Відповідно до рішення тридцять сьомої сесії  Моршинської міської ради восьмого скликання від 30.03.2023 року № 569 затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах території Моршинської територіальної громади Стрийського району Львівської області (в межах населеного пункту м.Моршин).
Норматив  капіталізованого рентного доходу для земель  житлової  та громадської забудови, земель рекреаційного призначення, земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, а також  для земельних ділянок, які не віднесені  до категорії земель за основним цільовим призначенням на 01 січня 2020 року для Моршинської міської ради становить – 133,0 грн./кв.м.     Дана нормативна грошова оцінка вводиться в дію з 01 січня 2024 року. З дня введення нормативно грошової оцінки власникам земельних ділянок, користувачам та орендарям земельних ділянок комунальної власності в межах міста Моршина, відповідно до положень ст. 286.2 Податкового кодексу України та ст. 5, 13 Закону України «Про оцінку земель» необхідно замовити витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, затверджену цим рішенням.