• Скликається ХХХІІІ (позачергова) сесія Моршинської міської ради
У четвер, 08 грудня 2022 року, о 11:00 год в залі засідань міської ради скликається ХХХІІІ сесія Моршинської міської ради 8 скликання. Відповідне розпорядження про скликання сесії підписав Моршинський міський голова Руслан Ільницький. На прозачерговій сесії пропонуються до розгляду такі питання:
1.Про внесення змін до бюджету Моршинської міської територіальної громади на 2022 рік.
2.Про бюджет Моршинської міської територіальної громади на 2023 рік.
3.Про затвердження програми надання медичної допомоги мешканцям Моршинської міської територіальної громади на 2023 –   2024 роки.
4.Про затвердження заходів Програми соціального захисту та забезпечення населення Моршинської територіальної громади     на 2023 рік.
5.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж
   земельної ділянки (на місцевості), для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд
   Карпінському З.Є. по вул.Полуботка,5 в селі Довге.