У четвер, 30 березня 2023 року о 11:00 в залі засідань (м.Моршин, вул. Івана Франка, 15, ІІ поверх адмінбудівлі міської ради) скликається XXXVII сесія Моршинської міської ради. Відповідне розпорядження про скликання сесії підписав Моршинський міський голова Руслан Ільницький. На розгляд депутатів пропонуються такі питання:
1.Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності поліції на території
   Моршинської територіальної громади.
2.Про внесення змін до бюджету Моршинської міської територіальної громади на 2023 рік.
3.Про роботу управління соціально- гуманітарної політики міської ради в 2022 році.
4.Про затвердження Положення про Моршинський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання
    соціальних послуг) в новій редакції.
5.Про затвердження нової редакції Програми розроблення містобудівної документації на території Моршинської міської
   територіальної громади на 2021-2025 роки.
6.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок м.Моршин в межах території
   Моршинської територіальної громади Стрийського району Львівської області (в межах населеного пункту).
7.Про безоплатну передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,
   господарських  будівель і споруд гр. Паневник Софії Андріївні по вул.Привокзальна,61-Б в м.Моршин.
8.Про поновлення дії договору оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФГ
   “Фаворит К.І.М.” в селі Станків на території Моршинської ТГ.
Різне.