У вівторок, 18 серпня 2020р. о 10:00 в приміщенні актової зали НВК “Середня загальноосвітня школа-ліцей” м.Моршин (вул. Лесі Українки, 36) скликається позачергова LIII (53) сесія Моршинської міської ради. Відповідне розпорядження про скликання сесії підписав Моршинський міський голова Руслан Ільницький.  На розгляд міських обранців пропонуються такі питання:
1.Про надання дозволу на списання основних засобів, які перебувають на балансі КНП  “Моршинська міська лікарня”
2.Про списання та демонтаж будівель та споруд, які перебувають на балансі КП “Зелене місто” по вул. Геологів, 10 в м. Моршині
3.Про внесення змін до міської Програми “Надання медичної допомоги в місті Моршині на 2019 -2020 роки”
4.Про внесення змін в Положення про цільовий фонд соціального розвитку міста Моршина
5.Про внесення змін до Програми покращення стану охорони громадського порядку та профілактики злочинності в м. Моршині на 2020 рік
6.Про продаж у власність ТзОВ «Інвестиційна компанія «ТВК» земельних ділянок під об’єктом нерухомого майна