Міста-побратими
Обрати сторінку

ВІДБУВСЯ ПАТРІОТИЧНИЙ ВЕЛОПРОБІГ ДО ДНЯ ГЕРОЇВ

В неділю, 3 червня 2018 року в Моршині стартував ІІІ патріотичний велопробіг “Пам’яті Нескорених”, присвячений Дню Героїв!
У велопробігу взяли участь 25 учасників зі Стрия, Дрогобича, Моршина, Лисович, с.Підбереж з сусідньої Івано-Франківської області. Наймолодшим був 12 літній Роман Магас з Лисович, а найстаршим учасником вже традиційно був 75-літній Роман Мазяк.
Учасники велопробігу вшанували Героїв Небесної Сотні  та Зіновія Красівського в Моршині; новітніх Героїв Тараса Бруса в Бані Лисовицькій та Миколу Штинду в Долішньому; 25 повстанців УПА та повстанця Петра Одинака в Нижній Лукавиці; Василя Бабія та його синів; героїв УПА, які загинули на хуторі Пила та Зеновія Багрія “Крука” в Станкові; закатованих енкаведистами українців з Стрийської тюрми, похованих на Святому Яні та на кільці дороги на Моршин.
Учасники велопробігу згадували про наших славних Героїв, запалювали на їх могилах свічки пам’яті та спільно молились за їх душі.
Завершився велопробіг спільним виконанням його учасниками Гімну України біля пам’ятника Тарасу Шевченку в Моршині.
Організаторами велопробігу були громадські організації з Моршина (ФОК “Плай”), Стрия (Громадська ініціатива “Стрийські велоцюги” та ГО “ТІЦ Стрий”) та с.Підбереж (МГО “Сонячна Січ”) за сприяння Моршинської міської ради, НКП “ Моршинська міська лікарня”, Стрийського відділу поліції ГУ НПУ у Львівській області, Палацу Культури ДП СКК “Моршинкурорт” та медіапідтримки ТРК “Простір”, Телеканалу “ЛАН”, Радіо Стрий Фм. Фотозвіт велопробігу можна переглянути тут: https://voyevoda.io.ua/album867404