Міста-побратими
Обрати сторінку

У вівторок, 30 серпня 2022 року відбулась  XХVII сесія Моршинської міської ради 8 скликання. В роботі сесії взяли участь 15 з 25 обраних депутатів міської ради.

На початку роботи сесії Моршинський міський голова привітав випускників закладів середньої освіти Моршинської територіальної громади 2022 року, які отримали найвищі бали з предметів  національного мультипредметного тесту.

До порядку денного позачергової сесії було затверджено 6 питань. За результатами розгляду прийнято 6 рішень.

Найважливішими питаннями, які розглядали на сесії депутати, були затвердження старости Станківського старостинського округу, реорганізація та зміна назви Довгівської  середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Також на пленарному засіданні ради депутати  погодили КП “Моршинтеплоенерго”  реструктуризацію заборгованості за спожитий природний  газ; внесли зміни до переліку  адміністративних послуг ЦНАП Моршинської  міської ради; внесли зміни до складу комісії по розгляду заяв громадян щодо звільнення їх від сплати за соціальне обслуговування в Моршинському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у  виняткових випадках; внесли зміни в рішення міськради.

Відповідно до визначеної законодавством процедури депутати одноголосно затвердили на посаду старости Станківського старостинського округу Косюк Оксану Миколаївну, яка склала Присягу посадової особи органів місцевого самоврядування.

Розглянувши всі питання порядку денного Моршинський міський голова  Руслан Ільницький закрив позачергову сесію.

З результатами поіменного голосування депутатами 30.08.2022р. можна ознайомитись тут:

https://drive.google.com/file/d/1qs76WPnc9BzaAp9p4sU9QZlK8h-yT8o-/view?usp=sharing