Міста-побратими
Обрати сторінку

ВІДБУЛАСЬ VII СЕСІЯ МОРШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

У четвер, 01 квітня 2021 року відбулась 7 сесія Моршинської міської ради 8 скликання. В роботі сесії взяли участь 25 з 26 обраних депутатів ради. До порядку денного було затверджено 37 питань, за результатами розгляду яких було прийнято 34 рішення, 3-не прийнято.

В роботі VII сесії Моршинської міської ради взяв участь голова Стрийської районної державної адміністрації Богдан Янко, який в своєму виступі наголосив на важливості співпраці між органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Також на пленарному засіданні ради депутати заслухали звіт Моршинського міського голови Руслана Ільницького про здійснення державної регуляторної політики Моршинською міською радою та її виконавчими органами у 2020 році, інформацію заступника начальника Стрийського районного управління поліції Романа Вовка про результати діяльності поліції на території Моршинської громади. Користуючись нагодою депутати звернули увагу на часті крадіжки, які відбуваються в місті Моршині, на незаконну вирубку дерев та необхідність посилення контролю за дотриманням водіями швидкісного режиму в сільських населених пунктах.

На сесії депутати прийняли рішення про ініціювання створення Асоціації курортів України, про прийняття майна в комунальну власність, про організацію конкурсу на надання послуг з поводження з побутовими відходами на території населених пунктів Моршинської громади, затвердили комплексну програму забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території Моршинської територіальної громади на 2021-2025 роки та розглянули земельні питання.

В різному міський голова Руслан Ільницький акцентував увагу на необхідності вакцинації мешканців громади та на проблемі спалювання сухої трави та стерні.

Також депутати фракції “Європейська Солідарність” оприлюднили звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України щодо факту державної зради у справі “Вагнерівців”, подали пропозиції щодо проведення толоки перед Великоднем, запрошення на наступну сесію представників лісового господарства.

Розглянувши всі питання порядкау денного сесії, Моршинський міський голова Руслан Ільницький повідомив, що наступна сесія відбудеться 13 травня, привітав депутатів з прийдешнім святом Воскресіння Христового та закрив VII сесію.

Ознайомитись з результатами поіменного голосування депутатів 01.04.2021 року можна тут:https://drive.google.com/file/d/11MgX8wZFSGMaGTiogdOeysIRmMs5CH3C/view?usp=sharing