Проєкт рішення міської ради №19/83 «Про внесення змін до рішення Моршинської міської ради від 05.03.2026 р. № 1307«Про передачу майна на праві узуфрукта»»
| Скликання: | VIII скликання |
| Сесія: | 83 |
| Тип документу: | Проєкт рішення міської ради |
| Дата прийняття: | 14.05.2026 |
| Дата оприлюднення: | 05.05.2026 |
| Автор: | Косило А.І. |
| Номер документу: | 19/83 |
| Назва документу: | Про внесення змін до рішення Моршинської міської ради від 05.03.2026 р. № 1307«Про передачу майна на праві узуфрукта» |
| Прикріплені файли: |
МОРШИНСЬКА МІСЬКА РАДА ПРОЄКТ
lХХХIІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ № _____
“14” травня 2026 року м.Моршин
Про внесення змін до рішення
Моршинської міської ради
від 05.03.2026 р. № 1307«Про
передачу майна на праві узуфрукта»
Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2025 року №1103 «Про затвердження Порядку передачі державного та комунального майна на праві узуфрукта державного або комунального майна, здійснення контролю за використанням такого майна”, Моршинська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни в другий абзац п. 3 рішення Моршинської міської ради від 05.03.2026 р. № 1307«Про передачу майна на праві узуфрукта» та викласти його в такій редакції:
- узуфруктарій несе витрати, пов’язані з утриманням, користуванням та обслуговуванням майна, відшкодовує витрати за комунальні послуги відповідно до договору про відшкодування витрат власнику комунального майна на утримання майна, переданого на праві узуфрукта(у тому числі місць загального користування та прибудинкової території) та надання комунальних послуг узуфруктарію.
2. Затвердити Примірний договір про відшкодування витрат власнику комунального майна на утримання майна, переданого на праві узуфрукта(у тому числі місць загального користування та прибудинкової території) та надання комунальних послуг узуфруктарію (додається).
Міський голова Руслан ІЛЬНИЦЬКИЙ
