У четвер, 13 липня 2023 року відбулась  ХLІІ (позачергова) сесія Моршинської міської ради 8 скликання. В роботі сесії взяли участь 18 з 25 депутатів ради поточного скликання.

На початку сесії Моршинський міський голова Руслан Ільницький запропонував  вшанувати хвилиною мовчання  всіх загиблих військових і цивільних, які загинули через російську агресію проти України.

До порядку денного було затверджено 14 питань. За результатами розгляду прийнято 14 рішень. Перед розглядом питань затвердженого порядку денного окремі депутати заявили про конфлікт інтересів з зазначених ними питань.

Зокрема, депутати прийняли рішення про створення  відділу охорони культурної спадщини Моршинської міської ради; внесли зміни до складу комісії з реорганізації сільських рад; доповнили перелік адмінпослуг ЦНАП Моршинської міської ради; підтримали впровадження проєктів термомодернізації та співфінансування витрат з податку на додану вартість та інших витрат, що не покриваються коштами позики; передали в оренду об’єкт комунальної власності Моршинської МТГ; розглянули земельні питання.

Розглянувши всі питання порядку денного позачергової сесії головуючий-Моршинський міський голова Руслан Ільницький закрив сесію.

З результатами поіменного голосування депутатів на 42 сесії від 13.07.2023 р. можна ознайомитись тут: