Міста-побратими
Обрати сторінку
Повідомляємо, що відповідно до затвердженого Моршинською міською радою порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости Моршинської міської територіальної громади, 14.08.2022 року в селі Станків відбувся ІІ етап громадських обговорень-громадські слухання кандидатури Косюк Оксани Миколаївни на посаду старости Станківського старостинського округу.
За результатами громадських слухань, організаційний комітет проведення громадського обговорення кандидатури Косюк Оксани Миколаївни на посаду старости Станківського старостинського округу рекомендує Моршинському міському голові винести на затвердження міської ради кандидатуру Косюк Оксани Миколаївни на посаду старости Станківського старостинського округу.
Питання призначення старости Станківського старостинського округу буде розглянуто на XXVII сесії Моршинської міської ради, яка скликається 30 серпня 2022 року.
З протоколом оргкомітету можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/file/d/19E5UWnRbL3S-Ixf_5wd50N_mxTCtbHsZ/view?usp=sharing