Моршинська міська рада розробляє Стратегію розвитку Моршинської територіальної громади на період до 2028 року (далі – Стратегія).

Найважливіший акцент Стратегії буде зроблений на питаннях місцевого економічного розвитку та підвищення якості життя мешканців громади.

Рішенням виконавчого комітету від 21.08.2020 року № 90 утворено робочу групу, до якої увійшли представники влади, бізнесу, громадськості та молоді, що координуватиме взаємодію суб’єктів господарювання та громадськості, а також подальшу діяльність із розроблення зазначеного стратегічного документу.

На даний час робочою групою проводиться опитування жителів громади та бізнесу для визначення основних проблем, які існують в громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє. Думка жителів та підприємців для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку Моршинської міської територіальної громади!

Опитувальний лист для мешканців Моршинської міської територіальної громади  можна отримати у Центрі надання адміністративних послуг або завантажити за посиланням

Заповнені анкети необхідно скеровувати до 04 червня 2021 року на електронну адресу:ekonomikamorshin@gmail.com або здати у ЦНАП

Опитувальний лист для представників бізнесу Моршинської міської територіальної громади можна отримати у Центрі надання адміністративних послуг або завантажити за посиланням