Міста-побратими
Обрати сторінку

За період з 2015 – 2020 роки службою у справах дітей УСГП Моршинської міської ради була проведена робота, найважливіші моменти з якої супроводжуються фото.
Відповідно до чинного законодавства України Служба у справах дітей забезпечує соціально-правовий захист дитячого населення, а особливо тих, хто потребує додаткової уваги з боку держави. На обліку СуСД перебувають діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, а також діти, які опинились в складних життєвих обставинах, за якими систематично ведеться нагляд та контроль працівниками служби.
З метою забезпечення захисту прав та законних інтересів дітей створено Комісію з питань захисту прав дитини, яка здійснює прийом громадян з питань, що потребують колегіального вирішення, збирає необхідні документи, формує справи та виносить питання на розгляд Комісії.
На постійному контролі в СуСД перебуває питання жорстоко поводження з дітьми та попередження насильства в сім»ї. Працівниками служби спільно з працівниками поліції, представниками освіти проводяться заплановані рейди-перевірки по виявленню неповнолітніх осіб, які самовільно залишають домівки, жебракують та ведуть аморальний спосіб життя.
На виконання Регіональної та Міської програм забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016 -2018 роки було забезпечено 2 осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування житлом. В 2016 році був придбаний будинок дитині-інваліду, особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування вартістю 425 000грн. Житло було придбане спільно за кошти місцевого бюджету Моршинської міської ради (170 000грн.) та обласного бюджету (255 000грн.). В 2017 році була придбана квартира особі, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування вартістю 450 000грн. (місцевий бюджет – 180 000 грн., обласний бюджет – 270 000грн.).
Працівниками служби у справах дітей проводяться заходи приурочені до знаменних дат (День захисту дітей, День усиновлення, тиждень права, рейди «Урок», «Я – проти насильства»), які пов’язані з захистом прав та законних інтересів неповнолітніх, а саме: малюнки на асфальті, відкриті уроки, виховні години, круглі столи в НВК «СЗШ-ліцей» м. Моршина, велопробіги, веселі старти, квести та інше.