Сьогодні, 20 лютого 2020 року відбулось пленарне засідання 47 (XLVII) сесії Моршинської міської ради 7 скликання. В роботі сесії взяли участь 14 з 22 депутатів. До порядку денного сесії було затверджено 26 питань. За результатами голосування прийнято 25 рішень, 1- не прийняте.
      На початку сесії депутати вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Відтак, міські обранці заслухали звіт Моршинського міського голови Руслана Ільницького про здійснення державної регуляторної політики Моршинською міською радою та її виконавчими органами в 2019 році, затвердили звіт про виконання міського бюджету в 2019 році та заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Моршина в 2019 році, розглянули земельні питання.
      В різному міський голова Руслан Ільницький поінформував депутатів про ситуацію з формуванням Моршинської ОТГ та Перспективного плану Стрийського району.
       Розглянувши всі питання порядку денного міський голова Руслан Ільницький закрив 47 сесію.

З результатами поіменного голосування депутатів 20.02.2020р. можна ознайомитись тут