Шановні мешканці та гості міста Моршина! Від усього серця вітаю вас з головним державним святом – Днем Незалежності України!
24 серпня 1991 року став переломним в історії нашого народу, точкою відліку, з якої розпочала свій поступ у майбутнє вільна, суверенна Україна.
Двадцять дев’ять років, які сплили з того дня, були для України та її громадян багатими на події. Чимало з них були щасливими і радісними, інші вимагали терпіння та мужності. Випробуванням для всіх нас стали останні роки, коли кращі сини і доньки нашої країни стали на її захист, а тисячі з них за її волю та незалежність віддали своє життя. Серед тих, хто загинув за Україну були і наші земляки. Тож поняття незалежності та єдності України набуло особливого змісту. А дух патріотизму об’єднав націю, яка зможе вистояти у будь-яку негоду – і переможе!
Останні роки – це роки великих змін. Пора сподівань і надій. Час, коли ми будуємо плани на майбутнє. Нехай же всі вони справдяться, і над нашою державою засяє сонце миру, а в житті кожного побільшає добра. Бажаю незламної віри в щасливу долю!
Зі святом вас!
З повагою міський голова Руслан Ільницький