Міста-побратими
Обрати сторінку
СКЛИКАЄТЬСЯ 55 СЕСІЯ МОРШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
У четвер, 15 жовтня 2020р. в залі засідань міської ради скликається LV (55) сесія Моршинської міської ради 7 скликання. Відповідне розпорядження про скликання сесії підписав Моршинський міський голова Руслан Ільницький.
    На розгляд міських обранців пропонуються такі питання:
1.Про прийняття на баланс КП «Зелене місто» дитячого майданчика
2.Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража по вул. 50-річчя УПА в м. Моршині Височанському В.В.
3.Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража по вул. І.Франка, 40А в м. Моршині Кашебі М.Я.
4.Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража по вул. Д.Галицького в м. Моршині Солонинку Т.І.
5.Про продаж у власність земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна гр. Лалетіній Л.Л., Тураш А.В. по вул. Вокзальна,18М в м. Моршині
6.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва по вул. Геологів в м.Моршині    Паньківу В.М.
7.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража по вул. І.Франка  в м.Моршині гр. Брижак Л.М.
8.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража по вул. І.Франка в м.Моршині гр. Магасу В.Д.
9.Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку по вул. Шевченка, 52/2 в м. Моршині
10.Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування курортного готелю оздоровчого призначення по  вул. І.Франка, 39 в м. Моршині
11.Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки по вул. Вокзальна,2 в м.Моршині ОСББ «Консенсус»
     Різне.