВ

Наявний в резерві частотний перетворювач дає можливість швидко замінити той, що вийшов з ладу без залучення додаткових фінансових ресурсів та відновити роботу свердловин у економічно-вигідному режимі роботи.

 

3.3. Система віддаленого керування двома свердловинами -1 од.

Вартість — 21,000 тис.грн. без урахування ПДВ.

Внаслідок аварійної ситуації, шо сталася 14/07/2021року вийшов з ладу модем, роутер, плата модбас та логічний контролер. Відновлення роботи системи віддаленого керування свердловинами дає можливість в режимі он-лайн здійснювати моніторинг стану роботи свердловин та регулювати обсяги видобутку та час роботи.

 

3.4. Комплект для аерації біоставків – 2 од.

Вартість — 30,000 тис.грн. без урахування ПДВ.

У  зв’язку   із відсутнім, на час реконструкції, блоком  інтенсивної біологічної очистки, з метою покоащення якісних характеристик стоків,що скидаються у р. Бережниця, доцільно для вищезазначених завдань інтенсифікувати роботу біоставків КОС.

 

3.5. Комплект для терморезисторного зварювання 160 мм – 6 шт.

Вартість — 14.89266 тис.грн. без урахування ПДВ

Даний комплект необхідний для робіт по прокладанню нових та заміні трубопроводів, що вийшли з ладу.

 

3.6. Муфти терморезисторні – 50мм -10 шт, 63мм – 10шт, 90 мм – 10 шт, 160 мм – 4 шт.

Вартість — 10,52932 тис.грн. без урахування ПДВ.

Дані муфти необхідні для робіт по прокладанню нових та заміні тих трубопроводів, що вийшли з ладу.

 

3.7. Зварювальний апарат ПДГ – 180 – 1шт.

Вартість — 15,000 тис.грн. без урахування ПДВ

Апарат необхідний для проведення зварювальних робіт, що виникають у процесі експлуатації мереж водопостачання та водовідведення.

 

3.8. Мотопомпа – 1шт.

Вартість — 6,000 тис.грн. без урахування ПДВ

Необхідна для відкачування колодязів, котлованів при виконанні ремонтних робіт на мережі водопостачання.

 

3.9. Підшипники – 10 шт.

Вартість — 15,600 тис.грн. без урахування ПДВ

В процесі експлуатації виникає потреба заміни підшипників на насосному обладнанні.

 

3.10. Мотопомпа – 1 шт.

Вартість — 7,000 тис.грн. без урахування ПДВ

Необхідна для відкачування колодязів, котлованів при виконанні ремонтних робіт на мережі водовідведення.

 

3.11. Ремонт глибинного насоса – 1 од.

Вартість — 15,000 тис.грн. без урахування ПДВ

Для забезпечення можливості оперативної заміни насосного агрегату на свердловині у випадку виникнення аварійної ситуації.

 

3.12. Глибинний насос – 1шт.

Вартість — 35,000 тис.грн. без урахування ПДВ

Для забезпечення можливості оперативної заміни насосного агрегату на свердловині у випадку виникнення аварійної ситуації.

3.13. Суспензія хлорелли – 500л

Вартість — 5,000 тис.грн. без урахування ПДВ.

У  зв’язку   із  відсутнім, на час реконструкції, блоком  інтенсивної біологічної очистки, з метою покращення якісних характеристик стоків,що скидаються у р. Бережниця, доцільно для вищезазначених завдань інтенсифікувати роботу біоставків КОС шляхом внесення у біоставки  штам одноклітинної водорості  Chlorella vulgaris.

 

3.14. Об’єкт інвестування: – Засувки з гумованим клином в т.ч.: діам.80мм – 2шт., діам.100мм – 8шт., діам. 150 мм – 4 шт.  Вартість — 88,33492 тис.грн. без урахування ПДВ.

Наявність даної запірної арматури дозволить підприємству локалізовувати пошкоджені ділянки водопроводу не проводячи скиду значних обсягів води та не припиняючи водопостачання до тих споживачів, яким вода подається із не пошкоджених мереж водопостачання.

 

3.15. Об’єкт інвестування: – Труби ПЕ 100 SDR 17 (1,0 Мпа), в т.ч.: діам. 50мм – 200 м/п, діам 63 мм – 200 м/п, діам 90- 220 м/п. Вартість — 41,33571 тис.грн. без урахування ПДВ.

Дані труби необхідні для проведення робіт по модернізації мереж на найбільш аварійних ділянках водопроводу, що дасть змогу зменшити втрати води на 3,5 %,або на 323,120тис.грн/рік за умов реалізації наданих послуг на рівні 400,0 тис м3 води на рік.

 

3.16. Об’єкт інвестування: – Спіраль С-11 32 мм*4,6м/п – 10 шт.           Вартість 37,84167 тис.грн. . без урахування ПДВ. Наявність  спіралі C-11 32mmx4,6m зменшить потребу використання асенізаційної машини ЗІЛ-130 для прочистки засмічень на мережах водовідведення, полегшить прочистку ділянок мереж із застарілими жировими корками та врослим корінням дерев, зможе частково компенсувати припинення експлуатації гідродинамічної прочисної машини KJ-3100 у зимовий період.

 

 

 1. Аналіз впливу результатів реалізації інвестиційної програми на структуру тарфу у прогнозному періоді

 

Фінансування видатків по даній інвестиційній програмі здійснюватиметься за рахунок амортизаційних відрахувань.

 

Таким чином впровадження та реалізація даної інвестиційної програми не передбачає рентабельності у тарифі на водопостачання та на водовідведення .

 1. Узагальнена характеристика Підприємства житлово-комунального господарства Моршинської міської ради див. додаток 6

 

В.о. директора ПЖКГ       ________________           Жовнір В.В.

Додаток 1
до Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації
(підпункт 1 пункту 2 розділу II)
ПОГОДЖЕНО ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення __________________________
Моршинської міської ради В.о.директора ПЖКГ
(найменування органу місцевого самоврядування) (посадова особа ліцензіата)
від _________________ №_____________
___________________Жовнір В.В.
(підпис) (П.І.Б.)
“____”_______________ 20____ року
ІНВЕСТИЦІЙНА ПРОГРАМА зі змінами
Підприємство житлово-комунального господарства Моршинської міської ради
(найменування ліцензіата)
на 2021 рік

Додаток 2
до Порядку розроблення, погодження
та затвердження інвестиційних програм
суб’єктів господарювання у сфері
централізованого водопостачання
та водовідведення, ліцензування
діяльності яких здійснюють Рада міністрів
Автономної Республіки Крим, обласні,
Київська та Севастопольська міські
державні адміністрації
(підпункт 3 пункту 2 розділу II)

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА 
ліцензіата до інвестиційної програми зі змінами на 2021 рр.
на 12 місяців
(строк)

Підприємство житлово-комунального господарства Моршинської міської ради
(найменування ліцензіата)

 1. Загальна інформація про ліцензіата

 

Найменування ліцензіата Підприємство житлово-комунального господарства Моршинської міської ради
Рік заснування 2001
Форма власності комунальна
Місце знаходження Львівська обл., м. Моршин
Код за ЄДРПОУ 31475513
Прізвище, ім’я, по батькові посадової особи ліцензіата, посада Жовнір Валерій Васильович,  в.о.директора
Тел., факс, е-mail 6-12-74, 6-12-74, pshkh@ukr.net
Ліцензія на централізоване водопостачання та водовідведення
(№, дата видачі, строк дії)
 №124 від 17.10.2017р. Строк дії – необмежений
Статутний капітал ліцензіата, тис.грн 12880,234
Балансова вартість активів, тис.грн 34290,0
Амортизаційні відрахування за останній звітний період, тис.грн 395
Заборгованість зі сплати податків, зборів (обов’язкових платежів), тис.грн.
 1. Загальна інформація про інвестиційну програму

 

Цілі інвестиційної програми Зменшення витрат електричної енергії, зменшення втрат води, підвищення надійності роботи каналізаційних очисних споруд, підвищення якості та швидкості виконання робіт по усуненню аварійних ситуацій на мережах водопостачання та водовідведення.
Строки реалізації інвестиційної програми 12 місяців
На якому етапі реалізації заходів, зазначених в інвестиційній програмі, ліцензіат знаходиться Затвердження інвестиційної програми
Головні етапи реалізації інвестиційної програми Розроблення інвестиційної програми, затвердження інвестиційної програми, придбання матеріалів та обладнання для реалізації заходів інвестиційної програми, реалізація заходів інвестиційної програми.
 1. Відомості про інвестиції за інвестиційною програмою

 

Загальний обсяг інвестицій, тис.грн
власні кошти 408,429
позичкові кошти
залучені кошти
бюджетні кошти
Напрямки використання інвестицій (у % від загального обсягу інвестицій):
Заходи зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів 31,40
Заходи щодо забезпечення технологічного та/або комерційного обліку ресурсів
Заходи зі зменшення обсягу витрат води на технологічні потреби
Заходи щодо підвищення якості послуг з централізованого водопостачання та водовідведення 49,05
Заходи щодо впровадження та розвитку інформаційних технологій
Заходи щодо модернізації та закупівлі транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення
Заходи щодо підвищення екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища 19,55
Інші заходи
 1. Оцінка економічної ефективності інвестиційної програми

 

Чиста приведена вартість тис.грн. 408,429
Внутрішня норма дохідності тис.грн. 369,28
Дисконтований період окупності 13,3 міс.
Індекс прибутковості 0,90

 

Керівник ліцензіата __________
(підпис)
Жовнір В.В.

(прізвище, ім’я, по батькові)

М.П.
Додаток 3
до Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації
(підпункт 4 пункту 2 розділу II)
ПОГОДЖЕНО ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням  Моршинської міської ради В.о.директора ПЖКГ
(найменування органу місцевого самоврядування) (посадова особа ліцензіата)
від _________________ №_____________ ______________ Жовнір В.В.
(підпис) (П.І.Б.)
“____”_______________ 2021 року
Фінансовий планвикористання коштів для виконання інвестиційної програми  зі змінами на 2021  рік
Підприємство житлово-комунального господарства Моршинської міської ради
(найменування ліцензіата)
 № з/п Найменування заходів (пооб’єктно) Кількісний показник (одиниця виміру) Фінансовий план використання коштів на виконання інвестиційної програми за джерелами фінансування, тис. грн (без ПДВ)  За способом виконання,           тис. грн                    (без ПДВ) Графік здійснення заходів та використання коштів на планований та прогнозний періоди                   тис. грн (без ПДВ) Строк окупності (місяців)** № аркуша обґрунтовуючих матеріалів Економія паливно-енергетичних ресурсів (кВт*год/прогнозний період) Економія фонду заробітної плати, (тис. грн/прогнозний період) Економічний ефект  (тис. грн)***
загальна сума з урахуванням: госпо-      дарський  (вартість    матеріаль-них ресурсів) підряд-  ний планова-ний період прогнозний період
аморти-   заційні відраху-   вання виробничі інвестиції з прибутку позичко-ві кошти інші залучені кошти, з них: бюджетні кошти   (не підлягають поверненню)
підлягають поверненню  не підлягають поверненню планова-ний період            + 1 плано-ваний період     + n*
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
І ВОДОПОСТАЧАННЯ
 Будівництво, реконструкція та модернізація об’єктів водопостачання, з урахуванням:
1.1 Заходи зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів,  з них:
1.1.1. Частотний перетворювач 37 кВт.-1шт шт. 49,00 49,00 49 49 15 10680 39,2
1.1.2. Ремонт частотного перетворювача 37 кВт – 1шт шт. 16,89472 16,89472 16,8947 16,89472
1.1.3 . Система віддаленого керування двома свердловинами -1 од. од. 21,00 21,00 21 21
 1.1.4. Труби ПЕ 100 SDR 17 (1,0 Мпа), в т.ч.: діам. 50мм – 200 м/п, діам 63 мм – 200 м/п, діам 90- 220 м/п м.п. 41,33571 41,33571 41,33571 41,33571 7 24032 30,8
Усього за підпунктом 1.1 128,23 128,23 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 41,34 86,89 128,23 34712,00 69,97
1.2 Заходи щодо забезпечення технологічного та/або комерційного обліку ресурсів, з них:
 Усього за підпунктом 1.2
1.3 Заходи щодо зменшення обсягу витрат води на технологічні потреби, з них:
Усього за підпунктом 1.3
1.4 Заходи щодо підвищення якості послуг з централізованого водопостачання, з них:
1.4.1 Комплект для терморезисторного зварювання 160 мм – 6 шт. шт. 14,89266 14,89266 14,89266 14,89266
1.4.2 Муфти терморезисторні – 50мм -10 шт, 63мм – 10шт, 90 мм – 10 шт, 160 мм – 4 шт. шт. 10,5293 10,5293 10,5293 10,5293
1.4.3 Зварювальний апарат ПДГ – 180 – 1шт. шт 15,0000 15,0000 15,0000 15,0000
1.4.4 Мотопомпа – 1шт. шт 6,0000 6,0000 6,0000 6,0000
1.4.5 Підшипники – 10 шт. шт 15,6000 15,6000 15,6000 15,6000
1.4.6 Ремонт глибинного насоса – 1 од шт 15,0000 15,0000 15,0000 15,0000
1.4.7 Глибинний насос – 1 шт шт 35,0000 35,0000 35,0000 35,0000
1.4.8 Засувки з гумованим клином в т.ч.: діам.80мм – 2шт., діам.100мм – 8шт., діам. 150 мм – 4 шт. шт 88,33492 88,33492 88,33492 88,33492
Усього за підпунктом 1.4 200,3569 200,3569 0 0 0 0 0 200,3569 0 200,3569 0 0 0 0 0 0 0
1.5 Заходи щодо провадження та розвитку інформаційних технологій, з них:
х х х х х х
Усього за підпунктом 1.5
1.6 Заходи щодо модернізації та закупівлі транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення, з них:
х х х х х х
Усього за підпунктом 1.6
   1.7 Заходи щодо підвищення екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища, з них:
Усього за підпунктом 1.7
1.8 Інші заходи,з них:
Усього за підпунктом 1.8
Усього за розділом І 328,59 328,59 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 241,69 86,89 328,59 34712,00 69,97
 ІІ ВОДОВІДВЕДЕННЯ
 Будівництво, реконструкція та модернізація об’єктів водовідведення, з урахуванням:
   2.1 Заходи зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів, у т.ч.:
Усього за підпунктом 2.1
2.2 Заходи щодо забезпечення технологічного та/або комерційного обліку ресурсів, з них:
Усього за підпунктом 2.2
2.3 Заходи щодо провадження та розвитку інформаційних технологій, з них:
Усього за підпунктом 2.3
2.4 Модернізація та закупівля транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення, з них:
Усього за підпунктом  2.4
2.5 Заходи щодо підвищення екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища, з них:
2.5.1 . Комплект для аерації біоставків – 2 од. од. 30,00 30,00 30,00 30,00
2.5.2 Мотопомпа- 1шт шт 7,00 7,00 7,00 7,00
2.5.3 Суспензія хлорели – 500л од. 5,00 5,00 5,00 5,00
2.5.4 Спірал С-11 32мм*4,6м/п-10 шт. шт 37,84167 37,84167 37,84167 37,84167
Усього за підпунктом 2.5 79,84 79,84 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 79,84 0,00 79,84 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2.6 Інші заходи, з них:
Усього за підпунктом 2.6
Усього за розділом ІІ 79,84167 79,84167 0 0 0 0 0 79,84167 0 79,84167
 Усього за інвестиційною програмою 408,429 408,429 0 0 0 0 0 321,53428 86,8947 408,429 34712 70
Примітки:  n* – кількість років інвестиційної програми.
** Суми витрат по заходах та економічний ефект від їх впровадження  при розрахунку строку окупності враховувати без ПДВ.
*** Складові розрахунку економічного ефекту від впровадження  заходів враховувати без ПДВ.
Головний інженер                                                                                         ___________________________                                                               Зазуляк В.Б.
 (посада відповідального виконавця) (підпис)           (прізвище, ім’я, по батькові)
Додаток 4
до Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації
(підпункт 4 пункту 2 розділу II)
ПОГОДЖЕНО ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням  Моршинської міської ради В.о. директора ПЖКГ
(найменування органу місцевого самоврядування) (посадова особа ліцензіата)
від _________________ №_____________ _________________Жовнір В.В.
(підпис) (П.І.Б.)
“____”_______________ 20____ року
                                 ФІНАНСОВИЙ ПЛАН
використання коштів для виконання інвестиційної програми та їх врахування у структурі тарифів на 12 місяців
зі змінами на 2021 рік
_Підприємство житлово-комунального господарства Моршинської міської ради__
(найменування ліцензіата)
№ з/п Найменування заходів (пооб’єктно) Кількісний показник (одиниця виміру) Фінансовий план використання коштів на виконання інвестиційної програми за джерелами фінансування, тис. грн (без ПДВ)  Сума позичкових коштів та відсотків за їх  використання, що підлягає поверненню у планованому періоді,            тис. грн              (без ПДВ)  Сума інших залучених коштів, що підлягає поверненню у планованому періоді,          тис. грн          (без ПДВ) Кошти, що враховуються    у структурі тарифів           гр.5 + гр.6. +      гр. 11 + гр. 12      тис. грн           (без ПДВ)  За способом виконання,                 тис. грн (без ПДВ) Графік здійснення заходів та використання коштів на планований період,                     тис. грн (без ПДВ) Строк окупності (місяців)* № аркуша обґрунтовуючих матеріалів Економія паливно-енергетичних ресурсів            (кВт/год/рік) Економія фонду заробітної плати                                                                          (тис. грн/рік) Економічний ефект (тис. грн )**
загальна сума з урахуванням: госпо          дарський  (вартість    матеріальних ресурсів) підряд ний І кв. ІІ кв. ІІІ кв. ІV кв.
аморти   заційні відраху   вання виробничі інвестиції з прибутку отримані у планованому періоді позичкові кошти фінансових установ, що підлягають поверненню отримані у планованому періоді бюджетні кошти, що не підлягають поверненню  інші залучені кошти, отримані у планованому  періоді, з них:
що підлягають поверненню що не підлягають поверненню
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
І ВОДОПОСТАЧАННЯ
 Будівництво, реконструкція та модернізація об’єктів водопостачання, з урахуванням:
1.1 Заходи зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів, з них:
1.1.1. Частотний перетворювач 37 кВт.-1шт шт. 49,00 49,00 49,00 24,5 24,5 15 10680 39,168
1.1.2. Ремонт частотного перетворювача 37 кВт – 1шт шт. 16,89472 16,89472 16,89472 16,8947
1.1.3 . Система віддаленого керування двома свердловинами -1 од. од. 21,00 21,00 21,00 21
 1.1.4. Труби ПЕ 100 SDR 17 (1,0 Мпа), в т.ч.: діам. 50мм – 200 м/п, діам 63 мм – 200 м/п, діам 90- 220 м/п м.п. 41,33571 41,33571 41,33571 41,0758 0,25991 7 30,8 24032 30,8
Усього за підпунктом 1.1 128,23 128,23 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 41,34 86,89 0,00 41,08 45,50 41,65 22,00 30,80 34712,00 0,00 69,97
1.2 Заходи щодо забезпечення технологічного та/або комерційного обліку ресурсів, з них:
Усього за підпунктом 1.2
  1.3 Заходи щодо зменшення обсягу витрат води на технологічні потреби, з них:
Усього за підпунктом 1.3
1.4 Заходи щодо підвищення якості послуг з централізованого водопостачання, з них:
1.4.1 Комплект для терморезисторного зварювання 160 мм – 6 шт. шт. 14,89266 14,89266 14,89266 14,8927
1.4.2 Муфти терморезисторні – 50мм -10 шт, 63мм – 10шт, 90 мм – 10 шт, 160 мм – 4 шт. шт. 10,5293 10,5293 10,5293 10,5293
1.4.3 Зварювальний апарат ПДГ – 180 – 1шт. шт 15,0000 15,0000 15,0000 15
1.4.4 Мотопомпа – 1шт. шт 6,0000 6,0000 6,0000 6
1.4.5 Підшипники – 10 шт. шт 15,6000 15,6000 15,6000 15,6
1.4.6 Ремонт глибинного насоса – 1 од шт 15,0000 15,0000 15,0000 15
1.4.7 Глибинний насос – 1 шт шт 35,0000 35,0000 35,0000 35
1.4.8 Засувки з гумованим клином в т.ч.: діам.80мм – 2шт., діам.100мм – 8шт., діам. 150 мм – 4 шт. шт 88,33492 88,33492 88,33492 44,16746 44,16746
Усього за підпунктом 1.4 200,357 200,3569 0 0 0 0 0 0 0 0 200,3569 0 0 0 80,17 120,19 0 0 0 0 0
1.5 Заходи щодо впровадження та розвитку інформаційних технологій, з них:
Усього за підпунктом 1.5
1.6 Заходи щодо модернізації та закупівлі транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення, з них:
Усього за підпунктом 1.6
1.7 Заходи щодо підвищення екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища, з них:
Усього за підпунктом 1.7
   1.8 Інші заходи, з них:
Усього за підпунктом 1.8
Усього за розділом І 328,587 328,5873 0 0 0 0 0 0 0 0 241,69261 86,89472 0 41,076 125,7 161,84 22 30,8 34712 0 69,968
 ІІ ВОДОВІДВЕДЕННЯ
 Будівництво, реконструкція та модернізація об’єктів водовідведення, з урахуванням:
   2.1 Заходи зі зниження питомих витрат,  а також втрат ресурсів, з них:
 Усього за підпунктом 2.1
   2.2 Заходи щодо забезпечення технологічного та/або комерційного обліку ресурсів, з них:
 Усього за підпунктом  2.2
   2.3 Заходи щодо впровадження та розвитку інформаційних технологій, з них:
 Усього за підпунктом 2.3
2.4 Заходи щодо модернізації та закупівлі транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення, з них:
Усього за підпунктом  2.4
2.5 Заходи щодо підвищення екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища, з них:
2.5.1 . Комплект для аерації біоставків – 2 од. од. 30,00 30,00 30 15 15
2.5.2 Мотопомпа- 1шт шт 7,00 7,00 7 7
2.5.3 Суспензія хлорели – 500л од. 5,00 5,00 5 5
2.5.4 Спірал С-11 32мм*4,6м/п-10 шт. шт 37,84167 37,84167 37,84167 18,921 18,9208
Усього за підпунктом  2.5 79,84 79,84 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 79,84 0,00 0,00 0,00 33,92 45,92 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
2.6 Інші заходи, з них:
Усього за підпунктом 2.6
Усього за розділом ІІ 79,8417 79,84167 0 0 0 0 0 0 0 0 79,84167 0 0 0 33,92 45,921 0 0 0 0 0
 Усього за інвестиційним планом 408,429 408,429 0 0 0 0 0 0 0 0 321,53428 86,89472 0 41,076 159,6 207,76 22 30,8 34712 0 69,968
Примітки:
* Суми витрат по заходах та економічний ефект від їх впровадження  при розрахунку строку окупності враховувати без ПДВ.
** Складові розрахунку економічного ефекту від впровадження  заходів враховувати без ПДВ.
Головний інженер                                                                            ___________________                                  Зазуляк В.Б.
(посада відповідального виконавця)                  (підпис)        (прізвище, ім’я, по батькові)
Додаток 5
до Порядку розроблення, погодження
та затвердження інвестиційних програм
суб’єктів господарювання у сфері
централізованого водопостачання
та водовідведення, ліцензування
діяльності яких здійснюють Рада міністрів
Автономної Республіки Крим, обласні,
Київська та Севастопольська міські
державні адміністрації
(підпункт 4 пункту 2 розділу II)
План витрат за джерелами фінансування на виконання інвестиційної програми зі змінами для врахування у структурі тарифів                        на 12 місяців
Підприємство житлово-комунального господарства Моршинської міської ради
(назва ліцензіата)
№ з/п Найменування заходів Кошти, що враховуються у структурі тарифів за джерелами фінансування,
тис. грн (без ПДВ)
загальна сума з урахуванням:
амортизаційні відрахування виробничі інвестиції з прибутку  сума позичкових коштів та відсотків за їх  використання, що підлягає поверненню у планованому періоді сума інших  залучених коштів, що підлягає поверненню у планованому періоді
1 2 3 4 5 6 7
І Водопостачання
Будівництво, реконструкція та модернізація об’єктів водопостачання, з урахуванням:
1.1 Заходи зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів 128,23043 128,23043
 1.2 Заходи щодо забезпечення технологічного та/або комерційного обліку ресурсів
  1.3 Заходи щодо зменшення обсягу витрат води на технологічні потреби
1.4 Заходи щодо підвищення якості послуг з централізованого водопостачання 200,3569 200,3569
1.5 Заходи щодо впровадження та розвитку інформаційних технологій
1.6 Заходи щодо модернізації та закупівлі транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення
1.7 Заходи щодо підвищення екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища
1.8 Інші заходи
Усього за розділом І 328,58733 328,58733
ІІ Водовідведення
 Будівництво, реконструкція та модернізація об’єктів водовідведення, з урахуванням:
 2.1 Заходи зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів
2.2 Заходи щодо забезпечення технологічного та/або комерційного обліку ресурсів
2.3 Заходи щодо впровадження та розвитку інформаційних технологій
2.4 Заходи щодо модернізації та закупівлі транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення
2.5 Заходи щодо підвищення екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища 79,84167 79,84167
2.6 Інші заходи
Усього за розділом ІІ 79,84167 79,84167
Усього за інвестиційною програмою 408,429 408,429
В.о. директора ПЖКГ                                     __________________     Жовнір В.В.
(посадова особа ліцензіата)      (підпис)           (прізвище, ім’я, по батькові)
Головний бухгалтер                                               __________________                   Магасевич О.М.
     (підпис)           (прізвище, ім’я, по батькові)
Головний інженер                                                       __________________                   Зазуляк В.Б.
(посада відповідального виконавця)      (підпис)           (прізвище, ім’я, по батькові)

 

 

Додаток 6
до Порядку розроблення, погодження
та затвердження інвестиційних програм
суб’єктів господарювання у сфері
централізованого водопостачання
та водовідведення, ліцензування
діяльності яких здійснюють Рада міністрів
Автономної Республіки Крим, обласні,
Київська та Севастопольська міські
державні адміністрації
(підпункт 5 пункту 2 розділу II)

УЗАГАЛЬНЕНА ХАРАКТЕРИСТИКА 
об’єктів з централізованого водопостачання та водовідведення

Підприємство житлово-комунального господарства Моршинської міської ради
(найменування ліцензіата підприємства)

станом на 01.08.2021 року

 

з/п І. Найменування та характеристика об’єктів водопостачання Одиниця виміру Загальний показник
1 Кількість населених пунктів, яким надаються послуги (1*) од. 2
2 Чисельність населення в зоні відповідальності підприємства осіб 6000
3 Чисельність населення, яким надаються послуги, усього, з них: осіб 6000
4 безпосередньо підключених до мереж осіб 6000
5 яке використовує водорозбірні колонки осіб 0
6 Кількість населення, що користується привізною питною водою (населення) осіб 0
7 Кількість населення, якому вода подається з відхиленням від нормативних вимог осіб 0
8 Кількість споживачів, яким послуга надається за графіками од. 0
9 Частка споживачів, яка отримує послуги з перебоями (рядок 8/рядок 10) % 0
10 Кількість абонентів водопостачання, усього, з них: од. 2260
11 населення од. 2105
12 бюджетних установ од. 12
13 інших од. 143
14 Частка охоплення послугами (рядок 3/рядок 2х100), з них: % 100
15 з підключенням до мереж (рядок 4/рядок 3х100) % 100
16 з використанням водорозбірних колонок (рядок 5/рядок 3х100) % 0
17 Кількість абонентів з обліковим споживанням, усього, з них: од. 2020
18 населення од. 1865
19 бюджетних установ од. 12
20 інших од. 143
21 Частка підключень з обліком, усього (рядок 17/рядок 10х100), з них: % 89,4
22 населення (рядок 18/рядок 11х100) % 88,6
23 бюджетних установ (рядок 19/рядок 12х100) % 100
24 інших (рядок 20/рядок 13х100) % 100
25 Загальна протяжність мереж водопроводу, з них: км 43,4
26 водоводів км 18,7
27 вуличної мережі км 22,1
28 внутрішньоквартальної та дворової мережі км 2,6
29 Щільність підключень до мережі водопостачання (рядок 10/рядок 25) од./км 52,6
30 Загальна протяжність ветхих та аварійних мереж, з них: км 2,9
31 водоводів км 0,9
32 вуличної мережі км 1
33 внутрішньоквартальної та дворової мережі км 1
34 Частка ветхих та аварійних мереж (рядок 30/рядок 25х100), з них: % 6,7
35 водоводів (рядок 31/рядок 26х100) % 8,02
36 вуличної мережі (рядок 32/рядок 27х100) % 5,9
37 внутрішньоквартальної та дворової мережі (рядок 33/рядок 28х100) % 38,5
38 Кількість персоналу в підрозділах водопостачання за розкладом осіб 28
39 Фактична чисельність персоналу в підрозділах водопостачання осіб 28
40 Чисельність персоналу на 1000 підключень (рядок 39/рядок 10х1000) ос./1000 од. 12,4
41 Чисельність персоналу на 1 км мережі (рядок 39/рядок 25) осіб/1 км 0,645
42 Обсяг піднятої води за рік тис.м-3/рік 826,3
43 Середньодобовий підйом води насосними станціями І підйому тис.м-3/добу 2,26
44 Обсяг закупленої води зі сторони за рік тис.м-3/рік 0
45 Обсяг очищення води на очисних спорудах за рік тис.м-3/рік 0
46 Середньодобове очищення води на очисних спорудах тис.м-3/добу 0
47 Обсяг поданої води у мережу за рік тис.м-3/рік 826,3
48 Середньодобова подача води у мережу тис.м-3/добу 2,26
49 Обсяг реалізованої води усім споживачам за рік, у тому числі: тис.м-3/рік 431,3
50 населенню тис.м-3/рік 124,1
51 Витрати на технологічні потреби (рядок 52+рядок 53), з них: тис.м-3/рік 18,9
52 витрати на технологічні потреби до мережі тис.м-3/рік 0
53 витрати на технологічні потреби у мережі тис.м-3/рік 18,9
54 Частка технологічних витрат (рядок 51/(рядок 42+рядок 44)х100) % 2,29
55 Обсяг втрат води всього (рядок 56+рядок 57), з них: тис.м-3/рік 374
56 обсяг втрат води до мережі (рядок 42+рядок 44-рядок 47-рядок 52) тис.м-3/рік 0
57 обсяг втрат води у мережі (рядок 47-рядок 49-рядок 53) тис.м-3/рік 374
58 Частка втрат до поданої води у мережу (рядок 57/рядок 47х100) % 45,3
59 Обсяг втрат води на 1 км мережі за рік (рядок 57/рядок 25) тис.м-3/км 8,62
60 Виробництво води на 1 особу (рядок 47/рядок 3х1000000/365) л/добу 377
61 Водоспоживання 1 людиною в день (рядок 50/рядок 3х1000000/365) л/добу 56,7
62 Кількість резервуарів чистої води, башт, колон од. 4
63 Розрахунковий об’єм запасів питної води тис.м-3 3,2
64 Наявний об’єм запасів питної води тис.м-3 2,6
65 Забезпеченість спорудами запасів води (рядок 64/рядок 63х100) % 81,3
66 Кількість поверхневих водозаборів (закритий постановою СЕС від 07.12.09) од. 1
67 Кількість підземних водозаборів, з них: од. 1
68 кількість свердловин од. 2
69 Кількість окремих свердловин од. 0
70 Кількість насосних станцій І підйому (рядок 66+рядок 67+рядок 69) од. 3
71 Кількість насосних станцій ІІ, ІІІ і вище підйомів од. 3
72 Витрати електричної енергії на підйом води тис.кВт/год 171,1
73 Питомі витрати електричної енергії на підйом 1 м-3 води кВт*год/м-3 0,21
74 Кількість комплексів очисних споруд водопостачання (закритий постановою СЕС від 07.12.09) од. 1
75 Витрати електричної енергії на очищення води тис.кВт/год 0
76 Питомі витрати електричної енергії на очищення 1 м-3 води кВт*год/м-3 0
77 Кількість насосних станцій підкачування води од. 3
78 Кількість встановлених насосних агрегатів насосних станцій водопостачання од. 12
79 Кількість насосних агрегатів, які відпрацювали амортизаційний термін од. 2
80 Витрати електричної енергії на перекачування води тис.кВт/год 492,4
81 Питомі витрати електричної енергії на подачу 1 м-3 води у мережу кВт*год./м-3 0,59
82 Кількість приладів технологічного обліку од. 3
83 Кількість приладів технологічного обліку, які необхідно придбати од. 0
84 Забезпеченість приладами технологічного обліку (рядок 83/рядок 82х100) % 100
85 Кількість систем знезараження, усього, у тому числі з використанням: од. 0
86 рідкого хлору од. 0
87 гіпохлориду од. 0
88 ультрафіолету од. 0
89 Кількість систем знезараження, які відпрацювали амортизаційний термін од. 0
90 Кількість лабораторій од. 1
91 Кількість майстерень од. 1
92 Кількість спеціальних та спеціалізованих транспортних засобів од. 5
93 Установлена виробнича потужність водопроводу тис.м-3/добу 4,8
94 Установлена загальна потужність водозаборів тис.м-3/добу 4,8
95 Установлена виробнича потужність очисних споруд тис.м-3/добу 2,9
96 Використання потужності водопроводу (рядок 47/365/рядок 93х100) % 32,8
97 Використання потужності водозаборів (рядок 42/365/рядок 94х100) % 32,8
98 Використання потужності очисних споруд (рядок 45/365/рядок 95х100) % 0
99 Кількість аварій на мережі водопостачання за рік аварії 29
100 Аварійність на мережі з розрахунку на 1 км (рядок 99/рядок 25) аварії/км 0,67
101 Витрати електричної енергії на водопостачання за рік тис.кВт/год 633,5
102 Витрати на електричну енергію на водопостачання за рік тис.грн 1528,3
103 Питомі витрати електричної енергії на 1м-3 води (рядок 101/(рядок 42+рядок 44) кВт*год/м-3 0,77
104 Витрати з операційної діяльності водопостачання за рік тис.грн 7609,8
105 Експлуатаційні витрати на одиницю продукції (рядок 104/рядок 49) грн./м-3 17,93
106 Витрати на оплату праці за рік тис.грн 3316,1
107 Співвідношення витрат на оплату праці (рядок 106/рядок 104х100) % 43,5
108 Співвідношення витрат на електричну енергію (рядок 102/рядок 104х100) % 20,1
109 Витрати на перекидання води у маловодні регіони за рік тис.грн 0
110 Співвідношення витрат на перекидання води (рядок 109/рядок 104х100) % 0
111 Амортизаційні відрахування за рік тис.грн 285,5
112 Використано коштів за рахунок амортизаційних відрахувань за рік тис.грн 0
113 Співвідношення амортизаційних відрахувань (рядок 111/рядок 104х100) % 3,7
з/п ІІ. Найменування та характеристика об’єктів водовідведення Одиниця виміру Загальний показник
1 Кількість населених пунктів, яким надаються послуги (2*) од. 3
2 Чисельність населення в зоні відповідальності підприємства осіб 6000
3 Чисельність населення, яким надаються послуги, усього, з них: осіб 6000
4 безпосередньо підключених до мереж осіб 5913
5 яке транспортує стічні води на очисні споруди з вигрібних ям, септиків осіб 87
6 Кількість підключень до мережі водовідведення, усього, з них: од. 2271
7 населення од. 2113
8 бюджетних установ од. 12
9 інших од. 146
10 Частка охоплення послугами (рядок 3/рядок 2х100), з них: % 100
11 з підключенням до мереж (рядок 4/рядок 3х100) % 86,6
12 з використанням вигрібних ям, септиків (рядок 5/рядок 3х100) % 13,4
13 Кількість підключень з первинним очищенням стічних вод од. 0
14 Частка з первинним очищенням стічних вод (рядок 13/рядок 6х100) % 0
15 Загальна протяжність мереж водовідведення, з них: км 26,2
16 головних колекторів км 3,2
17 напірних трубопроводів км 0,8
18 вуличної мережі км 18,7
19 внутрішньоквартальної та дворової мережі км 3,5
20 Щільність підключень до мережі водовідведення (рядок 6/рядок 15) од./км 86,7
21 Загальна протяжність ветхих та аварійних мереж, з них: км 3,9
22 головних колекторів км 0,6
23 напірних трубопроводів км 0,4
24 вуличної мережі км 2,6
25 внутрішньоквартальної та дворової мережі км 0,3
26 Частка ветхих та аварійних мереж (рядок 21/рядок 15х100), з них: % 14,9
27 головних колекторів (рядок 22/рядок 16х100) % 18,8
28 напірних трубопроводів (рядок 23/рядок 17х100) % 50
29 вуличної мережі (рядок 24/рядок 18х100) % 13,9
30 внутрішньоквартальної та дворової мережі (рядок 25/рядок 19х100) % 8,6
31 Чисельність персоналу в підрозділах водовідведення за розкладом осіб 29
32 Фактична чисельність персоналу в підрозділах водовідведення осіб 29
33 Чисельність персоналу на 1000 підключень (рядок 32/рядок 6х1000) ос./1000 од. 12,8
34 Чисельність персоналу на 1 км мережі (рядок 32/рядок 15) осіб/1 км 1,1
35 Обсяг відведених стічних вод за рік, усього, у тому числі: тис.м-3/рік 418,4
36 прийнято від інших систем водовідведення тис.м-3/рік 0
37 Середньодобове перекачування стічних вод тис.м-3/добу 1,15
38 Пропущено через очисні споруди за рік, усього, з них: тис.м-3/рік 418,4
39 з повним біологічним очищенням тис.м-3/рік 418,4
40 з доочищенням тис.м-3/рік 418,4
41 Середньодобове очищення стічних вод на очисних спорудах тис.м-3/добу 1,15
42 Обсяг скинутих стічних вод за рік без очищення (рядок 35-рядок 38) тис.м-3/рік 0
43 Частка скинутих стічних вод без очищення (рядок 42/рядок 35х100) % 0
44 Обсяг недостатньо очищених скинутих стічних вод (рядок 35-рядок 39) тис.м-3/рік 418,4
45 Частка недостатньо очищених стічних вод (рядок 44/рядок 35х100) % 100
46 Передано стічних вод іншим системам на очищення за рік тис.м-3/рік 0
47 Частка переданих стічних вод на очищення (рядок 46/рядок 35х100) % 0
48 Обсяг реалізованих послуг по водовідведенню усім споживачам за рік, у тому числі: тис.м-3/рік 418,4
49 населенню тис.м-3/рік 123,3
50 Кількість засмічень у мережі водовідведення за рік од. 26
51 Засміченість на мережі з розрахунку на 1 км (рядок 50/рядок 15) од./км 0,99
52 Кількість аварій в мережі водовідведення за рік аварії/рік 15
53 Аварійність на мережі з розрахунку на 1 км (рядок 52/рядок 15) аварії/км 0,57
54 Обсяг відведених стічних вод на 1 особу (рядок 35/рядок 3х1000000/365) л/добу 191
55 Обсяг очищення стічних вод на 1 особу (рядок 39/рядок 3х1000000/365) л/добу 191
56 Кількість насосних станцій перекачування стічних вод од. 1
57 Кількість очисних споруд водовідведення од. 1
58 Загальна кількість насосних агрегатів насосних станцій водовідведення од. 4
59 Кількість насосних агрегатів, які відпрацювали амортизаційний термін од. 1
60 Кількість систем знезараження, усього, у тому числі з використанням: од. 0
61 рідкого хлору од. 0
62 гіпохлориду од. 0
63 ультрафіолету од. 0
64 Кількість систем знезараження, які відпрацювали амортизаційний термін од. 0
65 Кількість лабораторій од. 0
66 Кількість майстерень од. 0
67 Кількість спеціальних та спеціалізованих транспортних засобів од. 1
68 Установлена потужність водовідведення тис.м-3/добу 9,6
69 Загальна установлена потужність насосних станцій водовідведення тис.м-3/добу 9,6
70 Установлена потужність очисних споруд водовідведення тис.м-3/добу 5
71 Частка використання водовідведення (рядок 35/365/рядок 68х100) % 11,9
72 Частка використання очисних споруд (рядок 38/365/рядок 70х100) % 22,9
73 Витрати електричної енергії на водовідведення за рік, з них: тис.кВт*год 116,6
74 загальні витрати електричної енергії на очищення стічних вод тис.кВт*год 0
75 питомі витрати електричної енергії на очищення 1 м-3 стічних вод (рядок 74/рядок 73х100) кВт*год/м-3 0
76 загальні витрати електричної енергії на перекачування води тис.кВт*год 116,6
77 питомі витрати електричної енергії на перекачку 1 м-3 стічних вод (рядок 76/рядок 73х100) кВт*год/м-3 100
78 Витрати на електричну енергію за рік тис.грн 281,4
79 Питомі витрати електроенергії на 1м-3 стічних вод (рядок 73/рядок 35) кВт*год/м-3 0,27
80 Витрати з операційної діяльності водовідведення за рік тис.грн 3485,7
81 Експлуатаційні витрати на одиницю продукції (рядок 80/рядок 48) грн./м-3 8,33
82 Витрати на оплату праці за рік тис.грн 2290,3
83 Співвідношення витрат на оплату праці (рядок 82/рядок 80х100) % 65,7
84 Співвідношення витрат на електричну енергію (рядок 78/рядок 80х100) % 8,1
85 Амортизаційні відрахування за рік тис.грн 132,9
86 Використано коштів за рахунок амортизаційних відрахувань за рік тис.грн 0
87 Співвідношення амортизаційних відрахувань (рядок 85/рядок 80х100) % 3,8

 

 

*1 Назва населених пунктів, яким надаються послуги водопостачання:
Назва населеного пункту Населення (чол.)
1

2

_м. Моршин

_с. Баня Лисовицька Стрийського р-ну Львівської області

5840

 

160

*2 Назва населених пунктів, яким надаються послуги водовідведення
Назва населеного пункту Населення (чол.)
1

2

3.

 

М. Моршин

С. Баня Лисовицька Стрийського р-ну Львівської області

С. Станків Стрийського р-ну Льавівської області.

5912

87

 

1

 

В.о. директора
(посадова особа ліцензіата)
________
(підпис)
Жовнір В.В

.(прізвище, ім’я, по батькові)

М.П.
Головний бухгалтер ________
(підпис)
Магасевич О.М.
(прізвище, ім’я, по батькові)
Головний інженер
(посада відповідального виконавця)
________
(підпис)
Зазуляк В.Б.
(прізвище, ім’я, по батькові)

 

Повідомлення про намір здійснити зміну тарифів

Повідомлення про намір здійснити зміну тарифів

На підставі п.37,38,40 постанови Кабінету України від 26.07.2006р. № 1010 “Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів” із змінами внесеними постановами Кабміну №692 від 09.07.2009р., для забезпечення безперебійної роботи підприємства, та покращення надання послуг з вивезення побутових відходів ДП “Комунальник Плюс” ТзОВ “Комунальник1” необхідно провести коригування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів.

Діючі тарифи на послуги на вивезення побутових відходів затверджені рішенням виконавчим комітетом Моршинської міської ради № 74 від 19.05.2021 року і становлять:

тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами для населення, бюджетних установ та інших споживачів м.Моршин – 979,19 грн/т. в т.ч. захоронення 164,52грн./т. Для мешканців багатоквартирних та одноквартирних будинків м.Моршин в розмірі 22,93 грн. (з ПДВ) в місяць, з розрахунком норм накопичення 0,281 т в рік на одного мешканця.

– великогабаритні відходи —1120,28грн./т.,в т.ч. захоронення 164,52грн./т.

– ремонтні відходи —1037,83грн./т., в т.ч. захоронення 164,52грн./т

З моменту затвердження тарифу відбулися зміни економічних умов, що привели до підвищення витрат, пов’язаних із наданням послуг.

На перегляд тарифу вплинули такі фактори:

ріст тарифу на захоронення побутових відходів :

164,52 грн./т. — в діючих тарифах

700,00 грн/т. — в тарифах що коригуються,

що становить збільшення в 4,3 рази, згідно підписаного з ТзОВ “Грінера Стрий” договору управління Стрийським полігоном твердих побутових відходів від 12.05.2021р.

Перегляд тарифів дасть можливість врегулювання відшкодування витрат ДП “Комунальник Плюс “ТзОВ “Комунальник1” за надані послуги з вивезення побутових відходів у відповідності до скоригованої собівартості послуг.

Прийняття нових тарифів покращить фінансовий стан підприємства та покращиться якість надання послуг .

Послуги з вивезення побутових відходів надаються щоденно.

Розмір скоригованих тарифів становить:

– населення   – 35,47 грн. за місяць на одну особу мешканця м.Моршин

– бюджетні установи та інші споживачі-1514,67грн. за одну тонну з (ПДВ)

– великогабаритні відходи   –  1 655,76  грн.за одну тонну  з (ПДВ)

– ремонтні відходи       –      1 573,31 грн. за одну тонну з (ПДВ)

    

            Пропозиції і зауваження, щодо коригованого тарифу просимо надати у письмовому вигляді протягом  7  календарних днів з дня опублікування  повідомлення у часопису «Гомін Волі» в ДП «Комунальник Плюс» ТзОВ «Комунальник1 » (м.Стрий    вул. Нижанківського 50 тел. 095-640-64-68 електронна пошта: komynalnukplys@gmail.com та  у  відділ економічного розвитку та інфраструктури Моршинської міської ради за адресою: м.Моршин,вул. І.Франка 15, електронна пошта:

ekonomika_morshin@ukr.net  тел  +38(03260)6-10-11.

ДП «Комунальник Плюс»

                                                                               ТзОВ «Комунальник 1»

Повідомлення

Повідомлення

Фізичної особи-підприємця Колеги Мар’яни Ігорівни про намір зміни тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами ( вивезення твердих побутових відходів) на території сіл Моршинської міської ради

Доводимо до відома споживачів про намір змінити чинні тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами, а саме на послуги з вивезення твердих побутових відходів, на підставі Закону України « Про житлово-комунальні послуги», Постанови КМ України від 26.07.2006 № 1010 в редакції Постанови КМ України від 27.03.2019 року № 318 та від 28.10.2020 року № 1018, керуючись Наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 року № 239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення»

Діючі тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами в розмірі 10,50 грн. з особи затверджені рішеннями сільських рад та діють з 01.10.2018 року, а саме:

 • Рішення Долішненської сільської ради 23.08.2018 року № 17

 • Рішення Станківської сільської ради від 19.09.2018 року № 9

 • Рішення Воле-Задеревацької сільської ради від 27.09.2018 року № 19

 • Рішення Лисовицької сільської ради від 24.09.2018 року № 601

Згідно змін внесених до Постанови КМ України від 26.07.2006 року № 1010 р редакції Постанови КМ України від 27.03.2019 року № 318, тариф на послуги з поводження з побутовими відходами є єдиним для всіх категорій споживачів.

З вищевказаного часу дані тарифи не переглядалися й не підвищувались.

Станом на сьогодні бачимо швидкі темпи зростання складових собівартості діючого тарифу, а саме:

– зростання мінімальної заробітної плати з 3723,00 грн. до 6000,00 грн., тобто в 1,6 рази;

– збільшення ціни на дизпаливо з 20,00 грн./л (без ПДВ) до 25,00 грн./л. (без ПДВ), тобто на 10 %.

– і найголовніше, зростання з 13 травня 2021 року (у зв’язку з передачею в оренду Стрийського сміттєзвалища ТзОВ « Грінера Стрий ») вартості послуг захоронення ТПВ для всіх населених пунктів, що не входять до складу Стрийської ТГ з 164, 52 грн до 700 грн. за 1 тону ( в т. ч. ПДВ), тобто у 4,3 рази.

На поточний момент підприємство надає послуги з вивезення ТПВ збитково. Це не дає можливість підприємству своєчасно надавати послуги, розраховуватися за придбання паливно-мастильних матеріалів та необхідні автозапчастини, виплачувати робітникам підприємства заробітну плату у повному обсязі.

  У зв’язку з вищезазначеним підприємство перерахувало витрати з вивезення побутових відходів, довело їх до економічно обґрунтованого рівня і має намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів. Зважаючи на наведені фактори росту цін і тарифів економічно обґрунтований тариф на послуги з вивезення побутових відходів для мешканців сіл Моршинської ТГ становитиме 28, 50 грн. з однієї особи.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись в ФОП Колега М.І. за адресою: с. Стрілків, вул. Горішня. 30 ( заїзд в с. Фалиш).

Пропозиції та зауваження щодо встановленого тарифу просимо надавати у письмовому вигляді протягом 7 календарних днів з дня опублікування повідомлення в часописі « Гомін волі» в ФОП Колега М.І. ( м. Стрий, вул. Заньковецької, 23) тел.(03245) 32-5-84, 0996326061, електронна пошта kolega2017@ukr.net) та у відділ економічного розвитку та інфраструктури Моршинської міської ради за адресою: м. Моршин, вул. І.Франка. 15 ekonomika_morshin@ukr.net, тел. ( 03260) 6-10-11.

Фізична особа-підприємець Колега М.І.

Структура витрат планового тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами

Структура витрат планового тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами (послуг з вивезення твердих побутових відходів) на території сіл Моршинської міської ради

 

Плановий перід 2021 рік

Тверді побутові відходи усього, грн

грн/т

грн/м3

1.

Матеріальні витрати (пальне,запчастини)

 281531,88

142,62

36,36

2.

Прямі витрати з оплати праці 253816,92 128,58

 25,72

3.

Інші прямі витрати:

76788,60

38,90

7,78

4.

Загальновиробничі витрати

72327,36

36,64

7,33

5.

Всього виробничої собівартості

 684464,76

 346,74

  69,35

6.

Адміністративні витрати

93212,28

47,22 

9,44

7.

Витрати із збуту послуг

72,880,08

36,92

7,38
8. Всього:

850557,12

430,88 86,18

9.

Разом 850557,12

430,88

86,18

10.

Вартість послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів на території сіл Моршинської міської ради)

850557,12 

 430,88

86,18

11.

Обсяг послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів на території сіл Моршинської міської ради), т

 

 1974

 9870

12.

Тариф на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів на території сіл Моршинської міської ради) без ПДВ

850557,12 

430,88

86,18

13.

ПДВ 20%

170099,58 

86,17

 17,23

14.

Тариф на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів на території сіл Моршинської міської ради) з ПДВ

1020656,70 

517,05

103,41

15

Тариф на поводження з побутовими відходами (захоронення) згідно договору) з ПДВ

1381800,00

700,00

140,00

16

Тариф на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення та захоронення.)

2402456,70

1217,05

243,41

Періодичність надання послуг – 2 рази на місяць, а саме

Послуги на вивезення побутових відходів (для бюджетних установ і організацій, населення, інших споживачів) будуть проводитися по єдиному тарифу.

Вивезення твердих побутових відходів на території сіл Моршинської міської ради

Населення сіл Моршинської міської ради

Бюджетні установи і організації

Інші споживачі

Діючий тариф

(з ПДВ)

грн/т

грн/м3

583,95

116,79

791,95

158,35

826,20

165,24

Плановий тариф

(з ПДВ)

грн/т

грн/м3

1217,05

243,41

1217,05

243,41

1217,05

243,41

Ріст тарифу

%

в 2,7 раз

в 1,05 рази

в 1,01 рази

Вартість послуг на вивезення побутових відходів на 1 особу/міс.

1.

Діюча вартість послуг (з ПДВ), грн/особа

10,50

2.

Планова вартість послуг (з ПДВ), грн./особа

28,50

3.

Ріст вартості

2,7 рази

Причинами зміни тарифів на дані послуги є те, що існуючі тарифи необхідно привести у відповідність до вимог чинного законодавства, а саме Постанови Кабінету Міністрів від 26.07.2006 р. №1010 в редакції Постанови КМ України від 27.03.2019 р. №318. Крім того, зросла собівартість діючого тарифу.

За період з 2018 р. значно зросла вартість основних складових тарифу.

2018 рік (без ПДВ)

2021 рік (без ПДВ)

Ріст,

Заробітна плата

15,56 грн/м3

37,15грн/м3

2,4

Дизпаливо

20,00

25,00

1,6

Послуги сміттєзвалища

137,10 грн/т

583,33грн/т

3,3

Норми накопичення ТПВ

м3/на 1 особу/на рік

1,08 1,3 1,2
Повідомлення про намір здійснити зміну тарифів

ПОВІДОМЛЕННЯ

про намір КП «Моршинтеплоенерго» здійснити зміну тарифів на послуги з постачання теплової енергії

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», КП «Моршинтеплоенерго» інформує про намір здійснити зміну тарифів на послуги з постачання теплової енергії для бюджетних установ та інших споживачів.

Тарифи розраховані відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України №869 від 01.06.2011р. «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» бюджетних установ та організацій, інших споживачів» та згідно Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого наказом від 12.09.2018 № 239 на рівні економічно обґрунтованої планової собівартості послуг.

Діючий тариф на послуги з теплопостачання (централізованого опалення) для бюджетних установ та інших споживачів затверджений рішенням виконавчого комітету Моршинської міської ради від 25.02.2020р. №22 в розмірі 2906,46 грн. за 1 Гкал (з ПДВ).

Основними причинами зміни тарифу на послуги теплопостачання для бюджетних установ та організацій, інших споживачів є: збільшення вартості природного газу на 56,16% (з 4774,158 грн. до 7 455,61 грн. за 1000 м3 (без ПДВ) з урахуванням тарифу на послуги транспортування), збільшенням вартості розподілу природного газу на 86,7% (з 0,90грн. до 1,68 грн. за 1м3 (без ПДВ)), збільшенням вартості електроенергії на 8,4% (з 1,88102 грн. до 2,0404грн. за кВт.год (без ПДВ)), зростанням вартості послуги з розподілу електроенергії на 31,46% (з 0,72672 грн. до 0,95536 грн. за кВт.год (без ПДВ)), розміру прожиткового мінімуму на 7,99%, змінами в штатному розписі тощо.

Розмір проектного тарифу на теплову енергію вироблену з використанням природного газу для потреб бюджетних установ та організацій, інших споживачів зріс на 19% і становить 3454,65 грн./Гкал (з ПДВ). Відповідно до статті 20 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про теплопостачання» щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії» №1959-19 від 23.03.2017р. тариф на теплову енергію вироблену з використанням альтернативних видів палива для потреб бюджетних установ та організацій, встановлюється на рівні 90% від тарифу на теплову енергію вироблену з використанням природного газу, що становить – 3109,18 грн./Гкал (з ПДВ).

Структура тарифу на теплову енергію

№ з/п Назва показника Для бюджетних установ та інших споживачів, грн/Гкал
1 Витрати на паливо (природний газ) 1546,09
2 Витрати на  електроенергію 106,30
3 Вода для технологічних потреб та водовідведення 42,85
4 Прямі витрати на оплату праці з нарахуваннями 384,90
7 Інші витрати 199,82
5 Загальновиробничі витрати 25,95
6 Адміністративні витрати 571,96
8 Планова собівартість теплової енергії 2878,87
9 Плановий прибуток 0
10 Податок на додану вартість 575,77
11 Тариф з ПДВ 3454,65
Обсяг реалізації  теплової енергії, Гкал 1415

Зауваження та пропозиції щодо структури та розмірів складових тарифів приймаються до 22.02.2021 за адресою: м.Моршин,  вул. Привокзальна, 45а, КП «Моршинтеплоенерго», тел (03260) 6-12-63, ел.пошта: mor_teploenergo@ukr.net.

КП “Моршинтеплоенерго”

Про намір зміни тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами

Повідомлення ДП “Комунальник Плюс”ТзОВ «Комунальник 1»

про намір зміни тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення побутових відходів на території м.Моршин )

На виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги» Постанови КМ України від 26.07.2006 №1010 в редакції Постанови КМ України від 27.03.2019 №318, керуючись Наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення» доводимо до відома споживачів про намір змінити чинні тарифи на послуги з поводженням з побутовими відходами, а саме на послугу з вивезення побутових, великогабаритних та ремонтних відходів.

Діючі тарифи на послуги на вивезення побутових відходів затверджені рішенням виконавчого комітету Моршинської міської ради № 23 від 25.02.2020 року.

Згідно змін внесених до Постанови Кабінету Міністрів від 26.07.2006 №1010 в редакції Постанови КМ України від 27.03.2019 №318 тариф на послуги з поводженням з побутовими відходами є єдиним для всіх категорій споживачів .

Структура витрат планового тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами (послуги на вивезення побутових відходів на території м.Моршин) для твердих, великогабаритних, ремонтних відходів.

п/п

Плановий період 2020 рік

Побутові відходи усього, грн

грн./т

Великогабаритн відходи усього, грн грн./т Ремонтні відходи усього, грн

грн./т

1.

Матеріальні витрати:

181 249,92

67,50

9 579,98

69,66

8 579,12

59,79

1.1

– паливо

161 149,81

60,01

8 350,81

60,72

7 422,96

51,73

1.2

– оливи

20 100,11

7,49

1 229,17

8,94

1 156,16

8,06

1.3

– запчастини

2.

Прямі витрати з оплати праці:

871 226,29

324,44

55 505,97

403,62

49 338,65

343,87

3.

Інші прямі витрати :

191 669,78

71,38

12 211,31

88,80

10 854,50

75,65

3.1.

– відрахування в єдиний пенсійний фонд

191 669,78

71,38

12 211,31

88,80

10 854,50

75,65

3.2.

– амортизація

4.

Загальновиробничі витрати

280 621,30

104,50

14 313,79

104,09

18 563,54

129,38

4.1.

– з/та людей (ПВ)

161 731,20

60,23

8 324,40

60,53

10 702,80

74,59

4.2.

– відрахування в єдиний пенсій. фонд

35 580,86

13,25

1 831,37

13,32

2 354,62

16,41

4.3.

– миття машин

41 165,28

15,33

1 730,16

12,58

2 293,92

15,99

4.4.

– страхування транспорту

1 267,89

0,47

96,39

0,70

127,79

0,89

4.5.

– оренда транспорту

4.6.

– техобслуговування

37 605,04

14,00

2 163,11

15,73

2 867,94

19,99

4.7.

– інші (спецодяг)

3 271,03

1,22

168,36

1,23

216,47

1,51

5.

Всього виробничої собівартості

1 524 767,29

567,82

91 611,05

666,17

87 335,81

608,70

6.

Адміністративні витрати

298 250,85

111,07

17 919,51

130,30

17 083,26

119,06

Всього:

1 823 018,14

678,89

109 530,56

796,47

104 419,07

727,76

7.

Вартість послуги з повод-ження з побутовими відходами (виве-зення побутових відходів на те-риторії м.Моршин ) для споживачів

678,89

796,47

727,76

8.

Обсяг послуги з поводження з побутовими відходами (виве-зення побутових, великогаба-ритних та ремонтних відходів на території м.Морштн) т.

2 685,29 т.

137,52 т.

143,48

9.

Тариф на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення побутових відходів на території м. Моршин ) без ПДВ

678,89

796,47

727,76

10.

ПДВ 20%

135,78

159,29

145,55

11.

Тариф на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення побутових відходів на території м.Моршин) з ПДВ

814,67

955,76

873,31

12.

Тариф на поводження з побуто-вими відходами захоронення (згідно рішення №64 від 17.03.2020р.

164,52

164,52

164,52

13.

Тариф на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення та захоронення )

979,19

1 120,28

1 037,83

Періодичність надання послуг – 5 днів на тиждень

Послуги на вивезення побутових відходів (для бюджетних установ і організацій, населення, інших споживачів) будуть проводитись по єдиному тарифу.

Вивезення твердих побутових відходів на території м.Моршин

Населення м.Моршин

Бюджетні установи і організації

Інші споживачі

Діючий тариф : (з ПДВ, з захоронення ) ( грн/м.куб )

( грн/м. тонна )

128,20 грн./ м3. 641,00 грн./ т

127,28 грн./ м3 636,40 грн./ т.

138,33 грн./ м3 691,65 грн./ т.

Плановий тариф : ( з ПДВ, з захоронення ) ( грн/т. )

979,19

979,19

979,19 1

Ріст тарифу

в 1,5 раза

або 52,8%

в 1,5 раза

або 53,9 %

в 1,4 раза

або 41,6 %

Тариф на вивезення великогабаритних та ремонтних відходів

Великогабаритні відходи

Ремонтні відходи

Діючий тариф: ( з ПДВ, з захороненням ) грн/м.куб.

175,65

219,76

Плановий тариф: ( з ПДВ, з захороненням ) грн/т.

1 120,28

1 037,83

Вартість послуг на вивезення побутових відходів на 1 особу / міс.

1.

Діюча вартість послуг : (з ПДВ, з захороненням ) грн/особа

13,89

2.

Планова вартість послуг : ( з ПДВ, з захороненням ) грн/особа

22,93

3.

Ріст вартості

в 1,6 рази

або 65,1 %

Причинами зміни тарифів на дані послуги є те, що існуючі тарифи необхідно привести у відповідність до вимог чинного законодавства, а саме Постанови Кабінету Міністрів від 26.07.2006 №1010 в редакції Постанови КМ України від 27.03.2019 №318. У зв’язку із зміною одиниці виміру, тариф пораховано з розрахунку на 1 тонну вивезення побутових відходів. Крім того зросла собівартість надання послуг, а саме, за період 2015-2020р проводилося коригування виключно в прямих витратах з оплати праці, та матеріальних витратах, всі інші витрати залишилися без змін.За даний період зросла мінімальна заробітна плата (2015р.-1378,00грн ; в 2020р. – 4723,00) ріст в 3,4 рази, яка не коригувалася в загально-виробничих, та адміністративних витратах. Витрати на оплату праці зростуть в зв’язку з виробничою необхідністю.

Виходячи з вище наведеного видно, що діючі тарифи є неспроможними покрити поточні витрати і неспроможні забезпечити беззбиткову діяльність підприємства.

Встановлення «нових тарифів» надасть змогу покращити фінансовий стан підприємства та якість надання послуг.

Пропозиції і зауваження щодо розрахунків тарифів просимо надати у письмовому вигляді протягом 7 календарних днів з дня опублікування повідомлення у часопису «Гомін Волі» в ДП «Комунальник Плюс» ТзОВ «Комунальник1 » (м.Стрий вул. Нижанківського 50, тел. 095-640-64-68, електронна пошта : komynalnukplys@gmail.com та у відділ економічного розвитку та інфраструктури Моршинської міської ради за адресою: м.Моршин, вул. І.Франка 15, тел +38(03260) 6-10-11, електронна пошта: ekonomika_morshin@ukr.net .

ДП «Комунальник Плюс»

ТзОВ «Комунальник 1»

Тарифи на житлово-комунальні послуги

Найменування

Од.виміру

Населення

Бюджетні установи

Інші споживачі

Дата і номер рішення

Дата введення в дію

Водопостачання

грн/м³, з ПДВ

17,779

(компенсація з міського бюджету 3,785 грн/м³, з ПДВ)

21,564

21,564

12.02.2019 № 18

01.03.2019

Водовідведення

грн/м³, з ПДВ

9,221

(компенсація з міського бюджету 1,963 грн/м³, з ПДВ)

11,184

11,184

12.02.2019 № 18

01.03.2019

Теплопостачання, газ

грн/Гкал, з ПДВ

2906,46 газ

2906,46

25.02.202022

25.02.2020

Теплопостачання, тверде паливо

грн/Гкал, з ПДВ

2615,81

2615,81

25.02.201922

25.02.2020

Утримання будинків, споруд та прибудинкових територій

грн/м², з ПДВ

min 1,19 (І.Фр.8)-

max 3,53 (Д.Гал.8а)

28.09.2018 № 115

01.10.2018

Вивезення твердих побутових відходів по ДП “Комунальник плюс” ТзОВ “Комунальник 1”

грн/м³, з ПДВ

128,20

на 1 особу: 13,89 грн./міс з ПДВ

127,28

138,33

25.02.2020 № 23

01.03.2020

– вивезення великогабаритних відходів

грн/м³, з ПДВ

175,65

25.02.2020 № 23

01.03.2020

– вивезення ремонтних відходів

грн/м³, з ПДВ

219,76

25.02.2020 № 23

01.03.2020

Повідомлення про намір здійснити зміну тарифів

ПІДПРИЄМСТВО ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА МОРШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
повідомляє про необхідність приведення діючих тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення у відповідність до планових витрат на 2021рік, які несе підприємство по наданню відповідних послуг для забезпечення беззбиткової діяльності підприємства, якісного надання послуг споживачам, своєчасного розрахунку за енергоносії, сплати податків.
Відповідно до постанови №291 від 03.04.2019року плановий період, на який розраховують та встановлюють тарифи тривалістю на 12 місяців (з 01 січня по 31 грудня).
Планові тарифи на 2021рік розраховані згідно з постановою КМУ від 01.06.2011р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», враховуючи зміни і доповнення.
Протягом року відбулося зростання тарифів на електроенергію, яка в загальному об’ємі витрат складає 17%, з 2,23825 до 2,3106 /3,2%/, зростання тарифу на послугу по знезараженню води на Братківському водозаборі з 0,667грн/м3 до 1,25грн/м3 /87% або на0,583грн/м3/, зросли ціни на покупні комплектуючі вироби, вартість всіх договірних робіт та послуг.
В зв’язку з карантинними обмеженнями на підприємстві зменшилися обсяги наданих послуг.
Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб з 01.01.2021р. становить 2270грн., в діючому тарифі 1921/збільшення на 349грн./ мінімальна заробітна плата з 01.09.2020р. становить 5000грн., що веде до збільшення фонду заробітної плати і нарахувань на неї /єдиний соціальний внесок/.

Прогнозований тариф на 2021рік за розрахунками підприємства (грн./м3) складає

Категорія споживачів Тариф , що скасовується Тариф плановий на 2021рік Збільшення /зменшення
Населення, бюджетні установи, інші споживачі /всього/  

32,748

 

42,466

 

9,718

 

29,7%

Водопостачання 21,564 26,796 5,232 24,3%
Водовідведення 11,184 15,670 4,486 40,1%

В тарифі враховано ПДВ

СТРУКТУРА
 планових витрат тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення по Підприємству житлово-комунального господарства     Моршинської м/р  на 2021 рік
№ п/п Статті витрат од.  вим. централізоване водопостачання централізоване водовідведення
гривень грн./ м3 гривень грн./ м3
Обсяг наданих послуг м3 400000 400000
1. Заробітна плата грн. 901400 2,25 1601843 4,00
2. Єдиний соціальний внесок грн. 198308 0,50 352405 0,88
3. Амортизація грн. 240576 0,60 108131 0,27
4. Електроенергія грн. 2090677 5,23 505304 1,26
5. Послуги по знезараженню води грн. 221531 0,55 0 0,00
6. Витрати на збут грн. 153173 0,38 89570 0,22
7. Матеріали на техн.потреби грн. 65112 0,16 28605 0,07
8. Загальновиробничі витрати грн. 2104513 5,26 1230635 3,08
9. Адміністративні витрати грн. 1752086 4,38 1024549 2,56
10. Податки і збори грн. 316454 0,79 26156 0,07
11. Інші витрати грн. 712938 1,78 153409 0,38
12. Всього витрат: грн. 8756768 21,89 5120607 12,80
13. Плановий прибуток грн. 175135 0,44 102412 0,256
14. Вартість послуг грн. 8931903 22,330 5223019 13,058
Середньозважений тариф грн. 22,330 13,058
Тариф з ПДВ грн/м3 26,796 15,670

Зауваження та пропозиції просимо надсилати на протязі 10 календарних днів з моменту опублікування повідомлення на адресу Підприємство житлово-комунального господарства Моршинської міської ради, вул.Привокзальна,47 м.Моршин, тел./факс (260)6-12-74 e-mail : pshkh@ukr.net. Адміністрація ПЖКГ Моршинської міської ради

14.11.2020

Повідомлення щодо зміни розміру нарахувань за теплову енергію у березні 2020р.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019р. №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», КП «Моршинтеплоенерго» прийняло рішення щодо зміни розміру нарахування за теплову енергію для споживачів відповідної категорії.

Підставою для зміни розміру нарахувань за спожиту теплову енергію є умова, коли ціна природного газу (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу, торговельної надбавки (націнки) постачальника), придбаного теплопостачальною організацією у відповідному місяці опалювального сезону, є нижчою від ціни природного газу (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу, торговельної надбавки (націнки) постачальника), що врахована у структурі тарифів на теплову енергію, встановлених уповноваженими органами.

Ціна природного газу (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу, торговельної надбавки (націнки) постачальника), придбаного КП «Моршинтеплоенерго» у березні місяці 2020 року становить 3 396,00 грн. за 1000м3 (додаткова угода до договору постачання природного газу від 23.03.2020р.). Ціна, що врахована у структурі тарифу на теплову енергію, встановленого рішенням виконавчого комітету Моршинської міської ради від 25.02.2020 № 22 складає 4650,00 грн. за 1000м3.

Коефіцієнт перерахунку визначається за такою формулою:

К= Вп

Вт

К= 2651,79 = 0,912

2906,46

де Вп – перерахована річна планована вартість теплової енергії, на основі якої встановлено тарифи для відповідної категорії споживачів, що враховує перераховану вартість природного газу (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу, торговельної надбавки (націнки) постачальника), визначену для відповідного місяця опалювального періоду, за незмінних інших складових тарифу;

Вт – річна планована вартість теплової енергії для відповідної категорії споживачів відповідно до встановлених уповноваженими органами тарифів.

Сума перерахунку для споживача (С) визначається за такою формулою:

С = (1 – К) × П,

де К – коефіцієнт перерахунку;

П – плата за теплову енергію для споживача, визначена у відповідному місяці згідно з діючими тарифами на теплову енергію.

Адміністрація КП «Моршинтеплоенерго»

Повідомлення щодо зміни розміру нарахувань за теплову енергію

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019р. №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», КП «Моршинтеплоенерго» прийняло рішення щодо зміни розміру нарахування за теплову енергію для споживачів відповідної категорії.

Підставою для зміни розміру нарахувань за спожиту теплову енергію є умова, коли ціна природного газу (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу, торговельної надбавки (націнки) постачальника), придбаного теплопостачальною організацією у відповідному місяці опалювального сезону, є нижчою від ціни природного газу (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу, торговельної надбавки (націнки) постачальника), що врахована у структурі тарифів на теплову енергію, встановлених уповноваженими органами.

Ціна природного газу (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу, торговельної надбавки (націнки) постачальника), придбаного КП «Моршинтеплоенерго» у лютому місяці 2020 року становить 3948,00 грн. за 1000м3 (додаткова угода до договору постачання природного газу від 24.02.2020р.). До 25.02.2020 ціна, що врахована у структурі тарифу на теплову енергію, встановленого рішенням виконавчого комітету Моршинської міської ради від 28.10.2019 № 130 складає 4272,7604 грн. за 1000м3 . З 25.02.2020 ціна, що врахована у структурі тарифу на теплову енергію, встановленого рішенням виконавчого комітету Моршинської міської ради від 25.02.2020 № 22 складає 4650,00 грн. за 1000м3.

Коефіцієнт перерахунку визначається за такою формулою:

К= Вп

Вт

з 01.02.2020 по 24.02.2020 К= 2705,04 = 0,976

2770,92

з 25.02.2020 по 29.02.2020 К= 2763,89 = 0,951

2906,46

де Вп – перерахована річна планована вартість теплової енергії, на основі якої встановлено тарифи для відповідної категорії споживачів, що враховує перераховану вартість природного газу (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу, торговельної надбавки (націнки) постачальника), визначену для відповідного місяця опалювального періоду, за незмінних інших складових тарифу;

Вт – річна планована вартість теплової енергії для відповідної категорії споживачів відповідно до встановлених уповноваженими органами тарифів.

Сума перерахунку для споживача (С) визначається за такою формулою:

С = (1 – К) × П,

де К – коефіцієнт перерахунку;

П – плата за теплову енергію для споживача, визначена у відповідному місяці згідно з діючими тарифами на теплову енергію.

Адміністрація КП «Моршинтеплоенерго»

Повідомлення про намір здійснити зміну тарифів

Повідомлення про намір КП «Моршинтеплоенерго»  здійснити зміну тарифів на послуги з постачання теплової енергії

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», КП «Моршинтеплоенерго» інформує про намір здійснити зміну тарифів на послуги з постачання теплової енергії для бюджетних установ та інших споживачів.

Тарифи розраховані відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України №869 від 01.06.2011р. «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» бюджетних установ та організацій, інших споживачів» та згідно Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого наказом від 12.09.2018 № 239 на рівні економічно обґрунтованої планової собівартості послуг.

Розмір проектного тарифу на теплову енергію вироблену з використанням природного газу для потреб бюджетних установ та організацій, інших споживачів зріс на 5% і становить 2906,46 грн./Гкал (з ПДВ). Відповідно до статті 20 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про теплопостачання» щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії» №1959-19 від 23.03.2017р. тариф на теплову енергію вироблену з використанням альтернативних видів палива для потреб бюджетних установ та організацій, встановлюється на рівні 90% від тарифу на теплову енергію вироблену з використанням природного газу, що становить – 2615,81 грн./Гкал (з ПДВ).

Структура тарифу на теплову енергію

з/п

Назва показника

Для бюджетних установ та інших споживачів, грн/Гкал

1

Витрати на паливо (природний газ)

960,28

2

Витрати на електроенергію

93,41

3

Вода для технологічних потреб та водовідведення

33,60

4

Прямі витрати на оплату праці з нарахуваннями

355,85

7

Інші витрати

270,05

5

Загальновиробничі витрати

125,74

6

Адміністративні витрати

583,12

8

Планова собівартість теплової енергії

2422,05

9

Плановий прибуток

0

10

Податок на додану вартість

484,41

11

Тариф з ПДВ

2906,46

Обсяг реалізації теплової енергії, Гкал

1415

Діючий тариф на послуги з теплопостачання (централізованого опалення) для бюджетних установ та інших споживачів затверджений рішенням виконавчого комітету Моршинської міської ради від 28.10.2019р. №130 в розмірі 2770,92 грн. за 1 Гкал (з ПДВ).

Основними причинами зміни тарифу на послуги теплопостачання для бюджетних установ та організацій, інших споживачів є: збільшення вартості природного газу на 7,8% (з 5315,9405 грн. до 5728,99 грн. за 1000 м3 (з ПДВ) з урахуванням тарифу на послуги транспортування), збільшенням вартості розподілу природного газу на 27,1% (з 0,708грн. до 0,90 грн. за 1м3 (без ПДВ)), зменшенням вартості електроенергії на 8,2% (з 2,04952 грн. до 1,88102 грн. за кВт.год (без ПДВ)), зростанням вартості послуги з розподілу електроенергії на 44% (з 0,504570 грн. до 0,72672 грн. за кВт.год (без ПДВ)), розміру прожиткового мінімуму на 4,7%, змінами в штатному розписі тощо.

Зауваження та пропозиції щодо структури та розмірів складових тарифу приймаються до 18.02.2020 за адресою: м.Моршин, вул. Привокзальна, 45а, КП «Моршинтеплоенерго», тел (03260) 6-12-70, ел.пошта: mor_teploenergo@ukr.net.

10.02.2020

Повідомлення про намір ДП «Комунальник Плюс » ТзОВ «Комунальник 1» здійснити зміну діючих тарифів

Повідомлення про намір  ДП «Комунальник Плюс » ТзОВ «Комунальник 1» здійснити зміну діючих тарифів на поводження з побутовими відходами для всіх категорій споживачів   

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги  з обґрунтуванням такої необхідності», ДП «Комунальник Плюс» ТзОВ «Комунальник 1» інформує про намір здійснити зміну тарифів на послуги із поводження з побутовими відходами для всіх категорій споживачів.

Коригування тарифів здійснено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 №1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами» (далі – Порядок) для трьох груп споживачів – населення, бюджетних установ та інших споживачів.

1.Загальний розмір тарифу та структура тарифу з поводження з побутовими відходами за 1 м3

Статті витрат

Тверді побутові відходи (ТПВ)

ПВ

ВГВ

РВ

Прямі матеріальні витрати

26,28

33,05

44,62

Прямі витрати з оплати праці

29,73

53,98

72,87

Інші прямі витрати

6,67

11,88

16,03

Загальновиробничі витрати

5,09

6,70

6,90

Адміністративні витрати

6,45

6,58

6,97

Збутові витрати

2,46

2,51

2,66

Повна собівартість без ПДВ

76,68

114,70

150,05

Тариф для населення з рентабельністю 4% та ПДВ

95,70

143,15

187,26

Тариф для бюджетних установ з рентабельністю 3 % та ПДВ

94,78

Тариф для інших споживачів з рентабельністю 15 % та ПДВ

 105,83

Розмір місячної плати для мешканців складатиме – 13,89 грн. з однієї особи

(95,70 грн + 32,50 грн (захоронення) х  1,3 м3 ( річна норма надання послуг) : 12 міс.).

2. Періодичність надання послуг збору та вивезення.

– багатоквартирних будинків – щодня;

– від житлових будинків приватного сектора, організацій, установ та підприємств – за графіком згідно з договорами.

3. Обґрунтування причин зміни тарифів.

Діючі тарифи на послуги з поводженням з побутовими відходами встановлені рішенням виконкому Моршинської міської ради від 15.04.2015р. № 42 в наступних розмірах:

Вид послуг

Діючий тариф,

грн.(в.ч.утилізація) за 1 м3

Новий тариф,

грн.(в.ч.утилізація) за 1 м3

Ріст %

Побутові відходи:
населення

80,30

128,20

59,6

бюджетні установи

79,67

127,28

59,7

інші споживачі

87,27

138,33

58,5

Великогабаритні відходи

109,42

175,65

60,5

Ремонтні відходи

137,49

219,76

59,8

Причиною перегляду  тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами стало:

–          збільшення законодавчо встановленого розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 72,6%;

–           зростання вартості дизпалива на 13,9%;

– зростання вартості захоронення відходів на Стрийському сміттєзвалищі у 2,3 раза;

–           перехід підприємства на загальну систему оподаткування.

 Зауваження та пропозиції щодо структури та розмірів складових тарифів приймаються до 18.02.2020 за адресою: м.Стрий, вул. Нижанківського, 50, ел.пошта: komunalnukplys@gmail.com

08.02.2020

Тарифи на житлово-комунальні послуги

Найменування

Од.виміру

Населення

Бюджетні установи

Інші споживачі

Дата і номер рішення

Дата введення в дію

Водопостачання

грн/м³, з ПДВ

17,779

(компенсація з міського бюджету 3,785 грн/м³, з ПДВ)

21,564

21,564

12.02.2019 № 18

01.03.2019

Водовідведення

грн/м³, з ПДВ

9,221

(компенсація з міського бюджету 1,963 грн/м³, з ПДВ)

11,184

11,184

12.02.2019 № 18

01.03.2019

Теплопостачання

грн/Гкал, з ПДВ

2770,92

2770,92

28.10.2019 № 130

01.11.2019

Теплопостачання, тверде паливо

грн/Гкал, з ПДВ

2493,83

2493,83

28.10.2019 № 130

01.11.2019

Утримання будинків, споруд та прибудинкових територій

грн/м², з ПДВ

min 1,19 (І.Фр.8)-

max 3,53 (Д.Гал.8а)

28.09.2018 №115

01.10.2018

Вивезення побутових відходів по “Комунальник плюс” ТзОВ “Комунальник 1”

грн/м³, без ПДВ

80,30

на 1 особу: 10,64 грн./міс без ПДВ

79,67

87,27

15.04.2015 № 42

01.05.2015

ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ З УТРИМАННЯ БУДИНКІВ, СПОРУД І ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЙ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ З УТРИМАННЯ БУДИНКІВ, СПОРУД І ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЙ ПО ПІДРИЄМСТВУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА МОРШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ БАГАТОПОВЕРХОВИХ БУДИНКІВ м. МОРШИН

Підприємство житлово-комунального господарства Моршинської міської ради повідомляє про необхідність приведення тарифів на послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій у відповідність до економічно обгрунтованих витрат, які несе підприємство по наданню відповідних послуг.

На балансі підприємства станом на 01.04.2017р. знаходиться 29 житлових будинків, загальною площею квартир на 01.04.2017р. 43183,11м2.

Всі житлові будинки підключені до мереж централізованого водопостачання та водовідведення.

Загальна питома вага старої забудівлі у місті становить майже 50%. 38% наявних житлових будинків, що перебувають на балансі підприємства експлуатуються 80 років, майже 27% житлових будинків експлуатуються від 65 до 50років. Обслуговування старих зношених внутрішньобудинкових систем водопостачання та водовідведення, централізованого опалення потребують значних грошових коштів та трудових ресурсів.

Діючі тарифи на послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій, розраховані відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06.2011р., введені в дію з 01.03.2012р. відповідно до рішення №10 виконавчого комітету Моршинської міської ради від 26.01.2012року.

За результатами господарської діяльності за 2016рік підприємство по житлово-експлуатаційній дільниці одержало збитки – 381,1тис. грн.

Причиною збитковості діяльності житлово – експлуатаційної дільниці є невідповідність статей витрат діючих тарифів тим витратам, які фактично несе підприємство по наданню даних послуг.

З незалежних від підприємства причин зросла виробнича собівартість послуг, що обумовлено підвищенням цін на електроенергію, зростанням рівня мінімальної заробітної плати, зростанням цін на матеріали, збільшення вартості технічного обслуговування ліфтів, збільшення вартості договірних робіт.

Так за період, що минув від часу введення діючих тарифів зросли витрати, а саме

 • електроенергія на 460,5% /з 0,304грн./кВт /год. до 1,40грн./кВт/год./

 • розмір мінімальної заробітної плати на 318,7% /з 1004грн. до 3200грн./

 • вартість технічного обслуговування ліфтів на 223% /з 211грн. за обслуговування одного ліфта до 470грн./

Рівень відшкодування діючим тарифом фактичної собівартості витрат на утримання житлових будинків, споруд і прибудинкових територій за 2016рік склав 67%, а за січень-лютий 2017року – 60 %.

Житлові будинки, які знаходяться на балансі підприємства, потребують постійного проведення робіт з ремонту та обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, внутрішньобудинкових систем централізованого опалення, ремонту покрівлі дахів, а фінансові ресурси підприємства знаходяться на рівні нижчому від мінімально необхідного для організації виробничого процесу.

Таким чином, діючі тарифи на послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій не можуть виконувати свого економічного призначення і повертати підприємству кошти, затрачені на надання даних послуг, тому на підприємстві виникла необхідність перегляду тарифу і приведення його до вартості економічно обгрунтованих.

Планові тарифи на послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій розраховані відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» з врахуванням змін до «Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2015р. № 515.

Чисельність виробничого персоналу, матеріальні витрати, що використовуються для прибирання прибудинкових територій, для технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, технічного обслуговування систем централізованого опалення, освітлення місць загального користування, розраховані в плановому тарифі на 2017рік відповідно до «Норм часу та матеріально-технічних ресурсів, норм обслуговування для робітників при утриманні будинків, споруд і прибудинкових територій» згідно Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 603 від 25.12.2013р.

Плановий середньозважений тариф на послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій на 2017рік становить 2,40грн./м2, що в 2,4 рази більше від діючого середньозваженого тарифу 2012року.

Прогнозований тариф на обслуговування будинків, споруд та прибудинкових територій наведено в додатках.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати протягом 14 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення на адресу м.Моршин, вул Привокзальна,47, Підприємство житлово-комунального господарства Моршинської м/р, тел. (260) 6-12-74

 06.04.2017 року                                                                                                     Адміністрація ПЖКГ

Планові зведені тарифи на обслуговування будинків та прибудинкових територій на 2017рік (грн. / кв. м)
№ п/п Адреса Освітлення сходових кліток Прибирання прибудинкової території Поточний ремонт покрівлі Дератизація Тех. обслугов. внутр-буд. систем холодного водопостачання і водовідведення Тех. обслугов. внутр-буд. систем централізованого опалення Обслуговування димовентиля-ційних каналів Утримання і обслуговування ліфтів Всього тариф 2017р.
1. вул. 50-річчя УПА-4 0,300 0,334 0,334 0,030 0,574 0,185 1,76
2. вул. 50-річчя УПА-5 1,181 1,019 0,331 0,023 0,534 1,189 0,146 4,42
3. вул. 50-річчя УПА-6 0,288 0,546 0,345 0,023 0,684 0,197 2,08
4. вул. 50-річчя УПА-10 0,570 1,029 0,145 0,020 0,415 0,539 0,106 1,540 4,36
5. вул. 50-річчя УПА-14 0,702 0,778 0,143 0,036 0,423 0,106 1,574 3,76
6. вул. 50-річчя УПА-16 0,733 1,535 0,295 0,010 0,890 0,101 3,57
7. вул. 50-річчя УПА-16а 1,190 0,883 0,221 0,042 0,712 0,087 3,14
8. вул. 50-річчя УПА-18 0,369 0,512 0,128 0,008 0,784 0,059 1,86
9. вул. І.Франка-6 0,475 0,000 0,175 0,012 0,681 0,088 1,43
10. вул. І.Франка-8 0,260 0,000 0,181 0,015 0,649 0,687 0,080 1,87
11. вул. І.Франка-21 0,884 0,000 0,392 0,000 0,915 0,112 2,30
12. вул. І.Франка-40 0,719 0,300 0,372 0,040 0,877 0,198 2,51
13. вул. І.Франка-42 0,298 0,885 0,192 0,019 1,027 0,635 0,138 3,19
14. вул. І.Франка-57 1,076 0,104 0,518 0,151 1,010 0,188 3,05
15. вул. І.Франка-59 1,025 0,119 0,226 0,010 0,832 0,157 2,37
16. вул. І.Франка-68 1,361 0,076 0,405 0,129 0,884 0,113 2,97
17. вул. І.Франка-70 1,120 0,066 0,227 0,033 0,660 0,098 2,20
18. вул. Шевченка-1 0,408 1,098 0,435 0,042 0,468 0,365 0,108 2,93
19. вул. Озерна-3 0,346 0,754 0,273 0,044 0,485 0,567 0,143 2,61
20. вул. Д.Галицького-2 0,240 0,000 0,255 0,068 0,600 0,075 1,24
21. вул. Д.Галицького-6б 0,306 0,000 0,182 0,047 0,608 0,103 1,25
22. вул. Д.Галицького-8а 0,853 1,064 0,363 0,039 0,992 0,284 0,219 3,81
23. вул. Д.Галицького 10а 0,493 0,837 0,262 0,036 0,473 0,364 0,113 2,58
24. вул. Д.Галицького-15 0,788 0,000 0,184 0,095 0,891 0,904 0,096 2,96
25. вул. Скорубської-9 1,077 0,000 0,524 0,056 1,069 0,138 2,86
26. вул. Вокзальна-1 0,554 0,000 0,074 0,007 0,987 0,042 1,66
27 вул. Привокзальна-41 1,752 0,701 0,263 0,008 0,823 0,150 3,70
28. вул. Привокзальна-49 1,072 0,865 0,311 0,061 0,968 0,143 3,42
29. вул. Привокзальна-51 0,859 0,637 0,349 0,066 0,458 0,137 2,51
Середньозважений тариф 0,531 0,701 0,272 0,034 0,607 0,468 0,139 1,557 2,887
ДИРЕКТОР ДЕМБОВСЬКИЙ С.В.
ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР МАГАСЕВИЧ О.М.
ЕКОНОМІСТ МАТВІЇВ О.М.
П О В І Д О М Л Е Н Н Я про зміну тарифів на послуги з теплопостачання (централізованого опалення) КП «Моршинтеплоенерго»

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

про зміну тарифів на послуги з теплопостачання (централізованого опалення) КП «Моршинтеплоенерго»

Тарифи на послуги з теплопостачання (централізованого опалення) КП «Моршинтеплоенерго»: для бюджетних установ та інших споживачів затверджені рішенням виконавчого комітету Моршинської міської ради від 25.03.2016р. № 38 в розмірі 1824,36 грн. за 1 Гкал; для населення затверджені рішенням виконавчого комітету Моршинської міської ради від 21.09.2016р. № 140 в розмірі 1559,30 грн. за 1 Гкал і 45,41 грн. за 1 м² опалювальної площі (з ПДВ).

У зв’язку із зміною вартості газу: для населення – зростання на 0,3%, для бюджетних установ та інших споживачів – зменшення на 18,6%, зростанням вартості електроенергії для населення на 6%, бюджетних установ та інших споживачів на 19,95%, зменшенням вартості послуг з водопостачання – на 2,25% та водовідведення – на 1,6%, зростанням розміру заробітної плати для населення на 39,5%, бюджетних установ та інших споживачів на 46,8%, скоригований тариф на послуги з теплопостачання для населення складає 1672,97 грн. за 1 Гкал, централізоване опалення – 48,72 грн. за 1 м² (з ПДВ), ріст – 7,3%; для бюджетних установ та інших споживачів – 1677,25 грн. за 1 Гкал (з ПДВ), спад – 8,1%.

Структура тарифів на послуги з теплопостачання (централізованого опалення)

№ з/п Назва показника

Для населення

Для бюджетних установ та інших споживачів

грн/Гкал

грн/м² на міс.

грн/Гкал

1

Витрати на паливо (природний газ)

999,50

29,11

999,65

2

Витрати на електроенергію

66,98

10,95

66,99

3

Витрати на воду

20,19

0,59

23,17

4

Витрати на водовідведення

3,44

0,10

3,87

5

Витрати на оплату праці з нарахуваннями (22%)

234,39

6,82

234,39

6

Інші витрати

69,64

2,03

69,64

7

Планова собівартість теплової енергії

1394,14

40,60

1397,71

8

Плановий прибуток

0,00

0,00

0,00

9

Податок на додану вартість

278,83

8,12

279,54

10

Тариф з ПДВ

1672,97

48,72

1677,25

Обсяг реалізації теплової енергії, Гкал

4810

1691

Опалювальна площа, м2

27012,4

Пропозиції та зауваження щодо проекту тарифів просимо надсилати протягом 14 днів на адресу: м. Моршин, вул. Привокзальна, 45а, КП «Моршинтеплоенерго». Тел. (03260) 6-12-63.

31.01.2017