У четвер, 08 вересня 2022 року відбулась  XХVІII сесія Моршинської міської ради 8 скликання. В роботі сесії взяли участь 20 з 25 обраних депутатів міської ради.

До порядку денного сесії було затверджено 13 питань. За результатами розгляду прийнято 13 рішень.

Зокрема, депутати внесли зміни до бюджету Моршинської громади на 2022 рік; затвердили Програму компенсаційних виплат за перевезення окремих категорій громадян автомобільним транспортом у 2022 році; внесли зміни до Переліку адміністративних послуг ЦНАП; передали автомобілі Командуванню Сил територіальної оборони Збройних Сил України та  добровольчому формуванню Моршинської міської територіальної громади №1 Стрийського району Львівської області Збройних Сил України; внесли зміни до рішень міської ради з метою безоплатного харчування дітей військовослужбовців, які призвані (мобілізовані) до Збройних Сил України, які навчаються в дошкільних закладах та закладах середньої освіти Моршинської громади; затвердили детальні плани територій та розглянули земельні питання.

В різному депутати наголошували на поганий стан дорожнього покриття  автомобільного шляху Стрий-Чернівці-Мамалига в селі Лисовичі; щодо необхідності придбання нового кухонного посуду для міської лікарні; необхідності впорядкування гаражів біля міського ставу в Моршині.

Розглянувши всі питання порядку денного Моршинський міський голова Руслан Ільницький закрив чергову сесію.

З результатами поіменного голосування депутатами 08.09.2022р. можна ознайомитись тут: https://drive.google.com/file/d/1WnLlWxIv70yGjYt4dV7Oy1qrSlnJCofz/view?usp=sharing