Фінансове управління Моршинської міської ради нагадує громадянам про необхідність сплати до 1 вересня 2023 року майнових податків, до складу яких, згідно з Податковим кодексом України, входять:

– податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

– транспортний податок;

– плата за землю.

Щороку, до 1 липня, податковими органами проводиться нарахування фізичним особам сум майнових податків та надсилаються (вручаються) податкові повідомлення-рішення про сплату податків за місцем реєстрації платника.

Громадяни мають сплатити майнові податки протягом 60 днів із дня вручення податкового повідомлення-рішення, тобто до 1 вересня 2023 року.

Заздалегідь вдячні всім платникам за сумлінне виконання зобов’язань по сплаті податків та наповнення бюджету Моршинської міської територіальної громади у цей нелегкий для нашої країни час.

Фінансове управління Моршинської міської ради.