• Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Проект Детального плану території з метою будівництва об’єктів сільськогосподарського призначення по провулку Багнянський за межами села Долішнє на території Моршинської МТГ.

На території опрацювання ДПТ передбачається розвиток планувальної структури території сільськогосподарського виробництва за рахунок планування земельних ділянок для розташування скотарського підприємства – ферми по вирощуванню відгодівельного та ремонтного молодняка.

• Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Моршинська міська рада Львівської області.

3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:

30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 23.02.2024 року до 25.03.2024 року.

б) способи участі громадськості:

надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу:Моршинська міська рада Львівської області (82482, Львівська обл., м. Моршин, вул. Івана Франка, 15).

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських обговорень:

22.03.2024 року о 12:00 год. в приміщенні Моршинської міської ради Львівської області (82482, Львівська обл., м. Моршин, вул. Івана Франка, 15).

г)Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Моршинська міська рада відділ архітектури та містобудування (82482, Львівська обл., м. Моршин, вул. Івана Франка, 15).

Адреса сайту:https://morshyn-rada.gov.ua/.

ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Моршинська міська рада Львівської області (82482, Львівська обл., м. Моршин, вул. Івана Франка, 15), ел. адреса: morshin_rada@ukr.net. Строки подання зауважень та пропозицій – з 23.02.2024 року до 25.03.2024 року.

д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Моршинська міська рада Львівської області.

• Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Не передбачена.

Долішнє ДПТ_графічна частина