Розпорядження міського голови №14 «Про призначення користувачів доступу до Центрального банку даних осіб з інвалідністю»
Скликання: | |
Сесія: | |
Тип документу: | Розпорядження міського голови |
Дата прийняття: | 02.02.2024 |
Дата оприлюднення: | 23.01.2025 |
Автор: | Ходовицька О.Б |
Номер документу: | 14 |
Назва документу: | Про призначення користувачів доступу до Центрального банку даних осіб з інвалідністю |
Прикріплені файли: |
МОРШИНСЬКА МІСЬКА РАДА
РоЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ
02.02.2024 року № 14
Про призначення користувачів
доступу до Центрального банку
даних осіб з інвалідністю
З метою надання адміністративних послуг із забезпечення технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю у центрах надання адміністративних послуг, на виконання листа Міністерства цифрової трансформації України від 21.12.2023 року № 1/06-12-15667, щодо порядку отримання доступу до Централізованого банку даних осіб з інвалідністю :
1. Уповноважити користувачів на отримання доступу до Центрального банку даних осіб з інвалідністю, а саме :
-
Нестеренка Олександра Олександровича, адміністратора Центру надання адміністративних послуг;
-
Шайногу Христину Ігорівну, адміністратора Центру надання адміністративних послуг;
-
Бальковську Оксану Теодорівну, адміністратора Центру надання адміністративних послуг;
-
Гнатіва Богдана Ярославовича, старосту Долішненського старостинського округу;
-
Кашубу Василя Богдановича, старосту Лисовицького старостинського округу;
-
Косюк Оксану Миколаївну, старосту Станківського старостинського округу.
2.Користувачам отримати первинні логіни та паролі до Централізованого банку даних осіб з інвалідністю.
3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконкому Моршинської міської ради Манастирську Ольгу Зіновіївну.
Міський голова Руслан ІЛЬНИЦЬКИЙ