Міста-побратими
Обрати сторінку

В четвер, 13 травня 2021 року відбулась VIII сесія Моршинської міської ради. В роботі сесії взяли участь 23 з 26 обраних депутатів ради. До порядку денного сесії було затверджено 35 питань, прийнято 30, не прийнято-5.

В роботі сесії взяв участь директор державного підприємства “Стрийський лісгосп” Ростислав Павлів, який розповів про роботу підприємства. Депутати в своїх питаннях акцентували увагу керівництва лісгоспу на проблемах вирубки дерев та здійснення контролю, висадження нових насаджень, співпраці з Моршинською міською радою, впорядкування території теренкуру.

На пленарному засіданні 8 сесії депутати внесли зміни до бюджету Моршинської міської територіальної громади на 2021 рік; призупинили виплати премій міському голові, заступникам міського голови та старостам; прийняли рішення про вступ до Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку”; затвердили програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа Моршинської територіальної громади на 2021-2025 роки; погодили передачу комунального майна в оренду на аукціоні; затвердили статути комунальних підприємств; утворили сільські добровільні пожежні дружини; прийняли рішення про створення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі; розглянули земельні питання.

З результатами поіменного голосування депутатів на сесії 13.05.2021 року можна ознайомитись тут