У четвер, 26 вересня 2019 року о 10:00 год скликається 43 сесія Моршинської міської ради 7 скликання. Відповідне розпорядження про скликання сесії підписав Моршинський міський голова Руслан Ільницький. На сесії депутатам пропонуються до розгляду наступні питання:

1.Про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік

2.Про внесення змін до Екологічної програми м. Моршина на 2018-2020 роки

3.Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Моршина багатофігурної паркової скульптури “Хмаринка Моршин” та скульптурого елементу Вхідна арка “Моршин”

4.Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Шевченка,18 в м.Моршині гр.Батістику В.В.

5.Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку по вул.Геологів,10М в м.Моршині гр. Галику І.В.

6.Про безоплатну передачу у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Івана Франка,40А в м.Моршині гр.Королю М.І., Королю Р.М., Фединцю Р.І.

7.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. І.Франка,40А в  м. Моршині гр. Пилипчію М.І.

8.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Івана Франка в  м. Моршині гр. Савчук У.І.

9.Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража по вул.Привокзальній  в м.Моршині гр.Левкович І.І.

10.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Січових Стрільців,5В в м. Моршині Мотильовій В.Б.

11.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Січових Стрільців,5 м.Моршині Гриців С.Г.

12.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Івана  Франка,40А/107 в м. Моршині гр. Лободі Г.М.

13.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул.Івана Франка,62Б в м.Моршині

14.Про дострокове припинення дії договору оренди земельної ділянки шляхом розірвання по вул. Івана Франка,62Б в  м.Моршині

15.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі по вул. Івана Франка,62Б м. Моршині Брижак Л.М.

16.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі по вул. Івана Франка,62Б в м. Моршині Крикуну П.П.

17.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Геологів в м.Моршині гр. Гринишину М.І.

18.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Геологів в м.Моршині гр. Зуб М.Й.

19.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул.З.Красівського в м.Моршині ПЖКГ.

20.Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку по вул. Озерна в м. Моршині

Різне.

На сесію запрошуються депутати Львівської обласної ради, народні депутати України.