23 грудня 2021 року на пленарному засіданні XVIII сесії Моршинської міської ради одноголосно затверджено Стратегію розвитку Моршинської територіальної громади на період до 2027 року та План її  реалізації на 2022-2024 роки.

Моршинська міська територіальна громада – одна з семи громад області, яка працювала над Стратегією громади з залученням консультантів з стратегічного планування Петра Мавка та Олександра Волошинського за сприяння Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» та Львівської обласної ради. Також протягом 2021 року над проєктом Стратегії працювала робоча група до складу якої увійли працівники міської ради, представники бізнесу, громадські діячі, представники молоді.

Для досягнення мети реалізації Стратегії розроблено 43 проєктні пропозиції. Основні акценти зроблені на розвиток лікувально-курортної та туристичної галузей, зміни економічного профілю громади, залучення інвестицій у місто та сільські території громади, підвищення якості життя через розвиток життєво важливої інфраструктури та послуг, вдосконалення системи управління громадою.

Стратегія розвитку Моршинської територіальної громади до 2027 року повинна стати чинником, який об’єднає сільські населенні пункти й місто Моршин в інтегральну громаду та сформує нову ідентичність усіх мешканців нашої громади!