ВІДБУЛАСЬ ХХ СЕСІЯ МОРШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

В суботу, 9 квітня 2022 року відбулась ХХ сесія Моршинської міської ради. В роботі сесії взяли участь 20 з 26 обраних депутатів ради. До порядку денного сесії було завтеврджено 20 питань. За результатами розгляду прийнято 19 питань, 1- не прийнято.
  На початку сесії Моршинський міський голова Руслан Ільницький наголосив, що сесія відбувається в час російсько-української війни, яка на жаль, забрала життя і цивільних і військових українців, в тому числі, мешканців нашої громади та запропонував їх вшанувати хвилиною мовчання.
  Депутати заслухали та затвердили звіти про виконання уточненого міського бюджету громади за 2021 рік та про виконання в 2021 році Програми соціально-економічного та культурного розвитку Моршинської громади, звіт Моршинського міського голови Руслана Ільницького про роботу виконавчих органів ради та про здійснення державної регуляторної політики Моршинської міської ради та її виконавчих органів в 2021 році. Також депутати заслухали звіти керівників комунальних підприємств Моршинської міської ради про діяльність комунальних підприємств в 2021 році.
      Депутатами на сесії затверджено Програму фінансування окремого батальйону територіальної оборони за рахунок
коштів бюджету Моршинської ТГ на 2022 – 2023 роки, Програму накопичення матеріально-технічних ресурсів у місцевому резерві цивільного захисту Моршинської міської територіальної громади на 2022 рік, внесено зміни до Програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Моршинської ТГ на 2022 – 2026 роки, впорядковано роботу ЦНАПу, затверджено склад Молодіжної ради.
     Розглянули міські депутати також частину земельних питань.
З результатами поіменного голосування можна ознайомитись тут: https://drive.google.com/file/d/1pBu7PVeWNLTege1l5UYn4Gr_knJM923E/view?usp=sharing