Міста-побратими
Обрати сторінку

У четвер, 30 травня 2024 року відбулась  LV сесія Моршинської міської ради 8 скликання. В роботі сесії взяли участь 20 з 24 депутатів ради поточного скликання.

На початку сесії Моршинський міський голова Руслан Ільницький запропонував  вшанувати хвилиною мовчання  всіх загиблих військових і цивільних, які загинули через російську агресію проти України.

До порядку денного чергової сесії було затверджено 21 питань. За результатами розгляду прийнято 21 рішень.

Перед розглядом питань затвердженого порядку денного Моршинський міський голова та окремі депутати заявили про конфлікт інтересів з зазначених ними питань.

Зокрема, депутати внесли зміни до бюджету Моршинської міської територіальної громади на 2024р.; внесли зміни до Програми матеріально-технічної підтримки Збройних Сил України на 2024 рік; доповнили перелік адміністративних послуг ЦНАП Моршинської міської ради; прийняли ліцензії на інноваційну розвиваючу освітню програму раннього розвитку від ПрАТ «Моршинський завод мінеральних вод «Оскар»; затвердили Положення про управління праці та соціального захисту населення міської ради в новій редакції; внесли зміни до Умов оплати праці посадових осіб Моршинської міської ради та її виконавчих органів та призупинили виплату премії міському голові; перейменували провулок Стрийський в с.Лисовичі на вулицю імені Антонія Глодзінського; розглянули 14 земельних питань.

В різному депутати наголосили на порушенні прав пільговиків на безкоштовний проїзд в приміському маршруті; на необхідності ремонту доріг службами, які проводили заміну комунікацій; на необхідності облаштування місць очікування для пасажирів на автостанції; на недопущенні підняття акцизу на пальне.

Розглянувши всі питання порядку денного сесії головуючий-Моршинський міський голова Руслан Ільницький закрив  сесію.

З результатами поіменного голосування депутатів на 55 сесії від 30.05.2024 р. можна ознайомитись тут: https://drive.google.com/file/d/1GoHhxqh_0xIqZcHgsCtDeAo6Xtz6Na9W/view?usp=drive_link