Міста-побратими
Обрати сторінку
У четвер, 30 травня 2024 року о 11:00 в залі засідань ради скликається LV сесія Моршинської міської ради 8 скликання. Відповідне розпорядження підписав Моршинський міський голова Руслан Ільницький. На розгляд депутатів міської ради пропонуються такі питання:
1.Про внесення змін до бюджету Моршинської МТГ на 2024 рік.
2.Про внесення змін до Програми матеріально-технічної підтримки Збройних Сил України на 2024 рік.
3.Про внесення змін до переліку адміністративних послуг ЦНАП Моршинської міської ради.
4.Про приймання ліцензій на інноваційну розвиваючу освітню програму раннього розвитку від ПрАТ «Моршинський завод мінеральних вод «Оскар».
5.Про затвердження Положення про управління праці та соціального захисту населення міської ради в новій редакції.
6.Про внесення змін до Умов оплати праці посадових осіб Моршинської міської ради та її виконавчих органів.
7.Про безоплатну передачу громадянам земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на   території Моршинської МТГ.
8.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення   товарного сільськогосподарського виробництва на території Моршинської МТГ.
9.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на       місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Моршинської МТГ.
10.Про внесення змін до рішення Моршинської міської ради від 22.02.2024 р. № 810.
11.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для ведення товарного     
    сільськогосподарського виробництва Баран Ользі Стефанівні на території Моршинської ТГ.
12.Про передачу земельної ділянки в постійне користування КП “Зелене місто”.
13.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності
     ПАТ“Львівобленерго” на території Моршинської ТГ.
14.Про відмову ТзОВ «Моршинське Джерело» у внесенні змін до рішення Моршинської міської ради від 22.12.2020 №43 та у наданні дозволу на розроблення      технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул.Джерельна в м.Моршині.
15.Про доповнення Переліку вільних земельних ділянок комунальної власності, право оренди яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних       
     торгах) у 2024-2025 роках.
16.Про доповнення Переліку вільних земельних ділянок комунальної власності, які підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) у 2021
     2025 роках та надання дозволу на виготовлення звітів про експертні грошові оцінки земельних ділянок.
Різне.