Хочете потішити себе, зробити подарунок коханому або навчити своїх дітей? Завітайте до нас на майстер-класи з хусткування, валяння, ляльки-мотанки, які проходитимуть в рамкам святкування Дня міста на площі Незалежності. Не наважуєшся зробити справжнє тату, але хочеш виглядати яскраво та оригінально? Тобі до нас. Поспішай прикрасити себе. Майстри з розпису хною чекають на кожного просто неба. Оберіть майстер-клас на свій смак. Наші майстри радо поділяться з вами своїм умінням! Хочете перенестися у світ казки, запрошуємо на показ мультфільму у Палаці культури (вхід вільний).

Захоплюєтеся літературою? Цікавитеся книжковими новинками та мистецтвом? Завітайте на книжкову толоку, де працюватиме «Книжковий дворик», відбудеться виставка українського одягу. Для прихильників авторської пісні та поезії – концерт бардівської пісні та реп від Романа Климка і «Родинні читання». Для прихильників кінематографа – презентація документально-ігрового фільму про життєвий і творчий шлях українського композитора, автора музики Державного Гімну України Михайла Вербицького «Серце запалене любов’ю».

Ти сміливий та спритний? Пропонуємо зануритися в атмосферу справжнього бою із пневматичною зброєю в руках на турнірі з пейнтболу Доза адреналіну буде достатньою, аби відчути себе крутим героєм бойовика! Запрошуємо охочих продемонструвати тактичні навички ведення бою.

Відчуваєте себе форвардом, бомбардиром або голкіпером? Готові продемонструвати вправне володіння м’ячем? Любите командні ігри? Відвідайте традиційний турнір з міні-футболу серед організацій міста. Обіцяємо запеклу боротьбу та справжні спортивні емоції.

Ви уважний? Хороший стратег? У вас розвинене логічне мислення та кмітливість? Вам на шаховий турнір. Відчуйте себе справжнім гросмейстером.

Ознайомитися з професією пожежників ви зможете на виставці пожежно-рятувальної техніки та пожежно – технічного обладнання.

На честь святкування Дня міста ми вирішили захистити вас від нудьги. Головна умова – танцювати та веселитися досхочу. Завітай до нас на молодіжну дискотеку.

Протягом трьох днів алеями міста ви зможете насолоджуватися мелодіями у віртуозному виконанні духового оркестру. А на завершення святкових заходів запрошуємо на святковий концерт за участю народного ансамблю пісні і танцю «Смерічка», вокально-інструментального ансамблю «Ватра», українського естрадного співака, народного артиста України, лауреата Шевченківської премії, Героя України Василя Зінкевича.

Визначною подією для мешканців міста стане відкриття музею ікони Пресвятої Богородиці, яке розпочнеться Святою літургією за участю Владики Якова керуючого Дрогобицько-Самбірською Єпархією.

Ми намагаємося вас постійно дивувати. І цього разу програма святкування Дня міста насичена та різноманітна. Якщо ж дощитиме, ми запевняємо вас, що всупереч погоднім умовам всі заплановані заходи відбудуться. Отож запрошуємо всіх на святкування дня народження Моршина!