У вівторок, 03 серпня 2021 року в залі засідань міської ради відбулась ХІ (позачергова) сесія Моршинської міської ради 8 скликання. В роботі сесії взяли участь 21 з 26 обраних депутатів ради. До порядку денного позачергової сесії було затверджено 9 питань, за результатами розгляду яких прийнято 9 рішень.

Депутати внесли зміни до бюджету територіальної громади, затвердили технічні документації із землеустрою щодо інвентаризації земель природно-заповідного фонду парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк курорту» м.Моршин та передали у постійне користування земельні ділянки площею 12 га «Парку пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк курорту» м.Моршин комунальному підприємству «Зелене місто»; надали дозволи на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності на території Моршинської громади; надали дозвіл на розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування за межами села Долішнє; затвердили Перелік земельних ділянок, які перебувають під об’єктами нерухомості та підлягають продажу; затвердили проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок по зміні цільового призначення житлово-будівельному кооперативу «Моршин Житло-Буд»; надали дозвіл на розроблення технічної документаціі із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок по вулиці Івана Франка в місті Моршині та внесли зміни до рішення Моршинської міської ради від 01.04.2021 № 129.
Моршинський міський голова Руслан Ільницький привітав з днем народження депутатку міської ради Ольгу Колодяжну та з прийдешнім державним святом 30-літтям Незалежності України привітав депутатів та мешканців Моршинської територіальної громади.
Розглянувши всі питання порядку денного сесії головуючий- міський голова Руслан Ільницький закрив сесію.
З результатами поіменного голосування депутатів 03.08.2021 року можна ознайомитись тут: https://drive.google.com/file/d/1bQeeQXCPSA0KvAhKKkl7doxZf8UASUe-/view?usp=sharing