У четвер, 10 вересня 2020року, відбулась 54 сесія Моршинської міської ради 7 скликання. В роботі сесії взяли участь 17 з 22 обраних депутатів ради. До порядку денного було затверджено 29 питань. За результатами розгляду прийнято 29 рішень.
    Зокрема, міські обранці заслухали інформацію про виконання у І півріччі 2020 року Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Моршин на 2019-2021 роки, внесли зміни до міського бюджету на поточний рік, доповнили перелік адміністративних послуг, які надаються ЦНАП; внесли зміни до Умов оплати праці посадових осіб міської ради та її виконавчих органів, розглянули земельні питання.
     Розглянувши всі питання порядку денного сесії, Моршинський міський голова Руслан Ільницький закрив сесію.
     Ознайомитись з результатами поіменного голосування депутатів 10.09.2020р. можна тут