У вівторок, 20 вересня 2022 року відбулась  XХIХ (позачергова) сесія Моршинської міської ради 8 скликання. В роботі сесії взяли участь 19 з 25 обраних депутатів міської ради.

До порядку денного сесії було затверджено 4 питання. За результатами розгляду прийнято 4 рішення.

На початку сесії, в 31 річницю смерті, депутати вшанували хвилиною мовчання пам’ять Зіновія Красівського – українського поета, літератора, члена Українського національного фронту (УНФ) та Української Гельсінської групи (УГГ), останнього Крайового провідника ОУНР у підрадянській Україні, почесного громадянина міста Моршина.

Депутати прийняли рішення про продаж у власність земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна в м.Моршині; надали дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель оздоровчого призначення в межах зони санітарної охорони  свердловин ПЖКГ Моршинської міської ради; затвердили проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок для   розміщення та експлуатації основних,підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості та надали дозвіл на виготовлення звітів з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Розглянувши всі питання порядку денного Моршинський міський голова Руслан Ільницький закрив позачергову сесію.

З результатами поіменного голосування депутатами 20.09.2022р. можна ознайомитись тут: