У четвер, 26 травня 2022 року відбулась ХХІІІ сесія Моршинської міської ради 8 скликання. В роботі сесії взяли участь 21 з 25 обраних депутатів міської ради.
   До порядку денного було затверджено 6 питань. За результатами розгляду прийнято 6 рішень. Зокрема, депутати затвердили  в новій редакції Положення про управління соціально-гуманітарної політики Моршинської міської ради, передали ОСББ матеріальні цінності та основні засоби, які перебували на балансі ПЖКГ; внесли змінидо структури, загальної чисельності апарату Моршинської міської ради та її виконавчих органів; звільнили від сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2 місяці підприємство, яке надало безкоштовний прихисток внутрішньо переміщеним особам; надали виконавчому комітету міської ради дозвіл на розроблення детального плану території для індивідуального садівництва в м.Моршині; затвердили технічні документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок та передали в оренду земельні ділянок ФГ «Фаворит К.І.М.» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
    В різному депутати висловлювали питання проведення мобілізації громадян.
Розглянувши всі питання порядку денного Моршинський міський голова Руслан Ільницький закрив сесію.
З результатами поіменного голосування депутатами 26.05.2022р. можна ознайомитись на сайті Моршинської міської ради.