Протягом травня-червня 2023 року у рамках проєкту “Людський вимір”, що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади для представників Стрийської та Моршинської територіальних громад проводились тренінги з тем:” Ефективне управління за допомогою даних та залучення громад: збір даних; аналіз даних; формування інклюзивного курсу дій на основі фактичних даних”. В тренінгах взяли участь посадові особи виконавчих органів Моршинської міської ради, які отримали відповідні сертифікати про участь в тренінгах.

В рамках проєкту посадовці Моршинської міської ради отримали знання та практичні навики щодо збору та аналізу даних та формування на їх основі політик для прийняття управлінських рішень у громаді.

Моршинська міська рада вдячна організаторам проєкту – Міжнародній організації з міграції та Міністерству закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади за організацію тренінгів. Також висловлюємо вдячність Стрийській міській раді за створення комфортних умов для успішного проведення тренінгів.

Громади, представники яких взяли участь у всіх тренінгах, отримають обладнання для збору та аналізу даних та зможуть взяти участь в наступному етапі проєкту, а саме компоненту діалогових сесій!

facebook.com/IOMUkraine