У четвер, 30 травня 2019р. о 10:00 скликається ХХХVIII (позачергова) сесія Моршинської міської ради. Відповідне розпорядження про скликання сесії підписав Моршинський міський голова Руслан Ільницький. На сесії пропонуються до розгляду депутатами міської ради наступні питання:

1.Про результати діяльності Стрийської місцевої прокуратури в 2019 р.

2.Про виділення коштів на фінансування проектів в рамках Програми сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на території міста  Моршина на 2016-2020 роки у 2019 році

3.Про надання дозволу на списання основних засобів

4.Про затвердження висновку про вартість майна та погодження оплати за тимчасове користування теплових мереж КП «Моршинтеплоенерго»

5.Про внесення змін до Програми відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків у м. Моршині на 2016-2020 роки (“Теплий дім“)

6.Про внесення змін в рішення Моршинської міської ради від 04 квітня 2019 року № 807

7.Пробезоплатну передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку по вул. Геологів,10Г в м.Моршині гр. Красовському Ю.М.

8.Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку по вул. 50-річчя УПА,16Б Капалєту В.Л., Богачову П.В.

9.Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку по вул. Соломії Крушельницької в м.Моршині Кучмі М.О.

10.Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража по вул. 50-річчя УПА в м.Моршині гр. Красовському Ю.М.

11.Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку по вул. Озерна в м. Моршині

12.Про надання дозволу на розроблення детального плану території для реконструкції нежитлового приміщення по вул. Привокзальна,61А в м. Моршині

13.Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування готелю з рестораном та торговими приміщеннями по вул. Вокзальна в м.Моршині

14.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Івана Франка,61Б в м.Моршині

15.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Данила Галицького,32 в м.Моршині

16.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Вокзальна м. Моршині Василіву Б.М.

17.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул.50-річчя УПА,10 в м.Моршині

18.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Івана Франка,48 м. Моршині ПАТ «Укртелеком».

На сесію запрошуються депутати Львівської обласної ради, народні депутати України.