Усі види державних соціальних виплат виплачуються громадянам, які постійно проживають на території України.

Для попередження випадків нераціонального витрачання бюджетних коштів мешканців, які перебувають на обліку в управлінні соціального захисту населення Моршинської міської ради та отримують державні соціальні виплати, попросимо завчасно інформувати про факти, які впливають на отримання допомог, в тому числі, щодо виїзду ними чи членами їхніх сімей за кордон (на тривале перебування).

З метою попередження нераціонального витрачення бюджетних коштів управлінням проводиться робота з виявлення осіб, які зареєстровані як отримувачі державних допомог, щодо їх перебування на території України.

У разі, якщо під час вибіркового обстеження матеріальних умов домогосподарства державним соціальним інспектором буде виявлено ознаки порушення норм законодавства, в тому числі фактів, що випливають на визначення права на допомогу (виїзд за кордон), особі буде припинено надання раніше призначеної допомоги та вирішуватиметься питання про повернення безпідставно виплачених бюджетних коштів.