Міста-побратими
Обрати сторінку

Після встановлення статусу пільговика, на підставі його звернення, інформація включається до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги за адресою зареєстрованого або фактичного (за рішенням комісій, утворених місцевими держадміністраціями та органами місцевого самоврядування) місця проживання.

З 1 січня 2021 року заяви від мешканців Моршинської територіальної громади з необхідним пакетом документів для отримання пільг приймаються безпосередньо в управлінні праці та соціального захисту населення Моршинської міської ради.

При наданні пільг до членів сім’ї пільговика належать:

– дружина (чоловік), їхні неповнолітні діти (до 18 років);

– неодружені повнолітні діти, визнані особами з інвалідністю з дитинства I та II групи або особами з інвалідністю I групи;

– особа, яка проживає разом з особою з інвалідністю війни I групи та доглядає за ним, за умови що особа з інвалідністю війни не перебуває у шлюбі;

– непрацездатні батьки; особа, яка знаходиться під опікою або піклуванням громадянина, який має право на пільги, та проживає разом з ним.

Для користування пільгами пільговик подає наступні документи:

заяву за формою, встановленою Мінсоцполітики,

копії документів, що підтверджують право пільговика та членів його сімї на пільги (з пред‘явленням оригіналів зазначених документів),

копію документа, що засвідчує реєстрацію особи у Державному реєстрі фізичних осібплатників податківкартка платника податків або копію паспорта громадянина України/свідоцтва про народження (на вибір) із внесеними даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків або з відповідною відміткою у разі, коли особа через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків,

предявляє паспорт,

надає інформацію про характеристику житла і послуги, щодо отримання яких він має право на пільги та якими користується,

надає офіційний документ, що підтверджує фактичне місце проживання.

Для визначення права на отримання пільг по оплаті за житлово-комунальні послуги, громадянин повинен також має подати декларацію про доходи сім’ї пільговика, а також довідки про доходи свої та членів сім’ї за шість місяців, що передують місяцю звернення, або документи, що підтверджують відсутність доходів за такий період.

У разі, коли середньомісячний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, пільговик має право на отримання пільг протягом дванадцяти місяців з місяця визначення відповідного права.

Важливо! У разі коли у складі сім’ї пільговика відбулися зміни, що потребують коригування включеної до Реєстру інформації, він повідомляє про це уповноважений орган.